Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2018, 12:22

Sad je postalo jasno, golman i definitivno mora doći.

Ljudi govore da ovakve greške znaju učvrstiti golmana, pa da znaju, ali ne greške u finalu Lige Prvaka. Još momak izgleda kao malo psihički labilna osoba, previše je nesiguran u sebe. Šteta što generalno dobra sezona iz njega ostaje zblaćena amaterskom utakmicom sinoć. Strašno.

Sad, koga dovesti? Alisson je prva meta ali koliko realno? Roma se sprema za ozbiljna pojačanja, žele titulu i oni, nemaju više problema sa FFP-om, sigurno da neće prodavati Alissona, jedino ako pošaljemo neku bezobraznu ponudu koja se ne može odbiti. A koliko je to realno?

U ovom momentu Butland izgleda kao najrealnija opcija. Koliko kvalitetna ne znam, nisam mu neki fan iskreno.

Ja bi pak malo razmislio i o Cilessenu.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Jiestifo » 27 maj 2018, 13:14

Oblak ima klauzulu od 100 miliona

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16512
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la gaston » 27 maj 2018, 13:19

Jiestifo je napisao/la:Oblak ima klauzulu od 100 miliona
Potpisao novi ugovor.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la LEO10 » 27 maj 2018, 13:35

Sve cestitke za srcane nastupe tokom cijele sezone, sa realno nekolicinom prosjecni igraca. Uz malo sportske srece i bez povrede Salaha mozda bi sebi uzelo. Sad Coutinho moze zaliti tek sto nije dog transfer i ostao do kraja sezone, sinoc bi itekako imao veliki doprinos. Mane se trudio maksimalno, ali bez Salaha je sve palo na njega.

Ramos cigancina i ne sumnjam sekunde da je imao namjeru napraviti stetu Salaha.
☆Leo Messi☆
☆Roger Federer☆

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 27 maj 2018, 13:46

EBSCO je napisao/la:Karius je super branio do sad, jednostavno ga je pojeo pritisak i to je to, ovo mu je bila prva velika utakmica i treba mu iskustva. I kao što reče kolega gore, ne bi bilo žaljenja da je Real dobio na čistu igru i moć, ovako ostaje kajanje zbog Salahove ozljede, Kariusove greške i dva sretna gola
Karius je smece od golmana, Mignolet 2...obojicu treba otjerati sto dalje od Liverpoola i dovesti kako treba golmana.

Golman, zadnji vezni, ofanzivni vezni i napadac za prvih 11. Ako zelimo uzeti kakav trofej. A posto ce kod nas onaj sto glumi kapitena i onaj klaun, ko fol nas najbolji igrac :lol: biti sigurni u prvih 11, nema od trofeja nista.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 27 maj 2018, 13:49

Samo da klopp ne krene tjerati inat i zadrzi njemacku rupu na golu
You are someone else I am still right here

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2018, 13:57

Sumnjam da će to raditi, nije ni on lud toliko...mada:




:mrgreen: :rol:

Popravi mi jutro jbte :tokralju:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
artemis77
Postovi: 2476
Pridružen/a: 12 dec 2011, 01:07
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la artemis77 » 27 maj 2018, 13:58

Ne treba sudit po jednoj utakmici. Prvi gol je čisti peh, a treći posljedica istog. Momak je branio odlično sinoć izuzev tih trenutaka, a nisam nešto pretjerano ljut jer mislim da ne bi osvojili i bez tih grešaka.
Ako ne možemo dovest Alissona ili Oblaka, bolje da Karius ostane.
Walk on, with hope in your hearts.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2018, 14:06

artemis77 je napisao/la:Ne treba sudit po jednoj utakmici. Prvi gol je čisti peh, a treći posljedica istog. Momak je branio odlično sinoć izuzev tih trenutaka, a nisam nešto pretjerano ljut jer mislim da ne bi osvojili i bez tih grešaka.
Ako ne možemo dovest Alissona ili Oblaka, bolje da Karius ostane.
Stidljivo se slažem sa tobom ali nsiam imao damu da to napišem, prati sad kad nas napadnu :mrgreen: :mrgreen:

Šteta što je ono sinoć bacilo mrlju na realno super sezonu Kariusa. Velika šteta.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BeyKopites
Postovi: 3620
Pridružen/a: 29 feb 2012, 21:17
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la BeyKopites » 27 maj 2018, 14:34

Nešto sumnjam da će Liverpool plaćati astronomsku cijenu za golmana, bez obzira što je Alison trendi i tražena roba. Mislim da klub nema taj luksuz, uz navodni dolazak Fekira i još par igrača na više pozicija a znamo da treba popuniti određene pozicije.
Dovedi Allisona i Fekira za cca. 130-150m i šta onda sa pozicijama veznjaka, napadača pa i još jednog štopera.

S druge strane glupo bi bilo dovesti i Butlanda ili nekog slične kvalitete Kariusu, imamo priliku vidjeti kako je imati dva golmana slične (ne)kvalitete. Ako neće dovoditi nekog ko će sigurno unaprijediti jedinicu, onda bolje dovesit nekog starijeg golmana sa iskustvom da bude rezerva.
"The best there was, the best there is and the best there will ever be!"
-CaptainFantastic08-

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la YNWA » 27 maj 2018, 14:52

Ne mogu da vjerujem da bi nakon svega neko opet ono smece od golmana ostavio na golu.
Ako ne mogu dovesti neku klasu, nek dovedu Butlanda, i on je daleko bolji od ovih koje imamo.
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2018, 15:04

Klasu nećeš moći dovesti, u to budi siguran. A i Butland je isti qrac ko Karius, nikakav to upgrade ne bi bio.

Cilessen je neka moja želja, u nekim realnim domenima naravno, mada i to je skoro pa nemoguće. Ne znam, ne mogu biti pametan.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
MikeToreno
Postovi: 155
Pridružen/a: 27 mar 2018, 20:52
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la MikeToreno » 27 maj 2018, 15:40

OTNYS_YNWA je napisao/la:
MikeToreno je napisao/la:
OTNYS_YNWA je napisao/la:Odbrambeno perfektno odigrana utakmica, ali onda na scenu stupa Karius.
:rol: :rol: :rol:
Smijesno nesto?
Cetvorka u odbrani odigrala perfektno!!
Lovren čak i nije bio loš koliko sam mislio da će zayebat - u više navrata je solidno ispratio Ronalda. VVD i Arnold grozni, Milner i Mane jedini sa prolaznom ocjenom.

Avatar
Liverbird
Postovi: 424
Pridružen/a: 01 nov 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Liverbird » 27 maj 2018, 16:55

VVD grozan, skinuo zicer Ronaldu s noge. Robertson također. :crazy: Ali izgleda da mora imati 5 takvih da bi dobio prolaznu ocjenu, i plus na to vjerovatno zabiti/asistirati na drugoj strani. Ako je sinoć neko odradio svoj posao kvalitetno, to je kompletna odbrana. I to je understatement kada igraš protiv napada gdje ne znaš odakle prijeti veća opasnost.

Ne treba preuveličavati nakon poraza, pa jbt izgubili smo od Real Madrida u finalu Lige Prvaka bez najboljeg igrača, koji je povrijeđen radi ne sreće nego namjere debilčine, i sad odjednom niko ne valja.
Koga umjesto Firmina, jel mislite da možemo iskeširat Messija, Ronalda, Lewandowkog možda? Henderson na kraju ne valja, odradio sve što se od njega tražilo i postupio kao kapiten. Eto i on je trebao zabiti ili asistirati koji gol pa da ga se ne pljuje. Jbt pa po nekima ovdje bi i Modrić i Kross za sinoć trebali dobiti lošije ocjene, čisto eto malo su bili viđeni pa radi toga, nema veze što im i nije posao da zabijaju golove, trebali su.

Za Kariusa se slažem da je imao super sezonu, imao je i odličnih intervencija - Everton, Newcastle, ne sjećam se ni nekih većih, ako ikakvih, grešaka u ovoj polusezoni ali mislim da će ga ovo psihički slomiti. Nije mogao izabrati gori trenutak od ovoga da radi one stvari, ali yebiga, nije ni htio da ih uradi. Neke pritisak ojača, neke jednostavno pojede i to je tako. Vjerujem da će se, ako se bude išlo po novog golmana, ići po Alisona isključivo jer je Oblak 99% nedostupan, a kako god izgledalo da je Karius loš golman, Butland da čemu valja do sad bi neko i pokazao veći interes za njega. Ako ne, opet ćemo gledati Kariusa na golu i nadati se da će ga ovo očeličiti te da će se moći nositi sa odbijanjem od strane velikog broja navijača. Mada, iskreno, sumnjam :cry:

Utakmica izgubljena uglavnom zbog povrede, što mi je i najviše krivo, jer ona ciganija evo drugi put u finalu prolazi na očigled svih i pripisuje se na neke kvalitete lidera, pa dobar dan u borilačke vještine pa ih prosipaj onom kome i trebaš. Najbolji igrači žele igrati protiv najboljih igrača, ne povrijediti ih. Za sinoć najviše zamjeram što neko nije onom debilu uletio Brexit style sa čistom namjerom da ga onesposobi do sljedećeg proljeća da kroči na fudbalski teren. Suspenzija s jedne strane, ali bi stekao ogroman respect i slavu s druge, a vala i neku unutrašnju satisfakciju većini koja je pratila sinoćnji duel. Pa yebi mater i izađi na nosilima, kao što i zaslužuješ. I onda simuliraj i laktaj se u kolima hitne pomoći što se mene yebeno tiče.
Above all, I would like to be remembered as a man who was selfless, who strove and worried so that others could share the glory, and who built up a family of people who could hold their heads up high and say - WE ARE LIVERPOOL! - Bill Shankly

Avatar
Ferdo
Postovi: 1296
Pridružen/a: 01 sep 2017, 17:57
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Ferdo » 27 maj 2018, 17:03

Liverpoolu treba pod hitno klasni golman. Koliko košta da košta.

Avatar
Scouser
Postovi: 282
Pridružen/a: 13 sep 2012, 18:12
Lokacija: Kop
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Scouser » 27 maj 2018, 17:20

^Donnarumma se također dovodi u kontekst dolaska, pošto Rossoneri žele da ga iksiraju. :think:
This Klopp fella, he's not bad is he?

"Don’t criticize what you don’t understand, son. You never walked in that man’s shoes."

"IT'S ENDED... THE EUROPEAN CUP IS RETURNING TO ENGLAND AND TO ANFIELD."

Avatar
Murga
Postovi: 3115
Pridružen/a: 20 jul 2013, 16:29
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Murga » 27 maj 2018, 18:17

Po cemu je taj lik bolji od ovih sto imate? Iskreno receno ne pratim Milan osim od onih tekmi sa Arsenalom, al I taj se naprimo golova. Cak sam citao da su mnogi promjenili misljenje o tom njegovom potencijalu ili kvalitetu.

Ne treba sad lincovati Kariusa, ali da je bio los, jeste. Je li pritisak uradio svoje, uticao na njega? Mozda, ali opet nelogicno, igrao je dosta utakmica ove sezone, cak I u ovom takmicenju, znaci nema neke logike. Kako god da je branio do sad, u utakmici koja ti daje ili ne daje titulu, moras biti tip-top.
Bilo je vandalizma na njegovoj Wikipedia stranici, vidim da su je zakljucali.

Butland po meni isto nije nista posebno. Mislim da mu je pala forma I sad je prosjecan golman. Cak nisam siguran bil mjenjao sada losijeg Cecha za njega.
Vama je dobar golman pod moranje, kao I Arsenalu.
Ne obra se bostan, dok sljive ne popadaju...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la SMR187 » 27 maj 2018, 18:37

Puno ljudi ne zna sta znaci imat WC golmana. United je najbolji primjer.

Dzaba ti sto Salaha i Firmina ako ce ti doc jedna krampa ko sto je Benzema i onakav gol zabit. Niko nece gubit 1-0 u finalu LP i rec da to nije uticalo na njega psihicki

Uglavnom steta za sinoc. Necu rec da ste zasluzili da osvojite, ali u svakom slucaju niste zasluzili da izgubite na onakav nacin.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
StevieG8
Postovi: 13366
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 27 maj 2018, 18:41

Ne bih ja bio tako siguran da ce Klopp otjerat Kariusa, i Moreno nas je kostao finala u Sevilli pa je ovu sezonu poceo kao prvi lijevi bek.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Scouser
Postovi: 282
Pridružen/a: 13 sep 2012, 18:12
Lokacija: Kop
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Scouser » 27 maj 2018, 18:52

GK kategorija bolna tačka već godinama, i pred početak prethodne sezone bijah u bojaznosti. Ni Mignolet, ni Karius nemaju WC kvalitet, stoga u predstojećem roku očekujem da će Klopp odabrati pravilno.
Donnarumma, Allison, Butland, pa čak izanalizirati mlađahnog Popea, te Darlowa. :think:
This Klopp fella, he's not bad is he?

"Don’t criticize what you don’t understand, son. You never walked in that man’s shoes."

"IT'S ENDED... THE EUROPEAN CUP IS RETURNING TO ENGLAND AND TO ANFIELD."

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.