NBA Playoffs 2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
alemsa
Postovi: 23870
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 28 maj 2018, 05:27

Daj ba @clutch Frajer daleko najbolji igrac istoka ono najblizi mu igrac Grk koji igra u Bucksima, i koji je tek postao razina zvijezde.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la bombaysaphire » 28 maj 2018, 05:27

harden je napisao/la:da se prisjetim i onog brata sto je rekao da nisu losiji bez Kyriea... da je Kyrie bio tu veceras, hladno bi ih prosli

Šta bi bilo kad bi bilo, da je Love na 50% svojih mogućnosti u ovoj seriji uzeli bi Cavsi 4-0 hladno...


Ne sekiraj se, izbaciće ih LeBron sljedeće sezone i sa Kyriem...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

AirMike
Postovi: 641
Pridružen/a: 31 dec 2017, 00:59
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la AirMike » 28 maj 2018, 05:29

alemsa je napisao/la:Daj ba @clutch Frajer daleko najbolji igrac istoka ono najblizi mu igrac Grk koji igra u Bucksima, i koji je tek postao razina zvijezde.
samo istoka?idi spavaj pripremi se psihicki za mec poceo si da lupas gluposti
Ako ne mozes pobjediti protivnika,pridruzi mu se - Kevin Durant -

Avatar
L-Train
Postovi: 18282
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la L-Train » 28 maj 2018, 05:29

Oikamid je napisao/la:
L-Train je napisao/la: Ma fazon je sto ni jedan drugi igrac sem Jamesa ne bi odvukao ovakve Cavse do finala,stavi bilo koga i zapitaj se da li bi i Indianu prosli,tu se valjda slazemo.
To je tačno. Ali za mene je OČEKIVANO da igrač poput LeBrona prođe do finala pored ovako jadne i nikakve konkurencije i nije nikakvo iznenađenje. U principu, jedino me iznenadilo što mu je bilo potrebno sedam utakmica.
U normalnim okolnostima gdje bi se Hood,Hill,Clarcson pokazali kao pojacanja,plus konstantnij Smith i Love a ne vecinu PO kao olupine vjerovatno mu ne bi trebalo sedam utakmica.Ovako dobro je i da su izasli sa istoka,svakako ce biti lagan zalogaj bilo GSW bilo Hou.Jedino ako se cudo ne desi pa svi proigraju na 120% svojih mogucnosti,ali to je vec naucna fantastika.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 28 maj 2018, 05:30

Idi ti spavaj, ne kontaš ni šta je napisao lik. Ovako vas većina napada Alema, a nemate pojma ni o čemu se piše.
L-Train je napisao/la: U normalnim okolnostima gdje bi se Hood,Hill,Clarcson pokazali kao pojacanja,plus konstantnij Smith i Love a ne vecinu PO kao olupine vjerovatno mu ne bi trebalo sedam utakmica.Ovako dobro je i da su izasli sa istoka,svakako ce biti lagan zalogaj bilo GSW bilo Hou.Jedino ako se cudo ne desi pa svi proigraju na 120% svojih mogucnosti,ali to je vec naucna fantastika.
:thumbup:

Avatar
harden
Postovi: 23524
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la harden » 28 maj 2018, 05:30

bombaysaphire je napisao/la:
harden je napisao/la:da se prisjetim i onog brata sto je rekao da nisu losiji bez Kyriea... da je Kyrie bio tu veceras, hladno bi ih prosli

Šta bi bilo kad bi bilo, da je Love na 50% svojih mogućnosti u ovoj seriji uzeli bi Cavsi 4-0 hladno...


Ne sekiraj se, izbaciće ih LeBron sljedeće sezone i sa Kyriem...
Love na 50%... Ne mogu a da ti se ne nasmijem :lol:

Cavsi ne mogu sweepati moju ekipu sa basketa
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Clutch » 28 maj 2018, 05:31

alemsa je napisao/la:Daj ba @clutch Frajer daleko najbolji igrac istoka ono najblizi mu igrac Grk koji igra u Bucksima, i koji je tek postao razina zvijezde.
29. odbranu lige je odveo u finale, sa drugom opcijom Kyle Korverom

Al ti si kralju misljenje formiro ima 5 godina, kao i vecina ovdje, sad samo ko automat jedno te isto vrtite, sta god da se u stvarnosti desava i sta god nevjerovatno i dosad nevidjeno covjek napravio. Zato nema rasta diskutovat oko toga
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
alemsa
Postovi: 23870
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 28 maj 2018, 05:32

AirMike je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Daj ba @clutch Frajer daleko najbolji igrac istoka ono najblizi mu igrac Grk koji igra u Bucksima, i koji je tek postao razina zvijezde.
samo istoka?idi spavaj pripremi se psihicki za mec poceo si da lupas gluposti
Ma dobro najbolji je igrac lige, ali nea mu niko ni blizu na istoku. Lik nea konkurencije, posebno otkako se vratio u Cavse. 8 finala s istoka, uci ce u finale zijanit u 5-6
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
alemsa
Postovi: 23870
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 28 maj 2018, 05:34

Clutch je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Daj ba @clutch Frajer daleko najbolji igrac istoka ono najblizi mu igrac Grk koji igra u Bucksima, i koji je tek postao razina zvijezde.
29. odbranu lige je odveo u finale, sa drugom opcijom Kyle Korverom

Al ti si kralju misljenje formiro ima 5 godina, kao i vecina ovdje, sad samo ko automat jedno te isto vrtite, sta god da se u stvarnosti desava i sta god nevjerovatno i dosad nevidjeno covjek napravio. Zato nema rasta diskutovat oko toga
Uveo na Istoku, na zapadu bi udario na Rakete ili GSw u drugoj rundi i ispao hladno. Sta imam misljenje forimirat to je cinjenica, coj'k je normalno beton, ali poredit tih 8 finala sa ostalim kao bauk je manipulacija, zapad bi proso onoliko puta koliko je osvojio titula.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7298
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Kobe Bryant » 28 maj 2018, 05:35

Clutch je napisao/la:
Most consecutive Finals appearances, by some all time greats:
MJ- 3
Magic- 4
Kareem- 4
Bird- 4
Kobe- 3
Shaq- 3

LeBron- 8
8 godina zaredom igrat sezonu do jula je sam po sebi GOAT podatak.
* Jordan u Kobe 2x po 3
Mlad si još, ima jos nesta pored statistike sto se gleda, sreca pratim nba citavih 30 g pa sam svjedok da nije sve u statistici.
Hajde mi reci ozbiljnu ekipu koju je LeBron izbacio sa istoka???
Hajde da je sa zapada dolazio u finale pa da je sve I jedno izgubio I ja bih rekao da je goat.

Ovako momak imas 1,5 ozbiljnu ekipu i to 2007 Detroit (ne spada u tih 8) I za to mu kapa dole to je za mene njegov 2 najveći uspjeh u karijeri pored titule 2016. I Boston ka putu za penziju 2012 sa Wadeom I Boshom u prime.
Jel stvarno Toronta, Indiane sa Hibertom I puhacem u uho smatras ozbiljne ili Roseov one men tim kao onomad Iverson (I to samo jednu sezonu dok se nije povrijedio) a on imao pored sebe Wadea i Bosha.
Fakat nabroji mi ozbiljnog kontendera u tih 8 godina za redom sa istoka???
JEDNOG? EKIPU SA ISTOKA KOJA JE MOGLA OSVOJITI TITULU U TIH 8 GOD.???

Btw. Nije James kriv sto je istok godinama jadan i nema kvalitet, ali mi onda tvoj statistički podatak ne stoji, živi sam svjedok jadnih ekipa pogotovo u playoffu.
Uvijek su u tih 8 godina kandidati za titulu bili 3 ekipe sa zapada plus Miami odnosno Cleveland, osim 2011 kada je Dallas sviju iznenadio jer nije bio kandidat ni sa zapada.
Zadnja izmjena: Kobe Bryant, dana/u 28 maj 2018, 05:50, ukupno mijenjano 3 puta.

Avatar
L-Train
Postovi: 18282
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la L-Train » 28 maj 2018, 05:36

alemsa je napisao/la:
AirMike je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Daj ba @clutch Frajer daleko najbolji igrac istoka ono najblizi mu igrac Grk koji igra u Bucksima, i koji je tek postao razina zvijezde.
samo istoka?idi spavaj pripremi se psihicki za mec poceo si da lupas gluposti
Ma dobro najbolji je igrac lige, ali nea mu niko ni blizu na istoku. Lik nea konkurencije, posebno otkako se vratio u Cavse. 8 finala s istoka, uci ce u finale zijanit u 5-6
Pa dobro to je realnost,s obzirom da te cekaju ekipe koje nisu sastavljene od jednog ili dva igraca.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la bombaysaphire » 28 maj 2018, 05:36

harden je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
harden je napisao/la:da se prisjetim i onog brata sto je rekao da nisu losiji bez Kyriea... da je Kyrie bio tu veceras, hladno bi ih prosli

Šta bi bilo kad bi bilo, da je Love na 50% svojih mogućnosti u ovoj seriji uzeli bi Cavsi 4-0 hladno...


Ne sekiraj se, izbaciće ih LeBron sljedeće sezone i sa Kyriem...
Love na 50%... Ne mogu a da ti se ne nasmijem :lol:

Cavsi ne mogu sweepati moju ekipu sa basketa

Ne mogu tvoju ekipu sa Basketa, ali mogu najbolji tim istoka u regularnoj sezoni...Nasmij se sad slobodno...Koliko je ono bilo, možeš li me podsjetiti?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Clutch » 28 maj 2018, 05:36

Nisam ja mlad nego ste vi stari. :kafa:
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

let3
Postovi: 28977
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la let3 » 28 maj 2018, 05:37

alemsa je napisao/la:Daj ba @clutch Frajer daleko najbolji igrac istoka ono najblizi mu igrac Grk koji igra u Bucksima, i koji je tek postao razina zvijezde.
Misliš, daleko najbolji igrac svijeta u zadnjoj dekadi i više.
Smiješno sa kakvim pokemonima James igra. Ondje nema dva-tri pristojna suigraca , možda Love, Korver, Thompson.
Sudbina mu se tako okrenula da mora igrati za rodni yebeni Klivlend, ko je za njih cuo do dolaska Jamesa, to je vazda bio mulj lige. Umjesto da sad ima najmanje 6 titula u nekom normalnom timu, on se zayebava sa njima u 33 godini, a ništa im ne duguje.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Clutch » 28 maj 2018, 05:38

alemsa je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Daj ba @clutch Frajer daleko najbolji igrac istoka ono najblizi mu igrac Grk koji igra u Bucksima, i koji je tek postao razina zvijezde.
29. odbranu lige je odveo u finale, sa drugom opcijom Kyle Korverom

Al ti si kralju misljenje formiro ima 5 godina, kao i vecina ovdje, sad samo ko automat jedno te isto vrtite, sta god da se u stvarnosti desava i sta god nevjerovatno i dosad nevidjeno covjek napravio. Zato nema rasta diskutovat oko toga
Uveo na Istoku, na zapadu bi udario na Rakete ili GSw u drugoj rundi i ispao hladno. Sta imam misljenje forimirat to je cinjenica, coj'k je normalno beton, ali poredit tih 8 finala sa ostalim kao bauk je manipulacija, zapad bi proso onoliko puta koliko je osvojio titula.
Jel shvatas sta znaci igrat sezonu do jula 8 godina zaredom? Na tom je fokus

Odigrao 82 utakmice u sezoni, nocas igrao svih 48 minuta :eh:

Ko u tome ne vidi greatness sta cu mu ja
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
L-Train
Postovi: 18282
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la L-Train » 28 maj 2018, 05:39

@kobe se trudi,jer mu jasno da Kobe nikada ne bi mogao uvest 8 puta ekipu u finale da Je na LeBronov mjestu,pa pokusava sve ne bi li osporio LeBronove uspjehe,bezveze ti je to ljudino,ono i kroz utakmicu si to pokusavao,pa brate red bi bio da malo stanes.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 28 maj 2018, 05:40

Pa što nije im'o šest u Miamiju? :rol:

Čuj mora igrati za Cleveland, pa ovo je novi nivo mitomanije :tokralju: :urnebes:

Avatar
alemsa
Postovi: 23870
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 28 maj 2018, 05:40

let3 je napisao/la:
alemsa je napisao/la:Daj ba @clutch Frajer daleko najbolji igrac istoka ono najblizi mu igrac Grk koji igra u Bucksima, i koji je tek postao razina zvijezde.
Misliš, daleko najbolji igrac svijeta u zadnjoj dekadi i više.
Smiješno sa kakvim pokemonima James igra. Ondje nema dva-tri pristojna suigraca , možda Love, Korver, Thompson.
Sudbina mu se tako okrenula da mora igrati za rodni yebeni Klivlend, ko je za njih cuo do dolaska Jamesa, to je vazda bio mulj lige. Umjesto da sad ima najmanje 6 titula u nekom normalnom timu, on se zayebava sa njima u 33 godini, a ništa im ne duguje.
Da, najbolji je na svijetu ali posebno na istoku, jer poslje Lebrona ostalih 6 najboljih igraca na svijetu igra na zapadu, pa tek moze 8-i igrac svijeta igrat na istoku, sta je problem?

@clutch jer ti svatas da nije bauk proci Istok.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Clutch » 28 maj 2018, 05:45

alemsa je napisao/la:@clutch jer ti svatas da nije bauk proci Istok.
Sa ovim timom je to strasan bauk. Ova serija i Jamesova nenormalna produkcija i napori u ovom playoffu su to jasno pokazali.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
alemsa
Postovi: 23870
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 28 maj 2018, 05:46

Clutch je napisao/la: Sa ovim timom je to strasan bauk. Ova serija i Jamesova nenormalna produkcija i napori u ovom playoffu su to jasno pokazali.
prosli bi svi od ovih top 5 igraca ovu konkurenciju
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.