NBA Playoffs 2018.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la bombaysaphire » 28 maj 2018, 05:47

L-Train je napisao/la:@kobe se trudi,jer mu jasno da Kobe nikada ne bi mogao uvest 8 puta ekipu u finale da Je na LeBronov mjestu,pa pokusava sve ne bi li osporio LeBronove uspjehe,bezveze ti je to ljudino,ono i kroz utakmicu si to pokusavao,pa brate red bi bio da malo stanes.

Eto ti neki stručnjak, lako je LeBronu kada uzima hemiju, i to na istoku....

Ajde neka to uradi na zapadu, bez hemije kao Kobe? :njanjanja: :opaopa: :kralj:

Kao što sa napisao, valja im mirno spavati moj L-Traine
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Clutch » 28 maj 2018, 05:47

alemsa je napisao/la:
Clutch je napisao/la: Sa ovim timom je to strasan bauk. Ova serija i Jamesova nenormalna produkcija i napori u ovom playoffu su to jasno pokazali.
prosli bi svi od ovih top 5 igraca ovu konkurenciju
Sa ovim timom Clevelanda?

Bi al malo sutra
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 28 maj 2018, 05:48

Kako ne kontaš da je ponavljanje toga samo kontraproduktivno? Jednostavno nije istina da igra s pet vreća krompira, a da ostali imaju neke polubogove u ekipi.

Neka uzme finale i ja ću mu popušiti ****, inače je samo još jednom pokorio prejadni Istok i izgubio još jedno finale. Tačka.

I naravno da je ovdje sukob generacija, ne znam nikoga da ima preko 25 godina i da baca ovoliku drkicu. Samo zamislite koliko bi se ovdje onda masturbiralo da Jordan igra u eri interneta.

Avatar
L-Train
Postovi: 18152
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la L-Train » 28 maj 2018, 05:49

Da mi je samo vidjeti kako bi Harden uveo ove Cavse u finale hahahaha
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 28 maj 2018, 05:51

K'o iz ****, trpao bi svim ovim ekipama 70 poena po tekmi, ali naravno, ovo je ŠBB-KBB, tako da nam preostaje da maštamo.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 28 maj 2018, 05:51

Clutch je napisao/la: Sa ovim timom Clevelanda?

Bi al malo sutra
Mozda ne sa Cle, Harden bi veceras igrao 4-o finale s istoka da nea Lebrona na njemu recimu, nebi ga igrao prve sezone sa Raketama i one sezone kad je s Dwightom pisi propalo. Sve ostalo bi proso hladno, i sta?
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la let3 » 28 maj 2018, 05:52

Oikamid je napisao/la:
Čuj mora igrati za Cleveland, pa ovo je novi nivo mitomanije :tokralju: :urnebes:

Pa znaš i sam da su cvilili ko najvece kuje oni njihovi navijaci, palili mu dresove kad je otišao za Floridu, a frajer ih i tada dovodio do finala sa izvjesnim Ilgauskasom i Gibsonom :lol: ...i eto, vratio im se, donio titulu tom marginalnom klubu i ne znam šta više tamo radi. Zapravo, ne znam što se uopšte vracao tamo, al eto.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 28 maj 2018, 05:53

Vratio se popravi svoj imidž i brend, vrlo jednostavno. Čovjek planira da bude biznismen :mrgreen:

Avatar
L-Train
Postovi: 18152
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la L-Train » 28 maj 2018, 05:56

Oikamid je napisao/la:K'o iz ****, trpao bi svim ovim ekipama 70 poena po tekmi, ali naravno, ovo je ŠBB-KBB, tako da nam preostaje da maštamo.
Harden ili Kobe? :mrgreen:
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la let3 » 28 maj 2018, 05:57

Oikamid je napisao/la:Vratio se popravi svoj imidž i brend, vrlo jednostavno. Čovjek planira da bude biznismen :mrgreen:
Ali Klivlend jarane, nemoj me zayebavati na sabahu :mrgreen: ...nema tu biznisa, to je rupa bez dna, ambis, i kao grad i kao klub.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 28 maj 2018, 05:58

Harden :mrgreen: Mislim, ko bi ga to zaustavio bez 30 slobodnih po tekmi? :mrgreen:
let3 je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Vratio se popravi svoj imidž i brend, vrlo jednostavno. Čovjek planira da bude biznismen :mrgreen:
Ali Klivlend jarane, nemoj me zayebavati na sabahu :mrgreen: ...nema tu biznisa, to je rupa bez dna, ambis, i kao grad i kao klub.
Pa poslije "The Decisiona" je morao popraviti sliku o sebi, a gdje to uraditi bolje nego u Clevelandu? :mrgreen:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la bombaysaphire » 28 maj 2018, 06:00

Kyrie Irving bi ovu ekipu Cavsa (bez LeBrona) odveo do vrha...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
L-Train
Postovi: 18152
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la L-Train » 28 maj 2018, 06:00

Hoce li Paul igrat sutra ili da ne gledam djabe utakmicu,10 noci zardeom sam budan do 6,oci se od podocnjaka ne vide.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3200
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Oikamid » 28 maj 2018, 06:01

bombaysaphire je napisao/la:Kyrie Irving bi ovu ekipu Cavsa (bez LeBrona) odveo do vrha...
slika

Ovaj možda i bi došao do finala, onaj rookie jok

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la Kobe Bryant » 28 maj 2018, 06:02

Clutch je napisao/la:
alemsa je napisao/la:@clutch jer ti svatas da nije bauk proci Istok.
Sa ovim timom je to strasan bauk. Ova serija i Jamesova nenormalna produkcija i napori u ovom playoffu su to jasno pokazali.
Izvini ali ova 7ma nije bila bauk, mladim igracima Bostona se stislo 6ta je bila bauk i tu svaka cast i ovdje su brojke fenomenalne ali ja ne gledam brojke gledam tekmu
Fakat evo opet da ponovim LeBron u svoj 15 sezoni je najbolji igrac lige I igra mozda I na svom najboljem nivou playoff u karijeri, ali....
Tri teze ne priznam.
1.ovu konkretno 7mu tekmu je imao veliku pomoc od protivnika jer su sami sebe pobjedili sto se ne odnosi na seriju.
2. Nisu imali ozbiljnog protivnika, osim kada je Oladipo bio normalan kada nije divljao I nista mogao pogoditi.
3. U 8 njegovih zaredom finala nije imao ozbiljnu ekipu sto se kaze konredera osim 1,5 x to je 2011 one man tim Chicago i 2012 dom penzionera Boston i oba puta sa Wade i Bosh u prime..., ostalo sve amateri ni jedna ekipa nije smatrana i približno ozbiljnim kandidatima za titulu.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 28 maj 2018, 06:02

bombaysaphire je napisao/la:Kyrie Irving bi ovu ekipu Cavsa (bez LeBrona) odveo do vrha...
nebi, Kyrie nije taj talent

Fazon je tih 8 finala sto se predstavlja kao da je izlazio sa zapada, a ono igrao protiv polu-ekipa
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la let3 » 28 maj 2018, 06:03

Oikamid je napisao/la:Harden :mrgreen: Mislim, ko bi ga to zaustavio bez 30 slobodnih po tekmi? :mrgreen:
let3 je napisao/la:
Oikamid je napisao/la:Vratio se popravi svoj imidž i brend, vrlo jednostavno. Čovjek planira da bude biznismen :mrgreen:
Ali Klivlend jarane, nemoj me zayebavati na sabahu :mrgreen: ...nema tu biznisa, to je rupa bez dna, ambis, i kao grad i kao klub.
Pa poslije "The Decisiona" je morao popraviti sliku o sebi, a gdje to uraditi bolje nego u Clevelandu? :mrgreen:
Hajd dobro.
I jel se vratio - jest
Jel im donio konacno tu titulu i tako zacepio nezahvalna usta - jest (nemoj da bi slucajno neko izvukao mit da ju je donio Irving ili neko treci :nedam: )
I odmah je trebao otici još prije dvije godine ! bezveze svoje godine troši tamo...a svaki gazda bi prodao i oca i mater da ga ima u svom klubu.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la let3 » 28 maj 2018, 06:08

@Kobe


Ako ces pošteno.
Wade više nije bio u prajmu kad je James pristigao, vec dobrano nacetih koljena.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la alemsa » 28 maj 2018, 06:17

L-Train je napisao/la:Hoce li Paul igrat sutra ili da ne gledam djabe utakmicu,10 noci zardeom sam budan do 6,oci se od podocnjaka ne vide.
Questionable/gametime decision

Znaci da bi trebo igrat
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 28 maj 2018, 07:24, ukupno mijenjano 2 puta.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
dnalydal
Postovi: 635
Pridružen/a: 16 jun 2009, 09:30
Kontakt:

Re: NBA Playoffs 2018.

Post Postao/la dnalydal » 28 maj 2018, 06:21

Kobe Bryant je napisao/la:
Clutch je napisao/la:
alemsa je napisao/la:@clutch jer ti svatas da nije bauk proci Istok.
Sa ovim timom je to strasan bauk. Ova serija i Jamesova nenormalna produkcija i napori u ovom playoffu su to jasno pokazali.
Izvini ali ova 7ma nije bila bauk, mladim igracima Bostona se stislo 6ta je bila bauk i tu svaka cast i ovdje su brojke fenomenalne ali ja ne gledam brojke gledam tekmu
Fakat evo opet da ponovim LeBron u svoj 15 sezoni je najbolji igrac lige I igra mozda I na svom najboljem nivou playoff u karijeri, ali....
Tri teze ne priznam.
1.ovu konkretno 7mu tekmu je imao veliku pomoc od protivnika jer su sami sebe pobjedili sto se ne odnosi na seriju.
2. Nisu imali ozbiljnog protivnika, osim kada je Oladipo bio normalan kada nije divljao I nista mogao pogoditi.
3. U 8 njegovih zaredom finala nije imao ozbiljnu ekipu sto se kaze konredera osim 1,5 x to je 2011 one man tim Chicago i 2012 dom penzionera Boston i oba puta sa Wade i Bosh u prime..., ostalo sve amateri ni jedna ekipa nije smatrana i približno ozbiljnim kandidatima za titulu.
Al brate dragi, jesi li ti svjestan da kada se izuzme James, kvalitet Clevelandovog tima je ravan ovogodisnjoj kvaliteti Magica ili Hawksa, ako ne i losiji. Drugim riječima, LeBron bi i ove timove gotovo sam povukao minimum do finala Istoka. I sad ako neko kaze da izlazak sa istoka nije ne vrhunsko, nego cudesno dostignuce, onda jednostavno il je corav ili nece da vidi.
Zadnja izmjena: dnalydal, dana/u 28 maj 2018, 06:22, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.