Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 28 maj 2018, 16:54

laurentis je rodjeni šupa k od čovjeka

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 28 maj 2018, 18:59

Chelsea owner Roman Abramovich has landed in Israel & has officially immigrated to Israel. He is now the richest person in Israel!

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 28 maj 2018, 19:24

CONTE vs SARRI

Utakmice: 419 - 405
Pobjede: 244 - 192
Nerješene: 102 - 111
Porazi: 73 - 102
Postotak pobjeda: 58.2% - 47.4%

Trofeji Contea - 6 (Seria B 1x, Seria A 3x, Premier Liga 1x, FA Cup 1x.)
Trofeji Sarria - 0 (Nema trofeja.)
:hmmmmm:
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 28 maj 2018, 20:12

Hahaha jesi legenda blues racunas mu i seriu b,a ne racunas sto je serijski pobednik ispao iz lige, sa onim njegovim klubom u italiji,pa iz ls sa juveom od galate,pa od benfike u le cak ni to slepac nije mogao osvoji haha,da ne nabrajam dalje.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 28 maj 2018, 20:24

:lol:
pi.

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 28 maj 2018, 21:49

ZOGLI je napisao/la:Hahaha jesi legenda blues racunas mu i seriu b,a ne racunas sto je serijski pobednik ispao iz lige, sa onim njegovim klubom u italiji,pa iz ls sa juveom od galate,pa od benfike u le cak ni to slepac nije mogao osvoji haha,da ne nabrajam dalje.
Otkud tolika netrpeljivost prema Conteu, mislim slepac i to? Da bas nista nije uradio u klubu pa ajde...

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 28 maj 2018, 22:02

Dorcol je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Hahaha jesi legenda blues racunas mu i seriu b,a ne racunas sto je serijski pobednik ispao iz lige, sa onim njegovim klubom u italiji,pa iz ls sa juveom od galate,pa od benfike u le cak ni to slepac nije mogao osvoji haha,da ne nabrajam dalje.
Otkud tolika netrpeljivost prema Conteu, mislim slepac i to? Da bas nista nije uradio u klubu pa ajde...
Mnogo me je razocarao,mislio sam da je bolji trener a ispao je obican folirant.

Avatar
BluesForever
Postovi: 12695
Pridružen/a: 31 jan 2011, 19:01
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BluesForever » 28 maj 2018, 22:03

Dorcol je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Hahaha jesi legenda blues racunas mu i seriu b,a ne racunas sto je serijski pobednik ispao iz lige, sa onim njegovim klubom u italiji,pa iz ls sa juveom od galate,pa od benfike u le cak ni to slepac nije mogao osvoji haha,da ne nabrajam dalje.
Otkud tolika netrpeljivost prema Conteu, mislim slepac i to? Da bas nista nije uradio u klubu pa ajde...
Ma pusti ga,pa prošle godine ga hvalio i kovo u zvjezde,dvoličan lik,tako će biti i sa Sarrijem ako dodje ne daj Boze.
Champions League Winners 2012

1954-55,2004-05,2005-06,2009-10,2014-15,2016-2017...

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 28 maj 2018, 22:53

Eno Liverpu već kupio Fabinja, not bad :D

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 28 maj 2018, 22:58

BluesForever je napisao/la:
Dorcol je napisao/la:
ZOGLI je napisao/la:Hahaha jesi legenda blues racunas mu i seriu b,a ne racunas sto je serijski pobednik ispao iz lige, sa onim njegovim klubom u italiji,pa iz ls sa juveom od galate,pa od benfike u le cak ni to slepac nije mogao osvoji haha,da ne nabrajam dalje.
Otkud tolika netrpeljivost prema Conteu, mislim slepac i to? Da bas nista nije uradio u klubu pa ajde...
Ma pusti ga,pa prošle godine ga hvalio i kovo u zvjezde,dvoličan lik,tako će biti i sa Sarrijem ako dodje ne daj Boze.
Sto sam dvolican? ja nemam pravo promenim misljenje o nekom? Bio je dobar uzeo titulu,a onda je sve to zasrao u roku od godinu dana.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 28 maj 2018, 23:20

Soba je napisao/la:Eno Liverpu već kupio Fabinja, not bad :D
Fabinho keita i fekir kakva sredina :tokralju: . U medjuvremenu mi imamo barkleay drinkwatera kantea i gomilu momaka sto se vracaju sa pozajmice...
Sarri od prosjecnih igraca pravi vrhunske al morat ce mu makar nekoga dovesti. Jorginhoo :pray:
Jorginho kante i RUBEN LOFTUS ili MOUNT :hmmmmm:

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 29 maj 2018, 07:43

Koliko sam razumuio ta klauzula u sarrijevom ugovoru istice u cetvrtak tako da bi tada trebao biti "ozvanicen".
Sto se ekipe tice nema bas mnogo igraca koji se uklapaju u njegovu filozofiju. Pocevsi od golmana kojem je distribucija nula noji ce primiti svaki gol gdje lopta ide nisko na njegovu lijevu stranu. Stvarno bih volio da ga zamijene za oblaka nek ide u taj madrid.
U odbrani alonso mada mislim da mu emerson daleko vise odgovara kao igrac zbog tehnike prodornosti itd.
U sredini mislim da ce mu stoperi biti christensen i rudiger ako ne dovedemo neko zvucnije ime (sumnjam). Oboica odlicni na lopti brzi za stopera ima smisla sa njima graditi "sariball". Zouma tu ulijece sa klupe kad god zatreba. Desno victor moses koji po meni ne znam mislim da nece imati sanse pored azpija i mozda jos jednog pojacanja ali ne bi bilo prvi put da se victor moses digne iz mrtvih :). U sredini najveci problem ali mozda i nije kad se skonta da nam se vracaju Marco, Mount i Ruben.
Mada ja bih volio vidjeti jorginha jer nam treba neko da diktira tempo neko ko je iskusan u sistemu sarrija i neko ko je obavio najvise pasova u svim ligama ove sezone :). Sredina Jorginho kante i mount ili ruben umjesto mounta bi bila sasvim pristojna us van ginkela sa klupe ili kao startera u ulozi mareka hamsika. U napadu imamo moratu koji iako tehnicki dobar ima ogromnih problema sa samopouzdanjem sto nikako ne fali kod napadaca u ekipama koje sarri trenira. Covjek izgubi higuaina napravi od mertensa igraca koji prebaci 30 golova u sezoni. Znaci u napadu su morata i hazard lijevo krilo osim ako hazard ne ode na laznu devetku ali najveca nepoznanica je desno krilo. Dosta ovisi o tome da li ce Willian ostati ali mislim da tu moze odoi ili ako ce nekoga dovoditi Bailey mozda Draxler ima krila kolko srce pozeli sada na trzistu. Uglavnom Cahill, Bakayoko, Barkley, Pedro i drinkwater meni djeluju kao da su na izlaznim vratima jer nisu dovoljno dobri dok su davi luiz i Willian na izlaznim vratima zbog drugih stvari. Jedino Baka bi tu mozda nesto mogao bilo je nekog napretka pred kraj ali nista specijalno niti bih ga volio u prvoj postavi.
Sto se ostalih igraca sa posudbe tice osim ovih gore nabrojanih ne vidim ko bi se mogao tu gurati. Ampadu ce vjerovatno na svoju prvu posudbu ove sezone cim se oporavi da i njega ne zaboravim.
Od ovih ostalih Boga, Izzy, Abraham, Musonda (mali misli da je ronaldo vec), Jay da Silva, Sterling i Reece James, vjerovatno nekoga izostavljam, su po meni dovoljno dobri za klupe za kupova i tih stvari. Posebno krila jer nemamo neku sirinu ako odu i willian i pedro. Musonda tu prednjaci odlican igrac mnogo talenta malo pameti...
Uglavnom nije sve tako crno ali nije sve tako ni dobro. Fali nam mozda jos jedan stoper za rotacije, jos jedan dobar bek, jedan vrhunski igrac na sredini i napadac. Spominju se neke zamjene za moratu jedino mi se svidja ova za Icardija sto je 100 posto suplja al to bih odmah uzeo. Higuain je prestar.
Isto ne bih imao nista protiv da hazard ide na laznu devetku :). Ali Sarrijeva lazna devetka je daleko bolja od Conteove :).

Dorcol
Postovi: 867
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:27
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dorcol » 29 maj 2018, 08:57

Danas su zabranjene psovke, ruzne reci i svadje, danas je crveno slovo u kalendaru CFC, rodjendan velikom Robertu Di Matteu.

slika

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 29 maj 2018, 14:19

@wadethegreat,mora da se resi situacija oko tiba pre sp,on hoce odradi jos godinu dana pa da ode dzabe,bolje je prodati ga nekom za 50-60 miliona ili obaviti trampu sa atletikom,odbrana ne znam kako cemo izgledati sa 4 pozadi posle 2 godine,jorginho ako dodje i onaj seri kazu da isto ima dobar zavrsni pas,mi mozemo lep fudbal da igramo,a mlade igrace forsirati u le da se dokazu,imace i oni dosta minutaze.

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 29 maj 2018, 16:21



Rekao čovjek poslije SP će da vidi meaning ako bude dobar da može da zeza upravu sa platom i eventualno da ne produži ugovor pa da ga mi ispušimo a ako bude loš i rano ispadne Belgija eto njega na novi ugovor :mrgreen:

Avatar
jose
Postovi: 8549
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 29 maj 2018, 16:36

A otkud to da bi Atletico pristao na trampu Courtois - Oblak? Plus što Courtois, ako se već vrati u Madrid, neće ići u Atletico, nego u Real.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 29 maj 2018, 18:57

jose je napisao/la:A otkud to da bi Atletico pristao na trampu Courtois - Oblak? Plus što Courtois, ako se već vrati u Madrid, neće ići u Atletico, nego u Real.
On hoce samo u madrid nije bitno jel real il atletico valjda mu djeca idu u skolu fino mu vrijeme nana mu umrla vise ko ce znati samo nek ide.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9070
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 30 maj 2018, 19:43

Oduzilo se ovo oko Sarrija i ove klauzule kao da Messija dovodimo.
Ne znam sto samo ne plate i njemu i conteu uvale nekome luiza za cvaju i dovidjenja. Gubimo vrijeme konkurenti se pojacavaju.

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Azpi » 30 maj 2018, 19:48

wadethegreat je napisao/la:Oduzilo se ovo oko Sarrija i ove klauzule kao da Messija dovodimo.
Ne znam sto samo ne plate i njemu i conteu uvale nekome luiza za cvaju i dovidjenja. Gubimo vrijeme konkurenti se pojacavaju.
jbg razumijem ih treba ustediti :mrgreen:
Napoli najludji majke mi, doveli novog trenera a ovom jos nisu dali otkaz :rol: :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 30 maj 2018, 20:24

Ni nasa uprava ne moze da shvati kakvi su to grebatori,jer oni daju konteu 12mil da ode a ovi sarija smenili i jos hoce pare,platicemo sutra verovatno nije prosao blef sa blanom.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.