Arsenal - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Koga biste doveli u prelaznom roku?

Anketa je završila: 14 avg 2021, 23:26.

Nekoliko jeftinijih mladih igrača sa potencijalom (White, Lakonga)
3
16%
Nekog sa rasprodaje u Cityju (Jesus, Mahrez, Sterling, B.Silva)
11
58%
Napokon Zahu iako nam ne treba!
2
11%
Locatellija
3
16%
 
Ukupno glasova: 19

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 31 maj 2018, 09:17

Joj odakle vise izviru ovi padobranci cuj Lihstajner, Sokratis, Seri i Evans sasvim dobra pojacanja :crazy: :crazy: Jesu dobra ali samo ako se ova tema zove West Ham transferi....

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 31 maj 2018, 09:33

Extra pojacanja Bega, i ja sam zadovoljan :salut:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Artetitis » 31 maj 2018, 10:48

Lichtsteiner je sasvim OK back-up za Bellerina. Protiv Tottenhama i Reala je pokazao da još ima kvalitet mada je više doveden da unese malo liderstva i mu.da u tim.

Sokratis nije ono što nam treba jer je prosjek mada ne sumnjam da je i on za naše kilavce Tony Adams po pitanju liderstva. Evans isto tako.

Serri - lik ima promrzline, a igrao bi u Engleskoj. Jedino da mu moja nana isplete vunene čarape. Mada, možda će lik u Romu.

Mi možda uzmemo Vidala ili tako nekog. Emery je rekao svoje o razbijačima tako da se ne nadamo previše.

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la alexis17 » 31 maj 2018, 11:04

japa je napisao/la:Joj odakle vise izviru ovi padobranci cuj Lihstajner, Sokratis, Seri i Evans sasvim dobra pojacanja :crazy: :crazy: Jesu dobra ali samo ako se ova tema zove West Ham transferi....
Treba probati sa Iscom, sigurno je Arsenal atraktivna lokacija za takvog igraca. :lol: :lol:

Jbt ko da smo mi klub koji se nesto bita, ako hoces uzmi ovo ako neces gledaj Holdinga 30 utakmica. Lihstajner je izmislio fudbal za Bellerina, prije cu gledati Sokratisa nego Chambersa i Holdinga, Evans ima titula vise nego nasi najbolji igraci zadnjih 10 godina, Guardiola bio zainteresovan, al Arsenalu eto ne odgovara :lol: . Seri je Seedorf za vecinu nasih DMF igraca jos od Silve i Vieire. U svakom slucaju imamo tri bolja igraca u prvih 11, nadam se malo boljoj igri i top4 jer je to nasa realnost trenutno.

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 31 maj 2018, 11:09

Lichtsteiner je zamjena za Bellerina, čovjek koji će mu pomoći u razvoju, odmoriti ga i pri tome čovjek koji je valjda u Juventusovoj svlačionici slovio kao lider i igrač sa mudima. Uostalom potpisat će na 1+1, u situaciji kad vapimo za drugim pozicijama prelazno rješenje za desni bek kao Lichtsteiner je po meni dobra kupovina.

Sokratis - o Grku pojma nemam, ali ako je dovoljno dobar da Mustafiju ne vidim više ni blizu prvih XI, dobrodošao onda ljudino.

Seri - to bi bila promašena kupovina, nikakav poseban igrač. Treba nam veznjak koji je dobar s loptom u nogama, a koji se ne bori napraviti i neki start i presjeći neku loptu. Mislim da Emery nije zainteresovan za njega.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la alexis17 » 31 maj 2018, 11:11

Marsal je napisao/la:Lichtsteiner je zamjena za Bellerina, čovjek koji će mu pomoći u razvoju, odmoriti ga i pri tome čovjek koji je valjda u Juventusovoj svlačionici slovio kao lider i igrač sa mudima. Uostalom potpisat će na 1+1, u situaciji kad vapimo za drugim pozicijama prelazno rješenje za desni bek kao Lichtsteiner je po meni dobra kupovina.

Sokratis - o Grku pojma nemam, ali ako je dovoljno dobar da Mustafiju ne vidim više ni blizu prvih XI, dobrodošao onda ljudino.

Seri - to bi bila promašena kupovina, nikakav poseban igrač. Treba nam veznjak koji je dobar s loptom u nogama, a koji se ne bori napraviti i neki start i presjeći neku loptu. Mislim da Emery nije zainteresovan za njega.
Ako ne dovedemo DMF-a, bilo kakvog i ostavimo sredinu kao prosle sezone, taj propuh ni Ramos nije u stanju zaustaviti.

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 31 maj 2018, 11:19

Pa treba DMF samo ne Seri.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 31 maj 2018, 11:20

autohtoni španjolac se već sramoti,dovodi grčkog panja koji je lošiji od svih trenutnih stopera prćije kao neko mega pojačanje u obrani,plus se planira dovesti caglara za 35 milki :rol: ,pa bolje da su uzeli jednog provjerenog igrača za 50 milki nego 2 prevare koje neće ništa donijeti,seri :rol: lik koji ima 26 godina i jednu sezonu u karijeri odigranu na nekom nivou :rol: koštao bi 40 milja ne fala :rol: plus mu smeta hladnoća,neznam koja je svrha dovoditi serija koji je defanzivno šupalj kao švicarski sir ako će ramsey(da se mene pita riješio se bi ramseya) produžiti ugovor koji će na cmf,znači treba nam dmf :kafa: moja najjeftinija preporuka je onaj mali terijer Lucas Torreira za 22-25 milke,iako će on vjerojatno u napoli :kafa: sve u svemu,ništa novoga u prćiji,otišao vojaer,došla druga uhljeba u vidu autohtonog španjolca

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la alexis17 » 31 maj 2018, 11:25

Marsal je napisao/la:Pa treba DMF samo ne Seri.
Sa ovim transfer budzetom, ja ne vidim neko jeftinije, a realnije rjesenje. Nije mali toliko los, ima potencijala, interes Barce nije bio slucajan. Uostalom, sigurno ce nas pojacati s obzirom kakvu su sezonu imali nasi biseri. Vidal ce prije otici u Napoli gdje ce imati sigurnu LP i borbu za titulu nego u Arsenal gdje ce u tridesetim ganjati LP i primati 5 golova od Liverpoola i Citya. Fabinho odlazi u L'pool da se bori za trofeje, Jorginho u City da se bori za trofeje, Fred vjerovatno u United da se bori za trofeje i tako mogu nabrajati do sutra. Nas glavni problem za ovo je losa reklama zadnje dvije sezone, pa pogledaj sta se desavalo za izbor menadzera i to dovoljno govori o klubu.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 31 maj 2018, 11:27

nije mali loš,sa 26 godina u francuskoj ligi s jednom ok sezonom :tokralju: na kojim si ti drogama sinko :rol:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 31 maj 2018, 11:37

alexis17 je napisao/la:
japa je napisao/la:Joj odakle vise izviru ovi padobranci cuj Lihstajner, Sokratis, Seri i Evans sasvim dobra pojacanja :crazy: :crazy: Jesu dobra ali samo ako se ova tema zove West Ham transferi....
Treba probati sa Iscom, sigurno je Arsenal atraktivna lokacija za takvog igraca. :lol: :lol:

Jbt ko da smo mi klub koji se nesto bita, ako hoces uzmi ovo ako neces gledaj Holdinga 30 utakmica. Lihstajner je izmislio fudbal za Bellerina, prije cu gledati Sokratisa nego Chambersa i Holdinga, Evans ima titula vise nego nasi najbolji igraci zadnjih 10 godina, Guardiola bio zainteresovan, al Arsenalu eto ne odgovara :lol: . Seri je Seedorf za vecinu nasih DMF igraca jos od Silve i Vieire. U svakom slucaju imamo tri bolja igraca u prvih 11, nadam se malo boljoj igri i top4 jer je to nasa realnost trenutno.
Sta kenjas o Chambersu i Holdingu? nisu oni prvi stoperi oni su rezerve...Halo ba Lihtstajner je matorac na poziciji na kojoj ti treba trkac, on na vrhuncu forme nije neka top klasa a kamoli sada, doduse njegov dolazak i mogu progutati jer je jasno tu bi on bio da zamjeni Belerina i bude mu mentor pa i uskoci ako ovaj ispadne iz ritma sto se dogadjalo ali ovi ostali sto se povezuju su smijurija.

Jes nadji Isca, trebo si i Messija spomenuti. Ko da nema dobrih igraca na trzistu koji mogu biti korisniji od yebenog Evansa i Sokratisa, ali ne samo oni su dostupni Arsenalu niko bolji nece da dodje...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 31 maj 2018, 11:40

Marsal je napisao/la:Lichtsteiner je zamjena za Bellerina, čovjek koji će mu pomoći u razvoju, odmoriti ga i pri tome čovjek koji je valjda u Juventusovoj svlačionici slovio kao lider i igrač sa mudima. Uostalom potpisat će na 1+1, u situaciji kad vapimo za drugim pozicijama prelazno rješenje za desni bek kao Lichtsteiner je po meni dobra kupovina.

Sokratis - o Grku pojma nemam, ali ako je dovoljno dobar da Mustafiju ne vidim više ni blizu prvih XI, dobrodošao onda ljudino.

Seri - to bi bila promašena kupovina, nikakav poseban igrač. Treba nam veznjak koji je dobar s loptom u nogama, a koji se ne bori napraviti i neki start i presjeći neku loptu. Mislim da Emery nije zainteresovan za njega.
Sudeci po fanovima Dortmunda i njihovim komentairma na vijest o doalsku Sokratisa u Arsenal ne izgledaju bas previse zabrinuto i tuzno, dok su neki cak i odusevljeni i po njihovom opisu ne moras da se brines on je novi Mustafi...

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la alexis17 » 31 maj 2018, 11:41

Seaman je napisao/la:nije mali loš,sa 26 godina u francuskoj ligi s jednom ok sezonom :tokralju: na kojim si ti drogama sinko :rol:
Ako je cijena da se Xhaka makne iz prvih 11 cak i dolazak Blagojevica, potpisujem odmah. Covjek bi doveo Torreiru, pa on nije cak ni reprezentativac jbt :tokralju: :tokralju:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Jack » 31 maj 2018, 11:42

Marsal je napisao/la:Lichtsteiner je zamjena za Bellerina, čovjek koji će mu pomoći u razvoju, odmoriti ga i pri tome čovjek koji je valjda u Juventusovoj svlačionici slovio kao lider i igrač sa mudima. Uostalom potpisat će na 1+1, u situaciji kad vapimo za drugim pozicijama prelazno rješenje za desni bek kao Lichtsteiner je po meni dobra kupovina.

Sokratis - o Grku pojma nemam, ali ako je dovoljno dobar da Mustafiju ne vidim više ni blizu prvih XI, dobrodošao onda ljudino.

Seri - to bi bila promašena kupovina, nikakav poseban igrač. Treba nam veznjak koji je dobar s loptom u nogama, a koji se ne bori napraviti i neki start i presjeći neku loptu. Mislim da Emery nije zainteresovan za njega.
Meni licno je Seri dobar igrac i mislim da interes Barce nije bio slucajan. No dobro svako ima svoje misljenje.

Ovaj Grk nije klasa ali je za Mustafia Vidic. Doduse to i nije bas tesko :lol:

Lihstajner je ok, slazem se.
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 31 maj 2018, 11:49

japa je napisao/la: Sudeci po fanovima Dortmunda i njihovim komentairma na vijest o doalsku Sokratisa u Arsenal ne izgledaju bas previse zabrinuto i tuzno, dok su neki cak i odusevljeni i po njihovom opisu ne moras da se brines on je novi Mustafi...
Pa što bi bili zabrinuti i tužni, ni sam ni ja bio zabrinut i tužan kad mi je mezimac Sanchez otišao u United. To je jednostavno danas fudbal, za svakog ima zamjena osim za Messija i Ronalda.

Grka ćemo vidjet kad počne igrat. Dotad ni ti ni ja pojma nemamo kakav je. Tražio ga je tvoj Jozo, dakle sigurno nije taraba ko Mustafi.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 31 maj 2018, 11:51

šta si izbrisao post da nije reprezentivac :rol: nemaš ti blage šta lupetaš,mlađi 5 godina od serija :lol: gore si napisao da je seri dmf :rol: tolko o tvom znanju :lol: ili možda ti smeta šta mali igra za sampdoriu,odakle je došao skriniar :kafa: sereš po chambersu koji je najbolji stoper prćije po pruženim partijama prošle sezone,a lik je odigrao za dvije klase bolje nego taj sokratis koji je **** rupetina u jakoj bundesligi :rol: rupa tu negdje u rangu s mustafijem,možda čak i lošiji












Uruguay World Cup Squad
Preliminary World Cup Squad – The final 23-man squad is yet to be announced

GOALKEEPERS: Fernando Muslera (Galatasaray), Martin Silva (Vasco da Gama), Martin Campana (Independiente).

DEFENDERS: Diego Godin (Atletico Madrid), Sebastian Coates (Sporting Lisbon), Jose Maria Gimenez (Atletico Madrid), Maximiliano Pereira (Porto), Gaston Silva (Independiente), Martin Caceres (Lazio), Guillermo Varela (Penarol).

MIDFIELDERS: Nahitan Nandez (Boca Juniors), Lucas Torreira (Sampdoria), Matias Vecino (Inter Milan), Federico Valverde (Real Madrid), Rodrigo Bentancur (Juventus), Carlos Sanchez (Monterrey), Giorgian De Arrascaeta (Cruzeiro), Diego Laxalt (Genoa), Cristian Rodriguez (Penarol), Jonathan Urretaviscaya (Monterrey), Nicolas Lodeiro (Seattle Sounders), Gaston Ramirez (Sampdoria).

FORWARDS: Cristhian Stuani (Girona), Maximiliano Gomez (Celta Vigo), Edinson Cavani (Paris St-Germain), Luis Suarez (Barcelona).



spoji mi se kisik :kafa: kmekač neznalico

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Marsal » 31 maj 2018, 12:02

slika
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la japa » 31 maj 2018, 12:05

Marsal je napisao/la:
japa je napisao/la: Sudeci po fanovima Dortmunda i njihovim komentairma na vijest o doalsku Sokratisa u Arsenal ne izgledaju bas previse zabrinuto i tuzno, dok su neki cak i odusevljeni i po njihovom opisu ne moras da se brines on je novi Mustafi...
Pa što bi bili zabrinuti i tužni, ni sam ni ja bio zabrinut i tužan kad mi je mezimac Sanchez otišao u United. To je jednostavno danas fudbal, za svakog ima zamjena osim za Messija i Ronalda.

Grka ćemo vidjet kad počne igrat. Dotad ni ti ni ja pojma nemamo kakav je. Tražio ga je tvoj Jozo, dakle sigurno nije taraba ko Mustafi.
Pa eto ako likovi pisu da je kiksara kojeg lopta cesto preskace, spor itd. itd. i da uopste nisu nezadovoljno sto ide to nesto govori. Kako to da poredis sa Sanchezom sta ti bio zadovoljan sto ode?


povezivao se sa Mourinhom svako u te spekulacije nikad nisam vjerovao, uostalom i Mourinho zna pogrijesiti gledaj Pogbu i Mikhtarijana (naravno ako racunamo da ih je on doveo a ne onaj Woodward ili kako vec)

Avatar
alexis17
Postovi: 119
Pridružen/a: 28 dec 2014, 11:22

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la alexis17 » 31 maj 2018, 12:09

Seaman je napisao/la:šta si izbrisao post da nije reprezentivac :rol: nemaš ti blage šta lupetaš,mlađi 5 godina od serija :lol: gore si napisao da je seri dmf :rol: tolko o tvom znanju :lol: ili možda ti smeta šta mali igra za sampdoriu,odakle je došao skriniar :kafa: sereš po chambersu koji je najbolji stoper prćije po pruženim partijama prošle sezone,a lik je odigrao za dvije klase bolje nego taj sokratis koji je **** rupetina u jakoj bundesligi :rol: rupa tu negdje u rangu s mustafijem,možda čak i lošiji








Uruguay World Cup Squad
Preliminary World Cup Squad – The final 23-man squad is yet to be announced

GOALKEEPERS: Fernando Muslera (Galatasaray), Martin Silva (Vasco da Gama), Martin Campana (Independiente).

DEFENDERS: Diego Godin (Atletico Madrid), Sebastian Coates (Sporting Lisbon), Jose Maria Gimenez (Atletico Madrid), Maximiliano Pereira (Porto), Gaston Silva (Independiente), Martin Caceres (Lazio), Guillermo Varela (Penarol).

MIDFIELDERS: Nahitan Nandez (Boca Juniors), Lucas Torreira (Sampdoria), Matias Vecino (Inter Milan), Federico Valverde (Real Madrid), Rodrigo Bentancur (Juventus), Carlos Sanchez (Monterrey), Giorgian De Arrascaeta (Cruzeiro), Diego Laxalt (Genoa), Cristian Rodriguez (Penarol), Jonathan Urretaviscaya (Monterrey), Nicolas Lodeiro (Seattle Sounders), Gaston Ramirez (Sampdoria).

FORWARDS: Cristhian Stuani (Girona), Maximiliano Gomez (Celta Vigo), Edinson Cavani (Paris St-Germain), Luis Suarez (Barcelona).



spoji mi se kisik :kafa: kmekač neznalico
Nista ja nisam brisao, a ti tarzane po tvojoj logici i 15 igraca iz premijer lige su reprezentativci jer su se nasli medju 50 igraca na koje selektor racuna. Mali ce Vecinu grijati klupu, eto ti igraca.

Chambers najbolji igrac :crazy: :crazy: :crazy: :crazy: Sta ti gledas bolan, covjeka okrecu igraci iz Svedske lige, napadac Ostersunda mu kicmu lomio, 3 dana ga sastavljali. Odigrao dobro protiv Atletica i od tada se i pise o njemu kao nekom igracu, a ovo mu je trideseta sansa koju je dobio poslije svih onih kikseva.

Sokratis je bar u zivotu igrao ozbiljnu utakmicu, za razliku od ova dva klauna kojima je najozbiljniji zadatak da ne prime 5 komada Leicestera. Pogledaj im samo gradju, pa za Holdinga i Chambersa i Defoe izgleda kao bokser jbt.

Avatar
Seaman
Postovi: 4290
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal - Transferi

Post Postao/la Seaman » 31 maj 2018, 12:30

lažeš čim zineš kao da ti je voajer nešto u rodu i pokazuješ ogromno neznanje :kafa: nije reprezentivac kao što je seri dmf :rol: nemaš ti blage o nogometu,bolje odi prati balet :kafa: velike sramote sa 21 godinom biti nekome zamjena na sp-u :rol: chambers je prošle sezone bio najbolji stoper prćije :kafa: nisam znao da je dobio 30 šansi :rol: zapravo opće nije dobio šansi kolko je zaslužio,ili to je bio rupetina kad je došao iz southamptona,lik je u prvim tekmama igrao kao da je riječu o liku koji ima hrpu iskustva i bar 10 godina više,poslije je padao jer mu stari čoban nije znao dozirati minutužu pa ga **** na posudbu :kafa: odigrao dobro samo protiv atletica :rol: odigrao više nego dobro čitav drugi dio sezone šta je igrao,žao mi je da nije igrao i prvu tekmu protiv atletica jer onakav amaterizam nebi napravio ala wc kepec i mustafi :rol: trenutni chambers je doktor za rupetinu od sokratisa čija je prednost jedino građa :rol: **** sokratisa isprdavaju u bundesligi :urnebes: onda znaš koja je klasa :rol:

Odgovori

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.