Reprezentacija Njemačke - Elf

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Šta očekujete od Elfa na SP 2022

1) da bude prvak
7
14%
2) polufinale minimum
10
20%
3) proći će grupu i dalje je sve moguće
5
10%
4) ispadaju u grupi ( za švabomrzce)
28
56%
 
Ukupno glasova: 50

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 04 jun 2018, 16:06

Sastav1 u 4231:
Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Hector - Khedira, Kroos - Müller, Özil, Reus - Werner.
Sastav2 u 3421:
Neuer - Rüdiger, Boateng, Hummels - Kimmich, Kroos, Khedira, Hector - Müller, Özil - Werner.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Barbarossa » 04 jun 2018, 16:08

Nema opravdanja za ovo.
Kada ispadnu u polufinalu ,nabijat ce mu se na nos sto nije imao igraca koji moze izbaciti Carvajala ili Albu ,a ne zabiti se u njih kao Mull3er

Mozda trazi duh 2014. I na ovom SP
Tada je Reus bio daleko najbolji igrac Ger i u najboljoj formi pa propusti SP,slicna situacija sa Saneom
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
farinelli123
Postovi: 1270
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la farinelli123 » 04 jun 2018, 18:06

Koji raspad od igrackog kadra. Ako prodju Srbiju u osmini finala ja sam igla za gramofon.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8062
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la muhamedhulk » 04 jun 2018, 18:10

:tokralju:
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Kawhi » 04 jun 2018, 20:05

Smiješno. Raspadnuti Ozil i dalje tu, a nema Sanea.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la schickeria » 04 jun 2018, 20:10

Low je veliko zlopamtilo , nije mu oprostio confederstions cup i zato je otpao

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Vijadukt » 04 jun 2018, 20:57

schickeria je napisao/la:Low je veliko zlopamtilo , nije mu oprostio confederstions cup i zato je otpao
tako i treba. sad nek veze kikice po americi.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Barbarossa » 04 jun 2018, 21:11

Vijadukt je napisao/la:
schickeria je napisao/la:Low je veliko zlopamtilo , nije mu oprostio confederstions cup i zato je otpao
tako i treba. sad nek veze kikice po americi.
:eh: :?
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Vijadukt » 04 jun 2018, 21:23

Barbarossa je napisao/la:
:eh: :?


Jel bio u Rusiji? Nije.

Jel ista pokazao u prijateljskim poslije? Nije

Jel se Kroos njemu licno tovario (i Goretzki isto tako) zbog kurcobolje? Jeste

Ne znam sta je problem. Ne vodi mu babo reprezentaciju
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Barbarossa » 04 jun 2018, 22:02

Jest Kroos se tovario ,ali nije bas sad uperio prstom i rekao ti ti ti i ti
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Vijadukt
Postovi: 2841
Pridružen/a: 10 jul 2016, 16:16
Lokacija: Visko
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Vijadukt » 04 jun 2018, 22:52



Direktnije samo da je rekao imena. A i ovo je sasvim dovoljno.

Neki su i skontali tipa Draxler, Goretzka. Ne mogu sad traziti snimke.
"Der Schlüssel zum Erfolg ist Kameradschaft und der Wille, alles für den anderen zu geben!"

Avatar
effe_sa
Postovi: 7490
Pridružen/a: 31 jan 2010, 23:43
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la effe_sa » 05 jun 2018, 00:32

I i u njemačkoj javnosti neki kritikuju žestoko Löwa, a dosta je opet i onih koji opravdavaju njegovu odluku oko Sanea.

I prije sam govorio, nije mi jasno kako momak koji je odigrao sjajnu sezonu u Man. Cityju se može stavljati ispred igrača koji godinama sjajno igraju na visokom nivou. Mislim na nekoj ljestvici kvaliteta i rejtinga. Po nekima bi Sane trebao biti na vrhu te liste i neka super zvijezda iznad svih. Zašto? Zato što je kao odigrao sjajnu sezonu u engleskoj Premier Ligi....Baš danas jedan dobar komentar njemačkog novinara sa ****.de pročitah, gdje je jasno rečeno s čime se u potpunosti slažem i što sam ranije govorio, Sane nije niti jednu od utakmica u kojima je dobio priliku odigrao na visokom nivou. Pa često je to bilo i ispod solidnog nivoa. I nekako se ispostavilo da se ne uklapa trenutno u ovu ekipu. Löw opet jak timski duh stavlja ispred ostalog. A da sve zna pravilno uraditi pokazao je na SP, gdje se vidjela tolika sigurnost u igri i rasipanje Brazila kakvo vjerovatno nikad niko neće ponoviti. A dodatnu potvrdu Löw je napravio osvajanjem Konfederacijskog kupa, tu je pogotovo opalio šamar mnogima, jer znamo da je to bilo slabije od C sastava s kakvim je Njemačka nastupila.

Ne znam sada sigurno da li bi baš Sane otpisao sa spiska, da sam na mjestu selektora. Ipak selektor prati i dnevno igrače, a pozitivni fakti na strani Sanea su bili dobra sezona. Samo prema nastupima u samoj reprezentaciji, postoje jasni argumenti zašto ga je Löw otpisao. Tako da ne treba to neko čuđenje izazivati, iako malo jeste na prvu iznenađujuče. Bilo je ranije ubojitih strijelaca i najboljih ili ponajboljih strijelaca BuLi, koji se na kraju nisu nalazili u kadru, ranijih selektora ili nisu igrali neku značajnu ulogu u istom. Pa zašto bi čudila sada situacija sa Saneom? A pred njim je ionako vrijeme i kako sam Löw reće, s njim će se raditi i imaju se ozbiljni planovi u budućnosti s istim.
Bundesliga je napisao/la:Ja iskreno ne vidim kako Njemačka može ostvariti nekakav ozbiljniji rezultat na prvenstvu. Toliko igrača je van forme, neki nisu igrali dugo vremena. Još Sanea nije pozvao :shock:
Kao što većinom (u odnosu na ranije periode) na Bayernovoj temi sve vidiš crno, isto tako je i ovdje sada slučaj... :D Pa Kroos, Khedira, Reus, Kimmich, Werner su u sjajnoj formi. Forma Gomeza jako dobra. I naravno da eto nakon ispadanja protiv Reala ispade ko eto niti jedan Bayernov igrač nama nije u formi. Kimmicha sam naveo već, a i Muller i Hummels su igrali sasvim solidnu sezonu. Ima tu dosta širine. A titulu je uvijek teško odbraniti i bit će to veliki i nimalo lak poduhvat. Nikome nije to lako, ali opet ako ko to može onda to Nijemci mogu. Trnovito će svakako biti, pa to se znalo i ranije, a ne sad pred SP. Samo da ima razloga za pesimizam, daleko od toga. Raznovrsnost i širina je prisutna itekako u ovom kadru... ;)
Abteilung Attacke...
FC Bayern - Champions of Europe - 6X Champions league
Željo, FC Bayern
BiH, Deutschland

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la FCBAYERN » 05 jun 2018, 00:43

Maloprije saznah da je operacija oko povrede nosa zakomplicirala stvari oko Sanea. Ako je istina da je pod svaku cijenu, zbog operacije koja nije bila hitna, napustio kamp pred Kup konfederacija, onda ga je Low opravdano izostavio kako bi ga "dozvao pameti".
Spamm

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Barbarossa » 05 jun 2018, 00:51

according to Bild, Sane was cut because of personality issues. Don't have a Bild subscription but from reddit.
https://www.bild.de/bild-plus/sport...a ... .bild.html
Poor performances for the NT (12 games, 0 goals, 1 assist)
Lack of ambition in training, which Löw already had noticed at the Euros 2016
Sane irritated Löw when he decided to get a Septoplasty rather than playing in the Confed Cup last year
Bad behavior in public. Example: After the friendly against England in 2017 he flipped off his teammates when they tried to get him to talk to the press for a bit
They also mention his tattoo

@Bayern
Ja sam to znao prije godinu i pisao sam o tome,ali nisam ocekivao da ce do ovoga doci zbog toga
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
ledar
Postovi: 3782
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la ledar » 05 jun 2018, 01:13

Kad zbrojimo nikakav učinak u dosadašnjim nastupima za repku, aroganciju i košaricu Löwu zbog bespotrebnog nosejoba (što opet govori o svojevrsnoj aroganciji) izostavljanje nije skroz neočekivano.

Al opet šteta, jer se s njim dobija na varijabilnosti što može biti jako bitno ako postojeći sustav zakaže. Osim toga u slučaju povrede Reusa nema baš sjajnih alternacija.

Avatar
emir_
Postovi: 5710
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la emir_ » 05 jun 2018, 10:24

Nekoliko opravdanja se moze naci, tu nema dileme. Leroy je slabo odigrao prijateljske. Proziv Brazila sam bio uzivo prisutan i nisam mogao vjerovati koliko gresaka je napravio. A onda covjek razmotri ostatak ekipe, kao i ovu tekmu protiv Austrije. Citav Njemacki tim igra slabo. Ceh je platio najbolji od njih...

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Saurman » 05 jun 2018, 14:03

Ako je ovo tačno što piše na SS.BA onda neka ga nije pozvao,takvu aroganciju i gledanje s visoka na suigrače nek' prosipa u Cityu.Mali se umislio da je Messi.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Riziko » 05 jun 2018, 14:06

Valjda čovjek koji je osvojio titulu svjetskog prvaka ima bar toliko kredita da sam izabira sastav, bez da ikom objašnjava svoje odluke.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
sljivo
Postovi: 14279
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la sljivo » 05 jun 2018, 14:21

Pozvao ga je i onda otjerao samo zbog nosa od prošle godine, kakve arogancije i zajebancije.

Avatar
Nerminovic
Postovi: 12582
Pridružen/a: 05 jun 2014, 01:21
Kontakt:

Re: Reprezentacija Njemačke - Elf

Post Postao/la Nerminovic » 05 jun 2018, 14:37

cuj ''They also mention his tattoos'' :rol:
Champions of SportSport League 2017

BackSpace United

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.