FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
predsjednik
Postovi: 124
Pridružen/a: 31 maj 2018, 19:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la predsjednik » 05 jun 2018, 20:17

Ddado je napisao/la:Buki mi je jedan od najdrazih poslijeratnih igraca, ali vala nije ni njegovo maslo za ramazana. Daleko od toga...
Bio je zaposlen u klubu, mogao je to o cemu prica sve predloziti zar ne ? Politicar .
ima posla ko hoce da radi

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61453
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 05 jun 2018, 20:20

Ddado je napisao/la:Malo postovanja, govoris o najtrofejnijem treneru u istoriji kluba i ove drzave.
Bot i poštovanje, nikako ne ide zajedno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Stole
Postovi: 1127
Pridružen/a: 06 apr 2018, 14:38
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Stole » 05 jun 2018, 20:24

Miske da dovede Dzenu Uscuplica za trenera Zenzo bi podrzao covjek brani ove neznalice svaka njima cast za izgradnju Grbavice ali u sportskom segmentu su goli **** za njih je Braco gumena glava licno Monci
Željezničar,Los Angeles Lakers,Mamba 8,24 Arsenal

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 jun 2018, 20:25

O kakvim vi legendama kluba vi govorite? Jedina legenda u ovom klubu je Senad Misimovic i donekle Aldin Cenan :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zenzo » 05 jun 2018, 20:28

Legende naseg kluba su osobe i ljudi starog kova i generacija prije rata, ovo nakon rata pored Amara se jos 2-3 covjeka se mogu inekako nazvati legendom kluba.
- Zeljeznicar -

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 05 jun 2018, 20:37

Ova generacija je legendarna i ona mora imati posebno mjesto u knjigama, pricama, filmovima, muzejima i prostorijama kluba. Statua Najdrazeg mora biti na sred Plavog salona, posebno mjesto zasluzuje i Zujo kao najtrofejniji predsjednik kluba u istoriji. Klub nije osnovan 2015. i toga moraju biti svjesni.

Avatar
braco
Postovi: 8718
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 05 jun 2018, 20:39



Ne znam jel postavljao već neko, uglavnom gostovanje povodom Zubandana, njihove karijere i neđe pred kraj priča o današnjem Želji.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 05 jun 2018, 20:47

Zenzo je napisao/la:Legende naseg kluba su osobe i ljudi starog kova i generacija prije rata, ovo nakon rata pored Amara se jos 2-3 covjeka se mogu inekako nazvati legendom kluba.
:nene: :nene:
samo Senad Misimovic, kakav Amar Osim i njegove titule
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 05 jun 2018, 20:56

Zenzo je napisao/la:Legende naseg kluba su osobe i ljudi starog kova i generacija prije rata, ovo nakon rata pored Amara se jos 2-3 covjeka se mogu inekako nazvati legendom kluba.
Ovim komentarem si po mome zasluzio da budes odstranjen sa teme kluba. U vremenu nakon rata, u ovoj takozvanoj drzavi fudbal se igrao i FK Zeljeznicar je bio prvak i osvajac kupa po sest puta.

Sram te bilo.

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 05 jun 2018, 20:57

Nece biti odstranjen, ostavljen je da bude maskota ove teme dok mu nije problem sto ga smatramo botom.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Hrasno87
Postovi: 135
Pridružen/a: 02 jun 2018, 17:32
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno87 » 05 jun 2018, 20:57

Ova uprava ce ostati upamćena kao jedna od mnogih koja je uspjela zakuhati i zaratiti sa svima sa kim su prije stigli, dijela navijača, sportskih prijatelja, dijela sponzora, medijskih partnera do ljudi koji su na svaki moguci nacin valjali klubu dok ovih nije bilo ni na mapi ...

Konkretno zakuhali su sa svim novinarima Željovcima, zamislite da sve njih imamo sada na strani kluba, jedan Mirza Kolar koji je godinama davao i najvecu promociju i podrsku preko TVSA, Jasmin Ligata (Oslobodjenje) koji se tek zadnjih par mjeseci poceo pojavljivati na presicama, Samir Sisic, Bakir Tiro, pa i sadasnji urednik ovog portala (nikada se nije svrstao konkretno, Amarov haver, pratio klub 24h prije, ekskluzive, pripreme, evropske), sve ljudi koji su prije valjali i bili na usluzi klubu 24h na dan, a rade u najačim bh. medijima, imali bi danas silu medija na našoj strani, a danas nam ne valjaju jer je sadasnjim strukturama povrijdjen licni ponos i sujeta, pa su malo poceli i glumiti istovremeno voždove i uvrijedjenu mladu

Zato imamo lijeve portale za medijske partnere koje boli ona stvar sta se desava, fali nam samo jos ekskluziva tacka ba za partnera da budemo potpuni sto se tice nekih stvari, o dolasku nabrojanih na tekme necu ni da spominjem, kao ni ono sluzbeno pracenje kluba i izvjestavanje, jadno da ne moze jadnije kako god da okrenes, za klub naseg reneomea jednom rijecju sramota ...

Buki je neke stvari nazvao pravim imenom, sve se čini kao da Željo postoji od 2015. a ne od 1921., tako rade tako se i ponašaju, sa druge strane prazne tribine, 60% pad prodaje pojedinacnih i sezonskih karata, mizeran broj aktivnih članova kluba, sve stvari koje su rezultat djelovanje ove uprave ...
1921'

R.I.P. Anthony Bourdain (1956.-2018.)

A.Čulić - "Ako nekome slučajno pokušate sugerirati da srlja, pri tome argumentirano, Vi ste crna ovca, a među hiljadama bijelih, crna ne može biti nimalo draga, strši ..."

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la samoposmatram » 05 jun 2018, 21:12

Od 2015 slusamo kako se trazi guranje omadinskog pogona. Od tada ni jednog kvalitetnog transfera. A probisvjeti rade u klubu sta hoce.
Svaka cast Amare kad mozes ostati miran na svu ovu lakrdiju.

Kad je skupstina?

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 jun 2018, 21:31

Kaze nije dosao zbog love vec zbog ljubavi prema klubu. :urnebes:

U planu ima da dovede neka dva igraca iz inostranstva - lijevi stoper i ofanzivni vezni.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19336
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 05 jun 2018, 21:34

Zenzo je napisao/la:Onda dolazi Amar sa svojim ljudima i sve ce biti kako treba. :lol:

Najjace mi je to sto ste uvjereni da on dolazi samo da ovi odu, lozite se idalje.
Meni je najjace sto si ti svakom loncu poklopac.
Vidim nesto se obracas meni, sto si bumbar?
Jednom napisem protiv tvog najdrazeg ruznu ti odma cmizdris. Jesi zadovoljan trenerom jer 90% ljudi nije.
Amar nije sveti ali je legenda legendi sto se tice Zelje I s postovanjem pisi o njemu jer si to radio sve dok nije otisao na odmor.


Ljudi kad ovaj novi pokusaj od trenera ide? 5 kola u vrh glave. Koji ce igrac davati 100% od sebe za ovoga.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19336
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 05 jun 2018, 21:37

@Rokoko jesi ziv, cire jednu pametnu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 05 jun 2018, 21:38

LjoZee je napisao/la:Kaze nije dosao zbog love vec zbog ljubavi prema klubu. :urnebes:

U planu ima da dovede neka dva igraca iz inostranstva - lijevi stoper i ofanzivni vezni.
Kad Jesic vol. 2 dovuce igracine iz Mijanmara :rol:
MocMahale444 je napisao/la:
Ljudi kad ovaj novi pokusaj od trenera ide? 5 kola u vrh glave. Koji ce igrac davati 100% od sebe za ovoga.
Bojim se da ce biti kasno za bilo sta kada ga odstrane.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
braco
Postovi: 8718
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 05 jun 2018, 21:38

Krčmarević: Zbog harizme kluba i Manijaka došao sam u Želju

Zemljotres, onaj nogometni, jučer je potresao Grbavicu. U svega nekoliko sati prvo je smijenjen dosadašnji trener Admir Adžem, a strasti se kod navijača nisu ni stišale, ubrzo je stigla vijest da je na njegovo mjesto postavljen Slobodan Krčmarević.

Rođeni Beograđanin, što bi naša raja rekla - gradsko dijete i dečko s asfalta, prihvatio je ponudu čelnih ljudi Fudbalskog kluba Željezničar i potpisao ugovor s najtrofejnijim fudbalskim kolektivom u Bosni i Hercegovini.

Oni koji Bobana poznaju privatno, za njega kažu da "samo šuti i radi". A da je tako najbolji su dokaz fudbaleri Partizana i OFK Beograda razasuti širom Evrope.

Bane Ivanović, Aleksandar Kolarov, Boban Rajković, Slobodan Tošić samo su jedna velika "četvorka" koju je Krčmarević "isklesao" u fudbalere i gurnuo u svjetsku fudbalsku elitu. A takvih četvorki ima još, od Švedske do Portugala...

- Slobodane, zašto baš FK Željezničar?

"Mene je cijela životna sudbina vezala za OFK Beograd i Željezničar. Možda to nekome sada može zvučati čudno, ali je to zaista tako. Za mene su OFK-a i Željo, dva tima s velikim sličnostima. Trenirao sam OFK Beograd, a golove zabijao Želji. Trebalo bi nam pola sata kada bih sada počeo nabrajati sve moje golove koje sam postigao protiv Željezničara. Znam da su to bile moje najljepše partije", rekao je Slobodan Krčmarević na početku razgovora za naš portal.

- Možete li se, zbog starijih simpatizera Željezničara, prisjetiti barem nekih?

"Pamtim pobjedu od 2:0 i moja gol protiv generacije Željezničara za koju su tada igrali pokojni Katana, Gutalj, Velić... To je bilo i Kupu Jugoslavije, pa i kasnije sam postigao lijepe golove u dresu Partizana, zajedno sa Peđom Mijatovićem, Milenkovićem. Zaista se te utakmice ne zaboravljaju".

-Novac je uvijek mamac, ali ste prijateljima rekli da u tim s Grbavice niste došli zbog para. Da li je to istina?

"Da, istina je... U Želji nisam zbog love. Da se razumijemo, svi mi radimo za novac, želimo sebi osigurati egzistenciju, ali ovdje je pobijedila ljubav prema klubu. Želju smatram za tim koji je odmah iza velike četvorke. Tako je bilo u bivšoj Jugi, tako je i sada. Ovo je za mene veliki izazov, ali znam da je to i velika odgovornost. Da budem do kraja iskren, privukla me harizma kluba i ljubav navijača. Manijaci su zaslužili da se raduju".

- Kada Vas slušamo, pitanje se samo nameće - zašto niste radili u Beogradu, vratili se u Partizan?

"Zbog lopovluka, ne volim raditi u sredinama gdje se pobjednik odlučuje izvan terena. Od država bivše Jugoslavije, izvan Srbije, radio sam samo u Sloveniji. I smatram da je to najregularnija država za nogomet. Kod njih je teren mjerilo, njih ne zanima ko je sudija, kome trebaju bodovi. Borba za titulu je poštena".

- Spominjete borbu za titulu, Željini navijači je dugo čekaju. Ove dvije posljednje godine su itekako bolne?

"Znam to... Zato sam i došao tu da nešto napravimo. Znam da su Manijaci željni naslova, šampionskih trofeja i došao sam u moje Sarajevo, u koje sam nekada i Vojsku bivše Jugoslavije na Dobrinji služio. Sarajevo je moj grad, imam dosta raje, kako vi Sarajlije kažete i fakina i svi su mi poslali poruku podrške. U sarajevu nisam nepoznat, a na meni je odgovornost da ih i obradujem".

- Kako je tekao razgovor sa čelnicima Želje?

"Moram kazati da je Senad Misimović ljudina. S njim sam pregovarao i s njim sam sve dogovorio. Kada smo razgovarali prije potpisa kazao sam mu "Senade, takvih ljudi kao ti više ne postoje". Bio je veoma korektan i za takvog čovjeka treba poturiti leđa".

- Za kraj nam otkrijte jednu ekskluzivu - koja dva igrača ćete dovesti?

"Hahahaha... Volim novinare koji idu u glavu s pitanjima. U planu imam da dovedem dva igrača iz inostranstva. Za mene su najvažnije dvije pozicije, lijevi štoper i ofanzivni vezni, onaj koji će biti iza špica. To mi je u planu i nadam se da ćemo to sve realizirati sa našim odlaskom na pripreme u Međugorje".
Sve ok brate, ali ovo patetisanje oko ljubavi prema klubu i ulizivanje Misketu je... :lol:

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19336
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 05 jun 2018, 21:41

Osime pasa moj solidni nama je kasno bilo poslije Kostica. Sad zamisli koliko kasnimo, Adzeme izvini za ona 2 posta poslije 88 minute. Kapelo si za ovog strucnjaka.


Koliko je trenera od Amara proslo kroz klub?





:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: zivote sto si tezak.
Mene je cijela životna sudbina vezala za OFK Beograd i Željezničar. Možda to nekome sada može zvučati čudno, ali je to zaista tako.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Hrasno87
Postovi: 135
Pridružen/a: 02 jun 2018, 17:32
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno87 » 05 jun 2018, 21:47

Ovaj ce prevazici Kostica u svim sgmentima, dosao zbog ljubavi prema klubu, pare mu nisu bitne :bow:

samo jos da se slika sa clanskom i kaze da odmalena uz OFK Beograd navija i za Želju, ovaj ako prezivi do jeseni evo moja glava

Kaze dva igraca dovodi lijevog beka i desno krilo, sta je onda onaj Mujanovic :lol:
1921'

R.I.P. Anthony Bourdain (1956.-2018.)

A.Čulić - "Ako nekome slučajno pokušate sugerirati da srlja, pri tome argumentirano, Vi ste crna ovca, a među hiljadama bijelih, crna ne može biti nimalo draga, strši ..."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 05 jun 2018, 21:49

Yebo te stoper, dovedi normalnog lijevog beka.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MoSaZeLjo1921, Orvel i 37 gostiju.