HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
hlive
Postovi: 1066
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hlive » 05 jun 2018, 13:55

GradKamena2 je napisao/la:Besirevic ima 7 dana da odluci sta ce i kako sve uvjete sto je postavio bit ce ispunjeni,samo je problem sto je i Sarajevo u igri i sto daju mendzeru njegovim dobru cifru,vidit cemo uskoro sta ce bit.
Zar on nema ugovor sa Radnikom?
Je li planirate platiti odštetu ili?

I ako ima itko upućen radi li se išta na stadionu? Da li ćete pokušat doći do cat3?
It's better when it's live

Duff
Postovi: 401
Pridružen/a: 12 avg 2015, 20:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Duff » 05 jun 2018, 14:03

hlive je napisao/la: I ako ima itko upućen radi li se išta na stadionu? Da li ćete pokušat doći do cat3?
Radi se na reflektorima i brojačima karata, što se tiče ulaganja u tribine ili pravljenja novih jako malo priče i interesa ima

Rustemovic i sluzbeno, Arezina jako blizu
https://youtu.be/LQWg93682Jk

Pola ti vijeka ime branili, trn u oku uvijek bio si,
ni u snu nisu mogli vidjeti, da titule će Zrinjski slaviti..!!!

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la StariGrad071 » 05 jun 2018, 14:05

Rustemovic je dobar igrac velika radilica. Nije neki tehnicar, ima finu dugu loptu.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Rooney88 » 05 jun 2018, 14:06

miroskoro je napisao/la:Dobrodosao Rustemovic!

daj nam sto vise ovih "njihovih" u nas HRVATSKI ZRINJSKI da nabijamo komplekse i jednim i drugim :bih: :bih: :bih: :bih:
Meni bas bude drago kada vidim ovoliko "nasih" u Zrinji. Isto tako kada vidim s kakvim zarom "vasi" nose dres Zelje. Ali tesko je to objasniti nekom ko misli da takve stvari trebaju stvarati komplekse. ;)
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la 75000 » 05 jun 2018, 14:12

Rustem je odličan igrač definitvno će vam biti pojačanje, šta je sa Hairlahovića nije vam nikako igrao?

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 05 jun 2018, 14:15

Dobio je priliku na par utakmica onako li-la,niti je za prve ekipe niti je za raskida ugovora jos,vidit cemo sta ce bit.

mma_hz
Postovi: 10623
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mma_hz » 05 jun 2018, 14:18

Rustemovic je los igrac,momak koji pelja loptu na zadnjem veznom dok je ne izgubi.Pas naprijed ne zna dati samo vraca golmanu.
Ugl vidjecete velika ****,da je valjao mogao bi bar 5 mjeseci da se zadrzi u drugoj turskoj ligi.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

miroskoro
Postovi: 65
Pridružen/a: 21 mar 2018, 13:34
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la miroskoro » 05 jun 2018, 14:51

Rooney88 je napisao/la:
miroskoro je napisao/la:Dobrodosao Rustemovic!

daj nam sto vise ovih "njihovih" u nas HRVATSKI ZRINJSKI da nabijamo komplekse i jednim i drugim :bih: :bih: :bih: :bih:
Meni bas bude drago kada vidim ovoliko "nasih" u Zrinji. Isto tako kada vidim s kakvim zarom "vasi" nose dres Zelje. Ali tesko je to objasniti nekom ko misli da takve stvari trebaju stvarati komplekse. ;)
zna se dobro kome je ovo upuceno...
U

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mokroguz » 05 jun 2018, 21:57

Zna li iko ovdje dali je ili dali ce Calakovic potpisati za Zrinjski definitivno?
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 05 jun 2018, 22:04

Mokroguz je napisao/la:Zna li iko ovdje dali je ili dali ce Calakovic potpisati za Zrinjski definitivno?
Sve ti je to o dugu stapu.
Kad smo kod njega kakav je decko,jel stvarno potencijal kakvim ga mediji i Husara predstavljaju.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mokroguz » 05 jun 2018, 22:32

Ne znam stvarno, nisam ga gledao kad je igrao u juniorima, sve u svemu imam ogranicen dostup tim utakmicama. Kod nas su ga bili promovisali, valjda imali u vidu da ga pomalo uhodaju nebi li imali dobru zamjenu kad/ako Bandovic zavrsi karijeru, pa je onda sebi zafrkao stvar ili roditelji ili ko ce znati. Bolje cete vi to preispitati.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 06 jun 2018, 00:23

Mokroguz je napisao/la:Zna li iko ovdje dali je ili dali ce Calakovic potpisati za Zrinjski definitivno?
Vjerovatno ce potpisat i branit za juniore, povremeno ga ubacivat na trening sa seniorskim golmanima i dobar.
The Nobles ⚔

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 jun 2018, 11:52

Postoji ona Šulentina prispodoba o zdravim i trulim jabukama...tako da sa velikom dozom rezerve treba uzimati neke napise na pojedinim portalima o mogucim pojacanjima...
Grande je takodjer nedavno izjavio da igrac koji dolazi u Zrinju i ne mora biti nuzno najbolji ili medju boljima na poziciji koju igra, ali mora biti zeljan dokazivanja i gladan pobjeda i uspjeha...tj.da bude zdrava, jedra, puna zivota-jabuka!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 jun 2018, 14:45

Hoce li klub i sljedece sezone igrati domace utakmice subotom ili ce vratiti nedjeljni termin kao sto je zelja vecine navijaca, that is the question...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 09 jun 2018, 14:36

Opet dovodimo igrace u padu forme i nadamo se da ce u nas proigrat. Cuo sam za tog mladog Brkica dok je igro u Istri i bio mlad. Al otkako je preso u Lokomotivu po prici i statistici nije nista posebno postigo. Al ajde necemo kritizirat , nemamo uvjete za boljeg.
The Nobles ⚔

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 09 jun 2018, 15:02

Netreba unaprijed sudit ,golmanu je vazna i odbrana ispred njega pa da moze i on da pokaze nesto pogotovo za neku statistiku...

Avatar
Mandrake
Postovi: 426
Pridružen/a: 23 nov 2011, 03:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Mandrake » 10 jun 2018, 00:46

GradKamena2 je napisao/la:Netreba unaprijed sudit ,golmanu je vazna i odbrana ispred njega pa da moze i on da pokaze nesto pogotovo za neku statistiku...
Također sam suglasan da ne treba suditi na prvu, jer 90% naših akvizicija ne dolazi sa "impresivnom" statistikom, čast izuzecima.., a po mom mišljenju, Brkić je još jedna vrhunska akvizicija naše uprave. Prvenstveno, dečko je obećavao u Istri i tu vrijeme član mlade reprezentacije (2 nastupa), kasnije prelazi u Lokomotivu (svi znamo da je to stanica prije Dinama), ta epizoda nije završila dobro po njega i ovu sezonu je odradio vrlo dobro u Cibaliji. Treba uzet u obzir da je to momčad koja nije imala kvalitete i borila se za goli život, gdje je Brkić pokazao kvalitet i kontinuitet. Zrinjski je prava prilika za njega, a smatram da je i on prava prilika za Zrinjski.



Predzadnje kolo Hrv. lige, strašno branio. Zašto da ne eksplodira u nas kao kolega mu na suprotnoj strani (Simon Sluga, tek dobio priliku nakon ozljede Prskala), u svakom slučaju, vrijeme će pokazati :thumbup:

Nažalost većina igrača gleda za inozemstvo i mi nemamo kao prvaci, vremena čekati da se odluče (birajući između nas i inozemstva). Koliko sam upoznat, ovih dana će i Rodin potpisati (također pojačanje, po mom mišljenju), a Beširević ima rok dokad se mora javiti, također bi bio pojačanje, ali nama trebaju igrači, koji su spremni za LP borbu i totalnu posvećenost Zrinjskog, a ne da su glavom na drugom mjestu. Nadam se također da će uprava uspjeti ostaviti Mulahusejnovića na duži period, a smatram da bi i Nardinu to bilo dobro za karijeru, jer u Bake će sigurno igrati, voli Baka mlade igrače i ima damu da ih istrpi. Još da prokomentiram dolazak Rustemovića (nisam odavno bio aktivan na forumu, pa se raspisao :D)... Edinu ovo također može biti win-win situacija da vrati karijeru na pravo mjesto... ako će biti ozbiljan, igrat će (primjer Todorović Biblija), a ako će biti neozbiljan, neće igrati /primjer Mate Pehar). Pezer, Čirjak, Perišić, velika TRENUTNA konkurencija (možda još netko dođe na tu poziciju), tako da Rustemoviću predstoji rad i samo rad da se dokaže Baki i navijačima. Što se tiče odlazaka... iskreno bio bih iznenađen da vidim Bilbiju, Filipovića i Jakovljevića na prozivci. Ljudi su imali super sezonu i stvarno kao što svi mislimo u najboljim su godinama da naprave transfer, a samim time da napune kasu Zrinjskog. Bencun smatram da može nadomjestiti odlazak Nemanje i za mene je zdravi Marko najveće pojačanje za novu sezonu. Još bih napomenuo da bi ova sezona mogla biti sezona afirmacije Nermina Hajdarevića, taj dečko sam nek nastavi ovako, bit će igrač! Uostalom, evo vidjet ćemo što vrijeme donosi, iskreno jedva čekam ždrijeb i s nestroljenjem isčekujem europske utakmice. A za upravu i klub samo mogu istaknuti svoj zadovoljstvo radom istih i dosadašnjoj transfer politici. Aaaaajmoooo Zrinjaaa :cool:

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 10 jun 2018, 01:49

Mandrake je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:Netreba unaprijed sudit ,golmanu je vazna i odbrana ispred njega pa da moze i on da pokaze nesto pogotovo za neku statistiku...
Također sam suglasan da ne treba suditi na prvu, jer 90% naših akvizicija ne dolazi sa "impresivnom" statistikom, čast izuzecima.., a po mom mišljenju, Brkić je još jedna vrhunska akvizicija naše uprave. Prvenstveno, dečko je obećavao u Istri i tu vrijeme član mlade reprezentacije (2 nastupa), kasnije prelazi u Lokomotivu (svi znamo da je to stanica prije Dinama), ta epizoda nije završila dobro po njega i ovu sezonu je odradio vrlo dobro u Cibaliji. Treba uzet u obzir da je to momčad koja nije imala kvalitete i borila se za goli život, gdje je Brkić pokazao kvalitet i kontinuitet. Zrinjski je prava prilika za njega, a smatram da je i on prava prilika za Zrinjski.



Predzadnje kolo Hrv. lige, strašno branio. Zašto da ne eksplodira u nas kao kolega mu na suprotnoj strani (Simon Sluga, tek dobio priliku nakon ozljede Prskala), u svakom slučaju, vrijeme će pokazati :thumbup:

Nažalost većina igrača gleda za inozemstvo i mi nemamo kao prvaci, vremena čekati da se odluče (birajući između nas i inozemstva). Koliko sam upoznat, ovih dana će i Rodin potpisati (također pojačanje, po mom mišljenju), a Beširević ima rok dokad se mora javiti, također bi bio pojačanje, ali nama trebaju igrači, koji su spremni za LP borbu i totalnu posvećenost Zrinjskog, a ne da su glavom na drugom mjestu. Nadam se također da će uprava uspjeti ostaviti Mulahusejnovića na duži period, a smatram da bi i Nardinu to bilo dobro za karijeru, jer u Bake će sigurno igrati, voli Baka mlade igrače i ima damu da ih istrpi. Još da prokomentiram dolazak Rustemovića (nisam odavno bio aktivan na forumu, pa se raspisao :D)... Edinu ovo također može biti win-win situacija da vrati karijeru na pravo mjesto... ako će biti ozbiljan, igrat će (primjer Todorović Biblija), a ako će biti neozbiljan, neće igrati /primjer Mate Pehar). Pezer, Čirjak, Perišić, velika TRENUTNA konkurencija (možda još netko dođe na tu poziciju), tako da Rustemoviću predstoji rad i samo rad da se dokaže Baki i navijačima. Što se tiče odlazaka... iskreno bio bih iznenađen da vidim Bilbiju, Filipovića i Jakovljevića na prozivci. Ljudi su imali super sezonu i stvarno kao što svi mislimo u najboljim su godinama da naprave transfer, a samim time da napune kasu Zrinjskog. Bencun smatram da može nadomjestiti odlazak Nemanje i za mene je zdravi Marko najveće pojačanje za novu sezonu. Još bih napomenuo da bi ova sezona mogla biti sezona afirmacije Nermina Hajdarevića, taj dečko sam nek nastavi ovako, bit će igrač! Uostalom, evo vidjet ćemo što vrijeme donosi, iskreno jedva čekam ždrijeb i s nestroljenjem isčekujem europske utakmice. A za upravu i klub samo mogu istaknuti svoj zadovoljstvo radom istih i dosadašnjoj transfer politici. Aaaaajmoooo Zrinjaaa :cool:
Slažem se sa svime što si napisao.Nadam se da će Beširević i Rodin potpisati ovih dana pa da na pripreme krenemo sa kolko tolko kompletnim kadrom bez obzira na eventualne odlaske nekih važnih igrača kojih će sigurno biti (nadam se nakon europskih tekmi).Daj Bože samo da ne bude povreda i bit će to vrlo dobra ekipa.
Šta je bilo sa ovim Anđelom Bevandom čiji je povratak najavljen?Raduje me povratak svakog našeg mladog igrača a čujem da je imao vrlo dobru polu sezonu u Metalegeu.
PS - Baka gost u "Nedjeljom u dva".Bit će cirkusa.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 10 jun 2018, 11:09

Ma doce oni na prozivku, pa ce prema potrebi (ako dodje do transfera) napustit pripreme, kako je i bilo s prijasnjim igracima. Isto tako sigurno ce nam se dosta igraca pridruzit tokom priprema, bitno je da se koliko-toliko stvori prva 11 za put u Sloveniju, jer to je onaj bitniji dio priprema. Ficu bi volio vidit i iduce sezone jer je ovo prva njegova sezona gdje je bio konstantan i odlican igrac, dok je se Bilbija vjerovatno zasitio i vrijeme je da napravi taj transfer, a i za njeg imamo odlicnu zamjenu.
Da se malo osvrnem na igrace koji su bili na posudbi. Vecina bekovske pozicije koje su nama, mozda cak i najbolje popunjene. Cosic i Lucic nisu nista pokazali u ekipama koje su ispale ove sezone, cak i nisu igrali 8 zadnjih kola, Miketek i Blaic igrali u drugoj ligi, jedini koji se pokazo je Mulahusejnovic i na njega mozemo racunat, ovim ostalim se zahvalit ili eventualno ih poslat na jos jednu posudbu, mozda bi se Lucic uklopio u GOSK, i dalje vjerujem da je odlican igrac.
The Nobles ⚔

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 10 jun 2018, 11:22

Miketek je napredovo u Capljini i igro je dosta,iduci korak treba bit Gošk da Feđa to sredi,da vidimo jeli konacno za nas ili nije,i ako se pokaze vratit decka nek igra .

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.