FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 21:34

Wandelanoite je napisao/la:
Pokrali ste Seonu, pokušali pokrasti Ingrama, dalje nije bilo potrebe jer ste sa sobom imali Slogu iz Tojsica, Priluk, Svatovac, Bosnu Mionicu, Prokosovice, Lokomotivu Miricinu, Mramor. 7 klubova od 15 je igralo za vas, a i ti to dobro znas + je NSTK stao iza vas. Svoju pravu jačinu ste sad pokazali.
Hahah, imas video kako smo pokrali Ingrama, cist gol nam nije sviran, a Svatovac nam uzeo bod u Banovicima uz naravno crveni karton.
Bosna Mionica igrala u Banovicima, bio dogovoren zajednicki rucak ali nista od tog nije bilo, u Mionici nam udarili igraca.
Slogu dobili u Banovicima samo.
Toliko o tome.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 10 jun 2018, 21:38

ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
Pokrali ste Seonu, pokušali pokrasti Ingrama, dalje nije bilo potrebe jer ste sa sobom imali Slogu iz Tojsica, Priluk, Svatovac, Bosnu Mionicu, Prokosovice, Lokomotivu Miricinu, Mramor. 7 klubova od 15 je igralo za vas, a i ti to dobro znas + je NSTK stao iza vas. Svoju pravu jačinu ste sad pokazali.
Hahah, imas video kako smo pokrali Ingrama, cist gol nam nije sviran, a Svatovac nam uzeo bod u Banovicima uz naravno crveni karton.
Bosna Mionica igrala u Banovicima, bio dogovoren zajednicki rucak ali nista od tog nije bilo, u Mionici nam udarili igraca.
Slogu dobili u Banovicima samo.
Toliko o tome.
Kod kuce utakmicu 1:1 sa Ingramom ste zabili neregularan gol, Svatovac vam je dao utakmicu u prvoj polusezoni i pokrao Gradinu poslije radi vas kad je Golac odradio kontrolu sa federalnog saveza, a Read posao na terenu, Bosna vam dala isto u prvoj polusezoni, cak su vam i Nurdine firme mljekara i Wagner Automotiv i sponzori. Poslije u drugoj polusezoni zbog PDA-SDA su se Svatovac i Mionica okrenuli protiv vas. Slogi ste dali utakmicu u Tojsicima u drugoj polusezoni tj. vas prvi poraz, a oni vama u Banovicima.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 21:42

Wandelanoite je napisao/la:
ASD je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
Pokrali ste Seonu, pokušali pokrasti Ingrama, dalje nije bilo potrebe jer ste sa sobom imali Slogu iz Tojsica, Priluk, Svatovac, Bosnu Mionicu, Prokosovice, Lokomotivu Miricinu, Mramor. 7 klubova od 15 je igralo za vas, a i ti to dobro znas + je NSTK stao iza vas. Svoju pravu jačinu ste sad pokazali.
Hahah, imas video kako smo pokrali Ingrama, cist gol nam nije sviran, a Svatovac nam uzeo bod u Banovicima uz naravno crveni karton.
Bosna Mionica igrala u Banovicima, bio dogovoren zajednicki rucak ali nista od tog nije bilo, u Mionici nam udarili igraca.
Slogu dobili u Banovicima samo.
Toliko o tome.
Kod kuce utakmicu 1:1 sa Ingramom ste zabili neregularan gol, Svatovac vam je dao utakmicu u prvoj polusezoni i pokrao Gradinu poslije radi vas kad je Golac odradio kontrolu sa federalnog saveza, a Read posao na terenu, Bosna vam dala isto u prvoj polusezoni, cak su vam i Nurdine firme mljekara i Wagner Automotiv i sponzori. Poslije u drugoj polusezoni zbog PDA-SDA su se Svatovac i Mionica okrenuli protiv vas. Slogi ste dali utakmicu u Tojsicima u drugoj polusezoni tj. vas prvi poraz, a oni vama u Banovicima.
Jesi li gledao utakmicu protiv Ingrama.
Igrac sa brojem 7 (desno krilo) koji je imao zuti karton neda izvesti brzi prekid igracu Buducnosti u izglednoj situaciji za kontru.
Doslo do koskanja poslije toga, on prouzrokovao, igrac Buducnosti sam dobija zuti karton?

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la studeni » 10 jun 2018, 22:49

Kako god prvak nominalno najjace druge lige ispada od prvaka najslabije druge lige. Mnogo lose!
Neko je srozao kvalitet sjevera, i to dobro. Al savezu TK je bitno da se lova okrece, da sudije uzimaju lopatom, da ove seoske mecene iz Poljica, Prokosovica, Seone, Priluka, Malesica itd otvoreno kupuju i prodaju. Kao sto rece Derdemez 80% utakmica se zna izhod al svi zmire. Zato i imamo nespremne i nemotivisane ekipe, za sta da se bore kada uprave sve rjesavaju

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 22:55

studeni je napisao/la:Kako god prvak nominalno najjace druge lige ispada od prvaka najslabije druge lige. Mnogo lose!
Neko je srozao kvalitet sjevera, i to dobro. Al savezu TK je bitno da se lova okrece, da sudije uzimaju lopatom, da ove seoske mecene iz Poljica, Prokosovica, Seone, Priluka, Malesica itd otvoreno kupuju i prodaju. Kao sto rece Derdemez 80% utakmica se zna izhod al svi zmire. Zato i imamo nespremne i nemotivisane ekipe, za sta da se bore kada uprave sve rjesavaju
Ma Sjever je realno slabiji od Zapada, prije nije bilo tako, ali trenutno je tako, pogledati ekipe koje igraju ovu ligu, imamo 3 ekipe i sela, na Zapadu imamo vise tih ekipa, a manje sela.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 10 jun 2018, 23:09

Bolja ekipa je prošla, barem u ovom dvomeču. Danas NT 4 šuta u okvir i 4 gola. Amaterske greške, ljudi se šetaju po kaznenom, prime loptu i gol. Mi ofanzivno ko qrac i gol smo dali iz prekida.

Odlična brojka Banovićana na tribini danas, nije nas nikad ni u Prvoj na gostovanju bilo više.

I prebili su nas ljudi na terenu, onako smo mi trebali igrat prvi meč. Osveti nam se qrcobolja zadnjih 15 minuta s igračem više.

Atmosfera danas vrhunska, kao premijerligaški meč. Možemo od naučiti od ljudi kako se kod kuće bodri svoj tim.

PS. Pišemo se do boljih vremena.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 23:13

LjumanM95 je napisao/la:Bolja ekipa je prošla, barem u ovom dvomeču. Danas NT 4 šuta u okvir i 4 gola. Amaterske greške, ljudi se šetaju po kaznenom, prime loptu i gol. Mi ofanzivno ko qrac i gol smo dali iz prekida.

Odlična brojka Banovićana na tribini danas, nije nas nikad ni u Prvoj na gostovanju bilo više.

I prebili su nas ljudi na terenu, onako smo mi trebali igrat prvi meč. Osveti nam se qrcobolja zadnjih 15 minuta s igračem više.

Atmosfera danas vrhunska, kao premijerligaški meč. Možemo od naučiti od ljudi kako se kod kuće bodri svoj tim.

PS. Pišemo se do boljih vremena.
Kakav je gol bio kod nas?
Jel iko odigrao makar solidan mec.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 10 jun 2018, 23:22

ASD je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Bolja ekipa je prošla, barem u ovom dvomeču. Danas NT 4 šuta u okvir i 4 gola. Amaterske greške, ljudi se šetaju po kaznenom, prime loptu i gol. Mi ofanzivno ko qrac i gol smo dali iz prekida.

Odlična brojka Banovićana na tribini danas, nije nas nikad ni u Prvoj na gostovanju bilo više.

I prebili su nas ljudi na terenu, onako smo mi trebali igrat prvi meč. Osveti nam se qrcobolja zadnjih 15 minuta s igračem više.

Atmosfera danas vrhunska, kao premijerligaški meč. Možemo od naučiti od ljudi kako se kod kuće bodri svoj tim.

PS. Pišemo se do boljih vremena.
Kakav je gol bio kod nas?
Jel iko odigrao makar solidan mec.
Prekid, slobodan i nakon gužve Berbić je ubaci u gol nekako. I onda Mahmutović ruši njihovog igrača za penal, kontakt je bio, sad je li baš za najstrožu kaznu ne znam, ali po kriteriju prema kojem je nama sviran u prvom meču - jeste bio penal. I opet ubrzo prvi ozbiljniji napad i zabiše nam. Preskakanjem sredine stigoše do preokreta. Na kraju od 10 minuta igralo se možda 2-3, ostalo sve zadržavanje vremena.

Zadnja linija borbena, pogotovo Berbić, ali džaba kad su iz njihovih grešaka pali golovi. Ofanzivno Zulić i Sulejmanović, borbeni, trudili se al' ne ide. Trumić isto tako dobar.

I da, crveni Zulić nakon tuče igrača na terenu. Iskreno, morao je dati ili obojici ili nijednom. Ali hajde odsudio je objektivno po mom mišljenju, a mi ne bi drugi zabili ni sa 15 igrača.

PS. Sad kad se nešto skontam, ako njihova dvojica makar nisu zaradila crvene yebi ga onda. Zulić jeste udario igrača, ali je isto tako bio udaren + što je i Fazlić bio napadnut od par igrača. Sijevalo sa svih strana. To je najveća greška na našu štetu.
Zadnja izmjena: LjumanM95, dana/u 10 jun 2018, 23:26, ukupno mijenjano 1 put.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 23:26

LjumanM95 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Bolja ekipa je prošla, barem u ovom dvomeču. Danas NT 4 šuta u okvir i 4 gola. Amaterske greške, ljudi se šetaju po kaznenom, prime loptu i gol. Mi ofanzivno ko qrac i gol smo dali iz prekida.

Odlična brojka Banovićana na tribini danas, nije nas nikad ni u Prvoj na gostovanju bilo više.

I prebili su nas ljudi na terenu, onako smo mi trebali igrat prvi meč. Osveti nam se qrcobolja zadnjih 15 minuta s igračem više.

Atmosfera danas vrhunska, kao premijerligaški meč. Možemo od naučiti od ljudi kako se kod kuće bodri svoj tim.

PS. Pišemo se do boljih vremena.
Kakav je gol bio kod nas?
Jel iko odigrao makar solidan mec.
Prekid, slobodan i nakon gužve Berbić je ubaci u gol nekako. I onda Mahmutović ruši njihovog igrača za penal, kontakt je bio, sad je li baš za najstrožu kaznu ne znam, ali po kriteriju prema kojem je nama sviran u prvom meču - jeste bio penal. I opet ubrzo prvi ozbiljniji napad i zabiše nam. Preskakanjem sredine stigoše do preokreta. Na kraju od 10 minuta igralo se možda 2-3, ostalo sve zadržavanje vremena.

Zadnja linija borbena, pogotovo Berbić, ali džaba kad su iz njihovih grešaka pali golovi. Ofanzivno Zulić i Sulejmanović, borbeni, trudili se al' ne ide. Trumić isto tako dobar.

I da, crveni Zulić nakon tuče igrača na terenu. Iskreno, morao je dati ili obojici ili nijednom. Ali hajde odsudio je objektivno po mom mišljenju, a mi ne bi drugi zabili ni sa 15 igrača.
Ofanzivci se mogu truditi koliko hoce, jednostavno ne znaju.
Ne moze se reci ne ide svaku utakmicu, nisu obojica zajedno dali 10 golova, od tog bar 8 tap in golovi ekipama sa dna tabele.
Jedini igrac koji ima kvalitet gore je izgleda Idrizovic, dao je dosta dobrih golova, ali izgleda njemu fali borbenosti i malo manje misica.

Samo jednu zelju imam za sljedecu sezone, da kadeti koji ulaze u juniore (ovi bolji) igraju uporedo za prvi tim i juniore.
Makar deseti zavrsili, makar ce nam igrati talentovani igraci u ofanzivi.
Djeca su masine, daju prosjecno preko 5 golova po utakmici, ne znam da li to ima u drzavi i u jednom uzrastu, u bilo kojoj ligi.
Armin Hasanbegovic dao 37 golova u ligi, a cini mi se da je i u pionirima bio prvi strijelac lige, ako ne bude igrao ove sezone za prvi tim nek se klub ugasi komotno.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 10 jun 2018, 23:32

Yebi ga svi su se borili trudili koliko su mogli. Ne može se niko krivit za nedostatak talenta. Domaći pregrubi, dva puta je sijevalo sa svih strana na terenu, zamal i na tribini. :lol: Ne znam, nisam pametan nikako, ogadio mi se fudbal danas.

Moraju im dati šansu, ali je pitanje koliko će moći naučiti i napredovati sa ekipama poput Mahale i Malešića. Nek igraju samo domaće tekme. :lol:
Zadnja izmjena: LjumanM95, dana/u 10 jun 2018, 23:34, ukupno mijenjano 1 put.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Wandelanoite » 10 jun 2018, 23:33

studeni je napisao/la:Kako god prvak nominalno najjace druge lige ispada od prvaka najslabije druge lige. Mnogo lose!
Neko je srozao kvalitet sjevera, i to dobro. Al savezu TK je bitno da se lova okrece, da sudije uzimaju lopatom, da ove seoske mecene iz Poljica, Prokosovica, Seone, Priluka, Malesica itd otvoreno kupuju i prodaju. Kao sto rece Derdemez 80% utakmica se zna izhod al svi zmire. Zato i imamo nespremne i nemotivisane ekipe, za sta da se bore kada uprave sve rjesavaju
Upravo to je i najveci problem, pa u ovoj ligi si godinama unazad imao igrače koji su mogli lagano igrati Premijer ligu, dok danas daj boze da imas 5 igraca za Federalne. Bas neki dan pričam s Mitketom koji mi se žali kako je liga sve slabija i slabija, a prvi on uzima od klubova, dijeli sudijama i vrši kriminal nad ligom. Kad se sjetim prije par godina kakvih je igraca bilo Hamzic u Kalesiji ubijao Zvijezda ga odvede covjek bi najbolji vezni PL par godina, u Tojsicima uvijek bilo dobrih igraca, evo i ovaj Civic sto dođe u Slobodu prije 3,4 sezone igrao upravo ovu ligu, Dino Besirevic i Samir Memisevic jedan iz Priluka, a drugi Iz Slavena odoše u Radnik i napraviše to sto napraviše, Aletic evo u GOSK-u prije par sezona igrao u Ingramu, Bekric, Moranjkic, Skahic svi igrali ovu ligu dalje da ne nabrajam. Ovo danas je kriminal od lige, kod privatnika mozes uzet bod samo sa tri igraca na UKC, da ne pričam o sva tri boda, sudije otvoreno traže pare, snimaju se i nikom nista. Za sve je kriv savez koji je nekad dobru ligu sveo na najniže moguće grane i danas imamo to sto imamo da je ovo bilo prije 4,5 godina Buducnost bi sa 4,5 golova razlike proslo ovaj dvomeč.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 23:38

LjumanM95 je napisao/la:Yebi ga svi su se borili trudili koliko su mogli. Ne može se niko krivit za nedostatak talenta. Domaći pregrubi, dva puta je sijevalo sa svih strana na terenu, zamal i na tribini. :lol: Ne znam, nisam pametan nikako, ogadio mi se fudbal danas.

Moraju im dati šansu, ali je pitanje koliko će moći naučiti i napredovati sa ekipama poput Mahale i Malešića. Nek igraju samo domaće tekme. :lol:
Igraca se ne moze kriviti, ali trenera ili upravu moze sto dovode igrace nivoa kantonalne lige ili druge federalne, nama treba ipak bolje.

Ja nisam mogao ici, zao mi je ne mogu opisati, a kad sam cuo rezultat isto kao da mi je sve pomrlo, valja gledat onu kukuruz ligu i sto je najgore opet mladi igraci nece igrati.
Ove sezone je samo jedan junior igrao, sljedece sezone hocu da vidim pet najmanje jer je generacija talentovana boli glava. :D

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 10 jun 2018, 23:41

ASD je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Yebi ga svi su se borili trudili koliko su mogli. Ne može se niko krivit za nedostatak talenta. Domaći pregrubi, dva puta je sijevalo sa svih strana na terenu, zamal i na tribini. :lol: Ne znam, nisam pametan nikako, ogadio mi se fudbal danas.

Moraju im dati šansu, ali je pitanje koliko će moći naučiti i napredovati sa ekipama poput Mahale i Malešića. Nek igraju samo domaće tekme. :lol:
Igraca se ne moze kriviti, ali trenera ili upravu moze sto dovode igrace nivoa kantonalne lige ili druge federalne, nama treba ipak bolje.

Ja nisam mogao ici, zao mi je ne mogu opisati, a kad sam cuo rezultat isto kao da mi je sve pomrlo, valja gledat onu kukuruz ligu i sto je najgore opet mladi igraci nece igrati.
Ove sezone je samo jedan junior igrao, sljedece sezone hocu da vidim pet najmanje jer je generacija talentovana boli glava. :D
I bolje što nisi išao. Trener nije zatvorio utakmicu kad je trebalo (kod 2-1), pa je nabijaj, zadržavaj vrijeme i to je to. Nego ubacuje Dedića da idemo kao po drugi gol, a i ovaj jedan jedva dali.

Pitanje je da li ću imati živaca za još jednu sezonu u Drugoj ligi. Zanimljivije će biti pratiti Omaziće.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 23:44

LjumanM95 je napisao/la:
ASD je napisao/la:
LjumanM95 je napisao/la:Yebi ga svi su se borili trudili koliko su mogli. Ne može se niko krivit za nedostatak talenta. Domaći pregrubi, dva puta je sijevalo sa svih strana na terenu, zamal i na tribini. :lol: Ne znam, nisam pametan nikako, ogadio mi se fudbal danas.

Moraju im dati šansu, ali je pitanje koliko će moći naučiti i napredovati sa ekipama poput Mahale i Malešića. Nek igraju samo domaće tekme. :lol:
Igraca se ne moze kriviti, ali trenera ili upravu moze sto dovode igrace nivoa kantonalne lige ili druge federalne, nama treba ipak bolje.

Ja nisam mogao ici, zao mi je ne mogu opisati, a kad sam cuo rezultat isto kao da mi je sve pomrlo, valja gledat onu kukuruz ligu i sto je najgore opet mladi igraci nece igrati.
Ove sezone je samo jedan junior igrao, sljedece sezone hocu da vidim pet najmanje jer je generacija talentovana boli glava. :D
I bolje što nisi išao. Trener nije zatvorio utakmicu kad je trebalo (kod 2-1), pa je nabijaj, zadržavaj vrijeme i to je to. Nego ubacuje Dedića da idemo kao po drugi gol, a i ovaj jedan jedva dali.

Pitanje je da li ću imati živaca za još jednu sezonu u Drugoj ligi. Zanimljivije će biti pratiti Omaziće.
Koga je jos ubacivao osim Dedica?

Ma ja cu najvjerovatnije ici, ali generalno se gubi jos jedna godina dana, liga je odron.
Jedina prednost sto mozemo sljedece sezone preko kupa napasti Evropu. :lol:

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 10 jun 2018, 23:46

Oko 30. minute Fazlić umjesto Mustafića. I onda nakon četvrtog kola domaćih Smajlović ušao, ne znam umjesto koga.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
Iraola
Postovi: 1013
Pridružen/a: 26 feb 2015, 18:12
Lokacija: San Salvador
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la Iraola » 11 jun 2018, 13:40

Šteta velika, po mom mišljenju Budućnost je izgubila zato što je ispala iz pravog ritma i najmanje mjesec dana nisu odigrali takmičarsku utakmicu, pusti ovom pusti onom, i ovo je dokaz da je oko 30% utakmica pošteno, a oko 70% namješteno u toku cijele polusezone.
Niko kao Radnički Soda!!!!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 11 jun 2018, 13:54

Sad treba vidjeti sta i kako za sljedecu sezonu, imali smo neku okosnicu ekipe iz prve federalne lige pa se nadam da se nece raspati.
Za Mujkica i Dzinica se nadam da ostaju, Trumic i Mahmutovic su bili korektni ali momci su iz Zivinica, tesko da ce jos sezonu ostati u ovoj ligi.
Gogic je veliki talenat, za njegovo dobro se nadam da nece ostati i da ce otici u bolji klub.
Ostaje pitanje Mustafica i Idrizovica, oni bi jos mogli naci neki bolji klub.
Ostatak ekipe cisto sumnjam da ce otici jer ih niko i ne zeli, nisu za boljeg od ove lige, iako bi ja licno volio da dobar dio njih ode.

Pozitivna strana su nasi kadeti, koji moraju igrati u prvom timu ove sezone.
Momci su na 30 utakmica dali 166 golova i primili samo 10.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5210
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 11 jun 2018, 15:21

Ne sklopi oka svunoc, yebem ti fudbal.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la AshburtonG » 11 jun 2018, 15:30

Najveci problem Buducnosti je sto joj u prvi tim u 90% slucajeva dodju grijaci klupe iz kadeta, jer ovi pravi talenti, ili se okrenu faxu zbog slabih uslova i podrske ili zavrse negdje drugo.
Pa ja se sjecam da iz moje generacije, niko od momaka koji su tad igrali jako dobro u Prvoj Ligi za kadete, nije nastavio sa ozbiljnim fudbalom, a ovi koji su donosili lopte su predstavljeni kao neki talenti, pa se raja onda cudi sto je Buducnost od cvrstog prvoligasa i cestog premijerligasa otisla u jos nizi rang. Sehic, Djezic i slicni su talenti za plafon prvu ligu, ako i to. Jedini koji je nastavio sa ozbiljnim fudbalom od tih generacija 94-96 je Pici(Husic), a bilo je ozbiljnih talenata u tim generacijama.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 11 jun 2018, 15:41

AshburtonG je napisao/la:Najveci problem Buducnosti je sto joj u prvi tim u 90% slucajeva dodju grijaci klupe iz kadeta, jer ovi pravi talenti, ili se okrenu faxu zbog slabih uslova i podrske ili zavrse negdje drugo.
Pa ja se sjecam da iz moje generacije, niko od momaka koji su tad igrali jako dobro u Prvoj Ligi za kadete, nije nastavio sa ozbiljnim fudbalom, a ovi koji su donosili lopte su predstavljeni kao neki talenti, pa se raja onda cudi sto je Buducnost od cvrstog prvoligasa i cestog premijerligasa otisla u jos nizi rang. Sehic, Djezic i slicni su talenti za plafon prvu ligu, ako i to. Jedini koji je nastavio sa ozbiljnim fudbalom od tih generacija 94-96 je Pici(Husic), a bilo je ozbiljnih talenata u tim generacijama.
Nazalost, u jednom se ne mogu sloziti, a to je da su generacije 94 i 95 imale neke Bog zna talente i da su pruzale neke Bog zna rezultate.
Zadnjih nekoliko godina jedine talentovane generacije su generacije 96 i generacije 01, prvi osvojili juniorsku ligu, a drugi osvojili ove godine kadetsku ligu.
Iz generacije 96 su bar petorica dobili svoje sanse, jedino se jos drzi Idrizovic, ostali su vise manje nedovoljni da igraju za Buducnost.
Po mom nekom misljenju, sve ispod drugog mjesta u omladinskoj ligi sjever je jako lose.
Cak i iz generacija koje su dobre i koje osvoje ligu se moze uzeti maksimum oko tri-cetiri igraca za prvog tima.
Ja licno smatram da iz ove kadetske ekipe trenutno se moze uzeti vise jer je to mozda i najtalentovanija ekipa u zadnjih 15-ak godina.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.