FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 11 jun 2018, 14:26

irfo je napisao/la:Modica svakako placa agencija tako da je to win-win situation, a marokanac je neki amater, mnogo je ovakvih dolazilo na probe, ne ocekujem da se zadrzi duze od nekoliko dana
Sjećaš li se? :lol:
slika
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 11 jun 2018, 14:26

Za Modića starijeg sam rekao da je prosječan igrač i da ne treba nešto previše očekivati od njega, čak ni na ovom nivou naše lige.

Ovaj mlađi Mihael je po mom mišljenju bolji fudbaler i mogao bi nam valjati.

PS: Ove highlightse je radila neka velika budala, na svim videima su Andrej i Mihael miješani, recimo zimus kad je neko postavljao klip za Andreja, više od pola situacija u klipu je bio prikazan Mihael, lako se vidi razlika jer je Mihael krilo i ljevak dok je Andrej veznjak i dešnjak, eto vidite na ovom gore videu dosta situacija ima kada je u centru pažnje kapiten sa brojem 4, to je ustvari Andrej a ne Mihael kako piše :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15108
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 jun 2018, 14:34

Rokoko87 je napisao/la:
irfo je napisao/la:Modica svakako placa agencija tako da je to win-win situation, a marokanac je neki amater, mnogo je ovakvih dolazilo na probe, ne ocekujem da se zadrzi duze od nekoliko dana
Sjećaš li se? :lol:
slika
masina :lol: :lol:

:facepalm: :facepalm:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 11 jun 2018, 14:53

irfo je napisao/la:Modica svakako placa agencija tako da je to win-win situation, a marokanac je neki amater, mnogo je ovakvih dolazilo na probe, ne ocekujem da se zadrzi duze od nekoliko dana
dobro je ako ostane samo par dana. sjecam se nekih proba i cekanja papira po godinu dana.
napredujemo :mrgreen:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 11 jun 2018, 15:14

za_zivot_cijeli je napisao/la:
irfo je napisao/la:Modica svakako placa agencija tako da je to win-win situation, a marokanac je neki amater, mnogo je ovakvih dolazilo na probe, ne ocekujem da se zadrzi duze od nekoliko dana
dobro je ako ostane samo par dana. sjecam se nekih proba i cekanja papira po godinu dana.
napredujemo :mrgreen:
Lijepa vremena. Pisanja po svakom. Tri, cetiri, a moze i pet. :rol: :rol: :rol:

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 11 jun 2018, 15:19

Video zapisi su odavno prestali biti mjerilo...kad sam vidio klip na YT od jarana koji je tada igrao ako se ne varam u Bosni Sarajevo pa reko bi covjek potencijal nad potencijalima....nije ni cudo sto ovi nasi promase igrace kad ih dovode na osnovu video snimka
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 11 jun 2018, 15:20

plavousrcu je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
irfo je napisao/la:Modica svakako placa agencija tako da je to win-win situation, a marokanac je neki amater, mnogo je ovakvih dolazilo na probe, ne ocekujem da se zadrzi duze od nekoliko dana
dobro je ako ostane samo par dana. sjecam se nekih proba i cekanja papira po godinu dana.
napredujemo :mrgreen:
Lijepa vremena. Pisanja po svakom. Tri, cetiri, a moze i pet. :rol: :rol: :rol:
istina pišalo se po svakom, uzimale se titule, kupovi, pune tribine bile.
steta sto to nismo iskoristili da se i finansijski malo izdignemo. ovako ostali nam dugovi koje i danas placamo ali i zaista lijepo sjecanje na fudbalsku dominaciju tih godina.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 11 jun 2018, 15:26

Sreća nema novih zaduživanje. :)

Nego, daj postavite listu dolazaka i odlazaka da imamo šta citirati. Hoćemo i mi "boomove".

Evo od mene jedna; Do 20_og stiže jedan igrač, provjeren i na preporuku. ;)
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15108
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 jun 2018, 15:30

Neandertalac je napisao/la:Sreća nema novih zaduživanje. :)

Nego, daj postavite listu dolazaka i odlazaka da imamo šta citirati. Hoćemo i mi "boomove".

Evo od mene jedna; Do 20_og stiže jedan igrač, provjeren i na preporuku. ;)
Sto bi reko Zenzo mozda dodje a mozda i ne dodje
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 11 jun 2018, 15:32

irfo je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Sreća nema novih zaduživanje. :)

Nego, daj postavite listu dolazaka i odlazaka da imamo šta citirati. Hoćemo i mi "boomove".

Evo od mene jedna; Do 20_og stiže jedan igrač, provjeren i na preporuku. ;)
Sto bi reko Zenzo mozda dodje a mozda i ne dodje
Provjerena info. Znaš da sam ja insajder. :mrgreen:

Do kraja mjeseca još dva igrača i bit će nekih odlazaka. Pratite zvaničnu. ;)
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 11 jun 2018, 15:47

Neandertalac je napisao/la:Sreća nema novih zaduživanje. :)

Nego, daj postavite listu dolazaka i odlazaka da imamo šta citirati. Hoćemo i mi "boomove".

Evo od mene jedna; Do 20_og stiže jedan igrač, provjeren i na preporuku. ;)
ne sumnjam da i danas postoji zaduzivanje.
ali kontam, toliko smo trenera i igraca promjenili u zadnje vrijeme pa valjda bi neki zakukao da smo mu ostali kratki kao sto je Zeljo pored svih uspjeha, trofeja i dobre posjete ostao Amaru kratak. tacno da se covjek zapita, gdje su nestale sve te pare od titula, kupova, evrope, publike i sponzora......
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15108
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 jun 2018, 15:49

za_zivot_cijeli je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Sreća nema novih zaduživanje. :)

Nego, daj postavite listu dolazaka i odlazaka da imamo šta citirati. Hoćemo i mi "boomove".

Evo od mene jedna; Do 20_og stiže jedan igrač, provjeren i na preporuku. ;)
ne sumnjam da i danas postoji zaduzivanje.
ali kontam, toliko smo trenera i igraca promjenili u zadnje vrijeme pa valjda bi neki zakukao da smo mu ostali kratki kao sto je Zeljo pored svih uspjeha, trofeja i dobre posjete ostao Amaru kratak. tacno da se covjek zapita, gdje su nestale sve te pare od titula, kupova, evrope, publike i sponzora......
pa reci direktno yebemu, uzo Amar sebi ha ya :kafa:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 11 jun 2018, 15:50

irfo je napisao/la:
za_zivot_cijeli je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Sreća nema novih zaduživanje. :)

Nego, daj postavite listu dolazaka i odlazaka da imamo šta citirati. Hoćemo i mi "boomove".

Evo od mene jedna; Do 20_og stiže jedan igrač, provjeren i na preporuku. ;)
ne sumnjam da i danas postoji zaduzivanje.
ali kontam, toliko smo trenera i igraca promjenili u zadnje vrijeme pa valjda bi neki zakukao da smo mu ostali kratki kao sto je Zeljo pored svih uspjeha, trofeja i dobre posjete ostao Amaru kratak. tacno da se covjek zapita, gdje su nestale sve te pare od titula, kupova, evrope, publike i sponzora......
pa reci direktno yebemu, uzo Amar sebi ha ya :kafa:
to od mene nikada neces cuti. naprotiv.
Amar je jedan od najvecih sinova Zeljeznicara ikada!!!

zao mi je samo sto se najvece ljudske ljige i hostapleri kriju iza njegovih brkova.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15108
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 11 jun 2018, 16:09

Kazu sirokobrijezani da smo poslali ponudu Slavki Bralicu
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 11 jun 2018, 16:11

Da se hadzija ne pojavi ugasili bismo se. Haj sad sta bopje smislite :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
Hrasno87
Postovi: 135
Pridružen/a: 02 jun 2018, 17:32
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno87 » 11 jun 2018, 16:13

Danas ko je imao priliku sacekati press ispred stadiona pa kasnije i ući u plavi salon mogao je uvidjeti sav šljam, oholost i pokvarenost koja je zavlada klubom, na sekunde mi se zgadilo sve, od kluba za kojeg navijam od kad znam za sebe pa do svega ostalog, jadno, nisko i mućno za gledati i posmatrati ...

Priče kako igraci traze enormne uslove (izuzev Voje) su price za naivce, danas prvo Krpić izjavi kako nije dosao da zaradi, a jucer Krčmarević za Mondo isto, ovih par igraca koji ce produziti vjerovatno da ce dobiti bolje uslove, ovo ostalo to sto ima a nemaju sigurno iznose boli glava, izuzev naravno Vranješa, junior koji je prosle godine prikljucen prvom timu i koji je bitna karika u prvom timu danas, dečko igra za 900 KM :puke:
Kao da je bolje rangirani uposlenik kompanije Megamix a ne fudbalski profesionalac u najtrofejnijem bh. klubu, od silnog gomilanja uposlenika u administraciji o kojem sam pisao jos prije par godina, njima su skresali plate za 10% ...

Salko Mujanovic je pozvan da bude sa ekipom jedan period, da trenira pa da novi trener naknadno odluci dali ce mu biti ponudjen ugovor, dečko odbio, pametan Salko ...

Ovog malog Marokanca sto je na probi, trenirao je Ludovic Pollet, Mešin kućni prijatelj, jeli ga on preporucio da dodje ili je nesto drugo u pitanju ne znam, decko igra ofanzivnog veznog aka plejmejker ...

I da se razumijemo, apsolutno podrzavam ovaj portal kakav god clanak da napišu, dok je Amar bio u klubu i dok su vladali normalniji i ljudski odnosi, imali smo pokrivenost pracenja kluba maltene 24h na dan, portal skoro pa je bio klupski medij, od ekskluzivnih intervjua sa igracima i informacija koje niko nije imao, pa do pracenje priprema u Međugorju, evropskih utakmica i svega ostalog, danas nam medijski partneri ipak ne znaju napisati clanak u korist kluba, fali nam jos samo ekskluziva tačka ba i da potpuno budemo u medijskom ciganluku, ali ni to nije bitno, bitno sta ss.ba napise, po pojedincima ljudi nebi smjeli nista pisati ni izustiti ime kluba, dok im se istovremeno spominju porodice i bivaju verbalno napadani, i ovom portalu bi najpametnije bilo da udari totalnu medijsku blokadu, cak i ovo sto su do sada radili da ukinu, sve dok se ili ne opamete ili duvnu neki novi vjetrovi ...

Mogu shvatiti da neko nece da vidi jer mu ne odg. ali ne mogu i na ove koji sute i posmatraju sve vec trecu godinu za redom, nemojte se onda ni na sta zaliti, uzivajte ...
1921'

R.I.P. Anthony Bourdain (1956.-2018.)

A.Čulić - "Ako nekome slučajno pokušate sugerirati da srlja, pri tome argumentirano, Vi ste crna ovca, a među hiljadama bijelih, crna ne može biti nimalo draga, strši ..."

za_zivot_cijeli
Postovi: 676
Pridružen/a: 14 jul 2010, 10:01
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la za_zivot_cijeli » 11 jun 2018, 16:26

vala su pravi seljaci kad su pomislili da jedan Salko Mujanovic treba proci probu i upoznavanje sa novim trenerom. trebali su mu odmah dati ugovor na tri godine a Mujagica nabit nogom.
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 11 jun 2018, 16:28

za_zivot_cijeli je napisao/la:vala su pravi seljaci kad su pomislili da jedan Salko Mujanovic treba proci probu i upoznavanje sa novim trenerom. trebali su mu odmah dati ugovor na tri godine a Mujagica nabit nogom.
ma logika zvana hrasno :lol: jadan on koliko je vremena potrosio pisajuci onoliki post a niko nece ni da procita. Kontam sto Salku spominjes, odem na find opciju i vidim da ga je hrasno ubleha prozvao eki pametan :rol: :rol:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
Hrasno87
Postovi: 135
Pridružen/a: 02 jun 2018, 17:32
Lokacija: Nahorevska 248.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hrasno87 » 11 jun 2018, 16:41

Gledaj ti uvazenih Misketovaca kako ovih prikrivenih tako i ovih sto javno djeluju, porucuju Culicu kako ce mu trebati dobar optičar zbog slomljenih naočala, kao njihova preporuka ... :puke:
1921'

R.I.P. Anthony Bourdain (1956.-2018.)

A.Čulić - "Ako nekome slučajno pokušate sugerirati da srlja, pri tome argumentirano, Vi ste crna ovca, a među hiljadama bijelih, crna ne može biti nimalo draga, strši ..."

IskraB
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 apr 2018, 12:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la IskraB » 11 jun 2018, 16:45

Neka objavljuju clanke sta tu ima lose ?

Kad ti kao klub pravis od sebe cirkus, zabranjujes pojedinim medijima da ucestvuju u press konferencijama, neka ljudi pisu tako treba. Tacno kad pocnem da citam neke stvari, zgadi mi se komentari isto kao pred izbore SDA botova, tako sad ovi nasi "navijaci" pisu. Jednom rijecju fuj!!

Pogledas dokumentarac o Zubanu, vidis Amara, Kozarica, Hadziabdica, Misu, neka lijepa prica. Vratis emocije unazada i pomislis da li ce ovo ikad vise biti ovako. Nece dok je beskicmenjaka u upravi koji su umislili da su bogovi kao politicari, a ne znaju dalje od nosa o fudbalu.
Pri tome dodas brdo spinova, onda ti se tek pocne povracati.
Vise su mi oni zgadili upravu ,nego sto ljudi mozda uopce jesu takvi.

Kad procitam post, Miske rekao moramo biti 20% hhaahah, sunce ti poljubim koje to miske? sta on zna o fudbalu?

Elem, nemam zivaca. Opet pocetak sezone kao prosle, nista novo ..
UPRAVA NAPOLJE

Ivica Osim!

Jamie Oliver jedan je od nas!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brkooo i 35 gostiju.