AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 jun 2018, 23:44

ja opet mislim da će prije u milan, inter ima previše veznjaka sličnog profila kao badelj dok milan nema skoro ništa osim biglije. :problem:

još kad uzmeš u obzir da mauri i monto idu, ostaješ samo na locateliju kao jedinom rezervnom veznjaku.


ja nemam ništa protiv njega jer treba neko i za rotacije, pored svih problema i pozicija koje treba za popuniti ne treba još razmišljati i o rezervnim igračima, a kamo li davati pare na njih.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Sagittarius1945
Postovi: 45
Pridružen/a: 15 maj 2017, 13:05
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Sagittarius1945 » 12 jun 2018, 00:41

Pozdrav mojim MILANEZIMA, pratim ovaj forum dugi niz godina , al nikako da se ukljucim..

Ima li istine oko ovih medijski natisa da manjisnki diop dionica kupuje neki Arap ??

Vidim da u Milanu ozbiljno razmisljaju da se pojacaju sa 3-4 kvalitetna igraca nadam se plasmanu u Ligu prvaka sljedece sezone.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25685
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jun 2018, 00:50

rope11 je napisao/la:ja opet mislim da će prije u milan, inter ima previše veznjaka sličnog profila kao badelj dok milan nema skoro ništa osim biglije. :problem:

još kad uzmeš u obzir da mauri i monto idu, ostaješ samo na locateliju kao jedinom rezervnom veznjaku.


ja nemam ništa protiv njega jer treba neko i za rotacije, pored svih problema i pozicija koje treba za popuniti ne treba još razmišljati i o rezervnim igračima, a kamo li davati pare na njih.
Isto mislim.I dobro će Milanu doć.Jasno ako im neće bit glavno lice u vezi nego ju popune kvalitetnijim imenima.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 jun 2018, 17:30

Napikon jedna izjava Mirabelija koja mi se svidja, " Falcao je sjajan ali je sve stariji, sa druge strane Silva je imao problema prve godine, dobice sansu i bice jedan od najboljih na svijetu" ja se nadam da malac ostaje jos jednu sezonu, pa ako onda od njega ne bude nista dovidjenja i pdijatno.

Ali ja i dalje imam dvije zelje oba su talijani, Belotti i Chiesa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2018, 18:01

Meni je skroz bezveze što se toliko forsira ta priča oko napadača, nama sredina terena i krila moraju biti prioritet. A za napadače ako šta ispadne, dobro i jeste. Prodaj Kalinića koji je odigrao najlošiju sezonu od svih napadača (u srazmjeru očekivanog i dobijenog), dovedi kakvog napadača koji se neće buniti da bude na klupi, a ima takvih polovnjaka po Italiji pun qurac, forsiraj Cutronea i Silvu (pogotovo Silvu) i doviđenja.

A i da ostane Kalinić, ja opet ne bih bio nezadovoljan, samo treba naredne sezone zamjeniti uloge njemu i Silvi, i to je to.

Oni svi svakako imaju kvalitet, svaki od njih trojice. Cutrone ga je već pokazao, Silva je talenat koji je igrao odlično u Portu, igra standardno za reprezentaciju Portugala, Kale također igrač koji se dokazao i u Dnipru i u Fiorentini, manje više bi mogao biti prvi napadač Hrvatske u Rusiji, tako da ono to forsiranje i mijenjanje napadača mi je bezveze skroz.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
muha milanez
Postovi: 5809
Pridružen/a: 13 dec 2010, 07:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muha milanez » 12 jun 2018, 20:24

U pravu si @Ranoffa, veznjak nam treba možda i dva. Igrač kvalitete bar kao Kovačić za trio Biglia - Kovačić - Kessie, dok Badelja dovest za rostera odličan igrač. Klupa Badelj, Bonaventura, Locatelli. Gore nam daj tog Depaya, pa makar igrao i u špicu a iza dvojice napadača može Calhanoglu. Nek ode Kalinić da ne smeta Silvi i svi zadovolji. :)
... we are ac milan ...
⚫🔴⚫🔴

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 12 jun 2018, 23:17

For the moment, there isn’t any big news regarding Milan about transfers. Milan is waiting on the new shareholder who will arrive soon, and other situations like the verdict of UEFA in Nyon, which will be on the 19th of June.
eto dolazi neko ko će otkupiti dio dionica, nadam se da je neki arap :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 12 jun 2018, 23:39

rope11 je napisao/la:
For the moment, there isn’t any big news regarding Milan about transfers. Milan is waiting on the new shareholder who will arrive soon, and other situations like the verdict of UEFA in Nyon, which will be on the 19th of June.
eto dolazi neko ko će otkupiti dio dionica, nadam se da je neki arap :zzz:
Dok ne bude neko zvanično došao i počeo ulagati pare ništa i nikome ne vjerujem. Kad dođe taj 19ti i saznamo kaznu tek se tad može nešto početi dešavati.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 jun 2018, 00:00

pa dobro već odavno se piše o tome, a večeras je i di marzio zvanično prenio da će doći do otkupa dionica tako da vjerujem da je 90% tačno, ostaje samo vidjeti ko je u pitanju.


nadam se da će i uefi zamazati oči, pa da ih puste više na miru :zzz:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 13 jun 2018, 06:32

Sve je to moguce i planski napravljeno da se opet moze ulagati u transfere, jer kad dodje novi vlasnik ima pravo prvu godinu ulagati, a kad na ovu ekipu dodamo dva dobra vezna i krilo mi smo kandidati za top4 iducu sezonu

Avatar
arminz
Postovi: 5427
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la arminz » 13 jun 2018, 09:27

ronaldo99 je napisao/la:Sve je to moguce i planski napravljeno da se opet moze ulagati u transfere, jer kad dodje novi vlasnik ima pravo prvu godinu ulagati, a kad na ovu ekipu dodamo dva dobra vezna i krilo mi smo kandidati za top4 iducu sezonu
Ne znam kolko je tacno da ima pravo prvu godinu ulagati, eto prosle godine ste ulagali pa vidi sta je bilo.

Mislim da je pravilo da ako dodje novi vlasnik, moze ponovo pregovarat o dogovoru koji je postignut sa UEFA-om, a koliko znam vi njega jos nemate?
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25685
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 13 jun 2018, 13:40

rope11 je napisao/la:
For the moment, there isn’t any big news regarding Milan about transfers. Milan is waiting on the new shareholder who will arrive soon, and other situations like the verdict of UEFA in Nyon, which will be on the 19th of June.
eto dolazi neko ko će otkupiti dio dionica, nadam se da je neki arap :zzz:
https://gianlucadimarzio.com/en/milan-new-owner

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 jun 2018, 14:01

dokle je to došlo kad nas interisti moraju izvještavati šta se dešava u klubu :mrgreen:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25685
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 13 jun 2018, 14:34

rope11 je napisao/la:dokle je to došlo kad nas interisti moraju izvještavati šta se dešava u klubu :mrgreen:
Ha čuj,mi svi ovdje navijamo da netko sposoban preuzme Milan pošto već neko vrijeme zbog upitnog vlasništa koče Inter sa napretkom oko preuzimanja Meazze :P

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 jun 2018, 15:34

ma čuj te priče molim te, zašto bi milan bacao 300+ miliona na stadion kad imaju san siro koji se može našminkati i od kojeg mogu napraviti spejs šatl od stadiona za 50x manje pare :mrgreen:


neću da lažem, bilo bi fino imati novi stadion u svom vlasništu gdje čitav profit ide klubu, ali ne treba iz inata prepuštati SS :kafa:





kae nije italijan ni azijac, kad li singapurac neki kupuje dionice, nije go.vno nego se pas posro :zzz: al ajde bitno da ima love i da će se moći dodvoriti uefi, za ostalo ćemo lako.
frajer bar nije kao berluskoni koji ide glavom kroz zid nego čovjek vidi da ne može sam i fino proda dio kluba, da olakša i sebi i nama dok sve nije u qurac otišlo.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14391
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 13 jun 2018, 15:59

U Petak će vjerovatno biti poznato ime novog čovjeka ili kompanije u vlasničkoj strukturi Milana. Prema pisanjima taj novi član će kupiti oko 30% dionica za nekih 300M eura.Što bi trebalo bilmeze iz UEFE natjerati da svoju strogoću treniraju na nekom drugom. A čim se sazna presuda UEFE, Milan će krenuti sa mercatom.

A potpuno sam uvjeren da Mirabelli ima već najmanje 2 transfera dogovorena. Jer je obećao Gattusu da će do početka priprema (10.07) imati 90% pojačanja na raspolaganju. S tim da ove godine neće biti više od 6-7 igrača. Od toga dva imena su već tu, kao back opcije, Reina i Strinić.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 13 jun 2018, 16:13

Nego evo ceka se ta odluka uefe i izgkeda da je Max Mayer iz Schalkea dogovoren, dolazi dzabe istekao ugovor, 22 godine ono sto nam treba vezni red, a takodjed Gelson Martines je dobio raskid ugovora sa Sportingom i za njegov potpis smo u pol poziciji, decko je strasan potencijal na krilu takodjer ono sto nam treba

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 13 jun 2018, 16:41

vala ako će na kraju imati izbor između milana i hofenhajma, onda ne znam kakvo se čudo mora desiti da ne dođe ovdje.

doduše za njemce me ništa ne bi čudilo, kao i draxler kad je iz šalkea otišao u wolfsburg. :zzz:


gelson za džabe bi bio odlična opcija jer nam fali takav tip krila u ekipi, ali ne vjerujem da ćemo uzimati oba krila + napadača.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16616
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 13 jun 2018, 16:56

Ma nama ne treba napadac, zadrzati ovo sto imam tj Silva i Cutrone, Kaleta prodati, bice para i od Bacce on sig nece sa se vrati, valjda ce prodati i Govedo i Lapadulu, znaci ako moze se dovesti i Depay i Gelson to bi bilo odlicno, plus Mayer, ja vec zadovoljan mercatom

Avatar
nextterrain
Postovi: 2473
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 13 jun 2018, 17:04

Niang je prodan za 12 M, Lapadula 11 M, Bertolacci ide za 5 M

Valjda će djelomični vlasnik biti princ Malezije ili princ jednog njenog dijela, pojma nemam, valjda Mendes pregovara s njim :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 10 gostiju.