NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 13 jun 2018, 10:12

Ti igrači ce biti predlozeni sa kojima obavimo razgovore, i završni poso ce da odradi trener i uprava koja bude izabrana, ali vjeruj da sto se tiče lige radna grupa je u malom prstu ima lako je bubati imena ako nismo u mogucnosti da pričamo o nekim astronomskim ciframa sto svaki drugi igrac trazi.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 jun 2018, 10:50

Kad je skupstina, mi smo ostali bet citavog tima.a kakav je tim bio da se otimaju klubovi za njih, mi.moramo imat 1 ili2. Vruhunska igraca koji moze napravit prevagu na terenu.imas napadaca dobrog u tekstilcu. Dok vi pregovarate drugi potpisuju.....nema vremena ta 40 dana pocinje prvenstvo..m
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 13 jun 2018, 10:57

Skupstina je za mjesec skoro... bice veselo nazalost ove sezone...

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 13 jun 2018, 11:47

crvenobijeli je napisao/la:Kad je skupstina, mi smo ostali bet citavog tima.a kakav je tim bio da se otimaju klubovi za njih, mi.moramo imat 1 ili2. Vruhunska igraca koji moze napravit prevagu na terenu.imas napadaca dobrog u tekstilcu. Dok vi pregovarate drugi potpisuju.....nema vremena ta 40 dana pocinje prvenstvo..m
Daj ime od tog napadača da ga danas zovem, a skupština je 19.tog utorak sljedeci, a bit ce zanimljivo :D

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 13 jun 2018, 12:19

spiska je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Kad je skupstina, mi smo ostali bet citavog tima.a kakav je tim bio da se otimaju klubovi za njih, mi.moramo imat 1 ili2. Vruhunska igraca koji moze napravit prevagu na terenu.imas napadaca dobrog u tekstilcu. Dok vi pregovarate drugi potpisuju.....nema vremena ta 40 dana pocinje prvenstvo..m
Daj ime od tog napadača da ga danas zovem, a skupština je 19.tog utorak sljedeci, a bit ce zanimljivo :D
Poslo u inbox
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la plavobijeliii » 13 jun 2018, 16:30

spiska je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Kad je skupstina, mi smo ostali bet citavog tima.a kakav je tim bio da se otimaju klubovi za njih, mi.moramo imat 1 ili2. Vruhunska igraca koji moze napravit prevagu na terenu.imas napadaca dobrog u tekstilcu. Dok vi pregovarate drugi potpisuju.....nema vremena ta 40 dana pocinje prvenstvo..m
Daj ime od tog napadača da ga danas zovem, a skupština je 19.tog utorak sljedeci, a bit ce zanimljivo :D
Imate i u Olimpiku napadača jednog, sredit cu vam ja broj :)

Mirso13
Postovi: 129
Pridružen/a: 31 mar 2018, 10:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mirso13 » 13 jun 2018, 18:33

Susaković ili Perić iz Tekstilca 100% a iz Olimpika Kovač Fahrudin.

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la thegodfather » 13 jun 2018, 19:19

crvenobijeli je napisao/la:Junace kakav real mi smo za vas barcelona u svim segmentima.u dvije utakmice nam gola niste dali, cime se ti dizes majke ti
Pita za tebe Oglecevac, koliko mu nudis da dođe kod vas? :urnebes: Prati stranicu Nk TOŠK Tešanj samo :urnebes: ti si jedan od nas :lolno:

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 13 jun 2018, 21:06

Jel ko gledao danas juniorski mec izmedju Zvijezde i Gradine, kakvi su utisci, ima li kvalitetnih omladinaca?

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 13 jun 2018, 21:14

Ima u Gradini broj 11 je dobar...u Zvijezde mozda Piragic moze za klupe u federalnoj ostalo kalenje do daljnjeg... sudija danas opet protiv Zvijezde, cist gol u prvim minutama nije dao za Zvijezdu i svira dva penala!!!! Za Srebrenik u prvih petnest minuta.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 13 jun 2018, 21:17

ASD je napisao/la:Jel ko gledao danas juniorski mec izmedju Zvijezde i Gradine, kakvi su utisci, ima li kvalitetnih omladinaca?
Fina posjeta uz lose vrijeme.Moje misljenje da su nam juniori potanki pogotovo odbrana stoperi,lijevi bek nivo rezonovanja fudbalske igre na nivou pionira.Da li su oni lose selektovani to neznam,trenirali su sa prvim timom cak se za onim malim Osmicom oplakivalo ovde a on se nemoze nosit sa vrsnjacima iz Srebrenika koji imaju malog broj 11 kapiten koji pravi prevagu,prolazio je kroz odbranu ko brzi voz.Ako postoji talentovanih kadeta i pionira pravit bolju generaciju,za ove juniore po mom misljenju nema nade,niko se neizdvaja mozda golman eventualno.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 13 jun 2018, 21:26

Mislim da je Gradina i starija ekipa od nase tako da mozemo ocekivat u narednoj sezoni dosta jace nase juniore... Piragic, Pobric,Osmic su samo stariji i izlaze iz juniora ostali kako znam su jos godinu tu... ako uspije onaj iz Vuckovaca sto je bio u Rijeci dobit papire bicemo extra ekipa koje ce sigurno harat ligom i ima dosta vece sanse da udje u premijer ligu nego ove godine....

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 13 jun 2018, 21:32

Ja sam danas gledao kadete Buducnost-Sloga Doboj (finale)gdje je bilo 3:0, a i prvi mec je Buducnost dobila Slogu u gostima 3:0.
Sad vidim da je Gradina dobila Zvijezdu u oba meca, stekao sam utisak da je Sjever B kvalitetnija omladinska liga od Sjever A, bar trenutno.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 13 jun 2018, 21:43

ASD je napisao/la:Ja sam danas gledao kadete Buducnost-Sloga Doboj (finale)gdje je bilo 3:0, a i prvi mec je Buducnost dobila Slogu u gostima 3:0.
Sad vidim da je Gradina dobila Zvijezdu u oba meca, stekao sam utisak da je Sjever B kvalitetnija omladinska liga od Sjever A, bar trenutno.
Cinjenica je da i Buducnost i Gradina vise paznje polazu omladinskim selekcijama .

Mirso13
Postovi: 129
Pridružen/a: 31 mar 2018, 10:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mirso13 » 13 jun 2018, 22:19

Imal informacija do kad bi mogli dobit trenera?

refik122
Postovi: 31
Pridružen/a: 06 maj 2018, 23:30
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la refik122 » 13 jun 2018, 23:31

Piska, moze li se dovest Dzafer iz Mladosti DS? Kad Himzo ima milju platu moze se dat i Dzaferu.

Mirso13
Postovi: 129
Pridružen/a: 31 mar 2018, 10:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mirso13 » 14 jun 2018, 00:01

Mustafić, koji je u juniorima Gradine postigao 30 golova, a svoju golgetersku seriju nastavio u play offu za ulazak u Premijer ligu, uz to je dodao i 16 golova za prvi tim srebreničkog kluba, skrenuo je pažnju nekoliko klubova

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 14 jun 2018, 10:44

Dzafer neka smanji apetite ja sam za njega uvjek bio cak i sabicu sam ga spominjao. Igrao po selima dolazi na pregovore sa zahtjevom 2000 na ruke plata 1000 km. Naša djeca dodju i odmah astronomske uslove postavljaju objasnili smo svima s glave na glavu kako ista, Faca je prvi javio se rekao ja sam tu i solidne uslove je trazio ovom prilikom mu se zahvaljujem.

Broj 11 Mustafic imao ugovor sa Zrinjsklim fantastican igrac razmisljali smo o njemu ali ga Husara odvede u Zvijezdu 09.

O jučerasnjoj utakmici o cemu cemo pričati u 5. minuti ti poništi gol na 0:0 ista utakmica kao u Capljini - Zvijezda. Onda sudi gostu 2 penala i vi u tome kvalitet gledate kako su momci psihicki pali, u dvomecu 3 penala za Gradinu, o cemu pričamo.

sportview
Postovi: 1
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sportview » 14 jun 2018, 10:57

spiska je napisao/la:Dzafer neka smanji apetite ja sam za njega uvjek bio cak i sabicu sam ga spominjao. Igrao po selima dolazi na pregovore sa zahtjevom 2000 na ruke plata 1000 km. Naša djeca dodju i odmah astronomske uslove postavljaju objasnili smo svima s glave na glavu kako ista, Faca je prvi javio se rekao ja sam tu i solidne uslove je trazio ovom prilikom mu se zahvaljujem.

Broj 11 Mustafic imao ugovor sa Zrinjsklim fantastican igrac razmisljali smo o njemu ali ga Husara odvede u Zvijezdu 09.

O jučerasnjoj utakmici o cemu cemo pričati u 5. minuti ti poništi gol na 0:0 ista utakmica kao u Capljini - Zvijezda. Onda sudi gostu 2 penala i vi u tome kvalitet gledate kako su momci psihicki pali, u dvomecu 3 penala za Gradinu, o cemu pričamo.
Piska Koprivica iz Iskre slobodan, ne bi trebo bit skup, a zahvalan igrac.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 14 jun 2018, 11:20

Vec je kontaktiran od strane nas cekamo sastanak s njim. Pišite u privatne poruke slobodno sve sto vas zanima odgovorit cu svakome.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.