Hajduk Split

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Moze li Hajduk da skine Dinamo sa trona ove sezone ?

Da
80
26%
Ne
228
74%
 
Ukupno glasova: 308

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 15 jun 2018, 18:22

jolicnikola je napisao/la:evo i Letica prodan
sram vas bilo, vi pratite SP, o tome šta se dešava s Mamićem, a Hajduku gori pod nogama, sramota
sa ovom upravom Hajduk teško da će izboriti Evropu, j****a ih Evropa da ih j****a, a i ispašće u 2. pretkolu EL (osim ako ne izvuku nekog još goreg suparnika)
Sadašnji SD ovdje nije mogao ništa bolje učiniti nego je učinio.
...

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 15 jun 2018, 22:02

Orjuna je napisao/la:
jolicnikola je napisao/la:evo i Letica prodan
sram vas bilo, vi pratite SP, o tome šta se dešava s Mamićem, a Hajduku gori pod nogama, sramota
sa ovom upravom Hajduk teško da će izboriti Evropu, j****a ih Evropa da ih j****a, a i ispašće u 2. pretkolu EL (osim ako ne izvuku nekog još goreg suparnika)
Sadašnji SD ovdje nije mogao ništa bolje učiniti nego je učinio.
da ali je krivac njegov prijethodnik, evo i Kožulj napustio Poljud, došao Mikulić, a Ivanovski je još na čekanju

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 26 jul 2018, 07:10

gdje ste Hajdukovci, danas počinje sezona protiv Slavije iz Sofije, u nedjelju protiv Osijeka
u trećem kolu Evropske lige protiv FCSB (Steaue) ili Rudara iz Velenja, pod uslovom ako izbace Bugare

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 26 jul 2018, 17:04

jolicnikola je napisao/la:gdje ste Hajdukovci, danas počinje sezona protiv Slavije iz Sofije, u nedjelju protiv Osijeka
u trećem kolu Evropske lige protiv FCSB (Steaue) ili Rudara iz Velenja, pod uslovom ako izbace Bugare
Miriše na titulu :D To je ta godina
...

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 26 jul 2018, 17:07

Orjuna je napisao/la:
jolicnikola je napisao/la:gdje ste Hajdukovci, danas počinje sezona protiv Slavije iz Sofije, u nedjelju protiv Osijeka
u trećem kolu Evropske lige protiv FCSB (Steaue) ili Rudara iz Velenja, pod uslovom ako izbace Bugare
Miriše na titulu :D To je ta godina
na titulu teško, al' na Evro jesen možda

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 31 jul 2018, 05:11

kako mi se čini, Hajduk bi mogao da propadne ko Velež, postao je sprdnja mnogima
imam ja svoju teoriju zašto je klub u bezizlaznoj situaciji, u Hajduk je ušla albanska, makedonska ili neka druga menadžerska mafija koja ne dopušta da se dovode provjerena imena nego poluproizvodi, a tjera najvrijednije igrače iz kluba, a igrači ne igraju za Hajduk, već za kladionicu, kako bi ljudi više zaradili, imam osjećaj da ne idu na pobjedu, već da prodavaju utakmice, tako da mislim da je utakmica u Osijeku prodata

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 31 jul 2018, 05:26

a ti igrači ne da su p*****e nego su i k*****i, i naši klubovi bi ih išamarali, razbili ih, ovaj Hajduk više nije protiv nikog favorit, već je autsajder
kao što sam već napisao, postoje i klanovi unutar kluba, a djeluju sve u cilju da bi se navatali novaca
da pofalim udrugu Naš Hajduk, oni su spasili klub od stečaja, da nije bilo njih odavno ga ne bi bilo, ali moraju oni više da ulažu u sportski sektor kluba, da istjeraju sve one mafijaše (e da ubrajam i one kriminalce koje su ostali kad je klub pretvoren u šdd) i da naprave reorganizaciju u svim sferama kluba, a i moraju da promjene mentalitet, ako ne oni, onda nek privatnik ulazi u klub i da ulaže u igrače, teren, omladinsku školu itd.

BakaSliskovic
Postovi: 127
Pridružen/a: 26 mar 2013, 14:40
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la BakaSliskovic » 10 avg 2018, 13:13

Hajduk je sinoć napokon dobro izgledao, po prvi puta ove sezone. Samo mi nikako nije jasno zašto dovode anonimne strance za koje niko nije čuo, a domaći dečki griju klupu...
Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 04 sep 2018, 10:26

šta vi mislite hoćel Kopić ostati trener Hajduka, piše da će ga smijeniti?

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 04 sep 2018, 15:07

Ja mislim da je on ovdje najmanje kriv, samo se treba sjetiti kako je Hajduk igrao do one sramote szo je Torcida uradila pred Dinamo.
Prijelazni rok je katastrofalno odradjen, u ekipi su vecina igraca dojucerasnji anonimci, ovo je bilo ocekivano.
Vjerujem da predsjednik nema namjeru da ga smijeni, ali zakulisne igre koje bi se mogle odigrati u ovoj pauzi ce mozda presuditi.
Nadam se da nisam u pravu za ovo zadnje :mrgreen:

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 04 sep 2018, 19:26

Ostao Kopic, odlicno, treba brzopotezno pronaci 2 dobra igraca bez ugovora (ako takvi postoje), buduci da je prijelazni rok zavrsio.
Ipak, bojim se da bi jedan od takvih mogao biti Vukusic, nazalost :D

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la crozla » 04 sep 2018, 22:42

slika

Ovo je smijesno.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 05 sep 2018, 08:53

crozla je napisao/la:slika

Ovo je smijesno.
Ovo je postalo tragikomicno, nigdje nema ovo u svijetu, nigdje.

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la jolicnikola » 05 sep 2018, 19:42

šta se dešava, prema nekim pisanjima Kopić ipak bivši

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 05 sep 2018, 20:34

:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Dao sam se malo u potragu, zanimalo me kada je u Hajduku zadnji put neki trener trajao barem 2 pune sezone.
Zadnji put se to dogodilo dalekih 93/94 i 94/95, kada je Hajduk vodio Ivan Katalinic.
Katastrofa, Kopic je prosle sezone bio Mourinho, a sad odjednom ne zna nista :roll:
Jos jedan u nizu autogolova, koji traju vec gotovo pola godine

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Lillard » 05 sep 2018, 22:21

Sprdnja od kluba.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 05 sep 2018, 22:25

crozla je napisao/la:slika

Ovo je smijesno.
Nije baš zbog podrške ;) DPH Koln FB stranica pa vidi.
...

Orjuna
Postovi: 941
Pridružen/a: 05 okt 2016, 16:41
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Orjuna » 05 sep 2018, 22:29

Hans je napisao/la::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Dao sam se malo u potragu, zanimalo me kada je u Hajduku zadnji put neki trener trajao barem 2 pune sezone.
Zadnji put se to dogodilo dalekih 93/94 i 94/95, kada je Hajduk vodio Ivan Katalinic.
Katastrofa, Kopic je prosle sezone bio Mourinho, a sad odjednom ne zna nista :roll:
Jos jedan u nizu autogolova, koji traju vec gotovo pola godine
99% sam siguran da Kopić nije smijenjen jer je prošle godine bio Mourinho, a da sad odjednom ne zna ništa. Tu su drugi razlozi koji će ovih dana izaći na vidjelo. Inače sam bio za Kopićev ostanak.
...

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 05 sep 2018, 23:05

Orjuna je napisao/la:
Hans je napisao/la::facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Dao sam se malo u potragu, zanimalo me kada je u Hajduku zadnji put neki trener trajao barem 2 pune sezone.
Zadnji put se to dogodilo dalekih 93/94 i 94/95, kada je Hajduk vodio Ivan Katalinic.
Katastrofa, Kopic je prosle sezone bio Mourinho, a sad odjednom ne zna nista :roll:
Jos jedan u nizu autogolova, koji traju vec gotovo pola godine
99% sam siguran da Kopić nije smijenjen jer je prošle godine bio Mourinho, a da sad odjednom ne zna ništa. Tu su drugi razlozi koji će ovih dana izaći na vidjelo. Inače sam bio za Kopićev ostanak.
Nisam ni ja rekao da je to razlog, samo mi je smijesno. Koliko vidim, svlacionica mu je okrenula ledja, a ako je predsjednik slusao ove igrace, mislim da se prevario. Ne treba klub nitko vuci za nos, pa ni igraci koji su poprilicno limitirani igrackim sposobnostima

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Hajduk Split

Post Postao/la Hans » 05 sep 2018, 23:19

Nove informacije su da su navijaci porucili predsjedniku kluba da Kopic ne moze ostati jer je popio kavu sa Igorom Stimcem. Ovo je zivi cirkus, predsjednik marioneta, visoko obrazovan covjek je sebi dopustio da mu ulica odredjuje kako ce upravljat klubom.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.