FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Evander
Postovi: 14409
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 16 jun 2018, 17:56

50 utakmica prehodati, to i jeste problem. Ko razumije shvatit ce.
Ali cinjenica je jedna, Messi mentalno niije jak igrac i ne funcionise pod pritiskom, nije tip vodje ekipe koji ce saigrace podici na veci nivo. Sa druge strane, Ronaldo uziva u situaciji kad su sve oci u njega okrenute.


Ali ne razumijem toliku potrebu ovih nazovi navijaca Barcelone da navijaju za Argentinu :rol:

Avatar
Romariooo
Postovi: 6914
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 16 jun 2018, 20:24

Evander je napisao/la:50 utakmica prehodati, to i jeste problem. Ko razumije shvatit ce.
Ali cinjenica je jedna, Messi mentalno niije jak igrac i ne funcionise pod pritiskom, nije tip vodje ekipe koji ce saigrace podici na veci nivo. Sa druge strane, Ronaldo uziva u situaciji kad su sve oci u njega okrenute.


Ali ne razumijem toliku potrebu ovih nazovi navijaca Barcelone da navijaju za Argentinu :rol:


Znaci treba ga sanitet u pola utakmice odvoziti i ozivljavati ga da bi strucnjaci vidjeli da je nespreman, covkek kojeg zovu najboljim ikada spao je na parolu bitno je ucestvovati izgleda

Koliko ova nasa djeca nemaju vezze o fudbalu i koliko su opcinjena mesijem to je smijesno, sad ce ubiti pricom kako nema s kim igrati u argentini,iako je i danas u argentini bilo boljih igraca od njega,iako je i onaj Mesa il Meza kojeg ismikavaju bio konkretniji, a mesi je uspio biti ne najbolji nego tragicar utakmice, isto ko sto u barci nema s kim igrati a kad je najbitnije ne da je najbolji, nego medju najlosijim

Hebe se meni kako ce argentina proci, meni je do nas, a mi smo nahebali kad buducnost gradimo na igracu koji se zasitio fudbala i koji je blijeda sjena nekadasnjeg igracine, a nasa balavurdija i dalje misli da je on jos uvijek taj
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 16 jun 2018, 21:34

Hajd matori ne kenjaj. Nemaš blage veze.

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 jun 2018, 21:41

Koristi Mezu kako bi ismijao Messija. :rol: Ovo su neki novi leveli.

slika
Neozbiljnost kod većine penala i onda se uvuče nesigurnost. Aj bar nije nikad protiv Reala promašio. :rol: I inače kad je bitno u Barceloni, samo mi pada na pamet onaj protiv Chelseaja.

Ali se treba okanuti penala.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Romariooo
Postovi: 6914
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 jun 2018, 00:31

Meza je par put probio, izborio je penal mesiju i pomagao je odbranu vrlo dobro, dok je mesijev ucinak tanak, talo da kad gledate utakmice treba sve gledati a ne samo mesija i diviti mu se i svrsavati

A argentina i nije losa koliko sam mislio da jeste, ima tu rupa, prije svega golman i lijevi bek, desni bek salvio je solidan, ako san paoli ubaci recimo umjesto di marije ovog pavona, ili dybalu, te banegu u vezni red, moze se tu nesto skuckati ako mesi bude bolji, a ovako mogli bi zavrsiti avanturu vec u sledecoj utakmici protiv hrvatske

Ne treba njih ismijavati prerano, oni kroz historiju ko i talijani su cesto lose i kilavo na pocetku izgledali i provlacili se, pa kasnije kalo koja tekma sve bolji, tako mozda i mesi bude dizao formu, al mozda covjek jednostavno nema snage,meni tako izgleda da je totalno zapusten fizicki
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jun 2018, 01:01

Meza je kurca probio, isto ko i Di Maria. Ako ti je probijanje pokusaj centarsuta pored protivnickog beka, onda okej. Dva najlosija igraca uz panja Bigliu.

Ka'e sad idu po CMa. Ko ce ih prvi odyebati?
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 jun 2018, 01:06

messilla je napisao/la:Meza je kurca probio, isto ko i Di Maria. Ako ti je probijanje pokusaj centarsuta pored protivnickog beka, onda okej. Dva najlosija igraca uz panja Bigliu.

Ka'e sad idu po CMa. Ko ce ih prvi odyebati?
Zašto se uopšte raspravljaš sa likom koji nema dvije čiste? Šta god da kažeš, on će furati svoje. Što bi rekao haver Bruce Lee - "Mudar čovjek će naučiti više iz glupog pitanja, nego budala iz pametnog odgovora."
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

sombrero
Postovi: 1823
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 17 jun 2018, 09:36

Ne znam sto ne uzmu onog Pavarda iz Francuske, Solidan defanzivno, u napadu zna nešto iskombinovati.. Ima tu finog materijala za izbrusiti, Stuttgart bi ga pustio.. Roberta u sredinu napokon..

Avatar
Riziko
Postovi: 5803
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 17 jun 2018, 09:39

Ja sam stekao utisak da je Messiu baš stalo, potegao je u više navrata, a penal što je promašio, jbg dešava se.

A ček, što mi uopšte na ovoj temi tamburamo oko gaučosa?
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 jun 2018, 10:31

kakvi levati sve ovdje pisu, messi treba kreirati, driblati, zabijati golove, asistirati, igrati presing, vracati se defanzivno, uzimati duele u skok igri, biti role model, biti vodja na terenu, osvojiti SP, osvojiti LP, a ostali ce gledati u njega i diviti se..

Covjek je sve na terenu radio, driblao, razigravao, trudio se, jbg, promasio je penal i moze se reci odmah da je kriv sto nisu pobjedili, ali ona reprezentacija je zalosna, bio on vodja ili ne, protiv 11 organizarih ratnika na terenu bez timske igre tesko da ces dobiti, treba i srece i znanja, a bgmi ogroman broj ovih igraca to nema.


Ovaj moron sto hejta Dembelea i kaze izgleda ko amater u prvom poluvremenu SP-a, sa svojom jedva 21. godinom, 3 sezone profesionalnog nogometa i sa citavih 29 dodira s loptom za 70min odigranih, jedva lik da je dobio loptu i ako je dobio, bilo je vrati nazad jer Francuzi nikakve organizacije u napadu nemaju, pa nije Mbappe nista bolje izgledao u prvom poluvremenu, kao ni Griezmann, tek kad je Fekir usao to se malo poredalo i licilo na nesto.

Sto ne komentiras ocajnu partiju Suareza, Umtitija, losu partiju Piquea? Jesu i oni amateri zalutali na nogometno igraliste?




@sombrero Pavard je stoper, a nasi zagrijali za Lengleta, a desnog bocnog ne gledaju, jer ce ocito jahati Roberta i Semeda na toj poziciji.


Pisu da se s Ajaxom ozbiljno pregovara oko Frenkiea, treba to sto prije zavrsiti i onda se okrenuti Thiagu.

I Koke je ispred Thiaga samo zato jer je Hierro preuzeo ekipu, nemoj se iznenadit da u iduce 2 Thiago bude starter, vjerovatno je htio nekog vodonosu da bude uz Busquetsa da zatvori kontre jer ima i Silvu i Iniestu i Isca za kombinatoriku.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6914
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 jun 2018, 11:02

messilla je napisao/la:Meza je kurca probio, isto ko i Di Maria. Ako ti je probijanje pokusaj centarsuta pored protivnickog beka, onda okej. Dva najlosija igraca uz panja Bigliu.

Ka'e sad idu po CMa. Ko ce ih prvi odyebati?
Jest jakako, bas me zanima kako bi pricali da u takoj tvrdoj utakmici gdje je prilika premija, a kamoli penal, da mesi izbori penal a neko drugi izvede i promasi, kako bi onda pricali nema s kim

A ovako, ostatak ekipe drzi egal, izbore ti i penal i ti promasis, i opet do drugih je nije do tebe, ma hajte molim vas

Bice zanimljivo protiv hrvatske gledati duele rakete i mesija, u hrvatskoj raketa igra klasicnog zadnjeg veznog, i kod nas kad je igro to bio je odlican,valjda bude ga tu forsirao valverde

De jonga ce mislim zavrsiti bez problema, a alcantaru za 50 miliona i dignea cisto sumnjam da su sposobni
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
messilla
Postovi: 31095
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jun 2018, 11:15

Pa utrčao je na Messijevo proigravanje. Jedina korisna stvar koju je uradio.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MElloo » 17 jun 2018, 11:41

Jes vama ovdje zanimljivo :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jun 2018, 11:47

Opet Romario, kancer ovog pdfa, definitivno.
27.10.2020

Avatar
Evander
Postovi: 14409
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 jun 2018, 11:52

Ako vam Romarijo smeta, idite onda na fcbarcelona balkan. Komentarisite Argentinu i pisite kako Messi nema sa kim igrati i slicno.
Ne kontam u opste potrebu da se toliko pise o Argentini. Lafo navijaci Barcelone, a jedino im je bitno sta i kako Messi radi.
FC Barcelona nije FC Messi.
Kako ce Argentina proci na SP, za Barcelonu je nebitno.
Ali ocito nije nebitno onima kojima je Messi iznad kluba.

enobarca
Postovi: 8110
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 17 jun 2018, 11:59

Sto se tice Suareza da su pametni kao sto nisu njega bi prodali sad kome, te price da je najbolja devetka i dalje okacite macku o rep, kad mi to neko napise ovdje dodje mi da se odjavim sa foruma zauvijek :mrgreen: Inace jucer svi tamo blate Dembelea a to sto je citav ostali tim bio odron nikome nista, bitno je blatiti njega jer je iz Barcelone naravno, sta je to Griezman uradio juce bolje od Dembelea ili Mbappe koji je umislio da je Maradona, vezni red im ocajan, ko muhe bez glave svi trce.Istina Dembele je u par navrata izgledao ko da ne zna kakva mu je uloga na terenu ni sta treba raditi ali sad je li to do njega ili do trenera pitanje je, ja mislim da je do trenera jer se levat oslonio samo na individualnu kvalitetu, kao da ih je samo poslozio i rekao evo vam lopta i igrajte.Ni ostali realno nisu bolji bili, opet kazem ko muhe bez glave su bili.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jun 2018, 12:12

Lillard je napisao/la:
enobarca je napisao/la:Gdje su obozavaoci Thiaga da mi kazu kako ce biti ispred Kokea u reprezentaciji :rol:
Pa bio bi, da je ostao onaj. Ovako igra i Nacho pa šta?
Messilla i Llilard. Cuj Thiago ispred Kokea :urnebes:
27.10.2020

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 jun 2018, 12:14

Evander je napisao/la:Ako vam Romarijo smeta, idite onda na fcbarcelona balkan. Komentarisite Argentinu i pisite kako Messi nema sa kim igrati i slicno.
Ne kontam u opste potrebu da se toliko pise o Argentini. Lafo navijaci Barcelone, a jedino im je bitno sta i kako Messi radi.
FC Barcelona nije FC Messi.
Kako ce Argentina proci na SP, za Barcelonu je nebitno.
Ali ocito nije nebitno onima kojima je Messi iznad kluba.
Romario smeta sto se ponavlja, svaki yebeni post unazad skoro 2 godine mu isti.

Ovdje dodjes da procitad nesto novo, pametno, oko kluba a ne da se ponavljas ko kvocka.

S drugim dijelom se slazem, yebe mi se za Argentinu, ima pdf SP pa nek se tamo pise.
27.10.2020

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2018, 12:23

leorey je napisao/la:
Lillard je napisao/la:
enobarca je napisao/la:Gdje su obozavaoci Thiaga da mi kazu kako ce biti ispred Kokea u reprezentaciji :rol:
Pa bio bi, da je ostao onaj. Ovako igra i Nacho pa šta?
Messilla i Llilard. Cuj Thiago ispred Kokea :urnebes:
Vidjeli smo Kokea :lol:
Rakitić je bolji igrač od njega. Lik nema nikakvog utjecaja na igru Španjolske.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Saurman
Postovi: 29478
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Saurman » 17 jun 2018, 12:24

Evander je napisao/la: Ali cinjenica je jedna, Messi mentalno niije jak igrac i ne funcionise pod pritiskom,.
Jesi li ti svjestan šta si napisao.?
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.