FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 17 jun 2018, 12:25

leorey je napisao/la:Messilla i Llilard. Cuj Thiago ispred Kokea :urnebes:
Pa s obzirom kako je Koke odigrao ne bi me iznenadilo da ga klupira sad.Ali nema veze, prvu utakmicu je poceo Koke i to je bitno, to se racuna i mi smo bili upravu, druga je stvar sto je odigrao ko **** pa bi lako mogao sa klupe pratiti desavanja :mrgreen:

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 17 jun 2018, 12:26

enobarca je napisao/la:
leorey je napisao/la:Messilla i Llilard. Cuj Thiago ispred Kokea :urnebes:
Pa s obzirom kako je Koke odigrao ne bi me iznenadilo da ga klupira sad.Ali nema veze, prvu utakmicu je poceo Koke i to je bitno, to se racuna i mi smo bili upravu, druga je stvar sto je odigrao ko **** pa bi lako mogao sa klupe pratiti desavanja :mrgreen:
Pa možda je pogodovalo tome što je drugi izbornik sad tamo, pa je Thiago ostao na klupi. :urnebes:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 17 jun 2018, 12:31

Nikad necemo znati sta bi bilo da je ostao stari izbornik tako da dzaba ta prica sad :mrgreen: Kako god Thiago je ono sto je usao odigrao solidno, bolje od Kokea sigurno, ali vidjecemo kako ce to biti ako pocne od prve minute, sto se mene tice nek rasturi, ionako su moje simpatije uz Spaniju na ovom prvenstvu.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 jun 2018, 12:43

Evander je napisao/la:Ako vam Romarijo smeta, idite onda na fcbarcelona balkan. Komentarisite Argentinu i pisite kako Messi nema sa kim igrati i slicno.
Ne kontam u opste potrebu da se toliko pise o Argentini. Lafo navijaci Barcelone, a jedino im je bitno sta i kako Messi radi.
FC Barcelona nije FC Messi.
Kako ce Argentina proci na SP, za Barcelonu je nebitno.
Ali ocito nije nebitno onima kojima je Messi iznad kluba.
Ja kad spominjem argentinu to je zbog mesija samo, i to ne u smislu sta ce on napraviti za argentinu, nego kako on individualno izgleda, i to ne zbog njegov statistike nego posmatram kako djeluje fizicki najvise

Mesi je nas glavni igrac i njegova sprema je nesto najbitnije za nas, vidjeli smo kako je zatrokirao kod nas kad je bilo najbitnije, i ovdje djeca misle da ja sad njega mrzim zbog toga, nikoga ja ne mrzim niti sam opterecen onom brukom i njegovom i cijele ekipe i trenera,


Sta je bilo bilo je, ne tangira to mene vise, ja sam zabrinut za buducnost kluba, a ako nam je glavni igrac zapusten,nespreman i zasicen, svi bi trebali oko toga biti zabrinuti, a ovo svjetsko je jako bitno, mozda i prekretnica za mesija, dal ce se ponovo vratiti na nivo najboljeg na svijetu ili ce nastaviti sa propadanjem

Kako stvari stoje nastavio je propadati, protiv islanda prosjecan igrac koji nicim nije dao dojam da je medju najboljim a kamoli najbolji, ako ovako i zavrsi prvenstvo, cemu se mozemo nadati za narednu sezonu,realno jos vecim hodanjima i ispadanjima od svakog ozbiljnijeg protivnika, jos ako mu i pajdo suarez nastavi tako hebani smo ko god da dovedemo

Kad je kod nas hodao pricali smo prvenstvo odluceno,cuva se za ligu prvaka, kad je hodao u ligi prvaka prica je cuva se za svjetsko, ako i svjetsko prehoda scemo onda strucnjaci pricati
Zadnja izmjena: Romariooo, dana/u 17 jun 2018, 12:48, ukupno mijenjano 1 put.
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 jun 2018, 12:47

Ako te onda ne zanima, što komentarišeš medo? Ali, naravno, ne možeš a da ne komentarišeš, pošto ti je nabio komplekse za tri života. S kim ja dijelim vazduh majko moja, blam me..

Ali, umjetnost je pisati jedno te isto čitavu sezonu, ponavljati se toliko puta. To ne bi mogao ni neki lik koji je na bobama.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 jun 2018, 12:50

Na ovim Barca FB stranicama, izjava nekog Argentica koji je nezodovljan Messiem, kao ako ne pobijede Hrvatsu neka se Messi vrati u Spaniji.
Djecurlija psuje, kao da im je oca rodjenog uvrijedio :rol: :rol:

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la mandraX » 17 jun 2018, 13:02

Saurman je napisao/la:
Evander je napisao/la: Ali cinjenica je jedna, Messi mentalno niije jak igrac i ne funcionise pod pritiskom,.
Jesi li ti svjestan šta si napisao.?
:tokralju: :urnebes:

Avatar
MrHc
Postovi: 1784
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 17 jun 2018, 14:29

Da cujem misljenje :

Ukoliko je zaista istina ovo sto pisu za Neymara i povratak, koliko je vas za ?

Naravno ukoliko ga mogu platiti. Da li bi to znacilo da nece nikog vise dovodit ? Manja minutaza za Dembelea ? Sa druge strane Coutino na AMF ? Samo Rakitic i Busquets u vezi ?
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 17 jun 2018, 14:34

MrHc je napisao/la:Da cujem misljenje :

Ukoliko je zaista istina ovo sto pisu za Neymara i povratak, koliko je vas za ?

Naravno ukoliko ga mogu platiti. Da li bi to znacilo da nece nikog vise dovodit ? Manja minutaza za Dembelea ? Sa druge strane Coutino na AMF ? Samo Rakitic i Busquets u vezi ?
Fuj.

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 jun 2018, 14:39

MrHc je napisao/la:Da cujem misljenje :

Ukoliko je zaista istina ovo sto pisu za Neymara i povratak, koliko je vas za ?

Naravno ukoliko ga mogu platiti. Da li bi to znacilo da nece nikog vise dovodit ? Manja minutaza za Dembelea ? Sa druge strane Coutino na AMF ? Samo Rakitic i Busquets u vezi ?
Odmah, ako ima ikakve sanse za to. Poslati PSG-u Dembelea i 150 000 000€.
Mada, na zalost nista od ovoga.

enobarca
Postovi: 8134
Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la enobarca » 17 jun 2018, 14:50

Ma kakav povratak Neymara, to je neostvarivo, doveo ga PSG za 220 miliona eura i da ga nakon jedne sezone vrati nazad, ako ga i budu prodavali nece ici ispod tih para sto su platili sigurno, vjerovanto ce traziti i vise.Iskreno i ne treba se vracati, otisao je levat kad je vidio da ne moze biti glavni u timu, sve oci uprte u Messija uvijek i to mu je smetalo, sad kad je vidio u kakvom kurcu od tima i lige igra ne sumnjam da bi objerucke prihvatio povratak.Ali ako igdje bude isao kroz sezonu ili dvije zavrsice u Realu ili mozda cak Cityu, oni ga mogu platiti.

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jun 2018, 15:01

Zasto vracati igraca koji je svojevoljno otisao? Moljakali ga svi mjesecima, jos samo ostalo da mu ga obale, postao drugi najplaceniji igrac godinu ranije, dobio Iniestinu platu cim je dosao, signing bonus, loyalty bonus...

Ne mozes ga nikako opravdati kao Thiaga, koji je otjeran da se upravo namaknu pare za Neymara i ove djece koja ne dobijaju pristojnu sansu.

Moze uglavnom ako ce doci besplatno. :mrgreen:
Zadnja izmjena: messilla, dana/u 17 jun 2018, 15:03, ukupno mijenjano 1 put.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 jun 2018, 15:02

Naravno da ne. Odličan igrač, tu se nema šta pričati, ali stvar je principa. Htio si ići, otišao si, neka si i sad jedi vnago.

Ne znam ni šta pričamo o tome, kad nema ni 1% šanse da se vrati, niti ima ikakve šanse da ga Arapi puste ovo ljeto, živi bili pa vidjeli. Sam je sebi uskočio u stomak, a uvalio se u velike probleme, jer nema šanse da će ga šeik pustiti. Dugo će se on još čupati iz njihovih kandži..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 17 jun 2018, 15:11

messilla je napisao/la:Zasto vracati igraca koji je svojevoljno otisao? Moljakali ga svi mjesecima, jos samo ostalo da mu ga obale, postao drugi najplaceniji igrac godinu ranije, dobio Iniestinu platu cim je dosao, signing bonus, loyalty bonus...

Ne mozes ga nikako opravdati kao Thiaga, koji je otjeran da se upravo namaknu pare za Neymara i ove djece koja ne dobijaju pristojnu sansu.

Moze uglavnom ako ce doci besplatno. :mrgreen:
Every saint has a past, and every sinner has a future. :D
® GONGASHI POWERHOUSE ®

sombrero
Postovi: 1840
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 17 jun 2018, 16:55

enobarca je napisao/la:Ma kakav povratak Neymara, to je neostvarivo, doveo ga PSG za 220 miliona eura i da ga nakon jedne sezone vrati nazad, ako ga i budu prodavali nece ici ispod tih para sto su platili sigurno, vjerovanto ce traziti i vise.Iskreno i ne treba se vracati, otisao je levat kad je vidio da ne moze biti glavni u timu, sve oci uprte u Messija uvijek i to mu je smetalo, sad kad je vidio u kakvom kurcu od tima i lige igra ne sumnjam da bi objerucke prihvatio povratak.Ali ako igdje bude isao kroz sezonu ili dvije zavrsice u Realu ili mozda cak Cityu, oni ga mogu platiti.
City teško, jer je tu rivalitet Katara i Emirata...jedino Real, ali Pero nije lud da da tolike pare kad se mogu uzeti 2 top igrača
uglavnom što je tražio to je i dobio

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 jun 2018, 16:59

Evander je napisao/la:
MrHc je napisao/la:Da cujem misljenje :

Ukoliko je zaista istina ovo sto pisu za Neymara i povratak, koliko je vas za ?

Naravno ukoliko ga mogu platiti. Da li bi to znacilo da nece nikog vise dovodit ? Manja minutaza za Dembelea ? Sa druge strane Coutino na AMF ? Samo Rakitic i Busquets u vezi ?
Odmah, ako ima ikakve sanse za to. Poslati PSG-u Dembelea i 150 000 000€.
Mada, na zalost nista od ovoga.


I rest my case, ovo sve kaze o Evanderu :rol:



Da se razumijemo, Neymar je bolestan igrac, Neymar sto igra za dres Brazila, da tako igra za klubove, bio bi rame uz rame sa Messijem, problem je sto je u klubu glavni baja, ni trener, ni klub ni suigraci mu nisu bitni, sve sto radi je za sebe i svoju sliku u javnosti, jer kao sto zname, nagrada najboljeg igraca svijeta mu je najbitnija stvar u zivotu i to mu je glavni cilj poslije SP-a sa Brazilom.
Igrac koji nece doci na 5 treninga i utakmicu zbog nekih izlazaka i zajebancija u toku sezone, koji pravi cirkus od svoje zanimacije na terenu i van terena, neka hvala.
Ne treba Barci igrac koji ce dzogirati kopacke na glavi, praviti rostilje i feste 2 dana duge jer mu je rodjendan, putovati u Brazil iz istog razloga ili zbog sestrinog rodjendana.

WC igrac, imao je priliku da bude u Barci, naslijedi sve, bude leader, bude najbolji igrac svijeta jer mu je Messi prepustao tu titulu, ali ne, otrcao je za lovom i otvorenim putem da bude glavna osoba u pokusaju od kluba.


I ne znam u cemu je fazon spominjanja nekih Barca fanpage stranica i sta likovi koji pod kamenom zive pisu vezano za Messija i za klub?
Nije ni Messi niti netko drugi ispred kluba, bez obzira sto je Messi zadnjih 10 godina ovaj klub zadrzao na samom vrhu i sto mu se duguje to.

Reci da nije mentalno jak za velike tekme je glupost, svima je jasno da je fizicki opao, ali je on spreman maksimalno koliko moze biti.


za romaria nemam komentar, taj pise gluposti od zadnje lige prvaka sto smo uzeli

Avatar
messilla
Postovi: 31126
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 17 jun 2018, 17:15

sombrero je napisao/la:City teško, jer je tu rivalitet Katara i Emirata...jedino Real, ali Pero nije lud da da tolike pare kad se mogu uzeti 2 top igrača
uglavnom što je tražio to je i dobio
Platice Pero sutra koliko god treba samo kad bi Nasser pristao da proda.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Evander
Postovi: 14452
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Evander » 17 jun 2018, 17:28

Koja dva superstara? Recimo Dembelea i Couthina? I sta dobijes?
Neymar je mozda vec sad najbolji na svijetu, sto moze dokazati na ovom SP, najpotentniji je sigurno i ima najvecu zelji da se dokaze.
Koliko god da neko plati za njega, nije puno. Jer boljeg od njega nema da se moze dovesti.

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sajo10 » 17 jun 2018, 17:31

Neymar nazad u Barci? Gdje da potpisem odma! Kada je odlazio, govorio sam da je pojeo **** i da nece uspjeti u PSGu napraviti sto misli. Drago mi je da je sam shvatio to.. Mokri snovi da se vrati nazad u Barcu.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la jasmin10 » 17 jun 2018, 17:38

Neymar nije najbolji na svijetu. Ma ni blizu toga.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.