NK Široki Brijeg

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 23 jun 2018, 20:14

Ugrovacaboy je napisao/la:Kupujem sva 3... :njanjanja:
Još ako se može staviti prezime po narudžbi :tokralju:
U Fan Shopu si i prije, a možeš i ubuduće, stavljati na dres prezime ili što god želiš.
Međutim, ovi dresovi će imati u Fan shopu jednu varijantu drugačiju, a mislim da će se ta varijanta (detalj) na dresu svidjeti svima :cool: :kafa:
It's better when it's live

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 23 jun 2018, 20:46

hlive je napisao/la:
Ugrovacaboy je napisao/la:Kupujem sva 3... :njanjanja:
Još ako se može staviti prezime po narudžbi :tokralju:
U Fan Shopu si i prije, a možeš i ubuduće, stavljati na dres prezime ili što god želiš.
Međutim, ovi dresovi će imati u Fan shopu jednu varijantu drugačiju, a mislim da će se ta varijanta (detalj) na dresu svidjeti svima :cool: :kafa:
Pretpostavljam da je to jedan grb,ovako lijep s nekim kockicama i pleterom :D
SAMO ŠIROKI!

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 23 jun 2018, 20:47

Nezz ja pogledam cijeli onaj Zeljin izvjestaj. Ali slažem se da danas je sve sto brze to bolje.
Svaka vam čast na trudu, godinama na forumu pljujemo na marketing (odnosno NE postojanje istoga) kluba.
Financije su problem, šteta, nadam se da ćete još neke svoje ideje uspjeti realizirati...slobodno ovdje potražite feedback za ideje...samo naprijed :njanjanja:

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 23 jun 2018, 21:00

sretan123 je napisao/la:Nezz ja pogledam cijeli onaj Zeljin izvjestaj. Ali slažem se da danas je sve sto brze to bolje.
Svaka vam čast na trudu, godinama na forumu pljujemo na marketing (odnosno NE postojanje istoga) kluba.
Financije su problem, šteta, nadam se da ćete još neke svoje ideje uspjeti realizirati...slobodno ovdje potražite feedback za ideje...samo naprijed :njanjanja:
Pogledam ih i ja vrlo često, znam momke koji rade i dobri smo s njima. Dobro je ono al eto mi imamo neki svoj fazon. Šta ja znam. Sad za sad je tako pa ćemo vidjeti kako će biti ubuduće nekad.

A znamo da pljujete i da svašta pišete zato smo se i registrirali :lolno:
Ako ima potrebe da neke stvari objasnimo. Niste ni svjesni koliko truda, novaca, vremena itd treba u sve ove stvari uložiti. Sve one koreografije za finale Kupa, protiv Zrinjskog itd Svaki "šal" onaj samo posložiti po stolicama, svaku zastavicu izraditi i posložiti, osmisliti sve, naručiti i naravno platiti to sve da bi ljudi tokom utakmice mahali njima i na kraju bace samo :mrgreen:

Al o tom po tom.. Važno je da se radi nešto, a za sad su rezultati tog jasno vidljivi :kafa:

edit: moram pohvaliti ekipu od 7-8 momaka sa sjeverne tribine koji su nam svaku koreografiju bez razmišljanja pomogli postaviti
Zadnja izmjena: hlive, dana/u 23 jun 2018, 21:06, ukupno mijenjano 1 put.
It's better when it's live

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 23 jun 2018, 21:03

Super posao svaka cast... Hoce li situacija oko bhtelecoma ostati ista i za iducu sezonu?

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 23 jun 2018, 21:05

sb1996 je napisao/la:Super posao svaka cast... Hoce li situacija oko bhtelecoma ostati ista i za iducu sezonu?
BH Telecom je kupio prava za 3 godine pa pretpostvljam da hoće. Iako je bilo naznaka iz Saveza i klubova da se neka drugačija shema pronađe za prijenose da budu zastupljeniji ili tako nekako. Vidjet ćemo što će biti.
It's better when it's live

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 23 jun 2018, 22:05

Hocu crnog 15ka Otac nogometa!
NK Široki Brijeg

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 jun 2018, 00:46

hlive je napisao/la:
sretan123 je napisao/la:Nezz ja pogledam cijeli onaj Zeljin izvjestaj. Ali slažem se da danas je sve sto brze to bolje.
Svaka vam čast na trudu, godinama na forumu pljujemo na marketing (odnosno NE postojanje istoga) kluba.
Financije su problem, šteta, nadam se da ćete još neke svoje ideje uspjeti realizirati...slobodno ovdje potražite feedback za ideje...samo naprijed :njanjanja:
Pogledam ih i ja vrlo često, znam momke koji rade i dobri smo s njima. Dobro je ono al eto mi imamo neki svoj fazon. Šta ja znam. Sad za sad je tako pa ćemo vidjeti kako će biti ubuduće nekad.

A znamo da pljujete i da svašta pišete zato smo se i registrirali :lolno:
Ako ima potrebe da neke stvari objasnimo. Niste ni svjesni koliko truda, novaca, vremena itd treba u sve ove stvari uložiti. Sve one koreografije za finale Kupa, protiv Zrinjskog itd Svaki "šal" onaj samo posložiti po stolicama, svaku zastavicu izraditi i posložiti, osmisliti sve, naručiti i naravno platiti to sve da bi ljudi tokom utakmice mahali njima i na kraju bace samo :mrgreen:

Al o tom po tom.. Važno je da se radi nešto, a za sad su rezultati tog jasno vidljivi :kafa:

edit: moram pohvaliti ekipu od 7-8 momaka sa sjeverne tribine koji su nam svaku koreografiju bez razmišljanja pomogli postaviti

I na forumu nas ima :D
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 24 jun 2018, 07:54

Drago mi je da imamo ovdje i momka iz ekipe koja je realno podigla klub na novu razinu, @hlive ja sam vam vjecno zahvalan ;)

Pa kad se sjetim prije na sta je to licilo, 90% grada nije znalo ni gdje ima kupiti dres, a ove majice sa motivima kluba, salovi, to je bila naucna fantastika :lol: . Danas imamo sluzbeni YT kanal na kojem je slika 5x bolja nego na BHT-u hah, izvjestaje sa utakmica, imamo vlastiti Fan shop u kojem realno ima svega, od dresova, majica, sitnica poput salica, kalendara, pa onda clanske, godisnje... Rezultat toga je jasno vidljiv, vrlo cesto po gradu mozes sresti osobe koje nose na sebi nesto iz Fan shopa, dresovi Dinama/Hajduka danas su zaista rijetkost na ulicama naseg grada sto mi je izuzetno drago. Odem cesto u skolu da pokupim sestrinu malu, i gledam na tjelesnom, pa svi djecaci nose dresove Sirokog, a kad se sjetim kad sam ja isao u Klanac u skolu, pa samo su bili dresovi Dinama i Hajduka... Takodjer, posjeta na utakmicama itekako rasts, meni se cini da je sve pocelo sa polufinalom kupa protiv Zelje :D, doduse Skripari su odradili yeben posao tu, bakljada na kuli, pa onaj karusel koji ce mi ostati urezan u sjecanje... Poslije Sarajevo, pretprodaja u Grudama, Posusju cega prije nikad nije bilo, i ona strasna koreografija, pa tko ono nije dozivio ne zna sta je radost :D. Klub i navijaci su u zadnjih godinu dana dozivili prekrasne trenutke

Raspisa se ja u rano nedjeljno jutro, nemojte zamjerit stogod haha
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 24 jun 2018, 09:21

LoveSB96 je napisao/la:
hlive je napisao/la:
sretan123 je napisao/la:Nezz ja pogledam cijeli onaj Zeljin izvjestaj. Ali slažem se da danas je sve sto brze to bolje.
Svaka vam čast na trudu, godinama na forumu pljujemo na marketing (odnosno NE postojanje istoga) kluba.
Financije su problem, šteta, nadam se da ćete još neke svoje ideje uspjeti realizirati...slobodno ovdje potražite feedback za ideje...samo naprijed :njanjanja:
Pogledam ih i ja vrlo često, znam momke koji rade i dobri smo s njima. Dobro je ono al eto mi imamo neki svoj fazon. Šta ja znam. Sad za sad je tako pa ćemo vidjeti kako će biti ubuduće nekad.

A znamo da pljujete i da svašta pišete zato smo se i registrirali :lolno:
Ako ima potrebe da neke stvari objasnimo. Niste ni svjesni koliko truda, novaca, vremena itd treba u sve ove stvari uložiti. Sve one koreografije za finale Kupa, protiv Zrinjskog itd Svaki "šal" onaj samo posložiti po stolicama, svaku zastavicu izraditi i posložiti, osmisliti sve, naručiti i naravno platiti to sve da bi ljudi tokom utakmice mahali njima i na kraju bace samo :mrgreen:

Al o tom po tom.. Važno je da se radi nešto, a za sad su rezultati tog jasno vidljivi :kafa:

edit: moram pohvaliti ekipu od 7-8 momaka sa sjeverne tribine koji su nam svaku koreografiju bez razmišljanja pomogli postaviti

I na forumu nas ima :D
:thumbup:
It's better when it's live

Carles
Postovi: 270
Pridružen/a: 11 mar 2013, 17:05
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Carles » 24 jun 2018, 11:15

Velike pohvale za ekipu koja stoji iza svih ovih marketinskih akcija, pogotovo jer znam s kako malim sredstvima morate radit, a i koliko neki bitniji ljudi iz vrhuske nemaju sluha za takve stvari.

Na kraju krajeva, rezultat je vidljiv, od tog kulta kluba koji se pomalo stvara do posjete koja je znacajno veca nego prije.

Naravno, prostora za napredak ima jos puno, ali mislim da ste na dobrom tragu, samo naprijed.
Brijeg stoji, plav i visok, susjed neba.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 24 jun 2018, 11:50

Sto se tice marketinga svaka cast svima koji rade na ton planu! ... Napredak je vise nego vidljiv u svim sferama dovoljno je pogledati finale Kupa protiv Zelje i protiv Sara.

Jel ima nekih novih info oko pojacanja?
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 24 jun 2018, 14:16

UstanikSBII je napisao/la:Sto se tice marketinga svaka cast svima koji rade na ton planu! ... Napredak je vise nego vidljiv u svim sferama dovoljno je pogledati finale Kupa protiv Zelje i protiv Sara.

Jel ima nekih novih info oko pojacanja?
Kakvih pojačanja misliš?
To ti je to što se tiče kadra :mrgreen:
It's better when it's live

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 24 jun 2018, 14:21

Bilobrk
Corluka-Kovacic-Perkovic/Barisic :crazy: -Kvesic
Zlomislic-Begonja
Coric-Eliomar-Turcin
Bagaric

@hlive de mi kazi kakvi su bili Eliomar i Turcin protiv Gabele?
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 24 jun 2018, 14:28

hlive je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Sto se tice marketinga svaka cast svima koji rade na ton planu! ... Napredak je vise nego vidljiv u svim sferama dovoljno je pogledati finale Kupa protiv Zelje i protiv Sara.

Jel ima nekih novih info oko pojacanja?
Kakvih pojačanja misliš?
To ti je to što se tiče kadra :mrgreen:
Nesto mi je to tanko? Gdje su ti "kapitalci" tzv provjereni igraci koje silic najavljuje :roll:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 24 jun 2018, 14:35

UstanikSBII je napisao/la:
hlive je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Sto se tice marketinga svaka cast svima koji rade na ton planu! ... Napredak je vise nego vidljiv u svim sferama dovoljno je pogledati finale Kupa protiv Zelje i protiv Sara.

Jel ima nekih novih info oko pojacanja?
Kakvih pojačanja misliš?
To ti je to što se tiče kadra :mrgreen:
Nesto mi je to tanko? Gdje su ti "kapitalci" tzv provjereni igraci koje silic najavljuje :roll:
Je li najavljivao prije ili poslije ove odluke o 4 stranca? :D
Zadnja izmjena: hlive, dana/u 24 jun 2018, 14:39, ukupno mijenjano 1 put.
It's better when it's live

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 24 jun 2018, 14:39

Android je napisao/la:Bilobrk
Corluka-Kovacic-Perkovic/Barisic :crazy: -Kvesic
Zlomislic-Begonja
Coric-Eliomar-Turcin
Bagaric

@hlive de mi kazi kakvi su bili Eliomar i Turcin protiv Gabele?
Dobri, zanimljivi.. Eliomar zna igrati lopte, potezima podsjeća na Wagnera, dijeli lijepe lopte. Turčin brz, ima dribling.. Vidjet ćemo, ko će vidjet nešto na prvoj i jedinoj utakmici. Meni je Kovačić ostavio najbolji dojam. Igrač tipa Matić. Mislim da bi mogao biti pojačanje pravo.
It's better when it's live

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 jun 2018, 14:42

Jel Kovacic stranac? Tanko je ovo za sad, al dugo je ljeto i prijelazni rok, vjerojatno će do kraja jos neko doc. I sta je s tim Popovicem, zar nije riješen?
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Avatar
hlive
Postovi: 1067
Pridružen/a: 28 maj 2018, 08:24
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la hlive » 24 jun 2018, 14:46

LoveSB96 je napisao/la:Jel Kovacic stranac? Tanko je ovo za sad, al dugo je ljeto i prijelazni rok, vjerojatno će do kraja jos neko doc. I sta je s tim Popovicem, zar nije riješen?
Jest stranac
Pa može biti da i dođe još netko za ligu. Nikad nije isključeno. Popovića nisam ni spominjao ovdje niti znam uopće za njega bilo šta.
It's better when it's live

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 24 jun 2018, 14:50

Znaci sto se stranaca tice to je to, od zanimljivih likova u prvoj ligi federacije po meni imaju Leko iz Capljine i Zivkovic iz Orašja, mladi, a perspektivni. Ja sam cuo da je Popovic potpisao i to od vise ljudi.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Giuseppe1, Pablo11 i 38 gostiju.