FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 jun 2018, 19:42

jedva temu nadjoh! :crazy: :crazy:

hvala crvenim prokletinjama i svima koji ih podrzavaju...poslije njih ni trava ne raste :(

NE DAJ SE STARČE!!

Avatar
75000
Postovi: 1072
Pridružen/a: 04 jul 2017, 12:32
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 75000 » 08 jun 2018, 10:53

Gdje ode Danilovic?
Nadam se da ce te se vratiti u rekordnom roku, lijep pozz.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10167
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la prisonbreak » 10 jun 2018, 19:35

kakv je bio kod vas ovaj stoper Janicic? kako se pokazao?
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

HeraklitMracni
Postovi: 5333
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la HeraklitMracni » 10 jun 2018, 23:17

Schlager je napisao/la:jedva temu nadjoh! :crazy: :crazy:

hvala crvenim prokletinjama i svima koji ih podrzavaju...poslije njih ni trava ne raste :(

NE DAJ SE STARČE!!
Legendo nadam se da ostajes pratit premier ligu , moramo ti obezbijedit prenose od BH Telecoma .. Nadam se Areni :pray:

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 11 jun 2018, 11:01

pratiću druže,naravno...ali smanjenim intenzitetom,kao i svake godine kad borac igra drugu ligu...pogotovo ako bude na areni,onda mi je pl bih prvi izbor,igrao borac ili ne...ali da ću se hebavat sa mojom tv,kao ove godine,neću brate :D

najveći crnjak što naši igrači još kontaju da će možda igrat pl bih..viđam ih,kao čekaju nešto :(

ne znam samo na osnovu čega...najgora je ova lažna nada :(

vjerovatno im uprava puni glavu glupostima..

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 14 jun 2018, 20:50

Kakva nada...
Samo jedna stvar u ovom trenutku može pomoći. Ulazak ozbiljnih ljudi koji će donijeti novac i pokušati povratiti dio istog.
Za Srbiju!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ASD » 15 jun 2018, 16:46

Krenulo rasipanje kadra
Zekanovic u Zvijezdi 09, Ojdanic u Titogradu.

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 16 jun 2018, 23:28

Samo nek idu.
Za Srbiju!

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 20 jun 2018, 00:16

Ko je požurio da nas vrati u folder prva liga RS nadam se da će da pozuri isto tako da nas vrati u premijer ligi, da nas vrate pa da opet bude neka euforija ma da sam skeptičan iskreno
Aj Borac !
& & ?
FC LIVERPOOL

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ASD » 21 jun 2018, 00:40

Treneru Darku Vojvodiću na prvom okupljanju javilo se 20-ak momaka. Jedini novajlija je Demir Jakupović iz Rudar Prijedora, jedan od najboljih strelaca Prve lige RS.
Posao je završen i sa Nikolm Mazićem iz Zvijezde 09. Kažimo i to da su danas prisutni bili i mladi igrači Turanjanin, Arsić i Kujundžić, a klub su napustili Ojdanić, Janičić, Zekanović, Karić i Veselinović. Situacija je specifična jer se čeka odluka evropske Kuće fudbala u kom takmičenju će naredne sezone igrati Borac, Premijer ligi ili Prvoj ligi RS. Ukoliko opcija bude Liga RS pripreme će početi 4 ili 5. jula.
https://www.bl-portal.com/sport/obavlje ... borca.html

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la salebl » 21 jun 2018, 12:53

Ostali smo i bez Kondica, Vjerovatno cemo i bez Kunica. Ispisnice su trazili Puzigaca, Bunic i Glisic.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ASD » 21 jun 2018, 13:03

salebl je napisao/la:Ostali smo i bez Kondica, Vjerovatno cemo i bez Kunica. Ispisnice su trazili Puzigaca, Bunic i Glisic.
Pa jel ima ko da ostaje?
Radulovic, Zeravica, Majkic, Burazor, Ilic, Mahovic, Dujakovici, Cudic, Trkulja, Vuklis, Savatovic, Ilic, Mahovic, Zaric?

Spominje se 20 igraca na prozivci, od kojih su 3 juniora, i jedan novajlija, pretpostavljam da su nabrojani bili na prozivci.

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la salebl » 21 jun 2018, 13:17

Nije fino sto si "najbitnijeg" zaboravio :lol:

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ASD » 21 jun 2018, 13:24

salebl je napisao/la:Nije fino sto si "najbitnijeg" zaboravio :lol:
On je znaci dvadeseti.:D
Zar on nece ici nekud s obzirom koliku je minutazu imao? Odlicna sansa da mu i kapitensku dadnete.

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la salebl » 21 jun 2018, 13:26

ASD je napisao/la:
salebl je napisao/la:Nije fino sto si "najbitnijeg" zaboravio :lol:
On je znaci dvadeseti.:D
Zar on nece ici nekud s obzirom koliku je minutazu imao?
Mislim da je ovaj clanak najbolji odgovor.
Tokom protekle sezone mnogo se govorilo o odlasku mladog igrača Borca Vladana Danilovića, a u prošlom zimskom prelaznom roku iz kluba je saopšteno da je on prodan „jednoj poznatoj menadžerskoj agenciji“.

Sportski direktor Borca Marko Maksimović, međutim, u srijedu je govoreći o igračkom kadru novinarima otkrio da je Danilović ipak pod ugovorom sa klubom, a ne u vlasništvu agencije.

"Danilović ima ugovor sa FK Borac. Mi očekujemo odlazak Vladana Danilovića, nekih stvari oko toga je bilo. Klub nije bio zadovoljan finansijskom ponudom i čekamo nešto što se dugo radi. Svjetsko prvenstvo je i svi transferi se završavaju polako i u miru. Ako budemo igrali Prvu ligu RS male su šanse da Vladan ostane. Ako budemo igrali Premijer ligu nemamo ništa protiv da on ostane. Ali ono što znam je da će on otići iz Borca, samo ćemo vidjeti gdje šta i kako“, rekao je Maksimović.

Na pitanje kako to da je Danilović igrač Borca, ako je prodan menadžerskoj agenciji u zimskom prelaznom roku, Maksimović je odgovorio:

"Što se tiče agencije i tog, bio je dogovor da po isplati kompletnog iznosa on postane igrač agencije. Kompletan iznos koliko ja znam nije isplaćen i on je Borčev igrač. Ja sad ne mogu da ulazim u to šta su ljudi iz kluba pregovarali, ali on ima ugovor sa Borcem", rekao je Maksimović.


Danilović se u srijedu pojavio i na prozivci igrača, odnosno sastanku poslije kojeg će biti obavljen razgovor sa svima, dok se početak priprema očekuje nakon konačne odluke UEFA o tome da li će Borac igrati Premijer ligu BiH ili Prvu ligu RS.

Avatar
Riziko
Postovi: 5746
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 21 jun 2018, 13:44

Marko bolje da je ćutio. Kakva podguzna muva predsjednika kluba, takođe slijepca i nemača pojma.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 22 jun 2018, 14:19

Sve sami amateri.
Za Srbiju!

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la salebl » 25 jun 2018, 14:19

Za sad su nas napustili koliko znam : Puzigaca, Karic, Zekanovic, Kunic, Veselinovic, Ojdanic, Janicic, Kondic, Glisic, Bunic, Zaric, a Lucicu je istekla pozajmica iz Zrinjskog.
Ostali su Trkulja i Vuklis golmani, Vladan Danilovic(koji bi isto trebao ici), Aco Radulovic, Zeravica, Majkic, Cudic, Petar Ilic i dva Dujakovica, Stefan i Sinisa. Mislim da nikog nisam zaboravio.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ASD » 25 jun 2018, 17:47

salebl je napisao/la:Za sad su nas napustili koliko znam : Puzigaca, Karic, Zekanovic, Kunic, Veselinovic, Ojdanic, Janicic, Kondic, Glisic, Bunic, Zaric, a Lucicu je istekla pozajmica iz Zrinjskog.
Ostali su Trkulja i Vuklis golmani, Vladan Danilovic(koji bi isto trebao ici), Aco Radulovic, Zeravica, Majkic, Cudic, Petar Ilic i dva Dujakovica, Stefan i Sinisa. Mislim da nikog nisam zaboravio.
Mahovic? on fakticki nema gdje jer je povrijedjen.

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la salebl » 25 jun 2018, 18:02

ASD je napisao/la:
salebl je napisao/la:Za sad su nas napustili koliko znam : Puzigaca, Karic, Zekanovic, Kunic, Veselinovic, Ojdanic, Janicic, Kondic, Glisic, Bunic, Zaric, a Lucicu je istekla pozajmica iz Zrinjskog.
Ostali su Trkulja i Vuklis golmani, Vladan Danilovic(koji bi isto trebao ici), Aco Radulovic, Zeravica, Majkic, Cudic, Petar Ilic i dva Dujakovica, Stefan i Sinisa. Mislim da nikog nisam zaboravio.
Mahovic? on fakticki nema gdje jer je povrijedjen.
Da, on je tek operisan. Nece na teren bar pola godine. Ne znam kakvo je stanje sa Cinom i povredom.

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.