Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

BigDaddy
Postovi: 1229
Pridružen/a: 04 dec 2013, 11:15
Lokacija: Rio de Janeiro
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la BigDaddy » 26 jun 2018, 19:23

Ko da ce ih neko strijeljat ako upute centarsut :rol: ovaj hajvan ima griezmanna u zivotnoj formi a baca ga svuda osim tamo gdje treba, plus izmjeni ga uvijek nakon 60min

Avatar
Chandrian
Postovi: 164
Pridružen/a: 21 jan 2018, 16:23
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la Chandrian » 26 jun 2018, 22:30

BigDaddy je napisao/la:Ko da ce ih neko strijeljat ako upute centarsut :rol: ovaj hajvan ima griezmanna u zivotnoj formi a baca ga svuda osim tamo gdje treba, plus izmjeni ga uvijek nakon 60min
Ovaj mali Mbape. Jako precijenjen igrač. Više smeta nego što koristi. Fali onaj Dimitri Paje. Što on ne igra?

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la Raonffa » 26 jun 2018, 22:39

Gdje mi je @leorey, sve su mu nade popadale u vodu danas :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
TonySosa
Postovi: 7201
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la TonySosa » 27 jun 2018, 00:35

Miroljubivi remi između Francuske i Danske, što je bilo i za očekivati.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la zigzag » 27 jun 2018, 00:53

Chandrian je napisao/la:
BigDaddy je napisao/la:Ko da ce ih neko strijeljat ako upute centarsut :rol: ovaj hajvan ima griezmanna u zivotnoj formi a baca ga svuda osim tamo gdje treba, plus izmjeni ga uvijek nakon 60min
Ovaj mali Mbape. Jako precijenjen igrač. Više smeta nego što koristi. Fali onaj Dimitri Paje. Što on ne igra?
Ozljedio se u polufinalu lige Europe protiv Salzburga cini mi se. Neka me netko ispravi ako me memorija vara.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la leorey » 27 jun 2018, 00:53

Raonffa je napisao/la:Gdje mi je @leorey, sve su mu nade popadale u vodu danas :mrgreen:
Prolazi Argentina nakon ovog danas ovu napuhanu Francusku :kafa:
Zadnja izmjena: leorey, dana/u 27 jun 2018, 00:56, ukupno mijenjano 1 put.
27.10.2020

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la Raonffa » 27 jun 2018, 00:55

leorey je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Gdje mi je @leorey, sve su mu nade popadale u vodu danas :mrgreen:
Prolazi Argentina nakon ovog danas ovi napuhanu Francusku :kafa:
Ne mogu ništa tvrditi, sve je moguće.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 27 jun 2018, 00:56

zigzag je napisao/la:
Chandrian je napisao/la: Ovaj mali Mbape. Jako precijenjen igrač. Više smeta nego što koristi. Fali onaj Dimitri Paje. Što on ne igra?
Ozljedio se u polufinalu lige Europe protiv Salzburga cini mi se. Neka me netko ispravi ako me memorija vara.
U finalu protiv Atletica*
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

zigzag
Postovi: 98
Pridružen/a: 10 jan 2015, 13:42
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la zigzag » 27 jun 2018, 01:16

leorey je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Gdje mi je @leorey, sve su mu nade popadale u vodu danas :mrgreen:
Prolazi Argentina nakon ovog danas ovu napuhanu Francusku :kafa:
Napuhana Francuska ili ne napuhana gazi ovu cirkusantsku i najprljaviju ekipu na prvenstvu. Eto Bog nije dozvolio (kako "najveci" kaze) da oni ispadnu, ocito je taj Bog rasist pa ima nesto protiv Nigerijaca.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la ASD » 27 jun 2018, 01:18

zigzag je napisao/la:
leorey je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Gdje mi je @leorey, sve su mu nade popadale u vodu danas :mrgreen:
Prolazi Argentina nakon ovog danas ovu napuhanu Francusku :kafa:
Napuhana Francuska ili ne napuhana gazi ovu cirkusantsku i najprljaviju ekipu na prvenstvu. Eto Bog nije dozvolio (kako "najveci" kaze) da oni ispadnu, ocito je taj Bog rasist pa ima nesto protiv Nigerijaca.
I Spanija i Portugal i Brazil su odvratniji od ovih.
Nije bas da je ova Argentina poznata po nekim mesarima, a ni po nekim dajverima.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la leorey » 27 jun 2018, 01:28

Ovaj gore zraci neznanjem, ne zasluzuje ni da mu odgovorim i upustim se u dalju diskusiju.
27.10.2020

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la Artetitis » 27 jun 2018, 01:48

japa je napisao/la:Odlican rasplet za Hrvatsku, mislim da protiv Danaca koji nisu briljirali ne bi trebali chokirati i da rutinski idu medju osam, tamo bi ih cekao pobjednik duela Rusija-Spanija- Rano je jos za kalkulacije ali dobar zrijeb, Spanci nisu briljirali i kako igraju trenutno mogu ih proci hladno a da ne pricam da nekim cudom Rusi se tu nadju, Hrvatska bi rutinski dosla do polufinala. Po dosada prikazanom u duelu Hrvata i Spanaca bi tipovao na Hrvate ali necu se zaletiti sa prognozom sacekacu osminu finala da vidim da li ce Spanci doci sebi, misljenja sam na osnovu poteza koje je pravio tokom utakmica da ovaj Hiero pojma nema da je zalutao na to mjesto dje senalazi i da je najslabija karika Spanske reprezentacije.
Upravo tako. Da su išli na Urugvaj ili Portugal, Hrvati bi vjerovatno svoje završili. Ovako su im šanse veće.

Uh, kad Luka Modrić ode u zatvor za lažni iskaz odmah nakon što primi pehar za osvojeno SP. :mrgreen:

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la Saurman » 27 jun 2018, 12:35

"Francuska djeluje kao najbolji komad mesa, ali njima nešto fali. Nešto mi nedostaje u igri njihove reprezentacije, možda je to do jednog igrača, ali definitivno da im nešto nedostaje u igri", rekao je Amar Osim.
:kafa:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la jestamaji » 27 jun 2018, 12:38

Saurman je napisao/la:
"Francuska djeluje kao najbolji komad mesa, ali njima nešto fali. Nešto mi nedostaje u igri njihove reprezentacije, možda je to do jednog igrača, ali definitivno da im nešto nedostaje u igri", rekao je Amar Osim.
:kafa:
francuska je svoje velike uspjehe postizala samo kada su imali apsolutnog vođu, bio to napoleon, de gaul, platini ili zidane. ova današnja francuska ima sve samo nema vođu! zato ne očekujem previše od njih. osim toga mbappe, dembele i slični su još uvijek premladi i prezeleni. možda u kataru (kada zidane preuzme), ali ne sada! ja čak ne očekujem ni da prođu ovakvu argentinu koja igra sa 3-4 parmaka

Avatar
Saurman
Postovi: 29447
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la Saurman » 27 jun 2018, 12:47

jestamaji je napisao/la:
Saurman je napisao/la:
"Francuska djeluje kao najbolji komad mesa, ali njima nešto fali. Nešto mi nedostaje u igri njihove reprezentacije, možda je to do jednog igrača, ali definitivno da im nešto nedostaje u igri", rekao je Amar Osim.
:kafa:
francuska je svoje velike uspjehe postizala samo kada su imali apsolutnog vođu, bio to napoleon, de gaul, platini ili zidane. ova današnja francuska ima sve samo nema vođu! zato ne očekujem previše od njih. osim toga mbappe, dembele i slični su još uvijek premladi i prezeleni. možda u kataru (kada zidane preuzme), ali ne sada! ja čak ne očekujem ni da prođu ovakvu argentinu koja igra sa 3-4 parmaka
Moraju odigrati veoma lošu utakmcu da bi ispali od Argentinaca koji su od straha pišali u gaće do zadnje minute protiv strašne Nigerije.Kad sam u 92' vidio kako se Messi savija po travi i glumi povredu znao sam da od njih nema ništa.

Onaj klaun Sampaoli nešto skače pored aut linije kao da je on zaslužan za prolaz, zar ga nije stid uopšte biti na klupi dok mu Messi vodi tim i njega pita može li ubaciti Aguera. :rol:
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la marconato » 27 jun 2018, 12:52

Jel ko upratio ovog Degeneka iz Australije, kakav je?!

Treba da potpise za Zvezdu...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la japa » 27 jun 2018, 12:56

Messi poceo trenersku karijeru pobjedom, cestitamo! :clap: :clap: :clap:

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la Ramiy » 27 jun 2018, 13:36

marconato je napisao/la:Jel ko upratio ovog Degeneka iz Australije, kakav je?!

Treba da potpise za Zvezdu...
Ime mu puno toga govori :mrgreen:
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la Raonffa » 27 jun 2018, 13:44

marconato je napisao/la:Jel ko upratio ovog Degeneka iz Australije, kakav je?!

Treba da potpise za Zvezdu...
Nije nikako igrao na ovom SP-u, dok je recimo prošle godine na Kupu Konfederacija čini mi se bio svaku starter na desnom beku, ne čini se loš, valjat će vam vjerovatno.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska)

Post Postao/la leorey » 27 jun 2018, 15:17

japa je napisao/la:Messi poceo trenersku karijeru pobjedom, cestitamo! :clap: :clap: :clap:
Abd i sljedecu da ostvari :kafa:

Ima da pociste i drugu Africku reprezentaciju.
27.10.2020

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.