Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko prolazi dalje?

Anketa je završila: 14 jun 2018, 13:42.

Poljska
24
32%
Senegal
14
19%
Kolumbija
35
47%
Japan
2
3%
 
Ukupno glasova: 75

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 28 jun 2018, 18:07

let3 je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:A šta je to ovaj Senegal pokazao pa se ovoliko plače što su Japanci i Kolumbija ispred njih? Ovako čovjek kad čita, u najmanju ruku bi rekao da su izdominirali sve protivnike i prekucali grupu, a zapravo ih raspali Poljaci bili bolji a ovi dali 2 najmutavija gola na prvenstvu, protiv Japana 2 puta vodili a na kraju spašavali bod, i danas izašli očekujući da će Kolumbija mirno igrati na X. Zasluženo tabela izgleda ovako, nosi afričke neznalice kući.
A šta su to pokazali kolumbijski cigani i japanci u ove tri utkmice? smece zadnje, posebno kolumbija.
Sanegal je opet više pokazao i ispadju zbog retardiranih pravila...pa bolje i novčić bacati, nego gledati nekakve tupave kartone i to je kao prevaga koja odlucuje ko ce dalje :tokralju: :rol: ko to smisli, treba ga strijeljati.
To je već druga stvar, što u ovoj grupi nijedna reprezentacija nije pokazala ništa i zato ne mogu da žalim nikoga. Svakako, s obzirom na prikazano, da se sad spoje sve 4 reprezentacije, ispasti im je u osmini finala. Ovom igrom preko one stvari nagrađene su samo ekipe koje i zaslužuju: Belgija i Engleska.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la Effenberg » 28 jun 2018, 18:07

Yebo li im sushi majku, vazda mora Afrika biti yebana stranka. Je suis Africa! :rol: Navikli se da ih tapsaju po ramenu i da kazu u uvce pajdo bio si dobar, svaka cast al haj kuci! Bez zeze sad zao mi ih, al to im ne pomaze. Japan beskarakterna ekipa, al morala je bar jedna Azija proci ko kad ih ima ko zohara.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
therealninya
Postovi: 27
Pridružen/a: 27 mar 2018, 16:01
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la therealninya » 28 jun 2018, 18:08

Ionako će ih Engleska/Belgija unakaziti u osmini.. :D :D

Avatar
Celtic
Postovi: 3329
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la Celtic » 28 jun 2018, 18:10

Anime Characters vs. WIFi Passwords :D :crazy: :lol:

slika

Avatar
SGD53
Postovi: 1995
Pridružen/a: 14 okt 2014, 21:24
Lokacija: Checkpoint Charlie
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la SGD53 » 28 jun 2018, 18:11

Effenberg je napisao/la:Yebo li im sushi majku, vazda mora Afrika biti yebana stranka. Je suis Africa! :rol: Navikli se da ih tapsaju po ramenu i da kazu u uvce pajdo bio si dobar, svaka cast al haj kuci! Bez zeze sad zao mi ih, al to im ne pomaze. Japan beskarakterna ekipa, al morala je bar jedna Azija proci ko kad ih ima ko zohara.
Kad se sjetim mrtvog Gyana kako raspali onaj penal protiv Urugvaja, tada sam prestao navijati za Afričke selekcije, kriv im crni Suarez koji bi ionako loptu izbio i da nije rukama igro, i onda lik odlučujući penal raspali ko da s bratićem raspucava loptu dok čeka roštilj.
1953, 1971, 1973, 1976, 1977, 1978, 1989, 1990

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la let3 » 28 jun 2018, 18:18

S-Y-L-A-R je napisao/la: To je već druga stvar, što u ovoj grupi nijedna reprezentacija nije pokazala ništa i zato ne mogu da žalim nikoga. Svakako, s obzirom na prikazano, da se sad spoje sve 4 reprezentacije, ispasti im je u osmini finala. Ovom igrom preko one stvari nagrađene su samo ekipe koje i zaslužuju: Belgija i Engleska.
To se slažem. U ovoj grupi kao su se igrali "ko gore", a ne ko bolje :mrgreen:
Kolumbija danas ništa nije pokazala da je necim zaslužila prolaz dalje. Preloša igra bez ikakvih šansi, Falcao nestao na terenu, Cuardado komican, ali eto jedan korner, ona mrcina Mina skoci i odoše dalje na foru :salut:
Japan ništa, nisu mogli ni remizirati protiv vec otpisanih poljaka, ali eto prošli dalje. Kako? ne znaju ni oni...valjda manje kartona i to je sad kao neki presudan fazon :tokralju:
Mislim, Senegal je sam sebi kriv, ko ih yebe morali su zabiti golove danas, al ovo je smiješno kako je na kraju sve ispalo :rol:

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la ASD » 28 jun 2018, 18:21

kovacic je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:A šta je to ovaj Senegal pokazao pa se ovoliko plače što su Japanci i Kolumbija ispred njih? Ovako čovjek kad čita, u najmanju ruku bi rekao da su izdominirali sve protivnike i prekucali grupu, a zapravo ih raspali Poljaci bili bolji a ovi dali 2 najmutavija gola na prvenstvu, protiv Japana 2 puta vodili a na kraju spašavali bod, i danas izašli očekujući da će Kolumbija mirno igrati na X. Zasluženo tabela izgleda ovako, nosi afričke neznalice kući.
Poljska sigurno nije bila bolja od Senegala, dva regularna i lijepa gola, protiv Japana jednostavno nisu imali sreće, danas u najmanju ruku podjednako odigrali, a vjerovatno i bolje i onda ispadnu na žute kartone. Ekipa koja bi namučila i Belgiju i Englesku, ove druge možda i izbacila...
Senegal protiv Japana nije imao srece?
Ili je bilo obratno.
Imao Senegal vise suteva, ali je Japan imao bolje prilike sigurno, i posjed lopte je bio na strani Japana.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41150
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 jun 2018, 18:23

sljivo je napisao/la:Znate da uvijek Fifa sere u vezi fer pleja i ti žuti kartoni su nagrada za to.
Koreanci su tek jučer prvi žuti dobili, i to samo što nisu zaplakali kad im ga je pokazao, tako isto je i sa Japancima, sramota dobit karton :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Molders
Postovi: 1124
Pridružen/a: 28 maj 2016, 15:15
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la Molders » 28 jun 2018, 18:28

Lillard je napisao/la:Što ljudi ovoliko ne vole Japance, aj ti znaj sad :roll:
Ebo Senegal, sreća ih spasil da ne dobiju porciju o Japanaca.

Nedaj to :salut:
Ni meni to nije jasno. Izgleda da smo samo ti, ja i @rope ovdje bili uz Japan. Prelud narod koji nam samo može bit uzor. Sasvim zasluženo oni i Kolumbija idu dalje kao što sam i priželjkivao u ovoj grupi :thumbup:.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la japa » 28 jun 2018, 18:33

let3 je napisao/la:
S-Y-L-A-R je napisao/la:A šta je to ovaj Senegal pokazao pa se ovoliko plače što su Japanci i Kolumbija ispred njih? Ovako čovjek kad čita, u najmanju ruku bi rekao da su izdominirali sve protivnike i prekucali grupu, a zapravo ih raspali Poljaci bili bolji a ovi dali 2 najmutavija gola na prvenstvu, protiv Japana 2 puta vodili a na kraju spašavali bod, i danas izašli očekujući da će Kolumbija mirno igrati na X. Zasluženo tabela izgleda ovako, nosi afričke neznalice kući.
A šta su to pokazali kolumbijski cigani i japanci u ove tri utkmice? smece zadnje, posebno kolumbija.
Sanegal je opet više pokazao i ispadju zbog retardiranih pravila...pa bolje i novčić bacati, nego gledati nekakve tupave kartone i to je kao prevaga koja odlucuje ko ce dalje :tokralju: :rol: ko to smisli, treba ga strijeljati.
Nisu ispali zbog pravila nego su ispali jer su izgubili od Kolumbije koja nije bogzna sta a nisu u stanju bili bod da sacuvaju protiv njih. Pravila su ista za sve da su Japanci imali vise zutih neko ko njih gotivi bi se bunio tako da je sve to isto, crnci su sami sebi krivi...


Da se razumijemo i ja sam navijao da Japan ispadne zbog Vahe ali ybg glupsoni iz Senegala ih poslase u osminu...da je ostao x kolumbija i senegal bi isli
Zadnja izmjena: japa, dana/u 28 jun 2018, 18:35, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rope11
Postovi: 17620
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la rope11 » 28 jun 2018, 18:34

nisam baš ni ja bio za japan, ali više radi činjenice što bi senegal bio bolji i zanimljiviji protivnik protiv engleza/belgijanaca.


ali gotivan su mi narod, neka ih. :mrgreen:


lewa bez gola završi prvenstvo :problem:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la Fikret1946 » 28 jun 2018, 18:39

Ovaj golman Senegala je najgori na turniru, panj ih zayebao protiv Japana, a mogao je i danas bolje reagovati, ovi afrikanci su fkt divlji i poglupi bez ikakve taktike samo trka napamet + ocajna igra najboljeg igrača manea u ove tri utakmice koji ne znam jel igrača prosao :lol:
nek je japan prosao bolje su poslozeni od ovih ganjača lavova, imaju taktiku, znaju prenijeti loptu ako nista, mada i oni nemaju sanse u narednoj rundi

Avatar
Chandrian
Postovi: 164
Pridružen/a: 21 jan 2018, 16:23
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la Chandrian » 28 jun 2018, 18:40

Ovo je prvi put od kako ja pratim fudbal da neko prođe zbog manje žutih kartona. Fascinantno. Japan igra dobar fudbal, ali nema šanse u 1/8. Protiv bilo koga da budu igrali ne ginu im najmanje tri gola

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la let3 » 28 jun 2018, 18:43

Chandrian je napisao/la:Ovo je prvi put od kako ja pratim fudbal da neko prođe zbog manje žutih kartona. Fascinantno. Japan igra dobar fudbal, ali nema šanse u 1/8. Protiv bilo koga da budu igrali ne ginu im najmanje tri gola
To isto važi i za Kolumbiju, koja je pokazala manje i od Japana u ove tri utakmice grupne faze.
Mislim da englezi i belgijanci imaju zicere u osmini.

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la Fikret1946 » 28 jun 2018, 18:44

englezi nek mole Boga da rijese to u 90 minuta :lol: ti ako dodju do penala ispadaju makar igrali protiv luksemburga

Avatar
Chandrian
Postovi: 164
Pridružen/a: 21 jan 2018, 16:23
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la Chandrian » 28 jun 2018, 19:28

let3 je napisao/la:
Chandrian je napisao/la:Ovo je prvi put od kako ja pratim fudbal da neko prođe zbog manje žutih kartona. Fascinantno. Japan igra dobar fudbal, ali nema šanse u 1/8. Protiv bilo koga da budu igrali ne ginu im najmanje tri gola
To isto važi i za Kolumbiju, koja je pokazala manje i od Japana u ove tri utakmice grupne faze.
Mislim da englezi i belgijanci imaju zicere u osmini.
Ne slažem se. Kolumbija ima kvalitet i neke stvari kojima ozbiljno može da naudi engleskoj. Belgiji ne, ali. Tu treba imati u vidu mentalitet Belgije i Engleske koji je ono luzerski. Sad zamisli koliko će motiva da imaju Kolumbijci. I kad se taj talenat i motiv sudare sa krhkim mentalitetom Engleza. :rol:

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12575
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la dr.van nostrand » 28 jun 2018, 22:04

jedno 4-5 golova razlike za Kolumbiju...
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Grupa H (Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan)

Post Postao/la zizu1991 » 29 jun 2018, 12:29

Bola Japanci su izmislili fudbal za Senegalce. Razmontirali ih ljudi u medjusobnom duelu, da bi sad neko zalio Senegal. Koji qrac.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Odgovori

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.