Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Tracy3McGrady » 02 jul 2018, 22:40

babino je napisao/la:odgledah zadnju cetvrtinu...pa kikan ofula jedno pet suteva za produzetke ili pobjedu...ovo nije moguce, koja smo mi mraka od nacije, treba nas fino smaknuti, stvarno smo komedija u svemu.
Kakva smo nacija pokazuje da si odgledati zadnju četvrtinu. Ajd odyebaus živ bio. Znate prigovoriti igračima koji ne dođu a vi niste u stanju barem preko tv-a da gledate, nabijem ja takve patriote.

Momci svaka čast, šteta zadnjeg napada, trebao je hasandic ili Atic sutirati.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la JohnCleese » 02 jul 2018, 22:40

Ne da se usranom do potoka..., a nema usranijih od nas :puke:

Dusko molim te odstupi, odlazi, napusti, sacuvaj se ne uklapas se uz sav ovaj cirkus :pray:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la delinjo » 02 jul 2018, 22:41

hahahh oci mi krvare od ove utakmice ....kakvi mi i sport :rol: :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la VGS » 02 jul 2018, 22:41

babino je napisao/la:odgledah zadnju cetvrtinu...pa kikan ofula jedno pet suteva za produzetke ili pobjedu...ovo nije moguce, koja smo mi mraka od nacije, treba nas fino smaknuti, stvarno smo komedija u svemu.
Bas to, pise se Kikan ce sanjati ovo slobodno... Kikan ce sanjati milion promasaja koje je napravio a ne slobodno. I sad ce me napasti kao nema mu se sta prigovoriti jer se odazvao kao da to daje imunitet, covjek odigrao ocajno obje utakmice.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la tuzlak1987 » 02 jul 2018, 22:42

Kikan je realno bio ocajan 95% svoje karijere u reprezentaciji, utakmice koje je dobro odigrao se mogu na prste jedne ruke prebrojati.

Vrabac je los 99% vremena na parketu, ako je u timu nekada nesto odigrao u reprezentaciji nije ni blizu.

Onaj mali Gegic je sa svojih malo godina imao vise blistavijih trenutaka..

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la delinjo » 02 jul 2018, 22:44

VGS je napisao/la:
babino je napisao/la:odgledah zadnju cetvrtinu...pa kikan ofula jedno pet suteva za produzetke ili pobjedu...ovo nije moguce, koja smo mi mraka od nacije, treba nas fino smaknuti, stvarno smo komedija u svemu.
Bas to, pise se Kikan ce sanjati ovo slobodno... Kikan ce sanjati milion promasaja koje je napravio a ne slobodno. I sad ce me napasti kao nema mu se sta prigovoriti jer se odazvao kao da to daje imunitet, covjek odigrao ocajno obje utakmice.
ma svaka njemu cast ali eto i to dovoljno govori o nama kad nam je on najbolji igrac trenutno ..mada pisao sam vec kad gledam Monako pomislim da je all star igrac i kad dodje u repku chokira uvijek ....pojma nemam zbog cega eto uzmes 5 suteva ne mozes pogoditi ....mada i ovaj drugi krug ssamo eto da se nerviramo jos malo ,nastavi agoniju . :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Beko
Postovi: 1867
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Beko » 02 jul 2018, 22:44

Hajmo biti pozitivni.

Jeste los omjer, ali danas nije bilo toliko loše. Ima tu dobrih stvari. Nadam se da se povuku nauke iz ovih utakmica.

Napred BiH

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la COYS » 02 jul 2018, 22:44

Sanjat cu Kikana :facepalm:

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la taremuha » 02 jul 2018, 22:45

A što Bože, ovo je samo za plakat. Nisam odavno imao ovakav osjećaj kao onaj na kraju ovog meča. Katarza. :cry:

Avatar
delinjo
Postovi: 24109
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la delinjo » 02 jul 2018, 22:46

zar iko ali iko mogao pomisliti da cemo mi nekog pobjediti sa zvukom sirene :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Raonffa » 02 jul 2018, 22:46

Ma jednostavno nema tu suhog kvaliteta i to je to. Što je bilo, iskorišteno je maksimalno, tj. Kikanović i spuštanje na njega, čovjek ubacio 24 poena i svaka mu čast, borio se kao lav.

Čestitao bih i Gegiću kojem fali malo snage (možda umor ili nedostatak kvalitetnih utakmica) i kakav takav šut da postane dobar igrač, ostalo sve ima, pogotovo one ulaze i fine asistencije, baš nekada podsjeća na Jovića.

Atić ni tamo ni vamo, previše oscilacija od očaja do sjaja i obrnuto.

Dodao bih još dobre role (za njihove kvalitete) Lončara i Durme, ovo ostalo zaista nije vrijedno spominjanja, od trenutaka kada Vrabac preuzima odgovornost do trenutaka kada Lazić nema muda da potegne šut za tri poena nego radi neke glupe finte i obično izgubi loptu.

Da Vujošević večeras nije sjedio na klupi, ova ekipa bi izgubila glat 20 razlike. Da sam na njegovom mjesto, uslovio bih otkazom KSBIH da mu omoguće Musu, Nurkića, Gordića i stranca (mada Gordić je možda i završio reprezentativnu karijeru sa ovom "kućom i sredstvima" te načinom neodazivanja). Imaš Duško potpuno pravo na to, kad mogu raznorazni likovi, možeš i ti vjeruj mi, ne treba ti ovakva sekiracija po stare dane, da nas ti iz druge zemlje učiš šta je to kult reprezentacije, šta je patriotizam i kako se voli BiH. Pojedini igrači i ljudi u savezu, je l' vas stid imalo?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
VGS
Postovi: 8854
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la VGS » 02 jul 2018, 22:46

delinjo je napisao/la:
VGS je napisao/la:
babino je napisao/la:odgledah zadnju cetvrtinu...pa kikan ofula jedno pet suteva za produzetke ili pobjedu...ovo nije moguce, koja smo mi mraka od nacije, treba nas fino smaknuti, stvarno smo komedija u svemu.
Bas to, pise se Kikan ce sanjati ovo slobodno... Kikan ce sanjati milion promasaja koje je napravio a ne slobodno. I sad ce me napasti kao nema mu se sta prigovoriti jer se odazvao kao da to daje imunitet, covjek odigrao ocajno obje utakmice.
ma svaka njemu cast ali eto i to dovoljno govori o nama kad nam je on najbolji igrac trenutno ..mada pisao sam vec kad gledam Monako pomislim da je all star igrac i kad dodje u repku chokira uvijek ....pojma nemam zbog cega eto uzmes 5 suteva ne mozes pogoditi ....mada i ovaj drugi krug ssamo eto da se nerviramo jos malo ,nastavi agoniju . :D :D
Ma bas su me iznervirali dosta mi je vise ovih luzeraja u svakom mogucem sportu, yebo mater jos i Arsenal pratim jedino me babuka Roger u sportu obraduje. :mrgreen:

Na kraju ce nas ovo kostati kvalifikacije jer ovi duduci sutaju slobodna 50% ybt kralj profesionalni kosarkasi ne znaju slobodno pogoditi :tokralju:

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Unofficialpage » 02 jul 2018, 22:46

Šteta, moglo se ovo dobiti. Mislim da ovo nije trebalo ići na Kikanovića već na Atića ili Hasandića.

Sad sjesti i sastaviti ekipu za dalje, ukoliko budemo u koliko toliko jakom sastavu mislim da možemo sve dobiti do kraja. Odmah, kad smo svi u najjačem sastavu idemo na dvije najjače ekipe iz grupe F. Prvo protiv Finaca (gosti), pa protiv Čeha (domaćini). Moramo obe dobiti ali možemo ih dobiti samo ako budemo u najjačem sastavu.

Mora se naći neki amerikanac, Musa, Nurkić, Stipanović, Penava, Sulejmanović, Milošević, Karahadžić, Gordić moraju biti tu. Naravnu ,tu računam i Kikanovića.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Admir_Sa » 02 jul 2018, 22:47

Al brate promasis boga oca pod košem i opet na -2 ideš na koš, pa brate rokni je preko ruke i ako udje udje, kad smo mi ikad dobijali utakmice na produžetke i bacanja....
nema potpisa

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 02 jul 2018, 22:48

delinjo je napisao/la:zar iko ali iko mogao pomisliti da cemo mi nekog pobjediti sa zvukom sirene :D :D
Kikan i Izrael prije par godina :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MElloo » 02 jul 2018, 22:48

Kapenal i Mitrovic moraju biti na sljedecem okupljanju. Imal iko od novinara da pita sto ih se ne zove?

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 02 jul 2018, 22:48

13. septembar 2018

Finska - BiH

16. septembar 2018

BiH - Češka
30. novembar 2018

Bugarska - BiH

3. decembar 2018

BiH - Finska
21. februar 2019

Češka - BiH

24. februar 2019

BiH - Bugarska
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 02 jul 2018, 22:52, ukupno mijenjano 1 put.

exampLe.
Postovi: 1703
Pridružen/a: 30 apr 2009, 11:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la exampLe. » 02 jul 2018, 22:50

Ne treba kriviti ove koji su igrali, za ovakve rezultate su krivi upravo oni koji nisu igrali.

Avatar
DamirT
Postovi: 13649
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la DamirT » 02 jul 2018, 22:50

Tracy3McGrady je napisao/la:Fakat šteta, momci se borili do zadnje kapi krvi. Ovdje da smo bili malo pametniji mogli smo uzeti pobjedu.
Ali nema se šta zamjeriti momcima.

Od pretkvalifikacija do završnog kruga je ipak uspijeh, idemo sad vidjeti sa kojom ekipom raspolažemo pa nije nemoguće sve dobiti do kraja ako budemo koliko toliko zdravi.
Ako budemo u punom sastavu trebali bi bar 4-5 utakmica pobijediti(Bugarska 2,Finska 1 i Češka 1-2 ako ne budu igrali Vesely i Satoransky )
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 02 jul 2018, 22:50



Press
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.