Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la TheChief » 03 jul 2018, 00:27

Na Juku, Musu i Gordu možemo računati samo u prve dvije utakmice. Ostale neće igrati. Pod hitno naći nekog Amerikanca. Obavezno dobiti prve dvije kada bi trebali biti u najjačem sastavu. Prednosti rasporeda su:
- ne igramo protiv Bugarske u septembru; razlog - njih, ako hoćemo na SP, moramo dobiti i bez ove trojice
- najveće šanse da Česi dobiju Francuze ili Ruse su kada budu igrali kući protiv Rusije, a to je u septembru; tada će Rusi biti u najjačem sastavu i vjerovatno će ih dobiti; Francuze ne vjerujem da će dobiti, a Rusi će ih kući već nekako dobiti, tako da će Česi vjerovatno biti na 0-4 protiv Francuza i Rusa

Dakle, ako idemo pod pretpostavkom da će Francuzi dobiti sve, da će Bugari svaku izgubiti, da mi dobijamo sve 3 kući, da Rusi dobiju sve 3 kući to bi izgledalo ovako

Francuska 12-0
Rusija 7-3
BiH 6-4
Češka 5-5
Finska 3-7
Bugarska 2-10

Ostaju još utakmice:
Češka - Rusija
Finska - BiH
Finska - Rusija
Češka - BiH

Prve dvije se igraju u septembru i ako budu igrali najjači sastavi trebali bi mi i Rusi dobiti.

Na kraju ključne utakmice su:
Češka - Rusija
Finska - BiH
BiH - Češka

Sve tri se igraju u septembru i ako dobijemo obe i Rusi dobiju Čehe imamo jako, jako, jako dobre šanse za SP.

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la delinjo » 03 jul 2018, 00:38

i sta bezbeli protiv te Bugarske smo mi favoriti sa rikalom nekim,durmom i sta ja znam..
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la delinjo » 03 jul 2018, 00:40

tuzlak1987 je napisao/la:
delinjo je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Nema od ovoga nista ljudi realni budimo. Rusija ce kiksati protiv Ceske, mi necemo dobiti vise od 4. Ceska je dobra reprezentacija koja je na prvenstvu odvalila Hrvatsku npr.
Usput ce biti nesto da mi necemo za dvije utakmice skupiti igrace.
znam da je nama u krvi da se nadamo ali budimo realni.....niti mi mozemo toliko pobjeda imati niti ce francuzi i rusi zapinjati protiv ceha :D :D
Francuzi da, mislim da ce oni dobiti i jednu i drugu, oni su ipak ozbiljni. Ali Rusi su lole, oni se mozda nece ni sabrati, a upitan je i pristup. A cak i kada imaju pravi pristup mogu izgubiti od Ceske koja nije nista losija..
ma isto mislim .....vjeruj kakvi mi i sp :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la TheChief » 03 jul 2018, 00:42

delinjo je napisao/la:i sta bezbeli protiv te Bugarske smo mi favoriti sa rikalom nekim,durmom i sta ja znam..
I bez Juke, Muse i Gordića, ako se svi ostali odazovu veliki favoriti.
Mog'o bi Mirza malo u formu uć' do početka :D

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la delinjo » 03 jul 2018, 00:50

TheChief je napisao/la:
delinjo je napisao/la:i sta bezbeli protiv te Bugarske smo mi favoriti sa rikalom nekim,durmom i sta ja znam..
I bez Juke, Muse i Gordića, ako se svi ostali odazovu veliki favoriti.
Mog'o bi Mirza malo u formu uć' do početka :D
a ko su ostali braco ?? haj mi ih nabroj nemoj samo reci da ocekujes da ti mrtvi Sinisa Kovacevic zavrsi nekog Amera ili sta ja znam :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Harika » 03 jul 2018, 00:57

delinjo je napisao/la:
TheChief je napisao/la:
delinjo je napisao/la:i sta bezbeli protiv te Bugarske smo mi favoriti sa rikalom nekim,durmom i sta ja znam..
I bez Juke, Muse i Gordića, ako se svi ostali odazovu veliki favoriti.
Mog'o bi Mirza malo u formu uć' do početka :D
a ko su ostali braco ?? haj mi ih nabroj nemoj samo reci da ocekujes da ti mrtvi Sinisa Kovacevic zavrsi nekog Amera ili sta ja znam :D
jarane ohladi malo
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la delinjo » 03 jul 2018, 00:58

@harika drug pusti me da budem realan malo majke ti :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
chily-rz
Postovi: 8256
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la chily-rz » 03 jul 2018, 00:59

delinjo je napisao/la: i sta bezbeli protiv te Bugarske smo mi favoriti sa rikalom nekim,durmom i sta ja znam..
Što Durmu potenciraš,bio je jedan of boljih u ove dvije utakmice,sasvim korektan igrač za rotacije,dobar defanzivno,ima solidan ulaz,pokupice neke skokove a i sam je još uvijek mlad i ima prostora za napredak kao i mnogi drugi,.

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Harika » 03 jul 2018, 01:00

Nisi realan, ni sekunde, i ovakvi večeras smo jači od Bugarske.
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
delinjo
Postovi: 24119
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la delinjo » 03 jul 2018, 01:03

chily-rz je napisao/la:
delinjo je napisao/la: i sta bezbeli protiv te Bugarske smo mi favoriti sa rikalom nekim,durmom i sta ja znam..
Što Durmu potenciraš,bio je jedan of boljih u ove dvije utakmice,sasvim korektan igrač za rotacije,dobar defanzivno,ima solidan ulaz,pokupice neke skokove a i sam je još uvijek mlad i ima prostora za napredak kao i mnogi drugi,.
ma to sam po inerciji pisao imena ovih igraca koji su igrali ove dvije utakmice ,pa pao mi on na pamet...a slazem se sa tobom u vezi njega :thumbup: :thumbup:

@harika ne kazem da ih necemo dobiti nego da sa ovakvom ekipom ni protiv njih nismo sigurni u pobjedu ...mislim evo iskreno protiv koga bi ti bio siguran u nasu pobjedu sa ovakvim igracima ?
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Harika
Postovi: 5022
Pridružen/a: 15 mar 2013, 22:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Harika » 03 jul 2018, 01:04

Protiv svakog majstore, jer momci imaju srce, i treba im pružiti podršku, a ne omalovažavati. Sretno tebi, sretno nama
Arsenal FC, FK Željezničar, Damir Džumhur, Nikola "Niko" Kovač, Roger Federer

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Rokoko87 » 03 jul 2018, 01:06

I samo kod nas ima da centar koji uopce u repertoaru ne posjeduje sut za tri uzima kljucni sut, sve naopako
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

mirzatele
Postovi: 11961
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la mirzatele » 03 jul 2018, 01:12

Rokoko87 je napisao/la:I samo kod nas ima da centar koji uopce u repertoaru ne posjeduje sut za tri uzima kljucni sut, sve naopako

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Rokoko87 » 03 jul 2018, 01:14

mirzatele je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:I samo kod nas ima da centar koji uopce u repertoaru ne posjeduje sut za tri uzima kljucni sut, sve naopako
Jednom...i nikad vise.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 03 jul 2018, 01:40

Mi smo uspjeli dvojicu velikih trenera imenom Duško privući ubleharenjem o velikom potencijalu našeg sastava koji u suštini u takvom obliku i ne postoji: dobarAmer na playu, Musa, Gordić, Šup*k, Teletović, Nurkić...U realnosti to ispadne na parketu da igrač Bayerna II dodaje igraču Slobode a ovaj proslijedi do momka koji je ubacivao zarez na koledžu.

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Alen Škoro » 03 jul 2018, 02:15

Mogla se puno bolja selekcija i rotacija pravit od momaka sto bi se odazvali u odnosu na ove sto su bili tu.. Jedina zamjerka Duletu
NON MOLLARE MAI

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la boomerang5 » 03 jul 2018, 11:33

a koga druže... 11 igrača se nije odazvalo + wright , renfroe . To ti je 13 igrača , ili ti ga čitav jedan roster - što ti govori da ti na terenu nije prvi, ne drugi, nego 3. tim . I s takvim timom odigramo izrazito egal utakmicu sa solidnom ekipom Belgije. Nemojte mi samo izvlačiti Mitroviće , Kapelane i ostale. I ne zna se za njih gdje igraju ni kako igraju, raja ih samo stavlja u kombinacije jer zna da je nekad tamo dobro odigro prije 5 godina. Ovi su igrači makar mladi, projekat - vrijeme će pokazati jesu li propali ili ne.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Raonffa » 03 jul 2018, 11:39

delinjo je napisao/la:
TheChief je napisao/la:
delinjo je napisao/la:i sta bezbeli protiv te Bugarske smo mi favoriti sa rikalom nekim,durmom i sta ja znam..
I bez Juke, Muse i Gordića, ako se svi ostali odazovu veliki favoriti.
Mog'o bi Mirza malo u formu uć' do početka :D
a ko su ostali braco ?? haj mi ih nabroj nemoj samo reci da ocekujes da ti mrtvi Sinisa Kovacevic zavrsi nekog Amera ili sta ja znam :D
Stipanović, Milošević, Sulejmanović, Halilović + Kapelan, Mitrović i Amerikanac kao vanjski igrači, koji uz Atića i Kikanovića mogu postići neke poene. Realno, ova ekipa može dobiti te Bugare da je naopako.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 03 jul 2018, 11:44

boomerang5 je napisao/la:a koga druže... 11 igrača se nije odazvalo + wright , renfroe . To ti je 13 igrača , ili ti ga čitav jedan roster - što ti govori da ti na terenu nije prvi, ne drugi, nego 3. tim . I s takvim timom odigramo izrazito egal utakmicu sa solidnom ekipom Belgije. Nemojte mi samo izvlačiti Mitroviće , Kapelane i ostale. I ne zna se za njih gdje igraju ni kako igraju, raja ih samo stavlja u kombinacije jer zna da je nekad tamo dobro odigro prije 5 godina. Ovi su igrači makar mladi, projekat - vrijeme će pokazati jesu li propali ili ne.

Za njih ne znaju ljudi koji ne prate kosarku a mi koji pratimo znamo da igraju u jacoj ligi od Hasandica,Gegica,Murata,Vrabca....Ko koliko ima godina nije bitno,Ako su bolji i spremniji..
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 03 jul 2018, 11:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Unofficialpage » 03 jul 2018, 11:48

Ako se za prva dva meča odazovu svi najbolji sigurno da možemo do pobjede u oba meča. Baš što forumaš iznad, 13 igrača ti fali i opet protiv dobre ekipe kakva je Belgija imaš egal, siguran sam da je Belgija bila u grupi F imali bi dosta više pobjeda. Šansu za SP imamo, rapored nam ide u korist kad smo u najjačem sastavu idemo na dvije najbolje ekipe a ne na Bugarsku. Druga dobra stvar je da mi zadnji meč igramo kući sa Bugarskom sa Češka sa Francuskom čini mi se u gostima. Mogu to biti odlučujuće utakmice.

Savez mora sjesti i odabrati dobar sastav i krenuti dosta ozbiljnije. Situacija nije toliko teška koliko se predstavlja u pogledu poraza pobjeda.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.