NK Široki Brijeg

SCOUTZADAR98
Postovi: 18
Pridružen/a: 03 jan 2018, 15:14
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la SCOUTZADAR98 » 06 jul 2018, 13:01

kksiroki je napisao/la:
SCOUTZADAR98 je napisao/la:Begonji je produžena posudba?
Ne, Begonja ima ugovor na 2 godine sa Širokim...
Hvala :salut:

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sb1996 » 06 jul 2018, 13:10

Jao kad ovi novinarcici napisu saznajemo a pokupili vijest sa ove teme....

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 06 jul 2018, 13:11

Zato nebi trebalo takve stvari objavljivati dok ne bude službeno ali očito pojedinci misle da su veći insajderi ako prvi objave.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

since1948
Postovi: 1243
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 06 jul 2018, 13:17

:facepalm:
Kad bi barem netko nas dobio moderatora,da mozemo brisat stvari. Ono veliki novinari,a 99% informacija o NKSB pokupe odavde
SAMO ŠIROKI!

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 06 jul 2018, 13:23

Po ovome što se na YT može vidjeti o njemu ne čini se kao loše rješenje.Dobar udarac,prekide dobro izvodi,ima potez i dribling...a svaki igrač kad ga pogledaš na YT rekao bi čovjek evo ga novi Messi,a kad dođe obična qarina :lol:
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Evolve
Postovi: 4369
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 06 jul 2018, 14:16

96BadBoy je napisao/la:Po ovome što se na YT može vidjeti o njemu ne čini se kao loše rješenje.Dobar udarac,prekide dobro izvodi,ima potez i dribling...a svaki igrač kad ga pogledaš na YT rekao bi čovjek evo ga novi Messi,a kad dođe obična qarina :lol:
Daj linkaj taj video

Edit: Nasao sam
Zadnja izmjena: Evolve, dana/u 06 jul 2018, 14:19, ukupno mijenjano 1 put.
NK Široki Brijeg

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 06 jul 2018, 14:17

since1948 je napisao/la::facepalm:
Kad bi barem netko nas dobio moderatora,da mozemo brisat stvari. Ono veliki novinari,a 99% informacija o NKSB pokupe odavde
Nema u BiH ni n od novinara
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 06 jul 2018, 14:43

I jos mi nije jasno kako su pustili perspektivnog beka Milicevica potpuno besplatno u Lokomotivu.. :facepalm:
Kvesa ima otvoren ugovor,da ode sada opet u nebo gledat, ima li itko mozga u klubu,bas smo se pogubili ovaj prijelazni rok.
Samo jedno ime

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 06 jul 2018, 14:54

penke je napisao/la:I jos mi nije jasno kako su pustili perspektivnog beka Milicevica potpuno besplatno u Lokomotivu.. :facepalm:
Kvesa ima otvoren ugovor,da ode sada opet u nebo gledat, ima li itko mozga u klubu,bas smo se pogubili ovaj prijelazni rok.
To se zove vizija
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 06 jul 2018, 15:42

Na velikom broju bitnih funkcija u klubu su nestručne i nekvalificirane osobe,koje uopće nemaju pojma šta bi trebala biti njihova uloga,i koje su tu došli samo zahvaljujući vezi i statusu,boli njih qurac za klub i navijače,nego samo gledaju na svoju guzicu.To dolazi na vidjelo,i pitanje je dokad će se sve to trpiti.Neki se možda neće složiti sa ovim ali ovo je moje mišljenje i ja sam zabrinut zbog nekih stvari,ne samo zbog ovoga u zadnje vrijeme ovih transfera nego i dosta drugih stvari.
Samo Široki!
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 06 jul 2018, 15:57

Pa podjes samo od predsjednika kluba i sve ce ti biti jasno...
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
Pantarei79
Postovi: 514
Pridružen/a: 12 mar 2016, 16:45
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Pantarei79 » 06 jul 2018, 17:13

96BadBoy je napisao/la:Na velikom broju bitnih funkcija u klubu su nestručne i nekvalificirane osobe,koje uopće nemaju pojma šta bi trebala biti njihova uloga,i koje su tu došli samo zahvaljujući vezi i statusu,boli njih qurac za klub i navijače,nego samo gledaju na svoju guzicu.To dolazi na vidjelo,i pitanje je dokad će se sve to trpiti.Neki se možda neće složiti sa ovim ali ovo je moje mišljenje i ja sam zabrinut zbog nekih stvari,ne samo zbog ovoga u zadnje vrijeme ovih transfera nego i dosta drugih stvari.
Samo Široki!
:thumbup:
Ima li uopće ijedan pravnik u klubu da zna sastavit taj jadni ugovor?? I ovi što imaju "ugovore" odiše kad im padne na pamet. Znači, moraš im davat plaću, a oni samo gledaju kako će se pokupiti iz kluba.
Uprava i Šilić :puke: :puke: :puke:
Čovjek ima pravo na drugog čovjeka gledati svisoka, samo ako mu pomaže da ustane.
G. Marquez

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 06 jul 2018, 19:54

Ajmo realno je lk Šilić stručan za sportskog direktora? Pa po meni je, znači u nogometu je godinama, potpisivao pun k ugovora, ima znanja na koji način se to radi.
I šta je napravio ništa?

Je li Mamić struka? Nije. I vidimo na koji način je radio posao( na strani kriminalne radnje)

Znači ne igra ti neka "struka" , nego muda i neki x faktor što kažu...ili znaš i možes ili ne, vrlo jednostavno.

volimsiroki
Postovi: 194
Pridružen/a: 27 apr 2016, 19:16
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la volimsiroki » 06 jul 2018, 20:18

Šta bi s ovim Babićem? Jel potpiso?
Igraj Široki, ti si najbolji !!

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 06 jul 2018, 20:31

Za sve koji konstantno negativno komentiraju jedno pitanje ,koliko bi na kraju trebao biti prihod od prodaje Lončara i Menala i tko je odradio transfere ?
Ili se Šilića samo spominje ako netko ode mimo plana a po meni nije mimo plana ako ti igrača igra za pola realnog iznosa i pomogne ti kao što je recimo nama Zloma u određenom dijelu, i na kraju vrati što si uložio u njega ( karikiram naravno ).
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 06 jul 2018, 22:01

kksiroki je napisao/la:Za sve koji konstantno negativno komentiraju jedno pitanje ,koliko bi na kraju trebao biti prihod od prodaje Lončara i Menala i tko je odradio transfere ?
Ili se Šilića samo spominje ako netko ode mimo plana a po meni nije mimo plana ako ti igrača igra za pola realnog iznosa i pomogne ti kao što je recimo nama Zloma u određenom dijelu, i na kraju vrati što si uložio u njega ( karikiram naravno ).
Transfere je odradio general !
Samo jedno ime

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 06 jul 2018, 22:05

penke je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:Za sve koji konstantno negativno komentiraju jedno pitanje ,koliko bi na kraju trebao biti prihod od prodaje Lončara i Menala i tko je odradio transfere ?
Ili se Šilića samo spominje ako netko ode mimo plana a po meni nije mimo plana ako ti igrača igra za pola realnog iznosa i pomogne ti kao što je recimo nama Zloma u određenom dijelu, i na kraju vrati što si uložio u njega ( karikiram naravno ).
Transfere je odradio general !
Taman sam čekao da to netko kaže, znači bez generala Menalo ne vrijedi koliko vrijedi ???????
A Lončar, jeli i njega netko odradio a da nije Šilić ????
Po tome ispada da sve što nije po volji je kriv Šilić a ako je nešto ok odradio je netko drugi, sorry ali ima nas koji nešto o svemu znamo i nije baš tako...
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 06 jul 2018, 22:13

kksiroki je napisao/la:
penke je napisao/la:
kksiroki je napisao/la:Za sve koji konstantno negativno komentiraju jedno pitanje ,koliko bi na kraju trebao biti prihod od prodaje Lončara i Menala i tko je odradio transfere ?
Ili se Šilića samo spominje ako netko ode mimo plana a po meni nije mimo plana ako ti igrača igra za pola realnog iznosa i pomogne ti kao što je recimo nama Zloma u određenom dijelu, i na kraju vrati što si uložio u njega ( karikiram naravno ).
Transfere je odradio general !
Taman sam čekao da to netko kaže, znači bez generala Menalo ne vrijedi koliko vrijedi ???????
A Lončar, jeli i njega netko odradio a da nije Šilić ????
Po tome ispada da sve što nije po volji je kriv Šilić a ako je nešto ok odradio je netko drugi, sorry ali ima nas koji nešto o svemu znamo i nije baš tako...
Kazem ti samo da je to general odradio posljednja dva transfera,Silic je odradio dobrih stvari,ali po mom mišljenju više lošijih.
Samo jedno ime

Avatar
kksiroki
Postovi: 1082
Pridružen/a: 27 sep 2008, 19:49
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la kksiroki » 06 jul 2018, 22:20

Ma kako god ( ja imam svoje izvore ti svoje i sve ok), ne želim uvjeravati a niti razuvjeravati bilo koga o bilo čemu. Ja znam jedno a to je da je klub stabilan i u realnim okvirima, proračun se ne probija i postoji dobra podloga za budućnost.
Zadnja izmjena: kksiroki, dana/u 06 jul 2018, 22:22, ukupno mijenjano 1 put.
104-77 , da je malo nije malo , da je puno pa puno je , da je previše pa i nije previše .

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 06 jul 2018, 22:21

Jel potpisao taj veznjak? Danas istjce rok za registraciju igraca!!!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Antipolitika3, benko21, jurisicduska, RatoborniMrmot i 53 gosta.