Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 06 jul 2018, 01:00

Wandelanoite je napisao/la:Dobro dođe Mensi ova B repka da neplanirano uzme koji dinar.
2 put Bajram mu ove sezone ... :D Ne mogu ga ni naopako ali vrtice se oko reprezentacije sve dok je ziv .... :puke:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 06 jul 2018, 01:03

lumani je napisao/la:Teomana su Slovenci prvi pozvali a nasi kao uvijek spavali.Teoman Zenicanin ,a Supruga iz Sarajeva.
A nije mogao sacekati koji mjesec da vidi hocel' mu Zenica prezivjeti ili nestati s mape ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

lumani
Postovi: 14859
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 06 jul 2018, 10:11

filip13 je napisao/la:teoman je i prije rata zivio u sloveniji

Znaci ako neciji Otac zivi van Bosne zbog posla,sinovi trebaju igrati za tu drzavu...Teoman je Bosanac,a to Sto smo mi spavali ,nije nista novo.

lumani
Postovi: 14859
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 06 jul 2018, 10:14

DaVinci je napisao/la:
lumani je napisao/la:Teomana su Slovenci prvi pozvali a nasi kao uvijek spavali.Teoman Zenicanin ,a Supruga iz Sarajeva.
A nije mogao sacekati koji mjesec da vidi hocel' mu Zenica prezivjeti ili nestati s mape ...

Peglate bez razloga..mogu vam nabrojati nekih 50 igraca koji su iz Bosne a nisu zaigrali za istu,neki nisu bili na Mapi a drugi nisu htjeli...

filip13
Postovi: 37961
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 06 jul 2018, 11:08

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:teoman je i prije rata zivio u sloveniji

Znaci ako neciji Otac zivi van Bosne zbog posla,sinovi trebaju igrati za tu drzavu...Teoman je Bosanac,a to Sto smo mi spavali ,nije nista novo.

teoman je kao dijete otisao u sloveniju,nije otisao na pola godine u sloveniju,nego je zivio tamo,on je bosanac po mjestu gdje je rodjen,jbg,na intenetu ne vidim da je bosanac,nego slovenac,kad vec spominjes bosanac,pa što nije ihrao za nas ,nemoguce da ga niko nije zvao iz naseg saveza,nemoguce,meni je bilo cudno da on nije tad igrao za nas a nisam niko i nista u kosarci,ni u nekom klubu,ni u savezu,covjek izabrao sloveniju i to je tako

filip13
Postovi: 37961
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 06 jul 2018, 11:10

lumani je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
lumani je napisao/la:Teomana su Slovenci prvi pozvali a nasi kao uvijek spavali.Teoman Zenicanin ,a Supruga iz Sarajeva.
A nije mogao sacekati koji mjesec da vidi hocel' mu Zenica prezivjeti ili nestati s mape ...

Peglate bez razloga..mogu vam nabrojati nekih 50 igraca koji su iz Bosne a nisu zaigrali za istu,neki nisu bili na Mapi a drugi nisu htjeli...

alibegovic vjeovatno spada u ovu drugu grupu

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 06 jul 2018, 15:41

Pitam se samo da li mu je Vujošević posvetio onoliko prostora u izjavama jer je zaista vidio nešto i negdje od njegove igre i stvarno misli da je on igrač koji mu je potreban u reprezentaciji, ili je jednostavno nezadovoljan što je otkazao iz razloga iz kojih je otkazao
Ajdin Penava makes his debut tonight with the Washington Wizards! He will be playing with Jalen Ross who played last season with Student Mostar. Wizards are making a Bosnian connection.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10107
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 06 jul 2018, 17:54

Sta je sa camparom i sikirasem igraju li likovi ikako ?
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 06 jul 2018, 18:02

invincible1921 je napisao/la:Sta je sa camparom i sikirasem igraju li likovi ikako ?
Prvi "igra" u 2 ligi Španije, odigro je 29 utakmica prosle sezone, za nepunih 9min i imao je 2p u prosjeku (15-43 za tri ) 35%

OVaj drugi je je u 3 ligi, 31 utakmica 16min - 6p,3sk


Bolje bi im bilo da dodju u Bosnu/Slobodu/Spars i da igraju nego da se ovako sto rade, ali kad oni ne misle na svoje karijere ne trebamo ni mi :D :D :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
invincible1921
Postovi: 10107
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 06 jul 2018, 18:05

Bassha je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Sta je sa camparom i sikirasem igraju li likovi ikako ?
Prvi "igra" u 2 ligi Španije, odigro je 29 utakmica prosle sezone, za nepunih 9min i imao je 2p u prosjeku (15-43 za tri ) 35%

OVaj drugi je je u 3 ligi, 31 utakmica 16min - 6p,3sk


Bolje bi im bilo da dodju u Bosnu/Slobodu/Spars i da igraju nego da se ovako sto rade, ali kad oni ne misle na svoje karijere ne trebamo ni mi :D :D :D
Treca liga :shock: :shock: o dan te ne yebo.... i to po tom ucinku izgleda nije ni prosjecan igarc :facepalm: :facepalm: A kad se sjetim hypa..kae campara NBA :lol: :lol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 06 jul 2018, 18:15

Čampara je uvijek bio igrač krajnje upitnih fizikalija za ozbiljnu košarku a Njegoš je od 15. godine češće bio povrijeđen i propuštao utakmice nego što je igrao, pa sjetite se samo kad je u posljednoj pripremnoj utakmici dan - dva pred U18 EP povrijedio prst i propustio turnir.

lumani
Postovi: 14859
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la lumani » 06 jul 2018, 23:09

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:teoman je i prije rata zivio u sloveniji

Znaci ako neciji Otac zivi van Bosne zbog posla,sinovi trebaju igrati za tu drzavu...Teoman je Bosanac,a to Sto smo mi spavali ,nije nista novo.

teoman je kao dijete otisao u sloveniju,nije otisao na pola godine u sloveniju,nego je zivio tamo,on je bosanac po mjestu gdje je rodjen,jbg,na intenetu ne vidim da je bosanac,nego slovenac,kad vec spominjes bosanac,pa što nije ihrao za nas ,nemoguce da ga niko nije zvao iz naseg saveza,nemoguce,meni je bilo cudno da on nije tad igrao za nas a nisam niko i nista u kosarci,ni u nekom klubu,ni u savezu,covjek izabrao sloveniju i to je tako
Da, otišao mu Otac da zaradi koji dinar.Poznajem blizu rodbinu znam tko je Teoman i kao sta se osjeća. Igrao je i za KK Bosnu pa otišao preko bare.Mnogo dobrih igrača tada nisu igrali za BiH jer su bili širom Evrope a repka 1993 su bili igrači koji su zajedno pobjegli iz Sarajeva..

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 07 jul 2018, 00:15

Drape je napisao/la:Pitam se samo da li mu je Vujošević posvetio onoliko prostora u izjavama jer je zaista vidio nešto i negdje od njegove igre i stvarno misli da je on igrač koji mu je potreban u reprezentaciji, ili je jednostavno nezadovoljan što je otkazao iz razloga iz kojih je otkazao
Citajuci njegove izjave ja sam zakljucio da je ovo drugo posrijedi ... Duletu nije nikako jasno da je odbio ukazanu sansu ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 07 jul 2018, 00:23

18 : 00, govori kako je "naš" :sick: Nihad Izić lobirao da uzme tursko državljanstvo

22 : 40, govori o pritiscima da zaigra za Hrvatsku

29 : 30, govori zašto nije igrao za BiH



Avatar
bhsport
Postovi: 11273
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la bhsport » 07 jul 2018, 07:18

Sta je sa Muticem
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 07 jul 2018, 09:01

bhsport je napisao/la:Sta je sa Muticem

On je je 4 ligi :oops: :oops: :oops:
8p,6sk,2ast - 22min -21 tekma


Povremeno je bio u rosteru za prvi tim u Fibinoj LŠ, ali nije igrao


--
Penava i Musa nisu igrali za svoje timove sinoc u SL
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 37961
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la filip13 » 07 jul 2018, 09:32

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:teoman je i prije rata zivio u sloveniji

Znaci ako neciji Otac zivi van Bosne zbog posla,sinovi trebaju igrati za tu drzavu...Teoman je Bosanac,a to Sto smo mi spavali ,nije nista novo.

teoman je kao dijete otisao u sloveniju,nije otisao na pola godine u sloveniju,nego je zivio tamo,on je bosanac po mjestu gdje je rodjen,jbg,na intenetu ne vidim da je bosanac,nego slovenac,kad vec spominjes bosanac,pa što nije ihrao za nas ,nemoguce da ga niko nije zvao iz naseg saveza,nemoguce,meni je bilo cudno da on nije tad igrao za nas a nisam niko i nista u kosarci,ni u nekom klubu,ni u savezu,covjek izabrao sloveniju i to je tako
Da, otišao mu Otac da zaradi koji dinar.Poznajem blizu rodbinu znam tko je Teoman i kao sta se osjeća. Igrao je i za KK Bosnu pa otišao preko bare.Mnogo dobrih igrača tada nisu igrali za BiH jer su bili širom Evrope a repka 1993 su bili igrači koji su zajedno pobjegli iz Sarajeva..[/quote]


ja se ne sjecam da je ikad igrao za prvi tim bosne

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16473
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la gaston » 07 jul 2018, 09:57

Zar Ajdin igra SL za nekoga ?
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 07 jul 2018, 10:09

gaston je napisao/la:Zar Ajdin igra SL za nekoga ?

Washington Wizards
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.