FK Željezničar (opšte diskusije)

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la crozla » 04 jul 2018, 22:23

Ovaj vam trener izgleda kao da s tamicem svinje prodaje po sumaDiju, ne? Bas bezveze izbori. U Premijeer ligi je najbolje i igrackoi i trenersko pojacanje iz same lige, to je cinjenica. Moras poznavati ligu, koje je zahtjevna za uzeti. Koliko vec 4,5 godina Zeljo nije bio sampion, sada Amar i gas, a ono rumenige.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MocMahale444 » 04 jul 2018, 22:26

crozla je napisao/la:Ovaj vam trener izgleda kao da s tamicem svinje prodaje po sumaDiju, ne? Bas bezveze izbori. U Premijeer ligi je najbolje i igrackoi i trenersko pojacanje iz same lige, to je cinjenica. Moras poznavati ligu, koje je zahtjevna za uzeti. Koliko vec 4,5 godina Zeljo nije bio sampion, sada Amar i gas, a ono rumenige.
Prevara od trenera, seoska varalica. Nema blage veze ali ima PowerPoint i potreban dnka.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
predsjednik
Postovi: 124
Pridružen/a: 31 maj 2018, 19:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la predsjednik » 04 jul 2018, 22:37

Ti znas ko ima veze a ko nema .
ima posla ko hoce da radi

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la crozla » 05 jul 2018, 10:17

MocMahale444 je napisao/la:
crozla je napisao/la:Ovaj vam trener izgleda kao da s tamicem svinje prodaje po sumaDiju, ne? Bas bezveze izbori. U Premijeer ligi je najbolje i igrackoi i trenersko pojacanje iz same lige, to je cinjenica. Moras poznavati ligu, koje je zahtjevna za uzeti. Koliko vec 4,5 godina Zeljo nije bio sampion, sada Amar i gas, a ono rumenige.
Prevara od trenera, seoska varalica. Nema blage veze ali ima PowerPoint i potreban dnka.
Zeljo mora biti prvak, to je imperativ, dugo je vremena, a realno samo treba izdrzati. Ovo je los put, osobno, Petrovic je troje pripreme bez afirmacije igraca.
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MakabiTuzla » 06 jul 2018, 13:37

Ne znam, ali mislim da vam je najbolje da ne dajete Krcmarevicu da pije ujutro. Zna se to lose zavrsiti.
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Esport » 06 jul 2018, 21:37

MakabiTuzla je napisao/la:Ne znam, ali mislim da vam je najbolje da ne dajete Krcmarevicu da pije ujutro. Zna se to lose zavrsiti.
I slomiti će se krcma na Krcmarevicu :plac:

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Guest007 » 07 jul 2018, 00:19

Zeljo sad ako ne osvoji titulu, mislim da je to kraj ovoj upravi bez obzira na pozitivne stvari sto se tice infrastrukture, a ovaj trener mi lici na Milosa Kostica heh.
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

nagibBeg
Postovi: 351
Pridružen/a: 10 maj 2018, 20:05
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la nagibBeg » 07 jul 2018, 00:22

Guest007 je napisao/la:Zeljo sad ako ne osvoji titulu, mislim da je to kraj ovoj upravi bez obzira na pozitivne stvari sto se tice infrastrukture, a ovaj trener mi lici na Milosa Kostica heh.
A meni smajic na pjanduru ispred piljare

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Guest007 » 07 jul 2018, 00:27

nagibBeg je napisao/la:
Guest007 je napisao/la:Zeljo sad ako ne osvoji titulu, mislim da je to kraj ovoj upravi bez obzira na pozitivne stvari sto se tice infrastrukture, a ovaj trener mi lici na Milosa Kostica heh.
A meni smajic na pjanduru ispred piljare
I meni drug vjeruj.
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Avatar
Elcor
Postovi: 333
Pridružen/a: 27 maj 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Elcor » 14 jul 2018, 19:21

Pozdrav komšije!
Ovaj novi teren vam stvarno izgleda super. Pred početak radova pojavio se YouTube video terena na Wembley-u i neke mašine koja "pojačava" teren umjetnom travom. Da li su to radili na vašem?
Nadam se da ce i ostali klubovi sa slabim terenima slijediti u kvalitetnom renoviranju terena (ne kao Slavija onomad...)

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la TMovac » 14 jul 2018, 22:10

Elcor je napisao/la:Pozdrav komšije!
Ovaj novi teren vam stvarno izgleda super. Pred početak radova pojavio se YouTube video terena na Wembley-u i neke mašine koja "pojačava" teren umjetnom travom. Da li su to radili na vašem?
Nadam se da ce i ostali klubovi sa slabim terenima slijediti u kvalitetnom renoviranju terena (ne kao Slavija onomad...)
To ide tek u septembru.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

fks74
Postovi: 9100
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la fks74 » 15 jul 2018, 16:53

Elcor je napisao/la:Pozdrav komšije!
Ovaj novi teren vam stvarno izgleda super. Pred početak radova pojavio se YouTube video terena na Wembley-u i neke mašine koja "pojačava" teren umjetnom travom. Da li su to radili na vašem?
Nadam se da ce i ostali klubovi sa slabim terenima slijediti u kvalitetnom renoviranju terena (ne kao Slavija onomad...)
Hoce i drugi, naravno ako opstina da pare. Kao sti je i njima dala. :zviz:

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19202
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la MocMahale444 » 15 jul 2018, 17:12

fks74 je napisao/la:
Elcor je napisao/la:Pozdrav komšije!
Ovaj novi teren vam stvarno izgleda super. Pred početak radova pojavio se YouTube video terena na Wembley-u i neke mašine koja "pojačava" teren umjetnom travom. Da li su to radili na vašem?
Nadam se da ce i ostali klubovi sa slabim terenima slijediti u kvalitetnom renoviranju terena (ne kao Slavija onomad...)
Hoce i drugi, naravno ako opstina da pare. Kao sti je i njima dala. :zviz:
Koliko je dala a koliko košta travnjak?
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
Elcor
Postovi: 333
Pridružen/a: 27 maj 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Elcor » 15 jul 2018, 18:30

fks74 je napisao/la:
Elcor je napisao/la:Pozdrav komšije!
Ovaj novi teren vam stvarno izgleda super. Pred početak radova pojavio se YouTube video terena na Wembley-u i neke mašine koja "pojačava" teren umjetnom travom. Da li su to radili na vašem?
Nadam se da ce i ostali klubovi sa slabim terenima slijediti u kvalitetnom renoviranju terena (ne kao Slavija onomad...)
Hoce i drugi, naravno ako opstina da pare. Kao sti je i njima dala. :zviz:
Ma bitna je volja. Koliko je para prošlo i kroz druge klubove pa gdje je infrastruktura? Na kraju krajeva i nije bitno ko je dao pare, samo nek se može igrati kako treba.
Da bog da pa da svi izmole pare iz svojih opština pa naprave terene kao ovaj.

Ne mora komšiji crci krava da bi meni bilo bolje.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la ASD » 29 jul 2018, 17:53

Da li su Subo, Kurtovic, Karavdic i Ceman i dalje clanovi Zeljeznicara?
Benjamin Sehic otisao u Gorazde? Dzindo je napustio klub?
Da li i dalje postoji Zeljo B?

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la LjoZee » 29 jul 2018, 18:06

ASD je napisao/la:Da li su Subo, Kurtovic, Karavdic i Ceman i dalje clanovi Zeljeznicara?
Benjamin Sehic otisao u Gorazde? Dzindo je napustio klub?
Da li i dalje postoji Zeljo B?
Ceman je tu, Karavdic u Travniku na posudbi, a za ovu prvu dvojicu ne znam fakat. Dzindo je bio na posudbi, ali obnovio povredu koljena pa propalo to sve. Ne postoji vise Zeljo B umjesto toga su ove posudbe.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la ASD » 29 jul 2018, 18:23

LjoZee je napisao/la:
ASD je napisao/la:Da li su Subo, Kurtovic, Karavdic i Ceman i dalje clanovi Zeljeznicara?
Benjamin Sehic otisao u Gorazde? Dzindo je napustio klub?
Da li i dalje postoji Zeljo B?
Ceman je tu, Karavdic u Travniku na posudbi, a za ovu prvu dvojicu ne znam fakat. Dzindo je bio na posudbi, ali obnovio povredu koljena pa propalo to sve. Ne postoji vise Zeljo B umjesto toga su ove posudbe.
Kod generacije 99 iz juniora odlucilo se potpisati ugovore sa Sehicem, Dacicem i Velicem koji je otisao na posudbu?
Ostali traze druge klubove.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la LjoZee » 29 jul 2018, 18:30

ASD je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:
ASD je napisao/la:Da li su Subo, Kurtovic, Karavdic i Ceman i dalje clanovi Zeljeznicara?
Benjamin Sehic otisao u Gorazde? Dzindo je napustio klub?
Da li i dalje postoji Zeljo B?
Ceman je tu, Karavdic u Travniku na posudbi, a za ovu prvu dvojicu ne znam fakat. Dzindo je bio na posudbi, ali obnovio povredu koljena pa propalo to sve. Ne postoji vise Zeljo B umjesto toga su ove posudbe.
Kod generacije 99 iz juniora odlucilo se potpisati ugovore sa Sehicem, Dacicem i Velicem koji je otisao na posudbu?
Ostali traze druge klubove.
Sa Velicem ne znam sta je. Clanovi prvog tima su trenutno Sehic Aldin, Dacic, Osmanovic i jos Zilic i Eldar Sehic. Oni su mladji godinu doduse. Ostali ili su na posudbama ili je bio raskid ugovora( kao sto je sa Besirevicem slucaj).
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HAKENPUC
Postovi: 69
Pridružen/a: 29 jan 2016, 14:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la HAKENPUC » 29 jul 2018, 19:29

ASD je napisao/la:Da li su Subo, Kurtovic, Karavdic i Ceman i dalje clanovi Zeljeznicara?
Benjamin Sehic otisao u Gorazde? Dzindo je napustio klub?
Da li i dalje postoji Zeljo B?
Kurtovic je otisao u Gorazde, mislim i Subo da je isto otisao u Gorazde, ali za njega nisam 100% siguran. Za ostale ne znam.

Guest007
Postovi: 531
Pridružen/a: 25 dec 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Guest007 » 30 jul 2018, 01:37

Imate stvarno dosta dobrih pojedinaca ali trener vam je realno kur*ina, autoritet 0 s obzirom da ima par igraca koji ''MORAJU'' igrat, dakle radi po nekom nalogu, tako sam ja zakljucio licno, ne ''pratim'' vas u detalje. Mislim na Bogicevica i vranjesa, ne znam zbog koga i zbog cega zec trpi da ne igra, jedan od najjacih ofanzivnih igraca u ligi
Bilo kako bilo, u Tuzli nikad nece postojat' gradski derbi, u Tuzli postoji samo jedan klub, nasa Svetinja, Sloboda!

NS BiH mafia!
Savez napolje!

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: MostarskiSin, tabba77 i 27 gostiju.