NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 11 jul 2018, 09:46

Ma ja u nas ko god treba da dodje nesto se izjalovi sem ovi teletabisa...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 11 jul 2018, 10:18

Dje ces veceg teletabisa od Pandze? Po prikazanom u prosloj sezoni njemu je druga federalna liga plafon.

Ako se ne trzne i vrati formu, nece taj u Sibeniku ni 60 minuta sabrat za sezonu.
Na kraju krajeva ne mozes nas krivit. Ko bi zdrav izabrao 1. federalnu ispred 2.HNL
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 11 jul 2018, 11:25

Ma. Bolje sto nije dosao.prati li ko treninge kakvi su ovi sto su na probi iz drugih liga...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 11 jul 2018, 19:58

Hoćemo li se moći skupit za turnir u Tešnju? Bio sam jučer na jezeru vidim nisu krenuli radovi na krovu. Gdje šteka? Od ovih polovnjaka čujem jedino taj špic iz rudara može proći.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 11 jul 2018, 23:15

Ne sikiraj se drug sad ce pojacanja. Yebavalo ih svjetsko prv. pa nisu imali kad a i skautirali malo.
Yebem im pleme nesposobni su do bola. Oni nisu mogli dovest Facu, Dolju i Vernesa kako ce sta drugo. Sve sto su rekli su slagali. Redom: Jazvin, Pandza, Regoje, Beganovic, Bosnjak da nenabrajam dalje. To su oni po carsiji pricali da ce dovest. Al gori smo mi konji koji smo vjerovali nisu oni krivi. Halo igraci prije idu u Slaven i Gorazde nego nama koje ovdje vise lud.
Dovode polovnjake iz Prve lige RS sa njima je lakse talit. Jos koju ohrdinu trebaju iz te lige + kojeg krsa na probu iz nebeskih pasnjaka dr.lige sjever, jug, centar.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 12 jul 2018, 08:55

combe je napisao/la:Ne sikiraj se drug sad ce pojacanja. Yebavalo ih svjetsko prv. pa nisu imali kad a i skautirali malo.
Yebem im pleme nesposobni su do bola. Oni nisu mogli dovest Facu, Dolju i Vernesa kako ce sta drugo. Sve sto su rekli su slagali. Redom: Jazvin, Pandza, Regoje, Beganovic, Bosnjak da nenabrajam dalje. To su oni po carsiji pricali da ce dovest. Al gori smo mi konji koji smo vjerovali nisu oni krivi. Halo igraci prije idu u Slaven i Gorazde nego nama koje ovdje vise lud.
Dovode polovnjake iz Prve lige RS sa njima je lakse talit. Jos koju ohrdinu trebaju iz te lige + kojeg krsa na probu iz nebeskih pasnjaka dr.lige sjever, jug, centar.

Fora je sto oni nece te igrače, Doljancic pristoa na 1000km platu, Faca pristao na 700km platu ali njima ne pasu ti igraci dovest ce oni Superstar Zvijezde, bilo je jos tu igrača uglavnom niko preko hiljadu km ali njima ne pasu jedini dobar igrač sto je dosao je Jure njega je Sapina preporucio i Jacimovic kojeg nam je preporucio Demir koji je otisao u Borac. Savanovic otisao u Igman jer nasi nisu bili konkretni ima tu jos more igraca. Jucer cujem spominje se Zeric iz Zelje daj boze. Sve u svemu slabi su traze stopera eno slobodan Cizmic igrao u Olimpiku, Kaknju.

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 12 jul 2018, 13:16

spiska je napisao/la:
combe je napisao/la:Ne sikiraj se drug sad ce pojacanja. Yebavalo ih svjetsko prv. pa nisu imali kad a i skautirali malo.
Yebem im pleme nesposobni su do bola. Oni nisu mogli dovest Facu, Dolju i Vernesa kako ce sta drugo. Sve sto su rekli su slagali. Redom: Jazvin, Pandza, Regoje, Beganovic, Bosnjak da nenabrajam dalje. To su oni po carsiji pricali da ce dovest. Al gori smo mi konji koji smo vjerovali nisu oni krivi. Halo igraci prije idu u Slaven i Gorazde nego nama koje ovdje vise lud.
Dovode polovnjake iz Prve lige RS sa njima je lakse talit. Jos koju ohrdinu trebaju iz te lige + kojeg krsa na probu iz nebeskih pasnjaka dr.lige sjever, jug, centar.

Fora je sto oni nece te igrače, Doljancic pristoa na 1000km platu, Faca pristao na 700km platu ali njima ne pasu ti igraci dovest ce oni Superstar Zvijezde, bilo je jos tu igrača uglavnom niko preko hiljadu km ali njima ne pasu jedini dobar igrač sto je dosao je Jure njega je Sapina preporucio i Jacimovic kojeg nam je preporucio Demir koji je otisao u Borac. Savanovic otisao u Igman jer nasi nisu bili konkretni ima tu jos more igraca. Jucer cujem spominje se Zeric iz Zelje daj boze. Sve u svemu slabi su traze stopera eno slobodan Cizmic igrao u Olimpiku, Kaknju.
Cizmic je novi star igrac Rudara.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Wandelanoite » 12 jul 2018, 13:40

Dolazi vam stoper Dejan Popović iz Čapljine.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 12 jul 2018, 13:41

On je odlican dejo popovic ja sam ga kontaktirao bio ali je govorio da ima neke ponude vani. Orašje - Zvijezda prvo kolo. Inače odličan stoper mozda i najbolji u ligi bit ce veliko pojačanje... Jos da dodje Zeric i mi smo nato.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 12 jul 2018, 14:10

1 kolo pa komsijski derbi
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 12 jul 2018, 17:32

Odlicna prva cetiri kola gdje mozemo uzet deset bodova i odmah na startu krenut ka premijer ligi. Orasje je u raspadu dosta losiji od prosle sezone ocekujem invaziju nasih navijaca u Orasje i tri boda, Vitez teski sabanluk se ocekuje od te ekipe nam dolazi drugo kolo pa idemo pojacanom Igmanu gdje x izvuc mozemo. Cetvrto kolo nam dolazi davljenik novajlija Gorazde gdje ocekujem sigurnu pobjedu...

Jedino sto me nervira sto nema igraca svih vec da mogu skupa svi odradit pripreme...

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 12 jul 2018, 17:46

combe80 je napisao/la:Odlicna prva cetiri kola gdje mozemo uzet deset bodova i odmah na startu krenut ka premijer ligi. Orasje je u raspadu dosta losiji od prosle sezone ocekujem invaziju nasih navijaca u Orasje i tri boda, Vitez teski sabanluk se ocekuje od te ekipe nam dolazi drugo kolo pa idemo pojacanom Igmanu gdje x izvuc mozemo. Cetvrto kolo nam dolazi davljenik novajlija Gorazde gdje ocekujem sigurnu pobjedu...

Jedino sto me nervira sto nema igraca svih vec da mogu skupa svi odradit pripreme ..
Koji si ti bolid, tu pišeš prognoze pa onda demantuješ sam sebe.Već kasnimo za ostalim ekipama, možeš i Ronalda dovesti ali tesko ces ekipu uigrat. Mi smo 1.favoriti za 2.ligu sjever, upamti. Ovi lopovi u uoravi ako skupe 40 ljudi ove sezone neka se šutnu u guzicu. Kakva crna invazija. Ensar , Šakić ako znaju sva pravila fudbalske igre ja bih bio zadovoljan a kamo li pojačanje dovesti. Al vićemo, prognoza je derbi u mahmut mahali ako i za te lige budemo imali para poslje komunjara. : )
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 12 jul 2018, 18:01

Bice Nahide Zvijezda opet sampion hebes ba politiku... nije Zvijezda saban ekipa da tavori po dnu tabele... zapamti to... zvijezda ce uvjek bit i ostat...navijaca ce nasih 300 bit u Orasju to ti mogu garantovat ja jedva cekam prvenstvo a ima ih hrpa jos sto jedva cekaju. Red dragonsa ce bit sto...

Tesko je u ovoj situaciji vodit klub nece ga niko svi kehaju po Zvijezdi a kad je para bilo svi hoce stolicu... nek se svi ukljuce i privrednici i tvoji i moji i njihovi svi i da se napravi nesto i da se politika nemijesa u sport vise...

Avatar
mavi
Postovi: 778
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mavi » 12 jul 2018, 19:09

Dolaze vam Žerić i Džindo iz Želje

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 12 jul 2018, 19:18

mavi je napisao/la:Dolaze vam Žerić i Džindo iz Želje
:thumbup: :salut:
Oba U21
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
mavi
Postovi: 778
Pridružen/a: 21 mar 2008, 18:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mavi » 12 jul 2018, 19:22

crvenobijeli je napisao/la:
mavi je napisao/la:Dolaze vam Žerić i Džindo iz Želje
:thumbup: :salut:
Džindo odličan, a i Žera bi vam mogao valjati ako se uozbilji. Kod njega talenat nikad nije bio upitan

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 12 jul 2018, 19:23

combe80 je napisao/la:Bice Nahide Zvijezda opet sampion hebes ba politiku... nije Zvijezda saban ekipa da tavori po dnu tabele... zapamti to... zvijezda ce uvjek bit i ostat...navijaca ce nasih 300 bit u Orasju to ti mogu garantovat ja jedva cekam prvenstvo a ima ih hrpa jos sto jedva cekaju. Red dragonsa ce bit sto...

Tesko je u ovoj situaciji vodit klub nece ga niko svi kehaju po Zvijezdi a kad je para bilo svi hoce stolicu... nek se svi ukljuce i privrednici i tvoji i moji i njihovi svi i da se napravi nesto i da se politika nemijesa u sport vise...
Taj ko kaze da nema para laze, nikad vise opstina nije izdavajala za NKZ. Oko 200k, sto je i previse. To sto gospoda u klubu ne mogu naci sponzora je njihova nesposobnost, ali i ukaljan obraz. Ko ce dati pare ljudima koji su trgovali i hebali obraz kluba? Problem je sto je cilj izvuc tih 150-200k do kraja sezone, kupi, prodaj itd. To niko ne vidi, sreca pa su nam kakanj i takbi duzni bodevaaaa. A mislim da bi bolje klub vodili piska benjo i edo best. Barem bi čisto pošteno radili i smanjili cijene karata. Al ajd sad ce krov i iz zelje propala djeca da dođu. Oni sto mogu popit više od pola čaršije u kafani. Al bolje biti i Zeljina filijala nego prodavati utakmice ko ova uprava.

Da, 80% uprave je od prosle sezone, prodavanje ide u 2.polusezoni sada nabijanje bodovne rezerve, pa noga "skupim" igracima i lagano. Ma bjezii odoh, ko radi kod nurde nek mu kaze da nas čeka iduće sezone sa svojim bagerimaaa!
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 12 jul 2018, 20:03

mavi je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:
mavi je napisao/la:Dolaze vam Žerić i Džindo iz Želje
:thumbup: :salut:
Džindo odličan, a i Žera bi vam mogao valjati ako se uozbilji. Kod njega talenat nikad nije bio upitan
Dzindo je stoper a zera krilo jel tak.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 12 jul 2018, 21:36

Extra igraci ovi iz Zelje ako dodju... tako i treba mladje igrace slat u federalnu ligu na kalenje...

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 12 jul 2018, 23:24

combe80 je napisao/la:Odlicna prva cetiri kola gdje mozemo uzet deset bodova i odmah na startu krenut ka premijer ligi. Orasje je u raspadu dosta losiji od prosle sezone ocekujem invaziju nasih navijaca u Orasje i tri boda, Vitez teski sabanluk se ocekuje od te ekipe nam dolazi drugo kolo pa idemo pojacanom Igmanu gdje x izvuc mozemo. Cetvrto kolo nam dolazi davljenik novajlija Gorazde gdje ocekujem sigurnu pobjedu...

Jedino sto me nervira sto nema igraca svih vec da mogu skupa svi odradit pripreme...
Combe80 o kakvoj ti premier ligi pricas???
Sta se trenutno radi u gradaccu da bi zvijezda mogla kotirat kao favorit za premier ligu???
Jel to mi imamo vec ekipu sa provjerenim igracima i slozene pare za premiu tim istim???
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.