Polufinale SP 2018

Moderatori/ce: ribery,insider,rio_Ferdy88

Ko će igrati u finalu?

Francuska - Hrvatska
60
30%
Francuska - Engleska
66
33%
Belgija - Engleska
39
19%
Belgija - Hrvatska
38
19%
 
Ukupno glasova: 203

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Raonffa » 12 jul 2018, 16:01

Kajzer10 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ogroman selam za forumske Engleze, prije svega Higha, legendu i Dantesa, it's comming home! :mrgreen: :mrgreen:

Ovi Englezi su stvarno goli qurac od ekipe, al' eto dođoše ljudi preko Paname, Tunisa, Kolumbije (bez najboljeg igrača) i Švedske do polufinala :lol: I što je najjače, ovo će biti legitiman uspjeh za njih al' kad malo zaviriš ispod površine, vidi se da su samo pukom srećom došli tu gdje je jesu, što im je pokazala Hrvatska, kao i Belgija u grupi, a pokazat će im opet Belgija u duelu za treće mjesto.

Hrvati vrhunska ekipa i tu više nema dileme, kako su sinoć razbili Engleze tamo negdje od 60 minute drugog poluvremena pa sve do kraja, ono je fascinantno, još su odigrali dva produžetka više nego Engleska, proveli više vremena na terenu al' ni to im nije smetalo da im sinoć očitaju lekciju.
Englezi nisu medju 4 najjace ekipe, tu negdje 5-6-ta ali su zasluženo tu kao i Hrvati a koji nisu medju dvije najjace po mom misljenju. Takav je zrijeb.
Zasluženo su oni tu, pobjeđivali su i u polufinale su došli jer su bili bolji od svojih protivnika. Al' je fazon ko su im ti protivnici bili, od svake jače i organizovanije ekipe su popušili (Belgija i Hrvatska), Panamu i Tunis neću ni komentarisati, valjda nema potrebe za tim, Kolumbiju su prošli na penale i to bez Jamesa (mislim da bi već tu letili kući da je igrao on), u četvrtfinalu dobili Švedsku koja je baš bezveze ekipa koja kad prva primi gol obično i gubi.

Dakle, oni su zasluženo došli do polufinala, o tome nema nikakve priče al' su imali ogromne sreće za žrijebom, a kvalitetom su dosta slabiji od nekih drugih reprezentacija, samo su imali sreću da ih zaobiđu.

Sa druge strane imali su je i Hrvati, al' ako ćemo realno nisu Hrvati taj nivo da očekuješ da će oni lagano odraditi Nigeriju, Argentinu, Island, Dansku i Rusiju, kao što očekuješ da će Englezi prilično lagano proći Tunisa, Panamu i Švedsku npr.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jestamaji
Postovi: 16486
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la jestamaji » 12 jul 2018, 16:07

slika

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Raonffa » 12 jul 2018, 16:12

legenda reala je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ogroman selam za forumske Engleze, prije svega Higha, legendu i Dantesa, it's comming home! :mrgreen: :mrgreen:

Ovi Englezi su stvarno goli qurac od ekipe, al' eto dođoše ljudi preko Paname, Tunisa, Kolumbije (bez najboljeg igrača) i Švedske do polufinala :lol: I što je najjače, ovo će biti legitiman uspjeh za njih al' kad malo zaviriš ispod površine, vidi se da su samo pukom srećom došli tu gdje je jesu, što im je pokazala Hrvatska, kao i Belgija u grupi, a pokazat će im opet Belgija u duelu za treće mjesto.

Hrvati vrhunska ekipa i tu više nema dileme, kako su sinoć razbili Engleze tamo negdje od 60 minute drugog poluvremena pa sve do kraja, ono je fascinantno, još su odigrali dva produžetka više nego Engleska, proveli više vremena na terenu al' ni to im nije smetalo da im sinoć očitaju lekciju.
Ma i vi ste imali sreće, sve vam se poklopilo na ovom prvenstvu, znaš ono kad sve ide kako god da radiš nešto, a ovo prvenstvo je tako za Hrvatsku ne bi me iznenadilo i da osvoje po meni su šanse 50-50

A mi Englezi smo sinoć zakazali pokazali smo sav svoj nekvalitet, pozadi smo jaki, naprijed nemamo talenta nikako nećemo još dugo ponoviti ovaj uspjeh :mrgreen:
Tu smo negdje TOP 10 svi ostali polufinalisti su jači od nas plus Brazil,Urugvaj,Njemačka,Španija ma ima more ekipa pitanje jesmo li i TOP10 :lol:

a sad

Allez Allez :P
I onda se vi fgrovci ljutite kad vam komšije i susjedi kažu da imate krizu identiteta, pa vidi tebe, svakih pet dana mijenjaš naciju :tralala:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Lillard » 12 jul 2018, 16:30

jestamaji je napisao/la:slika
slika

:mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24185
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Derdiyok » 12 jul 2018, 16:33

Lillard je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:slika
slika

:mrgreen:

:rol: :rol: :tokralju:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la FA7 » 12 jul 2018, 17:35

jestamaji je napisao/la:slika
Prava POV slika xD
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Blejzer10 » 12 jul 2018, 19:35



kakav fejk je.bem ti sunce :lol:

Avatar
Kaunas
Postovi: 13266
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Kaunas » 12 jul 2018, 21:01

akisarajevo92 je napisao/la:
Unofficialpage je napisao/la:Šta ti je reći život, Hrvati prije nekliko mjeseci se borili da odu na SP. Igrali protiv Ukraine, čini mi se da im je samo pobjeda igrala ulogu a gledaj sad u finalu. Šta znači u pravom trenutku smjeniti selektora koji nema pojma, Dalić je vrhunski spremio ovu ekipu i fizički i psihički i igrački, igraju u skladu sa kvalitetom kojeg posjeduju.
Finska im uzela bod, protiv Kosova se mucili do 80. minute u Zagrebu :mrgreen:
Pa da ih nije preuzeo ne bi ni bili na SP. Ne bi onaj muflon mogao meda u Ukrajini.

Btw. I jbt jel ovi igraci Hrvatske znaju ijednu pjesmu osim Moja domovina i nije u soldima sve :roll:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
avenija
Postovi: 13576
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la avenija » 12 jul 2018, 21:07

SamoTravnik je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:slika :salut:
Ova slika pokazuje razliku izmedju Hrvata i Hercegovaca. Pun fb komentara stanovnika Hrvatske kako pljuju hercegovce radi njihove plitkosti i mrznje prema BiH.
Momak je Eldar iz Zenice na ljetovanju u Makarskoj

Imas cijeli intervju na radio.sarajevo. ba
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
TonySosa
Postovi: 7203
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la TonySosa » 12 jul 2018, 22:06

Lillard je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:slika
slika

:mrgreen:
slika

:urnebes:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Lillard
Postovi: 26286
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Lillard » 12 jul 2018, 22:36

gasi sve :urnebes: :urnebes:

"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Mexico » 12 jul 2018, 22:40

Lillard je napisao/la:gasi sve :urnebes: :urnebes:

Kakve su ovo retardacije na nekoj novozelandskoj periferiji :lol: :lol: jao čimpanza :rol:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la anonymousHD » 12 jul 2018, 22:50

miky_hz je napisao/la:slika :salut:
"Ja nisam iz Hrvatske, Maglaj je moj rodni grad, a Zenica mjesto boravka. Oženjen sam Hrvaticom Vanjom i imamo dva sina", govori Mečkić na početku razgovora.

Pozitivna strana priče je to što Eldar sinoć nije doživio niti jedan negativan komentar.

"Reakcije su bile fantastične, ljudi su me zaustavljali da se fotografišu uz majicu, bilo je tu dosta Hrvata koji su bili oduševljeni, samo su govorili svaka ti čast majstore, nećemo nikada zaboraviti Srebrenicu, a prepoznao sam i naše sugrađane iz Bosne koji su vjerovatno mislili da sam Hrvat. I oni su isto tako prilazili i pružali ruku. Niti jedan negativan komentar nije bio upućen prema meni i mom 13-godišnjem sinu. On se čak i smijao jer mu nije ništa bilo jasno," iskren je Eldar.

Istaknuo je i kako se uvijek vodi parolom da nacija i vjera nisu bitne.

"Ništa ciljano nije bilo, osim toga da sam osjećao potrebu da to napišem i uradim i da dam mali doprinos za jučerašnji dan. Ja svakako kroz život idem parolom da nije bitna ni vjera ni nacija, bitno je samo da si čovjek", kaže Eldar.

Na kraju dodaje kako mu je drago da je ipak uspio napraviti nešto pozitivno, a mi se pitamo kuda plovi ovaj brod i kada će istinske vrijednosti sporta reći zauvijek zbogom nacionalizmu.

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la STEVIE » 12 jul 2018, 22:54

svaka cast covjeku.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la invincible1921 » 12 jul 2018, 23:46

anonymousHD je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:slika :salut:
"Ja nisam iz Hrvatske, Maglaj je moj rodni grad, a Zenica mjesto boravka. Oženjen sam Hrvaticom Vanjom i imamo dva sina", govori Mečkić na početku razgovora.

Pozitivna strana priče je to što Eldar sinoć nije doživio niti jedan negativan komentar.

"Reakcije su bile fantastične, ljudi su me zaustavljali da se fotografišu uz majicu, bilo je tu dosta Hrvata koji su bili oduševljeni, samo su govorili svaka ti čast majstore, nećemo nikada zaboraviti Srebrenicu, a prepoznao sam i naše sugrađane iz Bosne koji su vjerovatno mislili da sam Hrvat. I oni su isto tako prilazili i pružali ruku. Niti jedan negativan komentar nije bio upućen prema meni i mom 13-godišnjem sinu. On se čak i smijao jer mu nije ništa bilo jasno," iskren je Eldar.

Istaknuo je i kako se uvijek vodi parolom da nacija i vjera nisu bitne.

"Ništa ciljano nije bilo, osim toga da sam osjećao potrebu da to napišem i uradim i da dam mali doprinos za jučerašnji dan. Ja svakako kroz život idem parolom da nije bitna ni vjera ni nacija, bitno je samo da si čovjek", kaže Eldar.

Na kraju dodaje kako mu je drago da je ipak uspio napraviti nešto pozitivno, a mi se pitamo kuda plovi ovaj brod i kada će istinske vrijednosti sporta reći zauvijek zbogom nacionalizmu.
Kad Mate iz Mostara uradi ovako nesto onda ce bit vrijedno divljenja ...ovako ipak svaka cast momku, ali...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Bundesliga
Postovi: 11468
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Bundesliga » 12 jul 2018, 23:52

invincible1921 je napisao/la:Kad Mate iz Mostara uradi ovako nesto onda ce bit vrijedno divljenja ...ovako ipak svaka cast momku, ali...
I ja kažem. Bošnjo nosi dres Hrvatske i odaje počast Srebrenici.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la anonymousHD » 12 jul 2018, 23:53

invincible1921 je napisao/la:Kad Mate iz Mostara uradi ovako nesto onda ce bit vrijedno divljenja ...ovako ipak svaka cast momku, ali...
Ovo je vrijedno divljenja jer nije dobio batina od Hrvata. :mrgreen:
Ovi Hrvate iz Hrvatske su normalni, prije bi dobio batina u Mostaru. :lol:

Avatar
Fikret1946
Postovi: 1752
Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la Fikret1946 » 12 jul 2018, 23:59

Ma sto bi dobio batine, tamo je uglavnom normalna raja, za razliku od ovih wanna be Croata kod nas koji bi te prodali za po marke

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la invincible1921 » 13 jul 2018, 00:06

Fikret1946 je napisao/la:Ma sto bi dobio batine, tamo je uglavnom normalna raja, za razliku od ovih wanna be Croata kod nas koji bi te prodali za po marke
Ok sve i to,,,ali ja sam ubijedjen da kolicina normale koji je u BiH prema hrvatskoj nije ni blizu obratno. Evo mi u kaficu gledlai sa rusima raja navijala za hrvate ova nasa, a bilo 5 6 likova u dresu hrvatske slavili ko da su u centru zagreba ma niko im A nije rekao.

Mozda grijesim, ali ubijedjen sam da nas pet u dresovima BiH slavi pobjedu u hravatskoj da u najmanju ruku ne bi imali isti odnos ...ne kazem da bi nas neko prebio, ali jednostavno ni blizu komsije nisu prema nama kao mi prema njima.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8675
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: Polufinale SP 2018

Post Postao/la anonymousHD » 13 jul 2018, 00:12

invincible1921 je napisao/la:ali jednostavno ni blizu komsije nisu prema nama kao mi prema njima.
Daj bolan, mi 2008 slavili pobjedu Turske na ulicama kao da se BIH plasirala na SP. :lol:

Zaključano

Natrag na “Reprezentacije i utakmice”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.