AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
nextterrain
Postovi: 2469
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la nextterrain » 14 jul 2018, 10:26

Pa i Marchisio je proradio u 27. :zviz:

Ima dosta nejasnoca oko kluba, Locatellijev transfer se stopirao jer postoji svađa Fassonea i Mirabellija i velike su sanse da ce biti promjene u kadru direktora, a to bi se tek desilo krajem 7. mjeseca.

Ne ocekujem nista od mercata jer kakve su prilike u klubu, ne bih se iznenadio sa 7 free transfera.

Nego prica sve vise o Bonuccijevom odlasku, nadam se da nije istina :nene:

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 14 jul 2018, 10:59

rope11 je napisao/la:broj jedan: sam je zatražio transfer

broj dva: već tri sezone se vuče oko prvog tima i samo nazaduje tako da će mu odlazak iz kluba dobro doći, trebaju mu utakmice u nogama

broj tri: ako proigra postoji klauzula pomoću kojeg ga lako možeš vratiti nazad

broj četiri: dobijaš 12 miliona plus bonusi, a pare im svakako trebaju

broj pet: badelja niko nije spominjao, ali kad smo već kod njega, dosta je iskusniji, bolji i kvalitetniji igrač od lokatelija koji bi imao veći uticaj na igru, a i sam bi došao za nula eura čisto kao rotacioni igrač... dakle ništa se puno ne mjenja osim što bi jednog prodao za pare, a drugi bi došao za džabe.
A ti kao ne bi trazio transfer kad bi u te tri godine sto ih spominjes igrali umjesto tebe razne kucke i pi...e? Dugo je i izdrzao.
A Badelj nikad nije bio niti ce biti bolji.. Ako dodje, pljuvat ces po njemu kao i po Kalinicu. Taraba i to je to.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 jul 2018, 13:34

pa nije igrao zato što je sranje od igrača, bezvezan, prosječan, ne odskače ni od montoliva kad igra i tako već godinama... šta da mu čovjek onda radi?
on i curton su isto godište pa je ovaj neuporedivo više pokazao u prvoj premijernoj sezoni, to ti je reći talenat.

ovo je najbolje za sve, njemu utakmice, milanu pare.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4889
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 14 jul 2018, 16:18

rope11 je napisao/la: ovo je najbolje za sve, njemu utakmice, milanu pare.
A nama da izvines,ku**ina :lolno:

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 16 jul 2018, 09:43

rope11 je napisao/la:broj jedan: sam je zatražio transfer

broj dva: već tri sezone se vuče oko prvog tima i samo nazaduje tako da će mu odlazak iz kluba dobro doći, trebaju mu utakmice u nogama

broj tri: ako proigra postoji klauzula pomoću kojeg ga lako možeš vratiti nazad

broj četiri: dobijaš 12 miliona plus bonusi, a pare im svakako trebaju

broj pet: badelja niko nije spominjao, ali kad smo već kod njega, dosta je iskusniji, bolji i kvalitetniji igrač od lokatelija koji bi imao veći uticaj na igru, a i sam bi došao za nula eura čisto kao rotacioni igrač... dakle ništa se puno ne mjenja osim što bi jednog prodao za pare, a drugi bi došao za džabe.

Opet ti i igraci za klupe i rotacije :damn: ..Pa haman da nije spomenut ni jedan igrac kojeg ti ne bi doveo za klupu i rotaciju :crazy:
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 16 jul 2018, 13:09

Pa mora se imati pristojna klupa, vidjeli smo prošle sezone koliko nas je koštalo to što nismo imali poštene zamjene za Bigliu, Kesija, Hakana i Susa npr.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 jul 2018, 13:54

ja ne znam šta se on više kači na mene :mrgreen:

trebaju nam tri prvotimca i makar nešto malo za rotacije, nije nikakva tajna da se prošle godine izgubilo bruku bodova radi tanke klupe, pa sjećate se one scene kad juve uvede costu i cuadrada, a mi mrtvog montoliva radi čega smo i izgubili onaj bod :damn:
ne kažem ni da su badelj i halilović neke vrhunske akvizicije za narednu sezonu, ali uz par pojačanja će neki igrači poput jacka ili biglije na klupu, a njih je jako dobro imati kao džokere.


hakanoglu prevario ženu sa nekom kuravom i razveli se, bojim se da to ne bude uticalo na njegove igre

e majmune jedan :facepalm:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
koraj
Postovi: 1333
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 16 jul 2018, 16:34

rope11 je napisao/la:ja ne znam šta se on više kači na mene :mrgreen:

trebaju nam tri prvotimca i makar nešto malo za rotacije, nije nikakva tajna da se prošle godine izgubilo bruku bodova radi tanke klupe, pa sjećate se one scene kad juve uvede costu i cuadrada, a mi mrtvog montoliva radi čega smo i izgubili onaj bod :damn:
ne kažem ni da su badelj i halilović neke vrhunske akvizicije za narednu sezonu, ali uz par pojačanja će neki igrači poput jacka ili biglije na klupu, a njih je jako dobro imati kao džokere.


hakanoglu prevario ženu sa nekom kuravom i razveli se, bojim se da to ne bude uticalo na njegove igre

e majmune jedan :facepalm:
U cemu je problem ropi? Ne razumijem
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 jul 2018, 18:15

pa problem je što se uvijek kačiš na mene kad god spomenem klupu :mrgreen:

ljudi treba nam širina, shvatite.
i shvatite da u ovom nomentu ne možemo bolje od badelja, to je naša tužna istina.

jedna fina vijest je da bi leonardo mogao zamjeniti mirabelija :thumbup: o maldiniju još ni mukajet.


samo da se više hoće odblokirati merkato, za 3 dana stiže presuda suda, a za 5 dana će se desiti zvanični sastanak elliota poslije kojeg ćemo se napokon pokrenuti sa mrtve tačke, svi nešto rade samo milan tapka u mjestu radi ovih silnih zavrzlama koje se ne bi desile da su normalni ljudi u upravi.
odnosno ne tapka, doveli smo hrvatskog messija :yawn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 16 jul 2018, 18:22

Svi mi ovdje znamo da je roup fudbalska neznalica, al' što se ovoga tiče moram priznati da je upravu :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 16 jul 2018, 19:22

Klupu dovodimo besplatno a nadam se da ćemo platiti za nekoga ko će ući u prvi sastav. Sad čekamo tu odluku u četvrtak, prvu utakmicu u petak i tu famoznu subotu.

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 jul 2018, 20:52

ja sam uvijek upravu ali vam je teško prevaliti preko usta tu činjenicu :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 16 jul 2018, 21:09

Ti si uvijek u pravu. Eto jesi li sad zadovoljan?

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 jul 2018, 23:11

u tebe nisam ni sumnjao, čekam da to potvrde koraj i faraon :kafa:


ljudi dovodimo higuaina ili moratu, a neki novinar danas reče i da imaju dogovor sa cirom, blago nama nema koga sve nećemo dovesti... :zzz:

ali mene više zanima veznjak i šta je sa cebalosom, teško nama ako nazad ostanu biglia i jack.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 16 jul 2018, 23:33

Bitno je da se opet napuca napad, ko yebe vezu i odbranu :mrgreen:

Ne dirajte ropea, lik je legenda :kralj:

celikmilan
Postovi: 2955
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 16 jul 2018, 23:49

Za Immobilea i jesam a za Moratu i Higuaina ne. Trebao bi nam napadač drugačijih karakteristika od Cutronea a ne da gomilamo iste igrače zato bi Immobile dobro došao. Ali ipak je najvažnije da sredinu popravimo i da dođe novo krilo da Calhanoglu ode u sredinu gdje mu je i mjesto.

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 17 jul 2018, 10:01

Ne znam sta navijaci imaju protiv Leonarda. Pa sta ako je otisao u Inter. Bolje uzimati pare u Interu nego u Parmi. Lik je pronasao i doveo Pata i Silvu. Definitivno sam za njegov povratak a nadam se odlasku ona dva mutanta.

Avatar
Beduin
Postovi: 16330
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 17 jul 2018, 10:29

A sta bi od onog krila iz Sahtjora ili gdje je vec igrao pa kao dolazi besplatno, brz, okretan...? Pricali da je vec to gotova stvar, a nakraju dodje Halilovic, hhh.

Ja Leonarda ovdje prizivam vec godinama unazad i nadam se da ce doci, uz Maldinija bi to bila ozbiljna garnitura u klubu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 17 jul 2018, 19:01

Beduin je napisao/la:A sta bi od onog krila iz Sahtjora ili gdje je vec igrao pa kao dolazi besplatno, brz, okretan...? Pricali da je vec to gotova stvar, a nakraju dodje Halilovic, hhh.

Ja Leonarda ovdje prizivam vec godinama unazad i nadam se da ce doci, uz Maldinija bi to bila ozbiljna garnitura u klubu.
Bernard?

Ne znam da se on ikada službeno povezivao sa nama, ta priča se provukla po forumu samo :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 17643
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 17 jul 2018, 20:09

hoćeš to reći da lažem? :kafa:

mediji su stvarno pričali da je imao sve dogovoreno sa milanom, ali nekako su svi planovi i priče propale i nestale otkako je onaj kinez sve zakuhao.
mada moguće da je kao max meyer tražio ekstra lovu sebi i menadžeru na ruke pošto bi došli kao slobodni igrači, a naši nisu htjeli pristati na to :mrgreen:


pa kad smo kod meyera čudno što je još uvijek bez kluba, možda čeka na milan :kafa:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.