Olimpik Sarajevo

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la ASD » 09 jul 2018, 16:20

Mufid Salcinovic je mislim isao u Sloveniju s Olimpikom, a za ovog pojma nemam ko je, izgleda mi poznato, a ne mogu da ga povezem sa ovim igracima Olimpika trenutnim.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 jul 2018, 16:44

Kad su to isli u Sloveniji? :think:
Ima jos 2-3 u trecem i cetvrtom redu kojih nisam prepoznao. Iza Bandovica i Osmanovica, medju Tatara i Besirevica, i iza njega stoje dvojica kojih ne znam tacno ko su. I jedan iza Trifkovica koji mi izgleda poznat ali ne znam kako se zove, lici na Ognjena Stjepanovica iz Drine Zvornik.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la ASD » 09 jul 2018, 16:47

Mokroguz je napisao/la:Kad su to isli u Sloveniji? :think:
Ima jos 2-3 u trecem i cetvrtom redu kojih nisam prepoznao. Iza Bandovica i Osmanovica, medju Tatara i Besirevica, i iza njega stoje dvojica kojih ne znam tacno ko su. I jedan iza Trifkovica koji mi izgleda poznat ali ne znam kako se zove.
Pardon, Jahorinu, gledam snimak jedne prijateljske u Sloveniji pa me povuklo, ne zamjeri. :D

Salcinovic je mislim onaj u predzadnjem redu, iza Besirevica i onog sto stoji do njeg, a ne znamo ko je, mozda junior.
Onaj desno sa specificnom frizurom u predzadnjem redu je Pavlovic, njega je lako prepoznati, a ispred njega lijevo nemam pojma ko je, i ne vidim bas najbolje (mozda je Djoko Milovic ili Vehudin Alesevic?).

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 09 jul 2018, 18:18

ASD je napisao/la:Pardon, Jahorinu, gledam snimak jedne prijateljske u Sloveniji pa me povuklo, ne zamjeri. :D

Salcinovic je mislim onaj u predzadnjem redu, iza Besirevica i onog sto stoji do njeg, a ne znamo ko je, mozda junior.
Onaj desno sa specificnom frizurom u predzadnjem redu je Pavlovic, njega je lako prepoznati, a ispred njega lijevo nemam pojma ko je, i ne vidim bas najbolje (mozda je Djoko Milovic ili Vehudin Alesevic?).
Alesevic -> prvi red, treci sa lijeve strane
Milovic -> treci red, prvi sa desne strane
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 09 jul 2018, 21:48

Već se vratili sa Jahorine. :o Loši uslovi, odnosno loš teren za treniranje. Umjesto na Bjelašnicu kao prošle godine na ljeto, oni otišli u manji bh entitet na pripreme. :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 10 jul 2018, 00:27

Mozda odu kasnije na Bjelasnici.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 14 jul 2018, 15:45

Besic i Trifkovic posudjeni Capljini, dokazat ce se tamo garant. Dobar potez svima jer ce dobiti jos mnogo minutaze.

Zaboravih reci: Igman ako hoce i dalje igrati taktiku sa target man-om, posto je Dzafic kod nas presao, Sanjin Ceman je upravo bio target man u juniorima cini mi se, visok je i mozda bi Igman da ga posudi.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la ASD » 14 jul 2018, 22:38

FK Olimpik prvi klub u Bosni i Hercegovini koji koristi opremu Catapult

Za praćenje srčane frekvencije i sve ostale parametre od pretrčanih kilometara do odigranih pasova na utakmici.
U Hrvatskoj koriste Dinamo Zagreb, Hajduk Split, NK Rijeka i Hrvatska reprezentacija.
slika

Svaka cast. :clap:

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 15 jul 2018, 00:39

Premijer Ligi treba Olimpik.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 15 jul 2018, 02:04

Olimpik 1-0(0-0) Igman danas

Prvo poluvrijeme:
Bandović, Muminović, Karić, Bibić, Jusić, Uzelac, Tatar, Osmanović, Đoković, Jusufi i Stojanović
(Djokovic = Milovic?)

Drugo poluvrijeme:
Hadžić, Džafić, Salčinović, Sadiković E., Duraković, Cana, Pavlović, Devedžić, Drljević, Sadiković i Pehar

Pehar pogodio na asistenciju Pavlovica, ispade drugi sastav bolji od prvog barem po tom jednom golu iako su i jedni i drugi kreirali sanse. Ne cudi me, imamo strasno dobre igrace, i ovako ce svi dobiti minutazu zbog kartona, povreda, taktika i izmjena u toku sezone, tako da ne bojim se da ce bilo ko od ovih 22 igraca previse sjediti na klupi ili da nece dovoljno igrati. Mozda budemo i u kupu daleko dogurali.

Salcinovic dozivio nezgodnu povredu, ne zelim to nikome bez obzira na historiju, nadam se da nije neka teza povreda i da se sto prije oporavi.

Inace B R A V O !
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
lile
Postovi: 159
Pridružen/a: 22 dec 2009, 11:02
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la lile » 15 jul 2018, 23:22

ASD je napisao/la:
FK Olimpik prvi klub u Bosni i Hercegovini koji koristi opremu Catapult

Za praćenje srčane frekvencije i sve ostale parametre od pretrčanih kilometara do odigranih pasova na utakmici.
U Hrvatskoj koriste Dinamo Zagreb, Hajduk Split, NK Rijeka i Hrvatska reprezentacija.
slika

Svaka cast. :clap:
Kakve su ovo trebe kod vas u grudnjacima i topicima

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 16 jul 2018, 00:00

lile je napisao/la:Kakve su ovo trebe kod vas u grudnjacima i topicima
Pa procitaj sta je ASD postavio. To se nosi da se mjeri srcana frekvencija, pretrcanih kilometara i odigranih pasova.

slika
slika
slika
slika
slika

Mi smo prvi u BIH da koristimo ovu tehnologiju.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la josipmusa » 16 jul 2018, 21:08

Mokroguz je napisao/la:Premijer Ligi treba Olimpik.
Mislis Želji i Sarajevu, možda onda nešto osvoje pored kona i lištice

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 16 jul 2018, 21:51

josipmusa je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Premijer Ligi treba Olimpik.
Mislis Želji i Sarajevu, možda onda nešto osvoje pored kona i lištice
Stara "izlizana" priča. Izmisli nešto novo. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mokroguz » 16 jul 2018, 22:24

josipmusa je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Premijer Ligi treba Olimpik.
Mislis Želji i Sarajevu, možda onda nešto osvoje pored kona i lištice
Ne, mi smo vrlo uredan i snazan klub.
Liga je sad ozbiljna, spremniji i jaci klubovi trebaju tu igrati, mi smo upravo kvalifikovani, fantasticno posluje klub, afirmisemo mlade, oprema top, licence sve imamo, ne zivimo od stare slave nego trazimo novu, ide nam dobro, a i da neko hoce reci nismo neki klub iz renesanse - ima nam vec 25 godina, vecinu historije smo proveli u vrhu BH fudbala, Sarajevo je veliki grad i to nasi omladinci dokazuju koji su hem brojni, hem vrlo talentovani.
Realno, to sto neki govore Velez se mora vratiti, nije sto je klub jaci od naseg, nego prosto iz nostalgije, iako ste na dobrom putu srediti klub, ali to tek sljedece godine vjerujem da ce se desiti.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 16 jul 2018, 22:43

Iduce sezone ulazi Jedinstvo, tako da cete se sad morati izboriti ko ce uci :D

Avatar
rodjak
Postovi: 2258
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la rodjak » 17 jul 2018, 00:39

Mokroguz je napisao/la:Premijer Ligi treba Olimpik.
a care po cemu :roll: .Fudbal se igra radi navijaca,gdje su vasi,ne moze klub postojati tek tako i da sluzi samo igracima i rukovodstvu.Ni jedan klub (ni u BiH ni nigdje drugo) nema perspektivu ako nema navijace,to je realnost.Mislim,nemam nista protiv Olimpica ali jednostavno oni nemaju mjesta u PL,pogotovo sada kad je liga skracena.Ni Radnik,ni Krupa ni Zvijezda 09 nema neku perspektivu bez navijaca u PL.Mogu trenutno igrati jer su ovi veci klubovi u problemima,ali kad se oporave,ovi svi timovi bez navijaca ce izletiti iz lige ko fishek. Moze se Olipmic plasirati u PL (nemoj me pogresno shvatiti) ali nece tu zadugo opstati.Slazem se da Krajina treba da ima jednog Premijer ligasa(Jedinstvo recimo koje ima i istoriju i navijace) ili recimo Zvijezda gradacac,kakav crni Olimpic
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la Mancini » 17 jul 2018, 00:47

rodjak je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Premijer Ligi treba Olimpik.
a care po cemu :roll: .Fudbal se igra radi navijaca,gdje su vasi,ne moze klub postojati tek tako i da sluzi samo igracima i rukovodstvu.Ni jedan klub (ni u BiH ni nigdje drugo) nema perspektivu ako nema navijace,to je realnost.Mislim,nemam nista protiv Olimpica ali jednostavno oni nemaju mjesta u PL,pogotovo sada kad je liga skracena.Ni Radnik,ni Krupa ni Zvijezda 09 nema neku perspektivu bez navijaca u PL.Mogu trenutno igrati jer su ovi veci klubovi u problemima,ali kad se oporave,ovi svi timovi bez navijaca ce izletiti iz lige ko fishek. Moze se Olipmic plasirati u PL (nemoj me pogresno shvatiti) ali nece tu zadugo opstati.Slazem se da Krajina treba da ima jednog Premijer ligasa(Jedinstvo recimo koje ima i istoriju i navijace) ili recimo Zvijezda gradacac,kakav crni Olimpic
:lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

mujoisuljo
Postovi: 1002
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la mujoisuljo » 17 jul 2018, 07:57

Mokroguz je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:Premijer Ligi treba Olimpik.
Mislis Želji i Sarajevu, možda onda nešto osvoje pored kona i lištice
Ne, mi smo vrlo uredan i snazan klub.
Liga je sad ozbiljna, spremniji i jaci klubovi trebaju tu igrati, mi smo upravo kvalifikovani, fantasticno posluje klub, afirmisemo mlade, oprema top, licence sve imamo, ne zivimo od stare slave nego trazimo novu, ide nam dobro, a i da neko hoce reci nismo neki klub iz renesanse - ima nam vec 25 godina, vecinu historije smo proveli u vrhu BH fudbala, Sarajevo je veliki grad i to nasi omladinci dokazuju koji su hem brojni, hem vrlo talentovani.
Realno, to sto neki govore Velez se mora vratiti, nije sto je klub jaci od naseg, nego prosto iz nostalgije, iako ste na dobrom putu srediti klub, ali to tek sljedece godine vjerujem da ce se desiti.
Vi imate ja mislim 5 ili 6 blokiranih računa.Niste jedno udruženje ili šta već nego ih imate više, mislim da klub služi za pranje para i to ogromnih i nadam se da će poreznici početi malo detaljnije češljati ova udruženja građana ili sportska udruženja, ne samo vas već sve po redu.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Olimpik Sarajevo

Post Postao/la josipmusa » 17 jul 2018, 09:48

Ne pije to vode, rezultati govore potpuno suprotno, uzmite im bar 4 boda ako se plasirate i ja cu pojest go*no

Zaključano

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.