Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la legenda reala » 20 jul 2018, 14:26

Ja krša i ekipe, opet moramo porađati svaki koš :cry:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
guillermo
Postovi: 2298
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la guillermo » 20 jul 2018, 14:29

Nurkic pored Muse najbolji suter u ekipi :D

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Rokoko87 » 20 jul 2018, 14:32

kobe24 je napisao/la:Strasno su se potrudili da nadju sutera. :thumbup: Bukvalno se sve isti vrte po spisku, a za 2/3 ovih se zna da nemaju ni 2 sigurna poena po mecu. Realno je da cemo opet cekati 30-ak minuta na prvu tricu, pogotovo ako Musa ne dodje, a po meni su male sanse da ce doci. Necemo znati gdje nam je glava kad nas Finci saspu tricama.
Ovi iz tvog kluba se uhljebili i ne makinju.:p
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Wandelanoite » 20 jul 2018, 14:53

Smiješan spisak
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 20 jul 2018, 15:17

Rokoko87 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Strasno su se potrudili da nadju sutera. :thumbup: Bukvalno se sve isti vrte po spisku, a za 2/3 ovih se zna da nemaju ni 2 sigurna poena po mecu. Realno je da cemo opet cekati 30-ak minuta na prvu tricu, pogotovo ako Musa ne dodje, a po meni su male sanse da ce doci. Necemo znati gdje nam je glava kad nas Finci saspu tricama.
Ovi iz tvog kluba se uhljebili i ne makinju.:p
Koji je to moj klub? :P
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Rokoko87 » 20 jul 2018, 15:27

kobe24 je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Strasno su se potrudili da nadju sutera. :thumbup: Bukvalno se sve isti vrte po spisku, a za 2/3 ovih se zna da nemaju ni 2 sigurna poena po mecu. Realno je da cemo opet cekati 30-ak minuta na prvu tricu, pogotovo ako Musa ne dodje, a po meni su male sanse da ce doci. Necemo znati gdje nam je glava kad nas Finci saspu tricama.
Ovi iz tvog kluba se uhljebili i ne makinju.:p
Koji je to moj klub? :P
Sloboda :lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 20 jul 2018, 15:34

Rokoko87 je napisao/la: Sloboda :lol:
Nije to ona prava Sloboda. :P Mada, podrzao bih i ove u slucaju da pocnu ozbiljnije raditi i da pokusaju izboriti regionalno takmicenje. Volim ja kosarku, ali ne gleda mi se KK Bosnjak u Mejdanu u ligi za opstanak. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 20 jul 2018, 15:45

Ovi naši spiskovi su izgubili svaki kredibilitet, na njima su se u zadnje vrijeme znala naći imena igrača koji nikad u životu neće zaigrati za BiH, a sa fotografija sa priprema iskoče face nekih likova koji uopće nisu bili ni na kakvim spiskovima.

Nemam nikakve vjere u to da su išta uradili po pitanju Gordića, već su ga zasigurno stavili na spisak reda radi a tek sad će vidjeti šta će biti i kako.

Šuterski smo toliko potentni da zbog nas treba preurediti definiciju "kamenjara", recimo više puta sam naišao da se za Jaku Blažića kaže da je kamenjar, a momak je u trici Kyle Korver za skoro sve naše bekove i krila.

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Pip » 20 jul 2018, 15:53

Kod nas buza i emir imaju dosta rezerve i bice vrlo vazno da dodju zdravi i sa pozitivnim stavom... dule ih mora napunit samopouzdanjem, da bismo dobili kvalitetnih 20 minuta od njih dvojice...sa dobrim pristupom,mozemo ocekivat i pokoju tricu od ovog dvojca....eksperiment s lazicem nije prosao,uzasno je limitiran i stagnira(dobar kao fajter s klupe)...emir mora igrat 20+ minuta

....finci znaju poludit kad ih ide trica,ali mi imamo Duleta....ne smijemo strahovat od ove finske,moramo obje uzet u septembru.Juka dolazi siguran sam...osim sto mu je stalo da se napravi rezultat s repkom, zelice malo da natrlja nos onim seronjama

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Salih1984 » 20 jul 2018, 16:13

To da nismo dosad nasli naturalizovanog igraca je zaista nevjerovatno,svaka iole normalna reprezentacija bi ga dosad nasla
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 20 jul 2018, 16:23

Svi kvalitetni igrači su kvalitetni na različit način, a svi nekvalitetni su isti. Osim kad je u pitanju BiH.

Česi, Finci i Bugari će imati u rosteru igrače iz domaćeg prvenstva za koje kad ih pogledaš nisi siguran jesu li košarkaši ili bankari, ali otvorene trice pogađaju zatvorenih očiju. Naš pandam njima su bekovi i krila koji su visoki i mišićavi, sve to lijepo izgleda, ali niko ne može dva bacanja uzastopno pogoditi, a kamoli tricu.

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la filip13 » 20 jul 2018, 16:43

dje igra taj sikiraš,ima li on šanse da bude u a reprezentaciji?

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 20 jul 2018, 16:52

filip13 je napisao/la:dje igra taj sikiraš,ima li on šanse da bude u a reprezentaciji?

Posudjen je timu koji igra u 3 ligi ( od strane Fuenlabrade ). Gdje nema bas nesto dobre brojke nekih 15min -6p u prosjeku.
Trenutno su Mangafic i Bulic blize A reprezentaciji od njega
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 20 jul 2018, 16:52

Ako se svi ovi odazovu, ja bih pozvao ovih 15 momaka, a ove boldirane na kraju prekrizio:

Gordic, Gegic, Talic
Musa, Atic, Durmo
Milosevic, Buza, Vrabac, Lazic
Halilovic, Sulejmanovic
Nurkic, Stipanovic, Kikanovic

Durmu bih ostavio jer mi je Vrabca i Lazica preko glave. Mislim da i on zasluzuje sansu, iako ne vjerujem da i Dule misli isto. Buza je mozda i losiji od njih dvojice, ali bar ima neki sut, pa mozda nesto i ubode s distance. Jedino bi mozda jedan od ovih cetvorki mogao ispasti (Sulejmanovic npr., mada je on meni nekako najdrazi tu, ali nazalost ne zbog kvaliteta), a da ulete Adin ili Aleksandar. Oni su slican profil kosarkasa kao Durmo, a mislim da je trojica takvih previse u rosteru. Unutrasnja linija bi mogla biti odlicna, a i ova vanjska s Musom, Gordicem i Aticem (?) ne bi izgledala lose. Medjutim, ja uopste ne ocekujem da ce se Gordic odazvati. U svakom slucaju, sve ispod dvije pobjede u septembru je ravno katastrofi.

Filipe, Njegos je igrao ispodprosjecnu sezonu u 3. ligi Spanije.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 20 jul 2018, 16:54

kobe24 je napisao/la:Ako se svi ovi odazovu, ja bih pozvao ovih 15 momaka, a ove boldirane na kraju prekrizio:

Gordic, Gegic, Talic
Musa, Atic, Durmo
Milosevic, Buza, Vrabac, Lazic
Halilovic, Sulejmanovic
Nurkic, Stipanovic, Kikanovic

Durmu bih ostavio jer mi je Vrabca i Lazica preko glave. Mislim da i on zasluzuje sansu, iako ne vjerujem da i Dule misli isto. Buza je mozda i losiji od njih dvojice, ali bar ima neki sut, pa mozda nesto i ubode s distance. Jedino bi mozda jedan od ovih cetvorki mogao ispasti (Sulejmanovic npr., mada je on meni nekako najdrazi tu, ali nazalost ne zbog kvaliteta), a da ulete Adin ili Aleksandar. Oni su slican profil kosarkasa kao Durmo, a mislim da je trojica takvih previse u rosteru. Unutrasnja linija bi mogla biti odlicna, a i ova vanjska s Musom, Gordicem i Aticem (?) ne bi izgledala lose. Medjutim, ja uopste ne ocekujem da ce se Gordic odazvati. U svakom slucaju, sve ispod dvije pobjede u septembru je ravno katastrofi.

Filipe, Njegos je igrao ispodprosjecnu sezonu u 3. ligi Spanije.

Mislim da ce Kikanovic biti na 4 ako se Juka odazove
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la filip13 » 20 jul 2018, 16:57

Bassha je napisao/la:
filip13 je napisao/la:dje igra taj sikiraš,ima li on šanse da bude u a reprezentaciji?

Posudjen je timu koji igra u 3 ligi ( od strane Fuenlabrade ). Gdje nema bas nesto dobre brojke nekih 15min -6p u prosjeku.
Trenutno su Mangafic i Bulic blize A reprezentaciji od njega
:thumbup:

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la filip13 » 20 jul 2018, 17:04

kobe24 je napisao/la:Ako se svi ovi odazovu, ja bih pozvao ovih 15 momaka, a ove boldirane na kraju prekrizio:

Gordic, Gegic, Talic
Musa, Atic, Durmo
Milosevic, Buza, Vrabac, Lazic
Halilovic, Sulejmanovic
Nurkic, Stipanovic, Kikanovic

Durmu bih ostavio jer mi je Vrabca i Lazica preko glave. Mislim da i on zasluzuje sansu, iako ne vjerujem da i Dule misli isto. Buza je mozda i losiji od njih dvojice, ali bar ima neki sut, pa mozda nesto i ubode s distance. Jedino bi mozda jedan od ovih cetvorki mogao ispasti (Sulejmanovic npr., mada je on meni nekako najdrazi tu, ali nazalost ne zbog kvaliteta), a da ulete Adin ili Aleksandar. Oni su slican profil kosarkasa kao Durmo, a mislim da je trojica takvih previse u rosteru. Unutrasnja linija bi mogla biti odlicna, a i ova vanjska s Musom, Gordicem i Aticem (?) ne bi izgledala lose. Medjutim, ja uopste ne ocekujem da ce se Gordic odazvati. U svakom slucaju, sve ispod dvije pobjede u septembru je ravno katastrofi.

Filipe, Njegos je igrao ispodprosjecnu sezonu u 3. ligi Spanije.

hvala

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Drape » 20 jul 2018, 17:13

Dul...Menso je na širi spisak ugurao 7 - 8 centara i jednog jedinog klasičnog beka šutera, i to žutu mambu Hasandića.

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la KK_Bosna » 20 jul 2018, 17:15

kobe24 je napisao/la:Ako se svi ovi odazovu, ja bih pozvao ovih 15 momaka, a ove boldirane na kraju prekrizio:

Gordic, Gegic, Talic
Musa, Atic, Durmo
Milosevic, Buza, Vrabac, Lazic
Halilovic, Sulejmanovic
Nurkic, Stipanovic, Kikanovic

Durmu bih ostavio jer mi je Vrabca i Lazica preko glave.
ovako realno i treba biti ekipa, ali dule bi prije musu, nurkica i kikanovica izbacio nego adina :mrgreen: i naravno nekosarkas koji se odaziva na ime almir ima zabetonirano mjesto u rosteru
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Pip » 20 jul 2018, 17:38

emir ce igrati prvu spansku ligu kao druga ili treca opcija pod kosem tamo,sto znaci minimum 20 minuta po mecu....uz duzno postovanje svima, njegova konkurencija nije na tom nivou.ono za sto se dule mora pobrinut jeste da otkoci mentalnu kocnicu u glavama i emira i buze,koji mogu i moraju bolje.....njih dvojica imaju u rukama po 12 poena,samo ih treba razbudit
nemam nista protiv ni halilovica....on, emir i penava ako dodje, moraju djelit minutazu na cetvorki

vrijeme bi bilo da se pozdravimo sa vrabcem koji igra nedostojnu drugu njemacku ligu i nema kvalitet u repci dok god promasuje polaganja....a sto se tice durme,koji je slican lazicu, sve zavisi da li se otpisuje lazic koji nije nimalo napredovao u Megi....lani je u prvih par kola aba lige pokazao da moze biti opasan,pogadjao trice, skakao, igrao odbranu....kontao sam evo iskoraka...ali se kako je sezona odmicala utopio u sivilo i odigrao prosjecnu sezonu iako ga milojevic forsira jer je fajter
mislim da ce dule vodit tri playa,to je nepisano pravilo....zato bi talic mogao upast na konacni spisak
posto nema kapelana i mitrovica na spisku,nastavlja se praksa nerada u savezu.....o ameru izgleda i ne misle......ko daje ovim buzdovanima platu i zasto,mame im j.ebem,od bukve do kovacevica i mense

konacni spisak zavisi od odziva i povreda,nije nemoguce ni da gorda otkaze....po meni, zaj.ebo bi samo sebe, dule ga sigurno ne bi vodio na svjetsko ako se plasiramo....a sigurno je kao mali mastao o jednom takvom trenutku...mozda ne bas u dresu BiH,al dobro :)

kako god bude, hasandic vise ne bi smio biti na konacnom spisku
Zadnja izmjena: Pip, dana/u 20 jul 2018, 17:52, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.