Fútbol Sudamericano

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 02 jul 2018, 00:31

Fuerza je napisao/la:Trebalo bi, početi pratiti pored ove braće iz Južne Amerike i te Afrikance :lol: . Ne igra se fudbal samo u toj marketinški napumpanoj Evropi. A @Sabinho? :rol: Pošto si vidim svestran po pitanju Južne Amerike, sve lige pratiš maltene. :clap:
Mada bi se realno moglo poluditi od tolikog fudbala. :hmmmmm: :lol:
Gledam ja Egipcane cesto, najvise Al Ahly, ima uvijek preko youtube-a stream, samo ukucas "on sport live". Ponekad gledam Marokance i Tunizane. Zna biti dobrog loptanja.
Ma neka fudbala druze moj, ja ga se ne mogu nagledati. :D
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Fuerza
Postovi: 1849
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 02 jul 2018, 10:08

Sabinho je napisao/la:
Gledam ja Egipcane cesto, najvise Al Ahly, ima uvijek preko youtube-a stream, samo ukucas "on sport live". Ponekad gledam Marokance i Tunizane. Zna biti dobrog loptanja.
Ma neka fudbala druze moj, ja ga se ne mogu nagledati. :D
Šta da ti kažem, svaka čast! Ja evo kriziram bez Južnoamerikanaca, tu je SP da mi malo ugodi al nije to to.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Sabinho » 02 jul 2018, 11:01

Fuerza je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:
Gledam ja Egipcane cesto, najvise Al Ahly, ima uvijek preko youtube-a stream, samo ukucas "on sport live". Ponekad gledam Marokance i Tunizane. Zna biti dobrog loptanja.
Ma neka fudbala druze moj, ja ga se ne mogu nagledati. :D
Šta da ti kažem, svaka čast! Ja evo kriziram bez Južnoamerikanaca, tu je SP da mi malo ugodi al nije to to.
Ima Ekvador i cileanski Kup jbg :lol:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Fuerza
Postovi: 1849
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 02 jul 2018, 11:07

Sabinho je napisao/la: Ima Ekvador i cileanski Kup jbg :lol:
:lol: E to sam vidio, ti Ekvadorci ne šišaju ni SP niti išta, volim pogledati rezultate, ali nikad im nisam gledao utakmice, osim ako nije Copa. Ima zanimljivih klubova tamo.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la gruezi » 11 jul 2018, 02:35

Nevolim kod juznoamerikamaca to sto je 90 posto fudbala jedne zemlje locirano u glavnom gradu...98 posto titula paragvaja osvojili su klubovi iz asunsiona u cileu isto 90 posto klubovi iz santiaga argentina 70 posto lige iz metro buenos airesa urugay cak 90 posto klubova su iz montevidea....cile argentina i uruguay bi komotno kogli biti jedna drzava jer nema nikakve razlike izmedzu njih...isto vazi za kolumbiju venezuelu i ekvador...peru i bolivija isto....u peruanskoj ligi posjeta je pa malo je reci katastrofa manja nego u premijer ligi bih a ima ih 20 puta vise nego bosanaca...brazilska posjeta isto jako losa pogotovo van 4 najveca grada....kako recimo brazilija ili manaus nemaju tim....

Fuerza
Postovi: 1849
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 11 jul 2018, 15:22

gruezi je napisao/la:Nevolim kod juznoamerikamaca to sto je 90 posto fudbala jedne zemlje locirano u glavnom gradu...98 posto titula paragvaja osvojili su klubovi iz asunsiona u cileu isto 90 posto klubovi iz santiaga argentina 70 posto lige iz metro buenos airesa urugay cak 90 posto klubova su iz montevidea....cile argentina i uruguay bi komotno kogli biti jedna drzava jer nema nikakve razlike izmedzu njih...isto vazi za kolumbiju venezuelu i ekvador...peru i bolivija isto....u peruanskoj ligi posjeta je pa malo je reci katastrofa manja nego u premijer ligi bih a ima ih 20 puta vise nego bosanaca...brazilska posjeta isto jako losa pogotovo van 4 najveca grada....kako recimo brazilija ili manaus nemaju tim....
Sve je otprilike tačno što si napisao, ali ovo podebljano mi nikako nije jasno :lol: !

Fuerza
Postovi: 1849
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 19 jul 2018, 14:34

Sao Paulo dobio Flamengo sinoć i prišao im na bod zaostatka :thumbup: , biće zanimljivo.
Takođe vratila se Sudamericana!

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la uNbx » 21 jul 2018, 22:15

Sabinho je napisao/la:
Vamos Junior, Vamos Barranquilla :beba:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Fuerza
Postovi: 1849
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 22 jul 2018, 11:14

Nevjerovatno! Šta se dešava Corinthiansu, prošle godine šampion, ove godine ako i Libertadores obezbjede. Ne pišem to zbog sinoćnjeg poraza od Sao Paula, taj poraz se mogao i očekivati. Ne mogu da pronađu igru nikako, a još im je otišao Rodriguinho i to ponovo Pyramids, šta rade ti ljudi.
Mada mi je to krivo, što fudbal se nekako udaljava od te J.Amerike, naravno da će se zbog talentovanih igrača uvijek igrati dobar fudbal tu, ali nekako svim tim igračima je cilj da što prije odu, pa makar i u Aziju i Afriku i zarade što više. Popularizuje se fudbal svugdje i po SAD i Kini, privlače tu bolje igrače (pomoću novca naravno, jer kvalitet i talenat nemaju), tako da biće mi krivo ako MLS ili Kineska liga postanu kvalitetnije od Brazilske ili Argentinske, a nije da nisu blizu.

Torres_9
Postovi: 13452
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Torres_9 » 25 jul 2018, 16:35

santos flamengo mogla bi biti fina tekma vcrs

Fuerza
Postovi: 1849
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 25 jul 2018, 21:57

Torres_9 je napisao/la:santos flamengo mogla bi biti fina tekma vcrs
Samo šteta nema prenosa kod nas...

Fuerza
Postovi: 1849
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 05 avg 2018, 22:59

Sao Paulo iskoristio poraz Flamenga protiv Gremija i zasjeo na čelo tabele brazilske serie A!
Renatu Portalupiju naklon do poda pošto je sa drugim, ako ne i trećim timom Gremija pobjedio lidera na tabeli! :tokralju:


Avatar
Manuel
Postovi: 8163
Pridružen/a: 20 okt 2011, 01:17
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Manuel » 29 avg 2018, 01:33

I ako fulise penal ipak ce Independiente ovo proci lakse nego sto se ocekivalo.

Vrlo vjerovatno ubrzo na Sport Klubu Meksicka Liga :mrgreen:

Show moze da pocne :cool:
Horde Zla ; Curva Sud Roma ; Los Borrachos Del Tablon

Este sentimiento nadie lo comprende

Fuerza
Postovi: 1849
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 29 avg 2018, 09:35

Sad bi bilo lijepo kad bi bio derbi Avellanede u četvrtfinalu iako navijam za River protiv Racinga.
Gremio zasluženo, igrali viktorije čitavu utakmicu, Alisson majstorski iz teške pozicije.
Ono što mi je malo pokvarilo veče je ispadanje Atl. Nacionala, koji mi je jedan od omiljenih klubova u J. Americi, ali ok.
Nadam se večeras prolasku Colo Cola, da ne budu samo brazilski i argentinski klubovi u 8 najboljih. Libertad i Cerro nemaju šanse za prolazak po meni.
Iz mog ugla, trenutno Boca, Palmeiras sa Scolarijem, i možda Gremio su favoriti. Ne bih isključio ni Racing ako prođu.

Torres_9
Postovi: 13452
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Torres_9 » 12 sep 2018, 18:22

muku dobijem od brazliske lige ove sezone,kako se odvratan fudbal igra.

Jedan od rijetkih liga gdje je normalno da ekipa koja je usla iz drugog ranga natjecanja bude vodeca na tabeli poslije 24 kola.
Mislim drag je meni internacional ali nema sanse da zavrse medju prva tri , koliko su nafake imali zadnjih par kola

nadam se da ce vasco i botafago nekako ostati u ligi ali uzasno igraju

Fuerza
Postovi: 1849
Pridružen/a: 19 maj 2018, 20:51
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Fuerza » 14 sep 2018, 21:09

Torres_9 je napisao/la:muku dobijem od brazliske lige ove sezone,kako se odvratan fudbal igra.

Jedan od rijetkih liga gdje je normalno da ekipa koja je usla iz drugog ranga natjecanja bude vodeca na tabeli poslije 24 kola.
Mislim drag je meni internacional ali nema sanse da zavrse medju prva tri , koliko su nafake imali zadnjih par kola

nadam se da ce vasco i botafago nekako ostati u ligi ali uzasno igraju
Ako ništa zanimljivija je trka za titulu nego prošle godine. Ne znam kakvo je tvoje mišljenje, ali po meni Palmeiras osvaja prvenstvo. Inter nije tim za titulu!
Botafogo mislim bez velikih problema opstaje, a nadam se i Vasco.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Chinaglia » 23 sep 2018, 14:20

dobre tekme u juznoj americi veceras :kafa:

argentina:
boca juniors-river plate 22:45 h

brazil:
corinthians-internacional 21:00 h
flamengo-atletico mineiro 21:00 h

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la badblueboylivno » 23 sep 2018, 14:29

Chinaglia je napisao/la:dobre tekme u juznoj americi veceras :kafa:

argentina:
boca juniors-river plate 22:45 h

brazil:
corinthians-internacional 21:00 h
flamengo-atletico mineiro 21:00 h
Ništa ovo iz Brazila, igra se negledljiv, rekao bih odvratan nogomet, žoga bonitu je preselila u Seriju B. :kafa: Na povraćanje me tjeraju Sao Paulo i Internacional, većinu puta i Gremio, a Flamengo je previše puta razočarao.

U Argentini bi superclasico trebao biti vatra, proigrali su zadnjih 15-20 dana, bit će svega večeras! :tokralju:
Hayley <3

Torres_9
Postovi: 13452
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Fútbol Sudamericano

Post Postao/la Torres_9 » 23 sep 2018, 21:32

Fuerza je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:muku dobijem od brazliske lige ove sezone,kako se odvratan fudbal igra.

Jedan od rijetkih liga gdje je normalno da ekipa koja je usla iz drugog ranga natjecanja bude vodeca na tabeli poslije 24 kola.
Mislim drag je meni internacional ali nema sanse da zavrse medju prva tri , koliko su nafake imali zadnjih par kola

nadam se da ce vasco i botafago nekako ostati u ligi ali uzasno igraju
Ako ništa zanimljivija je trka za titulu nego prošle godine. Ne znam kakvo je tvoje mišljenje, ali po meni Palmeiras osvaja prvenstvo. Inter nije tim za titulu!
Botafogo mislim bez velikih problema opstaje, a nadam se i Vasco.
ma kakav inter zato sam i reko da nema sanse da budu u prva tri,mene palmeiras vise vuce da ce uzeti copu l i da ce se tu max fokusirati.Sve je moguce na kraju 4-5 ekipa u igri vjerujem do zadnjih par kola.
Da hoce atletiko kako zivnut do kraja

Odgovori

Natrag na “Ostale lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.