Juventus FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Koga mislite da ćemo dobiti u 1/4 finalu?

Anketa je završila: 15 mar 2019, 07:26.

Barcelona
3
12%
Tottenham
2
8%
Porto
7
28%
Ajax
4
16%
United
5
20%
City
0
Nema glasova.
Liverpool
4
16%
 
Ukupno glasova: 25

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12646
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 22 jul 2018, 16:04

Vidal na korak do Intera :puke: Vjerujem da bi sve uradio da se moze vratiti u nas, nema povtatka, izdao nas je zbog par miliona i upropastio karijeru.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 22 jul 2018, 16:54

Mig_Mig je napisao/la:Vidal na korak do Intera :puke: Vjerujem da bi sve uradio da se moze vratiti u nas, nema povtatka, izdao nas je zbog par miliona i upropastio karijeru.
Nesto kontam da u slucaju da vidal dodje kod kineza,da bi sa njim i radjom imali jaku sredinu a pojacali su odbranu sa onim iz lazia da bi mozda oni bili najozbiljiniji kandidati za 2 mjesto mislim da cemo se sa njima boriti ove ostale na uzimam za ozbiljno
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 jul 2018, 16:55

Nikakva izdaja. Samo respekt za velikog Artura.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 22 jul 2018, 16:57

BREAKING NEWS :
na vise mjesta sam procitao da bi mogli vratit howedesa na jos 1 sezonu a da cemo do kraja mercatta ganjat nekog top veznjaka :kafa: :kafa:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12646
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 22 jul 2018, 17:03

Pogba je napisao/la:Nikakva izdaja. Samo respekt za velikog Artura.
Pa stoji to da je jedan od omiljenih likova, al i mala izdaja kod transfera u Bayern. Bilo kako bilo veliko hvala Vidalu. Sto se tice Howedesa, hmm nisam pametan, u najboljim je godinama, spojio je pola godine bez povrede i moguce da bi nam valjao.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 22 jul 2018, 18:25

I dalje fali veznjak koji bi se kupio da nije izbila priča oko CR-a i čini se da su odustali od toga. To ne mijenja činjenicu da i dalje fali. Artura bi u svaka doba doveo. Howedes ako je zdrav onda više nego rado, pokriva stopera i desnog beka, doveo bi se za siću, a bolji je 10x od Darmiana.

John Elkan novi predsjednik Ferraria, zanimljivo. :mrgreen:
slika
Šteta što će krucijalan dio priprema opet proći bez okosnice ekipe. Praktično na turneju idemo s djecom, bez ijednog napadača iz prve ekipe.
Valjda nećemo gledati 5-5-0 formaciju kao lani protiv Barcelone. :mrgreen:

Pokupih sa VS-a jednu 3-5-2 koju mogu igrati na turneji:

------------------------Szczęsny-----------------------
--------------Caldara Benatia Chiellini--------------
-Cancelo Khedira Pjanic Emre Can Alex Sandro-
------------------Bernardeschi Favilli----------------
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 22 jul 2018, 19:20

Pogba je napisao/la:I dalje fali veznjak koji bi se kupio da nije izbila priča oko CR-a i čini se da su odustali od toga. To ne mijenja činjenicu da i dalje fali. Artura bi u svaka doba doveo. Howedes ako je zdrav onda više nego rado, pokriva stopera i desnog beka, doveo bi se za siću, a bolji je 10x od Darmiana.

John Elkan novi predsjednik Ferraria, zanimljivo. :mrgreen:
slika
Šteta što će krucijalan dio priprema opet proći bez okosnice ekipe. Praktično na turneju idemo s djecom, bez ijednog napadača iz prve ekipe.
Valjda nećemo gledati 5-5-0 formaciju kao lani protiv Barcelone. :mrgreen:

Pokupih sa VS-a jednu 3-5-2 koju mogu igrati na turneji:

------------------------Szczęsny-----------------------
--------------Caldara Benatia Chiellini--------------
-Cancelo Khedira Pjanic Emre Can Alex Sandro-
------------------Bernardeschi Favilli----------------
Ne znam zasto dobijem proliv kad vidim ovu formaciju,ali ovo mi se svidja sa ovim bekovima i pjanke kao pirlo a berna mi bas nekako lezi na desetki moglo bi mozda nesto biti i od ovoga
Ono sto je sigurno Max sad ima toliko igraca raznih profila i karakteristika da svrsava i moze mixati kako zeli :lol:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 23 jul 2018, 18:53

Kako javlja ugledna Marca Pogba želi svim silama nazad u Torino,gdje je pruzio najbolje partije koje si ga definisale kao jednog od najboljih veznjaka na svijetu.Navodno je cak i naredio svom menadjeru Raioli sa pod svaku cijenu realizuje ovaj transfer.Navodno je veoma razocaran Mourinjom kao i samim klubom i rezultatima.Opste je poznato da je Pogba ostao i dalje u bliskom kontaktu sa nekim igracima Juvea a posebno sa Dybalom.Po nekim pricama prihvatio bi i dosta manju platu u odnosu na sadasnja primanja.Shvatio je da je pogrijesio i da je njegova kuca u Torinu.Dolaskom Ronalda,Emrea,Cancela i mogucim dolaskom Pogbe Juventus bi bio nevjerovatno jak na svim pozicijama,i sto je posebno interesantno, trener Stare Dame Max Allegri bi imao nevjerovatan izbor izgraca za razne takticke kombinacije i formacije seme.
Da li eventualni povratak povratak Pogbe znacio odlazak Pjanica ??
Allegri.je jasan:Mire je jedan od stubova ekipe i pod svaku cijenu treba ostati.
Ono sto.je znacajno u eventualnom povratku Pogbe jeste to da za razliku od Barcelone i PSG koji su odmah demantovali takve informacije,u Torinu šute.Ista situacija je bila i oko dolaska CR7 .Da li to sta znaci,vidjet cemo u narednim danima
:kafa: :kafa: :kafa: :shock: :shock: :opaopa: :opaopa:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

JuventinoVero
Postovi: 3655
Pridružen/a: 29 dec 2012, 20:02
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoVero » 23 jul 2018, 19:50

E vala ako i njega dovedu riječi neću reći do kraja zivota protiv uprave, naravno ako ostanu svi koji trebaju da ostanu.
#ALLEGRIOUT

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 23 jul 2018, 21:25

iskreno ja sam pesimist u vezi dolaska da li Pogbe SMS Godina ili nekog treceg iz razloga sto jos nismo nikoga prodali bar za ozbiljnije pare
a i mislim da s obzirom na CR 7 dosao i da je taj posao iznenadio i samu upravu i trenera,pa se poremetio plan kojeg su vjerovatno imali(za mercatto).
jos nesto:nekako mi sve ovo previse.da razmisljamo o nekim imenima cije su vrijednosti preko 100 milki.jednostavno mi to ne lezi :)
valjda nisam navikao na to hahahhahha
ipak su doveli Kikija vec samim time premasili su planove.bilo koji jak i tehnicki kvalitetan veznjak i ovaj mercatto ulazi u istoriju :)
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
Nedved11
Postovi: 2716
Pridružen/a: 02 nov 2012, 18:57
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Nedved11 » 23 jul 2018, 21:26

Juventus today contacted Pjanic's new agent, Fali Ramadani, and informed him that the player is not for sale at any price. In return, the agent reassured Juve, that he will not even consider any offers that are less than 100m. Contract renewal expected in coming weeks. #SkyItalia
:thumbup:
*38* SCUDETTI VINTI SUL CAMPO*

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 23 jul 2018, 21:29

18/19 Juventus away kit!
slika
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 23 jul 2018, 23:06, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12646
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 23 jul 2018, 22:52

Nedved11 je napisao/la:
Juventus today contacted Pjanic's new agent, Fali Ramadani, and informed him that the player is not for sale at any price. In return, the agent reassured Juve, that he will not even consider any offers that are less than 100m. Contract renewal expected in coming weeks. #SkyItalia
:thumbup:
Ma nema sanse i to je to. Ne vidim igraca koji bi ga mogao zamjeniti, evo da mozemo birati ofanzivno ne postoji bolji igrac. Usutili smo se zadnjih dana, pune se baterije?
Max Allegri 300 💪💪💪

J1897
Postovi: 3915
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 23 jul 2018, 23:32

Neide Miralem nigdje..
Pitanje je hocel se Higuain rijesiti vise ili i on ostaje..
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Pogba
Postovi: 19682
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 24 jul 2018, 00:07

Sportitalia - Bonucci vicino al clamoroso ritorno alla Juventus!
:?
Valjda je zezancija. Iz Milana jedini koji bi mogao biti interesantan je Romagnoli. Inače, slomiše se pričom o stoperima, a tu smo pokriveni. Istina, ima tu priča oko Rugania. Dajte veznjaka i da počnemo igrati.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
Burberry46
Postovi: 4645
Pridružen/a: 20 okt 2011, 18:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Burberry46 » 24 jul 2018, 00:50

Fuj, nikad ga ne bih vratio
1946

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12646
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Mig_Mig » 24 jul 2018, 09:19

Leo, moze Leo i 45miliona :D Dogovor blizu..
Max Allegri 300 💪💪💪

Italia
Postovi: 5753
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 24 jul 2018, 09:30

Kao njegov nekadasnji najveci navijac, NIKAD!

Imamo dovoljno dobru ekipu i bez njega, a radije bih gurao Caldaru. Realno Benatia i Chiellini su prvi izbori i ovaj ce dobijat sansu tek ko rezervista. Dodje li jos jedan stoper, onda ce mu razvoj biti ko u Ruganija. Radije bih da pocneo praviti konacno jednog stopera, a ne da muzemo ove 30godisnjake.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 24 jul 2018, 09:42

Leo Bonucci i povratak??? :nene: :nene: :nene: :nene:
nakon svega sto je receno i uradjeno,ne hvala
ako bi ovo uradili uprava bi pokvarila sve sto je dobro uradila ovog mercatta
No,grazie ! sto dalje :thumbdown: :thumbdown: :sick: :sick: :puke: :puke: :puke:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la juvebosna » 24 jul 2018, 09:44

Burberry46 je napisao/la:Fuj, nikad ga ne bih vratio
:thumbup: :thumbup:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Zaključano

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.