Prva liga FBiH - 2018/19

Moderator/ica: GracanicaAA

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mancini » 21 jul 2018, 23:07

MortemHz je napisao/la:Ja ne provociram, ja iznosim cinjenice. Ja bi najvise u ligi volio gledati Olimpik i Slaviju umjesto neka druga dva kluba jer su mi blizu ''gostovanja''.
Kakve činjenice? Budalaštine pišeš da "ispadneš" zanimljiv.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la zizu1991 » 21 jul 2018, 23:12

Vijadukt je napisao/la:Dabogda da Bosna i Vitez zajedno osvoje 30 bodova
Sta je s ovim Vitezom? Ubi ih Rudar danas koji nama nije presao polovicu 5 puta za 90 minuta
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Wandelanoite » 21 jul 2018, 23:24

zizu1991 je napisao/la:
Vijadukt je napisao/la:Dabogda da Bosna i Vitez zajedno osvoje 30 bodova
Sta je s ovim Vitezom? Ubi ih Rudar danas koji nama nije presao polovicu 5 puta za 90 minuta
Nista i dobar rezultat s obzirom da se takmiče u rangu nize, u drugoj ligi zapad.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la zizu1991 » 22 jul 2018, 11:15

Wandelanoite je napisao/la:Nista i dobar rezultat s obzirom da se takmiče u rangu nize, u drugoj ligi zapad.
Kasnije sam shvatio da sam ih pomiješao sa NK.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mexico » 23 jul 2018, 13:48

spiska je napisao/la:Dugo je prvenstvo, ako Velez misli lepršavo onda se grdno vara, ove godine ima tu jos ekipa koje sute a rade dobar poso poswebno Rudar Kakanj, Zvijezda, Metallghe. Ako misle lagano onda se grdno varaju.
Ko je rekao da cemo lagano. Realno imamo najbolju ekipu koja je dvije godine na okupu i koja je uigrana. Od konkurencije vidim samo Olimpik a to Zvijezda Rudar dajjj bola jesi dobar s glavom pa koji je cirkus u Zvijezdi forumasi na forumu pisali upravi i izrazavali zelje koje bi igrace voljeli. Isto neka poljoprivredna zadruga :lol: :lol: Rudar standardno skupit ce bodova do proljeca i onda prodavat,Methalege sumnjam da ista moze jer sve sto su dovodili je slabo da bi se napala PL. Jedinstvo tek mozda iduce godine,Orasje Capljina ekipe koje nemaju ambicije za ulazak tako da ostaje na nama i Olimpiku. Ove prodavace tipa Bratstvo ne treba ni komentarisat osim zahvalit im se na Edi Vehabovicu kao i vama na Cvijanovicu :wave:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la spiska » 23 jul 2018, 14:07

Cvijanovic je najbolji igrač kuci na strani 2 klizeća starta malo oštrija na njega nema ga nigdje. A svugdje na forumu se diskutuje koga bi zeljeli vidjeti u dresu, kao da se na forumu veleza ne komentarise ko bi mogao obuci dres veleza ili ne, a zvijezdina uprava čita forum jarane ko dnevnu štampu.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la ASD » 23 jul 2018, 14:14

Mexico je napisao/la:
spiska je napisao/la:Dugo je prvenstvo, ako Velez misli lepršavo onda se grdno vara, ove godine ima tu jos ekipa koje sute a rade dobar poso poswebno Rudar Kakanj, Zvijezda, Metallghe. Ako misle lagano onda se grdno varaju.
Ko je rekao da cemo lagano. Realno imamo najbolju ekipu koja je dvije godine na okupu i koja je uigrana. Od konkurencije vidim samo Olimpik a to Zvijezda Rudar dajjj bola jesi dobar s glavom pa koji je cirkus u Zvijezdi forumasi na forumu pisali upravi i izrazavali zelje koje bi igrace voljeli. Isto neka poljoprivredna zadruga :lol: :lol: Rudar standardno skupit ce bodova do proljeca i onda prodavat,Methalege sumnjam da ista moze jer sve sto su dovodili je slabo da bi se napala PL. Jedinstvo tek mozda iduce godine,Orasje Capljina ekipe koje nemaju ambicije za ulazak tako da ostaje na nama i Olimpiku. Ove prodavace tipa Bratstvo ne treba ni komentarisat osim zahvalit im se na Edi Vehabovicu kao i vama na Cvijanovicu :wave:
Metalleghe ima mladu ekipu i vecina tih igraca su jako talentovani.
U drugom dijelu prosle sezone su bili uz Velez mozda i najbolja ekipa lige.
Sad ne znam kakve su im ambicije jer nemaju stadion, cisto sumnjam da ce ici na ulazak.
Rudar ima neke jako dobre igrace u svojim redovima, ali su stari prodavaci magle, i sa puno jacim timom nisu zeljeli ici gore.
Za Zvijezdu cemo vidjeti, Ostrakovic, Pecelj, Jacimovic, Popovic, Jusufbasic, Ilic, Kadric su za ove lige ozbiljna pojacanja.
Zvijezdi fale stoper i vezni i imaju dobrih startnih 11, problem im je najveci sto nisu uigrani kao Velez i Olimpik.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mexico » 23 jul 2018, 14:18

spiska je napisao/la:Cvijanovic je najbolji igrač kuci na strani 2 klizeća starta malo oštrija na njega nema ga nigdje. A svugdje na forumu se diskutuje koga bi zeljeli vidjeti u dresu, kao da se na forumu veleza ne komentarise ko bi mogao obuci dres veleza ili ne, a zvijezdina uprava čita forum jarane ko dnevnu štampu.
Normalno da se diskutuje ali clanovi uprave ne pitaju forumase koga bi za kapitena ili da im forumasi predlazu igrace. Ono boli me taki ali mi smijesno
spiska je napisao/la:Da vas cujem forumasi ko bi po vama trebao biti novi kapiten tima jer je izvjesno da Prljača nece biti?
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mokroguz » 23 jul 2018, 14:56

@Mancini Bio sam na putu pa nisam ni imao vremena. Nije mi cilj paliti tenzije pa dosta od mene zasad. :D
Samo mi je cudno bilo upotreba rijeci ciji se znacaj skinuo. Povoljan mi je simptom da nas neki ovako rano pljuju i nadju problem u nasoj radosti na nasoj temi, nemam potrebe uzvracati, lovac kad pogodi plijen, nije taj koji dize buku u tom obracunu. Sve se fino sastalo sa analizom i jedne i druge ekipe, i mozemo opusteno i mirno docekati i ispratiti pocetak i tok ove sezone. Bice dosta finog fudbala. :thumbup:
Lijep pozdrav Velezu i Mostaru generalno, meni je Rahimic simpatican, i imate finih igraca. Poseban pozdrav za zizu1991 i jos par rodjenih(zaboravih im ime) koji su, ako se dobro sjecam, realno komentarisali utakmice k'o navijaci, Rudara, Capljine, Bosne, Zvijezde i drugih. Ja to cijenim.

@Mexico Mislim da svacije uprave citaju forum, i oni su ljudi kao mi. Nije bas lahko izmisljati nove ideje, inspiracija nije losa stvar i moze se bilo gdje naci. Na telefonima im se vjerovatno menadjeri javljaju, a oni imaju svoje interese, svojima ce se najradje vjerovati.
Bog zna s kim smo se svi kacili prekovremeno, i koji su se medjusobno kacili, otrovni dvoboji po forumu da bi na televizoru mogli biti civilizovana gospoda.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la SMR187 » 23 jul 2018, 16:33

Mexico je napisao/la:Ko je rekao da cemo lagano. Realno imamo najbolju ekipu koja je dvije godine na okupu i koja je uigrana. Od konkurencije vidim samo Olimpik a to Zvijezda Rudar dajjj bola jesi dobar s glavom pa koji je cirkus u Zvijezdi forumasi na forumu pisali upravi i izrazavali zelje koje bi igrace voljeli. Isto neka poljoprivredna zadruga :lol: :lol: Rudar standardno skupit ce bodova do proljeca i onda prodavat,Methalege sumnjam da ista moze jer sve sto su dovodili je slabo da bi se napala PL. Jedinstvo tek mozda iduce godine,Orasje Capljina ekipe koje nemaju ambicije za ulazak tako da ostaje na nama i Olimpiku. Ove prodavace tipa Bratstvo ne treba ni komentarisat osim zahvalit im se na Edi Vehabovicu kao i vama na Cvijanovicu :wave:
Preozbiljno shvatas temu Zvijezde. Pola ljudi trolla tamo

Na kraju krajeva, "ko bi trebao biti kapiten" (sam si citirao, pa procitaj ponovo) je pitanje o kojem se raspravlja i na temama ekipa iz Serie A, EPL, Bundeslige. Isto tako i za pojacanja. Ne znam sto je onda tema Zvijezde glupa jer radi isto?

Na temi ima ljudi koji su bliski Zvijezdi, ali nema clanova uprave pa da direktno njima neko predlaze nesto. Uozbilji se :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la SMR187 » 23 jul 2018, 17:42

Nije mi namjera da vrijedjam nikoga, mislim da sam ti odgovorio maksimalno korektno. Al ocito imas nekih psihickih problema, ko i pola onih facebook huligana sto nas pljuju samo zato jer smo vam uzeli bod u Mostaru.
Uopste me ne zanima sta neko ko ti misli o Zvijezdi, Zvijezdinim navijacima, pa ni temi Zvijezde. Konto sam samo da imas pogresan pogled na neke stvari, pa rekoh da te uputim. Ali cini se da srz problema lezi malo dublje nego sto sam mislio.

To je zadnji post od mene upucen tebi. Zivio


P.S. Za nove igrace se sazna tek kad potpisu? A pola Mostara jos krajem prosle sezone znalo da ce Cvijanovic potpisat za Velez. :)
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la zizu1991 » 23 jul 2018, 17:54

Samo lagano. Sportski pozdrav za Zvijezdu. Zdravog rivaliteta i prcanja nikad nije previse.

To je nasa BiH, to nema nijedna liga u regionu u prvoj ligi, a kamoli u drugoj drzavnoj.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la combe » 23 jul 2018, 23:30

Mexico je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Nije mi namjera da vrijedjam nikoga, mislim da sam ti odgovorio maksimalno korektno. Al ocito imas nekih psihickih problema, ko i pola onih facebook huligana sto nas pljuju samo zato jer smo vam uzeli bod u Mostaru.
Uopste me ne zanima sta neko ko ti misli o Zvijezdi, Zvijezdinim navijacima, pa ni temi Zvijezde. Konto sam samo da imas pogresan pogled na neke stvari, pa rekoh da te uputim. Ali cini se da srz problema lezi malo dublje nego sto sam mislio.

To je zadnji post od mene upucen tebi. Zivio


P.S. Za nove igrace se sazna tek kad potpisu? A pola Mostara jos krajem prosle sezone znalo da ce Cvijanovic potpisat za Velez. :)
Brko ali niko nije sugerirao upravi po forumima ili dr mrezama. Ejjj Ibro dovedi nam onog Cvijanovica iz Zvijezde dobar je pravo,ili da se Ibro registrovao na forum i pitao ejj raja koga da stavimo za kapitena :crazy: :lol: nemam nista protiv Zvijezde svega mi ali pravo seljacki i ko se ne slozi sa mnom nosi te manire. Normala citanje foruma,svaki klub to radi ali da stvara direktnu komunikaciju preko njega je sir iz mjeha zesci

Evo ti primjer za Brandaoa. Opali me vijest pozitivno umalo ne padoh na guzicu. Niko pojma nije imao. E to ti je brato kad izbacis mahalu i seljacki manir iz kluba
Dokle krov stigo ljudino. Pravi ste klub i tu vas uprava ne slusa a nije ko kod nas da citaju sa foruma. Jer vi ste na forumu davno i natkrili i stolice stavili a oni ni makli nisu boli ih taki. Il ce te opet cekat da nas seljak Dilfa pogura grebatori. Il mozda opet neka sergija. Yebo vas iljada vama ni karitas ne bi mogo pomoci. Nema kluba od rata na ovamo da se vise okoristio od drzave od vas i opet igrate na ledini i federalnu ligu sa nama seljacima, yebe vas imali ste dosta lopova sve pokrali. Kako to giganti??
Nego mani se ti Zvijezde i okrente se Sarajlicama da vas ne bi preskocili ko plitak potok. A ovdje ce te svakako dobit redu ko sto ste i naucili. "Potono" je Stari za one sto ga vole?!?

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la FORZZA » 24 jul 2018, 00:04

combe je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Nije mi namjera da vrijedjam nikoga, mislim da sam ti odgovorio maksimalno korektno. Al ocito imas nekih psihickih problema, ko i pola onih facebook huligana sto nas pljuju samo zato jer smo vam uzeli bod u Mostaru.
Uopste me ne zanima sta neko ko ti misli o Zvijezdi, Zvijezdinim navijacima, pa ni temi Zvijezde. Konto sam samo da imas pogresan pogled na neke stvari, pa rekoh da te uputim. Ali cini se da srz problema lezi malo dublje nego sto sam mislio.

To je zadnji post od mene upucen tebi. Zivio


P.S. Za nove igrace se sazna tek kad potpisu? A pola Mostara jos krajem prosle sezone znalo da ce Cvijanovic potpisat za Velez. :)
Brko ali niko nije sugerirao upravi po forumima ili dr mrezama. Ejjj Ibro dovedi nam onog Cvijanovica iz Zvijezde dobar je pravo,ili da se Ibro registrovao na forum i pitao ejj raja koga da stavimo za kapitena :crazy: :lol: nemam nista protiv Zvijezde svega mi ali pravo seljacki i ko se ne slozi sa mnom nosi te manire. Normala citanje foruma,svaki klub to radi ali da stvara direktnu komunikaciju preko njega je sir iz mjeha zesci

Evo ti primjer za Brandaoa. Opali me vijest pozitivno umalo ne padoh na guzicu. Niko pojma nije imao. E to ti je brato kad izbacis mahalu i seljacki manir iz kluba
Dokle krov stigo ljudino. Pravi ste klub i tu vas uprava ne slusa a nije ko kod nas da citaju sa foruma. Jer vi ste na forumu davno i natkrili i stolice stavili a oni ni makli nisu boli ih taki. Il ce te opet cekat da nas seljak Dilfa pogura grebatori. Il mozda opet neka sergija. Yebo vas iljada vama ni karitas ne bi mogo pomoci. Nema kluba od rata na ovamo da se vise okoristio od drzave od vas i opet igrate na ledini i federalnu ligu sa nama seljacima, yebe vas imali ste dosta lopova sve pokrali. Kako to giganti??
Nego mani se ti Zvijezde i okrente se Sarajlicama da vas ne bi preskocili ko plitak potok. A ovdje ce te svakako dobit redu ko sto ste i naucili. "Potono" je Stari za one sto ga vole?!?
Nek ti nisi POTONO...gluho i daleko bilo..SF-SN....forzza VELEZ :bih: :bih: :bih:

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la combe » 24 jul 2018, 09:02

Mexico je napisao/la:
combe je napisao/la: Dokle krov stigo ljudino. Pravi ste klub i tu vas uprava ne slusa a nije ko kod nas da citaju sa foruma. Jer vi ste na forumu davno i natkrili i stolice stavili a oni ni makli nisu boli ih taki. Il ce te opet cekat da nas seljak Dilfa pogura grebatori. Il mozda opet neka sergija. Yebo vas iljada vama ni karitas ne bi mogo pomoci. Nema kluba od rata na ovamo da se vise okoristio od drzave od vas i opet igrate na ledini i federalnu ligu sa nama seljacima, yebe vas imali ste dosta lopova sve pokrali. Kako to giganti??
Nego mani se ti Zvijezde i okrente se Sarajlicama da vas ne bi preskocili ko plitak potok. A ovdje ce te svakako dobit redu ko sto ste i naucili. "Potono" je Stari za one sto ga vole?!?
Oooo malo seljance pa ti bi ku.rac popusio citavom forumu da si navijac Veleza. Vazda o nekim sergijama a koliko vas ima ne mozete skuter kupit klubu a ne autobus ,stolice,krov ili obuci omladinski pogon toliko puta. Uhvati se freze i prskanja vocnjaka nabijem te na racku. Jest fudbal za tebe sa tom majmunolikom facom :lol: :lol:
Bas ste vi kupili krov i stolice? Yebaji ga ja zaboravio da ce biti postavljene do pocetka sezone tako kazu. Il je ono vec postavljeno prosle, tako su govorili, samo vjetar odnese i krov i stolice u Vrapcicima/Pticicima.
Grande Velez igra vec godinama drugi rang najlosije lige na svijetu, stvarno ste veliki.
Mi imamo makar frezu i vocnjake za razliku od vas kamenko. I jos jedan plus makar smo prvi u svom selu za razliku od vas "koji ste vjecito drugi i u svom grandu".
Al to je opet za vas prednost posto vama vec dugo ne ide uvijek mozete slaviti titule Zrinje. Ipak je to jedan grad. Pravac Bijeli Brijeg yebo Pticice.

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mexico » 24 jul 2018, 09:06

combe je napisao/la:
Mexico je napisao/la:
combe je napisao/la: Dokle krov stigo ljudino. Pravi ste klub i tu vas uprava ne slusa a nije ko kod nas da citaju sa foruma. Jer vi ste na forumu davno i natkrili i stolice stavili a oni ni makli nisu boli ih taki. Il ce te opet cekat da nas seljak Dilfa pogura grebatori. Il mozda opet neka sergija. Yebo vas iljada vama ni karitas ne bi mogo pomoci. Nema kluba od rata na ovamo da se vise okoristio od drzave od vas i opet igrate na ledini i federalnu ligu sa nama seljacima, yebe vas imali ste dosta lopova sve pokrali. Kako to giganti??
Nego mani se ti Zvijezde i okrente se Sarajlicama da vas ne bi preskocili ko plitak potok. A ovdje ce te svakako dobit redu ko sto ste i naucili. "Potono" je Stari za one sto ga vole?!?
Oooo malo seljance pa ti bi ku.rac popusio citavom forumu da si navijac Veleza. Vazda o nekim sergijama a koliko vas ima ne mozete skuter kupit klubu a ne autobus ,stolice,krov ili obuci omladinski pogon toliko puta. Uhvati se freze i prskanja vocnjaka nabijem te na racku. Jest fudbal za tebe sa tom majmunolikom facom :lol: :lol:
Bas ste vi kupili krov i stolice? Yebaji ga ja zaboravio da ce biti postavljene do pocetka sezone tako kazu. Il je ono vec postavljeno prosle, tako su govorili, samo vjetar odnese i krov i stolice u Vrapcicima/Pticicima.
Grande Velez igra vec godinama drugi rang najlosije lige na svijetu, stvarno ste veliki.
Mi imamo makar frezu i vocnjake za razliku od vas kamenko. I jos jedan plus makar smo prvi u svom selu za razliku od vas "koji ste vjecito drugi i u svom grandu".
Al to je opet za vas prednost posto vama vec dugo ne ide uvijek mozete slaviti titule Zrinje. Ipak je to jedan grad. Pravac Bijeli Brijeg yebo Pticice.
Imate frezu i vocnjake :lol: :lol: pa mrš na njivu frezaj nabijem te na racku cobane jedan :rol: 60 godina smo ispred vas i izbacite jos nekog igraca da ga pokupimo. Trebat ce nam za PL za klupe
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la combe » 24 jul 2018, 09:21

U pravu si 60 godina ispred nas a 100 iza svih ostalih klubova u PL. Za igrace ce mo lako dosta su od vas prethodnih godina dolazili nama(Kodro, Coric, Demic, Zvonic, Knezevic) i da dalje ne nabrajam. Ne znam kako to kad ste vi GRANDE?
Da bi bio veliki moras prvo biti prvi u svom gradu a vi to jos dugo nece te bit.
Rat je stao prije 22 godine do sad je se i sirotinjska krava udebljala a vi jos nikako da se razaberete. Puno je to godina i tek se tad vidi koliko ste ne sposobni.
Vi ste jedini klub od "velikih Bosanskih" iz bivse juge koji poslije rata niste napravili ni jedan spacan transfer i igrali evropu. Zapitalte se nekad zasto je to tako ako ste grande?
Nego vi ste naucili sergija, vitre, pogura Niksic, pogura Dilfa i tako godinama u krug.
Nego vi ce te jos malo u jos necemu bit Grande. Bi ce te rekorderi po broju sezona u federalci ipak vam je ovo 2-3 mandat.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la spiska » 24 jul 2018, 10:42

Frajer sebi utripovao da sam ja clan upravnog odbora hvala ti druze mexico, da ti nesto kazem posto vidim da si malo poglup dok sam bio clan upravnog odbora prije dvije godine nisam pisao uopšte na forumu o igračima i kapitenima ali sada kao navijač imam puno pravo isto tako nisam pisao ni prije mjesec dana kada sam bio u radnoj grupi, a ti si samo jedan obicni navijacic zeljan kompleksa druze valja osvojit prvu ligu a vi ste je zadnji puta osvojili prije rata! hahahaha

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la combe » 24 jul 2018, 10:54

Mani Spiska glupsona. Oni ako budu htjeli uci moraju pocet kupovat i stelit. A posto su oni "postenjacine" i dalje ce igrat federalku i gledat nama seljacima u leda.
Al hajd svakako njih 50% ode gledat Zrinju u euro kupovima da ih zelja mine.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la combe » 24 jul 2018, 11:05

Jest da to sad nije tema al mi smo patriotizam pokazali u ratu i od citave posavine jedini sacuvali svoju carsiju. Dok je vama od grada Mostara ostalo par mjesnih zajednica.
Ostalo vam ljudi uzeli i sad u rodenom gradu budete ko stranci. :shh: :thumbdown:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.