1. HNL

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,VanBasten,Devil,dubrava,Trigger

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 31 jul 2018, 23:12

Mokes je napisao/la:
Mogla bi HNL imati čak i 2 predstavnika za koju godinu :tokralju:
Sad je bukvalno svaki gol važan.

ps. ovo je bez večerašnjeg remija.
Ma HNL vec neko vrijeme seta oko tog 15. mjesta. Znalo se dogoditi cak da HNL bude 15. ili 14. i onda dodje grupna faza gdje Dinamo i Rijeka skupe nesto sitno bodova, a Austrija recimo rasturi i oni zasjednu na 15. poziciju.

Bit ce to zanimljivo pratiti i ove sezone. 15. mjesto bjezi za jednu pobjedu i jedan remi, a to je nista. Cak nije nedostizno ganjati neku visu poziciju. Al ja to sad povrsno pratim dok su jos kvalifikacije, pogotovo ova pretkola. Tek u play offu sjednem i pogledam protiv koga treba navijat, jer su konkurencija, a onda u grupnoj fazi bude napeto. Naravno, ishod se uvijek zna, HNL 16. ili nize :mrgreen:

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jolicnikola » 31 jul 2018, 23:56

šta se događa konkretno sa Hajdukom, ja sam na njihovoj temi izneo svoju teoriju

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 01 avg 2018, 22:06

Dinamo nositelj u play offu LP! Samo proci Astanu :mrgreen:

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Mokes » 01 avg 2018, 22:10

Signore je napisao/la:Dinamo nositelj u play offu LP! Samo proci Astanu :mrgreen:
Baš sam gledao onaj dokument s listom nosilaca i nenosilaca, kontam treba Dinamu da ispadnu i Salzbug i Celtic da bi bili nosioci, kad vidim da je izvlačenje prije 3. pretkola. I baš im se fino poklopilo da ispadnu Apoel, Ludogorec i Legia.

Na temi CL napisah da bi najviše želio da igraju s Zvezdom :ljepota:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 01 avg 2018, 22:24

Mokes je napisao/la:
Signore je napisao/la:Dinamo nositelj u play offu LP! Samo proci Astanu :mrgreen:
Baš sam gledao onaj dokument s listom nosilaca i nenosilaca, kontam treba Dinamu da ispadnu i Salzbug i Celtic da bi bili nosioci, kad vidim da je izvlačenje prije 3. pretkola. I baš im se fino poklopilo da ispadnu Apoel, Ludogorec i Legia.

Na temi CL napisah da bi najviše želio da igraju s Zvezdom :ljepota:
Bio bi to spektakl, al treba Zvezda proci, kao i Dinamo :mrgreen:

Moguci protivnici:
Qarabag/BATE
Zvezda/Trnava
Malmo/MOL Vidi
Young Boys

Ja se nadam Young Boysima.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 01 avg 2018, 22:26

Signore je napisao/la:
Mokes je napisao/la:
Signore je napisao/la:Dinamo nositelj u play offu LP! Samo proci Astanu :mrgreen:
Baš sam gledao onaj dokument s listom nosilaca i nenosilaca, kontam treba Dinamu da ispadnu i Salzbug i Celtic da bi bili nosioci, kad vidim da je izvlačenje prije 3. pretkola. I baš im se fino poklopilo da ispadnu Apoel, Ludogorec i Legia.

Na temi CL napisah da bi najviše želio da igraju s Zvezdom :ljepota:
Bio bi to spektakl, al treba Zvezda proci, kao i Dinamo :mrgreen:

Moguci protivnici:
Qarabag/BATE
Zvezda/Trnava
Malmo/MOL Vidi
Young Boys

Ja se nadam Young Boysima.
Takoder :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 01 avg 2018, 23:29

jopaa7 je napisao/la: Takoder :mrgreen:
Daleko najtezi moguci protivnik, ali ako se prodje onda se barem izbacilo nekog kvalitetnog. Nemaju ranking Celtica ili PSV-a, ali se nije izbacilo Skenderbeu za LP, izbacilo se jaku ekipu. Mada, da Dinamo dobije Videotona recimo, ne moze se nista reci, jer su HBS i Astana dobre ekipe i to sigurno nije lagan put ka LP.

A ti se nadas jer ti je blizu, pa bi mozda pogledao :mrgreen: Radije svoje molitve preusmjeri na sutra i desavanja u Glasgowu :mrgreen:

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 01 avg 2018, 23:40

Signore je napisao/la:
jopaa7 je napisao/la: Takoder :mrgreen:
Daleko najtezi moguci protivnik, ali ako se prodje onda se barem izbacilo nekog kvalitetnog. Nemaju ranking Celtica ili PSV-a, ali se nije izbacilo Skenderbeu za LP, izbacilo se jaku ekipu. Mada, da Dinamo dobije Videotona recimo, ne moze se nista reci, jer su HBS i Astana dobre ekipe i to sigurno nije lagan put ka LP.

A ti se nadas jer ti je blizu, pa bi mozda pogledao :mrgreen: Radije svoje molitve preusmjeri na sutra i desavanja u Glasgowu :mrgreen:
Ma nasi vecinom bolje igraju protiv ovih "boljih" dok u one slabije tekme udju onako "lako cemo" pa jedva. Ma cak mi i to nije toliko blizu, faking Bern al otislo bi se vjerojatno ako posao nebi sprijecio, sutra bi trebao do 20-21 raditi pa taman stignem pogledati ove moje i vjerujem u prolaz! :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 01 avg 2018, 23:55

jopaa7 je napisao/la: Ma nasi vecinom bolje igraju protiv ovih "boljih" dok u one slabije tekme udju onako "lako cemo" pa jedva. Ma cak mi i to nije toliko blizu, faking Bern al otislo bi se vjerojatno ako posao nebi sprijecio, sutra bi trebao do 20-21 raditi pa taman stignem pogledati ove moje i vjerujem u prolaz! :mrgreen:
O mladim momcima drugom prilikom, ako budu uopce izvuceni :mrgreen:

Ja vjerujem da vi sutra mozete dalje. Sto se utakmice vise blizi to mi sve vise djeluje kao realna opcija. Ni prvu niste zasluzili poraz. Mozda su vam igraci bili malo uplaseni (mada to nije bilo vidljivo), ali tek nakon utakmice su mogli vidjeti da mogu, da imaju sansu i sad trebaju ici na sve ili nista. Jedan gol Osijeka znacit ce jako puno. Ovi ako i zabiju ne treba ocajavati, Osijeku u svakom slucaju trebaju dva gola, pa je nebitno je 2-0 ili 2-1.

ja cu nazalost biti na putu, teska partija da pogledam. Ako bude na radiju rado cu poslusati. Prije par godina sam u putu slusao radio prijenos neke utakmice. Koji je to dozivljaj bio :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 02 avg 2018, 23:37

Drugo pretkolo EL, Slavia Sofija - Hajduk 2-3

Gledao sam zadnjih pola sata, tj. odmah nakon sto je Hajduk poveo 2-1. Uspio sam vidjeti zadnja dva gola na utakmici. Ovi djeluju bas kao amateri, a ni Hajduk nije puno bolji. Mislio sam da ce to odraditi dosta kvalitetnije, al bit ce da onaj mec u Osijeku nije bio nikakvo iznenadjenje. Hajduk je los i treba puno raditi. Sve u svemu, pobjeda ocekivana, vec nakon prve utakmice sam napisao da ocekujem pobjedu i u uzvratu.

Drugo pretkolo EL, Glasgow Rangers - Osijek 1-1

Ukupno gledano, dalje je prosla bolja ekipa, ali steta. U prvoj utakmici Osijek je bio bolji, a ovi pobjedili. Danas je Rangers bio bolji, a sve do 1-0 smo mogli gledati bas dobru utakmicu. Bilo je prilika na sve strane i nakon 1-0 tempo je pao. Rangers se zatvorio, a Osijek bez ideje. Nakon onog gola za 1-1 Osijek je pokazao koliko su mala ekipa. Prvo Sorsa ganja loptu nazad i umjesto da ju cisto vrati golmanu on ju nabija u aut, poklanja ju protivniku, a imas dvije minute do kraja i fali ti jedan gol. Onda Henty zeli isprovocirati tucnjavu. Ne znam jel on dobar u glavu. U takvoj situaciji ne galamis ni na kog osim na suca, a i to trceci nazad ili naprijed, nebitno. Treba Osijeku jos puno iskustva, a fali im i poneki igrac.

Mislim da oni prvo nisu imali srece izvukavsi Rangersa. Ja sam mislio da ce oni biti lagan zalogaj, ali onda dovedose nekoliko odlicnih igraca i preko noci se pretvorise u dobru ekipu. Zelim im da osvoje ovo takmicenje i dogodine budu nositelji u pretkolima, da ne smaraju vise ovako. Osijek moze zaliti, jer se nakon ovog pretkola zdrijeb bas otvorio. Al trebalo je odigrati prvu utakmicu s malo vise muda i malo vise rizika. Da se kuci dobilo bilo bi potpuno drugacije. Ili da se barem nije izgubilo. Rangers jeste bio bolji, ali ne toliko da ih se nije moglo proci.


Trece pretkolo LP, Astana - Dinamo
Trece pretkolo EL, Hajduk - Steaua
Trece pretkolo EL, Sarpsborg - Rijeka


Mislim da su sva tri kluba dobili ono sto su zeljeli. Hajduk i Dinamo su navijali za Astanu i Steauu, ne zato sto su im to lakse prepreke od njihovih protivnika, nego sto prolaz Astane i Steaue nudi mjesto nositelja u play offu LP za Dinamo, odnosno u play offu El za Hajduk. Rijeka je mogla na Sarpsborg ili St.Gallen i uvjetno receno dalje je prosla losija ekipa. St.Gallen je bio favorit i iz Rijeke su prizeljkivali iznenadjenje i dobili su ga. Oni nisu imali sansu za mjesto nositelja u play offu bez obzira tko prosao u susretu Sarpsborga i St.Gallena.

Zdrijeb play offa je u ponedjeljak. Dinamo svoj mec igra u utorak u 16h. Hajduk i Rijeka igraju u cetvrtak, a satnica ce tek naknadno biti potvrdjena.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la invincible1921 » 03 avg 2018, 01:44

Sve inekako, al jednu stvar nikako ne mogu shvatit...Dalmacija kao stub NOB-a i Partizanske vojske. Dio jugoslavije koji je dao mozda i najvise u ww2 . Hajduk klub koji je dobio poseban status kako poslije rata, tako i u samom ratu....i dodje Torcida i forsira promovira neko ustastsvo i prvrzenost fasizmu... :crazy: :crazy:

Mozda je off za temu, ali kad sam bio i u Splitu to mi je toliko upadalo u oci i bilo nevjerovatno
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 03 avg 2018, 19:57

slika
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la marconato » 03 avg 2018, 20:37

Signore je napisao/la:slika
:rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
:rol:

To onaj visoki, sto je bilo price da je zainteresovan Atletiko, Real, ko vec?!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 03 avg 2018, 23:26

marconato je napisao/la:
To onaj visoki, sto je bilo price da je zainteresovan Atletiko, Real, ko vec?!
Ne, to je Letica. Ovaj je treci golman Hajduka. Vjerojatno je za iskorak mislio na to sto ce sad valjda biti prvi golman, a ne vodonosa, ali je smijesno da 'hajdukovo dite' izjavi kako mu je Dinamov satelit klub iskorak u karijeri u odnosu na Hajduk :lol: :lol:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la marconato » 04 avg 2018, 12:53

Normalno da je smijesno. Hajduk je institucija za Lokomotivu i slicne!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la marconato » 05 avg 2018, 22:45

Sta je ovo s Poljuda, zar nije skoro trava mijenjana?
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 05 avg 2018, 23:14

marconato je napisao/la:Sta je ovo s Poljuda, zar nije skoro trava mijenjana?
Ultra, kao i svake godine :mrgreen: Plate oni uredno svu stetu, nema brige. A mislim da sad nema nikakve stete ispod travnjaka, samo ce trebati 20tak dana da se travnjak oporavi.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 06 avg 2018, 12:31

Dinamovi putevi u LP:

11/12 - Nefchi, HJK, Malmo
12/13 - Ludogorets, Sheriff, Maribor
15/16 - Fola, Molde, Skenderbeu
16/17 - Vardar, Dinamo Tbilisi, RBS

18/19 - Hapoel BS, Astana, Young Boys

Ovo bi definitivno bio najtezi put u LP koji je Dinamo prosao, ako ga prodje. Zato sam prizeljkivao YB. Volio bih da Dinamo nije bio nositelj i da igra sa Celticom, jer bi to bio klasik.

Avatar
jopaa7
Postovi: 6004
Pridružen/a: 29 nov 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la jopaa7 » 06 avg 2018, 13:22

Ipak eto YB ako prodju :mrgreen:

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: 1. HNL

Post Postao/la Signore » 06 avg 2018, 14:33

Play off EL

Sarpsborg (NOR) - Rijeka (CRO) v Pyunik (ARM) - M. Tel-Aviv (ISR)
Slovan Bratislava (SVK) - Rapid W. (AUT) v Hajduk Split (CRO) - FCSB (ROU)
H. Beer-Sheva (ISR) - APOEL (CYP) v Astana (KAZ) - Dinamo Zagreb (CRO)

Rijeka s obzirom da nije nositelj dobila je*eno dobar zdrijeb. Moraju prvo proci norvezane od kojih su jaci, a onda slijedi MTA s kojim sigurno mogu ravnopravno odigrati i potuci se za EL.

Za Hajduk ne znam sta bi rekao. Ako prodju Steauu onda vjerujem da mogu i Rapida. Igraju lose, ali ako se nesto popravi u ovih par dana onda je sve moguce.

Za Dinamo se nadam da nece igrati ovu utakmicu, tj. da ce proci Astanu i svoj put nastaviti u play offu LP. Smijesna cinjenica da je opet HBS izvucen, ali Boze moj. Iako je Dinamo pokazao da je bolji od njih, mene plasi taj zdrijeb, jer bi se u Dinamu mogli opustiti i onda slijedi sok. Zato rijesiti Astanu i na YB u LP.

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.