NK Jedinstvo Bihać

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 04 avg 2018, 11:35

Bas tako, pogotovo ako se krene u akciju prikupkljanja za krov ili pomocne terene nece biti dobro... Receno je da ce se u prvenstvo krenuti sa novim stolicama i krovom, a da ce se ostalo poceti isto sredjivati, sad je vec jasno da od toga nece biti nista mopguce, bar ne do pocetka prvenstva.

Treba strpljenja svima, ali vidjeti cemo sta ce od svega biti...

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 04 avg 2018, 11:58

New rastu pare na drvetu. Veliki je napredak stvaranje ekipe za takmičenje. Otvaranjem omladinske škole stanje bi bilo još bolje.

A to sad krov, stolice mislim da ima priritetnijih stvari. Poput pomoćnih terena za trening.

A bišćani su inača nadaleko poznati po pljuvanju svega onog što neko pokuša napraviti dobrim u gradu.

Avatar
Mramic24
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 maj 2018, 11:54
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic24 » 04 avg 2018, 13:19

Po Jedinstvu mogu sad pljuvati samo idioti i oni koji nisu i nece izvuci licnu korist iz kluba , hvala bogu takvih je malo , tako da nemoj da se narusava pozitivna atmosfera glupostima , toga je normalnom svijetu vise preko glave , od prikupljenih sredstava za stolice direktno od biscana , moglo se platiti eventualno pripreme na Jahorini i 2 plate Jagodicu , tako da molim vas ,, ispeci pa reci , nemojte pisati svakakve djecije gluposti sto cujete iz svacijih usta !!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la drakensang » 04 avg 2018, 13:53

Tako vam je svugdje, evo npr. kod nas kasni krov iz razumljivih razloga,napisanl saopstenje zasto kasni, ali ljudi kontaju da je to samo dodjes dovedes ljude napravis sve i odes kuci. Susretat cete se sa puno problema a vjrv najvevi ce bit ti "zli jezici" sto ce iz ovog ili onog razloga sabotirat i pljuvat sve. Samo jako i uz klub, ako vidite da vam ljudi u UO zele dobro, ne birajte sredstva kojima cete to odbranit. Sretno jedinstvu u sezoni.

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 04 avg 2018, 14:03

Ljudi navalili na krov i stolice a do tačno prije mjesec dana je bilo pitanje da li će Jedinstvo opstati. Da nije formirana ova uprava ni tribine nam nebi trebale, mogli bi stadion staviti za smještaj migranata ili ga dati nekom da posadi rompir ili maline

Ismar1986
Postovi: 67
Pridružen/a: 16 maj 2018, 23:24
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Ismar1986 » 04 avg 2018, 14:38

drakensang je napisao/la:Tako vam je svugdje, evo npr. kod nas kasni krov iz razumljivih razloga,napisanl saopstenje zasto kasni, ali ljudi kontaju da je to samo dodjes dovedes ljude napravis sve i odes kuci. Susretat cete se sa puno problema a vjrv najvevi ce bit ti "zli jezici" sto ce iz ovog ili onog razloga sabotirat i pljuvat sve. Samo jako i uz klub, ako vidite da vam ljudi u UO zele dobro, ne birajte sredstva kojima cete to odbranit. Sretno jedinstvu u sezoni.
Ovako iskreni i čestiti ljudi misle...Svaka čast!

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 04 avg 2018, 14:53

Ma mi smo svi napaceni nama nista i ne treba dati. **** vas krov i stolice isti mi je k ne moram sjediti nikako stojwcu i gledati ali da gledam nogomet da gledam borbu da gledam omladinske skole djecu sta ste zapeli za **** stolice jel vam zao dsti i 2marke za ulaz koliko vam je stali do para ovim ljudima se treba zahvaliti na svemu u ovih mjesec dana

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 04 avg 2018, 20:04

Jedinstvo - Sloboda 3-0 Nuspahic, Vucic, Addy

Do sada bez primljenog gola.

BihacSN
Postovi: 463
Pridružen/a: 01 mar 2012, 16:05
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BihacSN » 04 avg 2018, 20:43

Iako Sloboda nije mjerilo kvalitete ja sam danas prezadovoljan igrom i zalaganjem svih igrača Jedinstva. Mislim da imamo odličan tim i da ni jedna ekipa u ovoj ligi neće lako izaći na kraj s nama. Uglavnom ćemo biti u vrhu tabele


I da dodam onoliko gledalaca nemaju ni premijerligaške ekipe na prvenstvenim utakmicama. Ovo bila prijateljska i plaćao se ulaz. Šta će biti protiv Bosne

Ismar1986
Postovi: 67
Pridružen/a: 16 maj 2018, 23:24
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Ismar1986 » 04 avg 2018, 21:08

Svaka čast momcima, trenerima i svima koju su nam omogucili da nakon dugo godina uživamo u igrama Jedinstva...Slazem se da Sloboda nije mjerilo naše jačine ali isto tako sam fasciniran ekipom, vidi se da je Jahorina pozitivno djelovala na ekipu...Ekipa puca od snage, optimizma! Pojacanja super imamo 2 ekipe koje mogu odgovoriti zadatku...Bravo za Addya, a pogotovo za decka Tahirovića vrhunski stoper...Fantazija!

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 04 avg 2018, 23:11

Sta reci, 18:0 gol razlika, nadam se da cemo ovako nastaviti i u prvenstvu da gazimo...

Avatar
Mramic24
Postovi: 99
Pridružen/a: 17 maj 2018, 11:54
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Mramic24 » 05 avg 2018, 03:04

Pojedini nasi mladi igraci su me fascinirali , ali od ovih kojih ne poznajem je stoper pored ekre odlican igrac , smiren stalozen , nadam se da ce biti takav i u sezoni , i momak broj 2 , bocni odlican igrac ... svaka mu cast , momak ako citas imas strasnu nogometnu inteligenciju za svaku pohvalu .. :bih: :bih: . Sve u svemu danas je ovo izgledalo odlicno , momci su stvarno spremni i iznenadila me je njihova trka i borbenost i presing . Medjutim ovo sve uzimam sa dozom opreza zbog toga sto je ekipa bilo vidno losija od nase . Vidjecemo protiv Veleza na cemu smo , a oni nam jesu sigurno mjerilo trenutnog stanja..

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 05 avg 2018, 10:15

Koliko pozitivnih komentara haha pobijedimo li u subotu i protiv Capljine barem X protiv Veleza je pun stadion. A i protiv Bosne ocekujem najmanje 3000

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la Iceplayer » 05 avg 2018, 13:03

Ljudi moji zadnji put me je euforija pucala kad smo se sa Slobodom borili za Pl, tek nedelja a nmg docekati subotu :o

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la xinxee » 05 avg 2018, 13:07

Bravo Jedinstvoo :bih:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 06 avg 2018, 07:56

Iceplayer je napisao/la:Ljudi moji zadnji put me je euforija pucala kad smo se sa Slobodom borili za Pl, tek nedelja a nmg docekati subotu :o


A tad i nismo licili na klub sve je nesto islo na neko natezanje ovo sad je tek euforija sacekaj da krenu pobjede Pitacu te onda kako je hahah

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la NeRi_K » 06 avg 2018, 08:39

Trenutno nema potrebe za euforijom, jer što neko reče prije dva mjeseca klub je bio na pragu gašenja.

Istina je da nakon dugo vremena NK Jedinstvo ima široku ekipu za prilike u Prvoj ligi FBiH i vidljivo je da Jagodić zna šta radi.

Prije ćemo doći do Premijer lige BiH ako ne budemo previše razmišljali o istoj, iako po meni ulazak u Premijer ligu ne treba biti prioritet dok se klub ne stabilizuje.

Kako smo bili u nezavidnoj poziciji trenutno nema potrebe za kritikama, treba pustiti ljude da rade. Jedino što je potrebno je pomoć i naša sugestija kako bi sve na kraju bilo na obostrano zadovoljstvo.

Prioriteti trebaju biti infrastruktura, omladinska škola i sistem funkcionisanja kluba, a uspjeh će doći.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

AskoSN
Postovi: 70
Pridružen/a: 26 apr 2014, 21:35
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la AskoSN » 07 avg 2018, 00:54

Jdinstvo ako udje u PL sa kupovinom utakmica jbg ne trebamo ni ici nigdje,hajd eto pred nama je ,,,fajt sa Velzom i Olimpikom.ko bude bolji nek ide ali bez namjestaljki,ako ih bude od strane jedinstva ja nikad necu otici na utamicu

Avatar
BIHfAnatiC86
Postovi: 211
Pridružen/a: 12 maj 2014, 20:43
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la BIHfAnatiC86 » 07 avg 2018, 07:14

AskoSN je napisao/la:Jdinstvo ako udje u PL sa kupovinom utakmica jbg ne trebamo ni ici nigdje,hajd eto pred nama je ,,,fajt sa Velzom i Olimpikom.ko bude bolji nek ide ali bez namjestaljki,ako ih bude od strane jedinstva ja nikad necu otici na utamicu
Mislim da savez ne dozvoljava drugacije da se napusti ovaj cirkus, jednostavno te uguse sudijama, ali pred nama je...

nebeskasila
Postovi: 2419
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: NK Jedinstvo Bihać

Post Postao/la nebeskasila » 07 avg 2018, 12:05

AskoSN je napisao/la:Jdinstvo ako udje u PL sa kupovinom utakmica jbg ne trebamo ni ici nigdje,hajd eto pred nama je ,,,fajt sa Velzom i Olimpikom.ko bude bolji nek ide ali bez namjestaljki,ako ih bude od strane jedinstva ja nikad necu otici na utamicu


I ja sam protiv toga ali u premier ligy bez kupovine neces uci ako kupuju svi drugi nek kupe i nasi samo da odemo u tu PL a onda tamo nek igraju posteno nek se bore jer iz ove lige niko nikad nije otisao posteno

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.