FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 19:06

Arturo Vidal: "Da li sam ja anti-madridista? Ja sam 'anti' svakog kluba koji igra protiv Barcelone."

"Moj prelazak u Barcelonu je veći korak u mojoj karijeri od prelaska u Bayern."

"Real Madrid? Cilj mi je da osvojim Ligu prvaka, a želim to da uradim sa Barcelonom."

"Čuo sam da se u medijima govori o Barceloninoj DNK, ali ja sam ubijeđen da sa igračima imam nešto zajedničko."

"Leo Messi je najbolji igrač u historiji fudbala. Divan je osjećaj biti u istoj ekipi sa njim. Znam kako je igrati protiv njega."

"Kada mi je agent saopštio da se Barcelona interesuje za moje usluge, rekao sam mu da ne prihvata niti jednu drugu ponudu osim one iz Barcelone."

"Da li sam spreman za igru? Istina je da sam imao problema sa koljenom, ali sam i više nego spreman da igram. Već danas ću trenirati sa kolegama."
Like a boss.. :cool:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la SiamoNoi » 06 avg 2018, 19:38

AlfredNobel je napisao/la:Ne znam šta se desilo ovom Rafinhi, kakav procvat, nevjerovatno.. Obavezno ga ostaviti, može on dosta toga ponuditi.
:ljepota:

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 06 avg 2018, 19:57

Prodat dok se jos uvijek dobre pare mogu uzeti.

On igra neku nedefinisanu poziciju za Barcin sistem.
Odlican je na pozicije 10-ke , ali Barca tu ili ne treba igraca ili jednostavno ima za klasu boljeg koji to moze popuniti.

40miliona staviti cijenu, koliko mu i jeste neka realna cijena na danasnjem trzistu.
Ako se niko ne zakaci , ostaviti ga da bude ispomoc.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 19:59

SiamoNoi je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Ne znam šta se desilo ovom Rafinhi, kakav procvat, nevjerovatno.. Obavezno ga ostaviti, može on dosta toga ponuditi.
:ljepota:
Vi ciljate veći nivo, ne može i Modrić i Rafinha.. :kafa:

Pa neće ga niko za 40 hahahahahah.. Ostaviti ga, može dobro doći za rotacije. Riješiti se Gomesa i Denisa u sredini.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Romariooo
Postovi: 6908
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 06 avg 2018, 21:05

Rekoh ja vama davno samo treba se postaviti ozbilkno kod prodaje igraca i prodavat ce se oni i to po dobrim cijenama

A on kad na sva zvon trubis da nam je neko nepotreban, da bi se bilo dobro rijesiti barem plate, normalno da te u trgovini niko nece uzeti zaozbiljno

Zato za svakog igraca pa i za gomesa treba pricati da imamo planove s njim, da mu se vjeruje, glatko odbiti posudbe i p materine, pa cete vidjeti kad takvi ko everton dodju s ozbiljnom ponudom, i to nije nista smijesno te cifre jer danas za trideset miliona i nema boljih, pogotovo u engleskoj

Pametno se uradilo sto se nije nastavila merhametli politika i dao se rafko interu dodzaba, odmah te drugacije gledaju
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 21:29

Nije ni sada bajna situacija oko prodaje.. Sreća pa ti je uletio Everton i kupio Dignea za 20, a nadam se da će i Minu za 30. Vidal otišao za 8 miliona, ali bolje i išta nego ništa kada je on u pitanju. Gomesa će biti teško prodati, za Denisa i Paca ništa ozbiljno. Možeš ti planirati i "pričati da imaš planove" (šta god to značilo), ali kurko.
Poslati zahvalnicu Evertonu, jer bez njih, teško bi išta tušnuo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la SiamoNoi » 06 avg 2018, 21:35

Vrlo dobar igrac,neopterecen ozljedama sada i vide se rezultati.A nitko ne nudi velik novac zbog te opasnosti od ozljede vjerojatno tj.meni se to prije cini vise kao da se svi boje nove ozljede nego sto ce se on sad ponovno pokidat.Al to je i razumljivo donekle.Misljenja sam da bi Barceloni koristio u ovom izdanju u kakvom je bio i u Interu.Al opet,ima istine i u tome da je daleko najbolji kao desetka pa pitanje ima li smisla ostaviti u ovakvoj Barceloni.Mene zivo zanima kako bi se u ovom novom izdanju snasao u nesto povucenijoj ulozi.

Nazalost Inter trenutno nema tih 40ak milja za njega,tek iduce godine vjerojatno kada bi moglo biti kasno.Po meni itekako vrijedi iskrcat taj novac za njega.

A to kako je on zavolio Inter i ljudi u Milanu njega se dugo nije vidjelo.I sve se jako brzo dogodilo.Mozda najlijepsa 4 mjeseca jednog igraca i kluba sto se tice povezanosti.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 22:00

Sassuolo ponudio 12 milki za Marlona, kaže MD.

Pakuj ga odmah..
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 06 avg 2018, 22:09

AlfredNobel je napisao/la:Sassuolo ponudio 12 milki za Marlona, kaže MD.

Pakuj ga odmah..
A da ipak sacekaju Everton :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 06 avg 2018, 22:09

Romariooo je napisao/la:Rekoh ja vama davno samo treba se postaviti ozbilkno kod prodaje igraca i prodavat ce se oni i to po dobrim cijenama

A on kad na sva zvon trubis da nam je neko nepotreban, da bi se bilo dobro rijesiti barem plate, normalno da te u trgovini niko nece uzeti zaozbiljno

Zato za svakog igraca pa i za gomesa treba pricati da imamo planove s njim, da mu se vjeruje, glatko odbiti posudbe i p materine, pa cete vidjeti kad takvi ko everton dodju s ozbiljnom ponudom, i to nije nista smijesno te cifre jer danas za trideset miliona i nema boljih, pogotovo u engleskoj

Pametno se uradilo sto se nije nastavila merhametli politika i dao se rafko interu dodzaba, odmah te drugacije gledaju

Sta si prodao bolan? Everton samo uletio s 20M za Dignea, cak ni za Minu nije official.

Paulinho, gdje to pise da se dobilo 50M? Sve se bojim sa ne bude ko i s Rafinhom. Jer govore dobit cemo pare u januaru :lol:
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5951
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 06 avg 2018, 22:13

SiamoNoi je napisao/la:Vrlo dobar igrac,neopterecen ozljedama sada i vide se rezultati.A nitko ne nudi velik novac zbog te opasnosti od ozljede vjerojatno tj.meni se to prije cini vise kao da se svi boje nove ozljede nego sto ce se on sad ponovno pokidat.Al to je i razumljivo donekle.Misljenja sam da bi Barceloni koristio u ovom izdanju u kakvom je bio i u Interu.Al opet,ima istine i u tome da je daleko najbolji kao desetka pa pitanje ima li smisla ostaviti u ovakvoj Barceloni.Mene zivo zanima kako bi se u ovom novom izdanju snasao u nesto povucenijoj ulozi.

Nazalost Inter trenutno nema tih 40ak milja za njega,tek iduce godine vjerojatno kada bi moglo biti kasno.Po meni itekako vrijedi iskrcat taj novac za njega.

A to kako je on zavolio Inter i ljudi u Milanu njega se dugo nije vidjelo.I sve se jako brzo dogodilo.Mozda najlijepsa 4 mjeseca jednog igraca i kluba sto se tice povezanosti.
Dobar je Rafa , cijenim ga jer ima osobnost.Kao sto sam rekao ranije, nema adekvatnog mjesta za njega u ovom sistemu igre, sto ne znaci da nije kvalitetan igrac.
Dokazao se kao MVP Celte , igrac koji moze napraviti razliku ,u Interu je blistao.

Ne mogu da vjerujem da nisu u stanju dogovoriti posudbu od cca 10miliona za obavezom otkupa sa dodatnih cca 30 miliona do godine.
Ako ga u Milanu cijene ne vidim problem.

Meni je iskreno zao gledati lika koji zna igrati lopte ,kako trune na klupi a svjestan je da umije i da moze biti vazan saraf mnogih velikih klubova.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 22:26

JoeBleck je napisao/la:
AlfredNobel je napisao/la:Sassuolo ponudio 12 milki za Marlona, kaže MD.

Pakuj ga odmah..
A da ipak sacekaju Everton :mrgreen:
Oni bi odmah 24 dali.. :lol:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
MElloo
Postovi: 13018
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MElloo » 06 avg 2018, 22:35

Jel vas stid slat ovakve ponude unitedu :P

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Policeman » 06 avg 2018, 22:49

xaviesta je napisao/la:
Policeman je napisao/la: mu svako 6 mjeseci ne povecavaju platu
Da povećavaju mu zato je zadnji put ostalo 4 mjeseca do isteka ugovora. :urnebes:
Pa et to ti sve govori dakle jedva ga zadrzali

Koprcali ste se dok niste popustili i dali mu sta je i trazio kao uslov da ostane
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 06 avg 2018, 23:10

Ponudili Minu i Gomesa plus 50M za Pogbu.

Eto koliko je prodan Mina u Everton :lol:
27.10.2020

Avatar
Blejzer10
Postovi: 10347
Pridružen/a: 03 nov 2016, 00:58
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Blejzer10 » 06 avg 2018, 23:11

MElloo je napisao/la:Jel vas stid slat ovakve ponude unitedu :P
Ovo kao ranije na FM-u kad šalješ sav šljam što ti ne treba za jednog WC nadajući se da A.I. nije mnogo sofisticiran :mrgreen:

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Policeman » 06 avg 2018, 23:22

Bas me zanima sta je Pogba rekao na ovo kako ga procjenjuju katalonci :lol: 50+Mina+Gomes
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Riziko
Postovi: 5748
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 06 avg 2018, 23:24

Gomeš i Mina za vaš klub su top pojačanja.
A Pogba za naš, onako, neka ga, dobar momak s lošom frizurom :mrgreen:

Šta ti je život, da navijač dabldeckera dođe na ovu svetu temu naprđivati.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 06 avg 2018, 23:36

Pitati Everton hoće li veliku pošiljku u kojem bi dobili Minu, Gomesa, Denisa i Paca/Munira za 95 miliona.. Možda pristanu, nikad se ne zna.. :kafa:
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 06 avg 2018, 23:51

AlfredNobel je napisao/la:Pitati Everton hoće li veliku pošiljku u kojem bi dobili Minu, Gomesa, Denisa i Paca/Munira za 95 miliona.. Možda pristanu, nikad se ne zna.. :kafa:
Pa dobra je to ponuda, svi ti gore nabrojani igraci bolji su od 90 % njihove ekipe svakako. :mrgreen:
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.