HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Avatar
domorocki1921
Postovi: 69
Pridružen/a: 05 feb 2018, 09:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la domorocki1921 » 06 avg 2018, 15:46

idemo dalje,Šuelnta je nemoćan saveze naš si ove szone,sudije smo platili sve i jednog evo jedan primjer od sinoć,demolirali smo svinjski i na terenu i van njega

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la paulus » 06 avg 2018, 15:56

Evo me imenom musliman mada ko sto znate u nas je rjetko ko stvarno religiozan iako nase barabe od lopova oce da misle da su svi hrvati ustase svi srbi cetnici i svi muslimani talibani ... Nego nejse ........ Ne smeta mi sto iko navija za Hrvatsku , al ima stvari koje mi smetaju npr ono ja navijam za Hrvatsku i prodje Hrvatska i onda vidim kako dole se slavi navijanjem protiv BiH, SVE OVO NAVODIM DA RAZUMJETE ODAKLE DOLAZI I OVO MOJE NAVIJANJE ZA ZRINJSKI PROTIV BUGARA JER VAM SE OTVORIO ZDRJEBOM PUT DA NEKO KONACNO DODJE DO TIH GRUPA , IZ NASE LIGE . iGRALI SU ZELJO I SARAJEVO PLAY OFF AL NE MOZES PROTIV BORUSIJE IL NEWCASTLA A VAMA SE OTVORILO DA AKO PRODJETE OVE BOGATUNE A IZBACIO IH JE VIDEOTON KOJI NIJE NEKI AMAN NIVO , PA ZELJO JE PROSLE SEZONE RAZNIO FERENCVAROS U DVIJE TEKME , AKO IH PRODJETE CEKA VAS IL Torpedo Kutaisi (Gruzija) - Kukeši (Albanija). kONACNO BI NEKO IZ NASE LIGE BIO U POZICIJI DA IGRA TE **** GRUPE I ONDA BI TO BILO I U DOMETU OSTALIH KLUBOVA KAO STO JE U HRVATSKOJ OTVORIO DINAMO PA SU ONDA ISLI I RIJEKA I OSJEK . UGLAVNOM NAVIJAM ZA VAS PROTIV BUGARSKIH BRAZILACA
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la paulus » 06 avg 2018, 16:04

PiazzaGrande je napisao/la:
Shullenta je napisao/la:slika
Nevjerojatno...
Grbic je obavio zadatak, drugi put u tri kola im sudi...Beus sredio :clap:
Opet sam prelistao ove sarajevske portale sto sportske, sto ove obicne...
Ni rijeci, ni spomena je li mozda svirao nepostojeci penal...Ni slova...Nevjerojatno
Zona sumraka!
sto se tice nase lige bude zone sumraka na sve strane da se ne lazemo, ovo je uzasan penal al i da nije bio opet bi dobio Zeljo , Ma svako kolo mozes nac 10 kardinalnih navlacenja za ove ili one , Ja bi volio samo da mi tu infrastrukturu sredimo i da natjeramo klubove da igraju djeca iz klubova a ne polovnjaci okolo, vidjeli ste bas vi kad se da djetetu sansa prosče sezone eno i Sarajevo konacno pocinje al treba to malo vise. Jesu vama obezbjedili reflektore jave i Radniku ove sezone , i ovel ikad radit Zrinski ista sa terenom i tribinama , imal kakbih planova. Eno zeljo mic po mic ima solidan stadion jos Jug i da natkriju i nema ko Engleski , a moje Sarajevo ce igrati na onom bahilskom kosevu ko zna koliko . Da je nac investitore za par stadiona od 20 milja , dok toga ne bude nit ce bit kvaliteta nit melih posjeta
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Moggi » 06 avg 2018, 16:43

posto mi niko ne odgovara tamo, sta bi za vukusica? hoce li sovsic odmah u prvu postavu? imate priliku zivota da vas sunce obasja a i nasu ligu
Zarathustra

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena2 » 06 avg 2018, 16:45

Niti jedan jos nije potpiso,dok sluzbena.stranica ne izbaci nista ne vjeruj.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 avg 2018, 12:50

Evo, sarnuo je... :thumbup:
Jos samo vratiti u momcad Grzana i Stanica :pray: i avanti!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 07 avg 2018, 13:52

Ne bude li Barisic spreman za Ludogorets treba Misi je.bat mater. 3 gostovanja u tjedan dana on odmara 2 igraca.
Soldo - Kadusic, Jakov, Lastro, Stojkic - Rustem, Pezer, Cirjak (Sovsic mada ne znam kako ce to izvest), Baric, Bilbija, Todor. Nadat se da ce se Barisic oporavit, a za Ficu mozda nije lose ds odmori, jer treba nam u ovoj utakmici Bariceva brzina.
The Nobles ⚔

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 07 avg 2018, 13:58

Dena94 je napisao/la:Ne bude li Barisic spreman za Ludogorets treba Misi je.bat mater. 3 gostovanja u tjedan dana on odmara 2 igraca.
Soldo - Kadusic, Jakov, Lastro, Stojkic - Rustem, Pezer, Cirjak (Sovsic mada ne znam kako ce to izvest), Baric, Bilbija, Todor. Nadat se da ce se Barisic oporavit, a za Ficu mozda nije lose ds odmori, jer treba nam u ovoj utakmici Bariceva brzina.
Neće se care oporaviti Barišić do utakmice...
Višetjedna pauza, kako sam čuo...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 07 avg 2018, 16:31

Truba1905burazeru je napisao/la:
Taramba je napisao/la:Penal nije bio u nikakvome slučaju,
bosanski portali će se javiti kada se bude opet nama svirao... :kralj:
Ali i ovaj naš Galić mi iz utakmice u utakmicu ne djeluje baš kao da ima viška inteligencije,
a neka smo pustili Rodina u Želju koliko god bio nezadovoljan i zadržali jednoga Laštru,
ostali smo bez kvalitetne zamjene za Jakova i Barišića na stoperima...
gosp. Rodin nije želio sjediti na klupi i zato je pušten . Dobitna kombinacija se ne mjenja ( Jakov i Barišić ) , a Rodin je doveden kao zamjena za Jakova kome je propao ino transfer i ostao u klubu a Rodin je iskazao zadovoljstvo .
i sta sad kada moras mijenjati dobitnu kombinaciju?
Lastro jednostavno nije kapacitet za ambicije Zrinjskog,
uz probleme u napadu, sada nam skripi i u obrani...
Sovsic bi mogao biti taj znalac, ta prevaga na sredini terena,
pored silnih boraca kao Pezer, Perisic, Cirjak, Rustemovic...
ocigledno da Mise Bekricu vise od 10 minuta na terenu ne vjeruje.
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 07 avg 2018, 17:09

Taramba je napisao/la:
Truba1905burazeru je napisao/la:
Taramba je napisao/la:Penal nije bio u nikakvome slučaju,
bosanski portali će se javiti kada se bude opet nama svirao... :kralj:
Ali i ovaj naš Galić mi iz utakmice u utakmicu ne djeluje baš kao da ima viška inteligencije,
a neka smo pustili Rodina u Želju koliko god bio nezadovoljan i zadržali jednoga Laštru,
ostali smo bez kvalitetne zamjene za Jakova i Barišića na stoperima...
gosp. Rodin nije želio sjediti na klupi i zato je pušten . Dobitna kombinacija se ne mjenja ( Jakov i Barišić ) , a Rodin je doveden kao zamjena za Jakova kome je propao ino transfer i ostao u klubu a Rodin je iskazao zadovoljstvo .
i sta sad kada moras mijenjati dobitnu kombinaciju?
Lastro jednostavno nije kapacitet za ambicije Zrinjskog,
uz probleme u napadu, sada nam skripi i u obrani...
Sovsic bi mogao biti taj znalac, ta prevaga na sredini terena,
pored silnih boraca kao Pezer, Perisic, Cirjak, Rustemovic...
ocigledno da Mise Bekricu vise od 10 minuta na terenu ne vjeruje.
Ne znam zasto postavljas to pitanje Trubi ili bilo kome ko ima veze sa Zrinjskim. Rodin se 2 mjeseca prije kraja sezone povezivo sa Zrinjom, na kraju i najvise, sve je bilo i dogovoreno, tada se ocekivo transfer Jakovljevica u inozmestvo, ali transfer je propo i Rodinu su nakon mjesec dana koliko je bio u klubu rekli da ispada iz obecane prve 11, jer naravno da nece izbacit Slobu ili njegovog velikog prijatelja kako na terenu tako i van njega Barisica. Da je Rodin htjeo biti rezervni stoper u cetvrtak bi on igro, ali nije. Zato to nije pitanje za nikog ni s foruma, a ni uprave kluba, to je odluka igraca. Imamo mi puno igraca koji nisu kapacitet, a i trenera, koji je smorio igrace na maksimalno, ozljedi ih se 8, ide na kost u Bugarsku i glavna izjava pred utakmicu mu je, brine me umor igraca :crazy:
The Nobles ⚔

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 07 avg 2018, 17:35

Sta se tu ne moze shvatiti?
Ne radi se o tome da smo morali zadrzati Rodina,
ako je igrac nezadovoljan, neka ide, ili neka trpi na tribini...nije vrijedan lente crvene.
Samo ne mozes citavu sezonu izgurati sa Jakovljevicem i Barisicem na stoperima,
kada su ozlijede i kartoni sasvim normalan dio nogometa...
Onda moras imati donekle kvalitetnu zamjenu na toj poziciji,
ako igras u Europi i pucas opet na prvo mjesto u ligi, ostali smo samo na Lastri.
Sa druge strane se gomilaju u sredini 10 veznih igraca.
A o Misi je nepotrebno raspravljati, imao je od koga zanat nauciti...
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 07 avg 2018, 18:58

Taramba je napisao/la:Sta se tu ne moze shvatiti?
Ne radi se o tome da smo morali zadrzati Rodina,
ako je igrac nezadovoljan, neka ide, ili neka trpi na tribini...nije vrijedan lente crvene.
Samo ne mozes citavu sezonu izgurati sa Jakovljevicem i Barisicem na stoperima,
kada su ozlijede i kartoni sasvim normalan dio nogometa...
Onda moras imati donekle kvalitetnu zamjenu na toj poziciji,
ako igras u Europi i pucas opet na prvo mjesto u ligi, ostali smo samo na Lastri.
Sa druge strane se gomilaju u sredini 10 veznih igraca.
A o Misi je nepotrebno raspravljati, imao je od koga zanat nauciti...
Prijatelju ako lik neće da sjedi na klupi , OOOOOODJEBI . Normalno da nije vrijedan dresa , ako će on postavljati uvijete koliko će igrati a koliko ne , nebi Bogami da je Ramos pa neće da sjedi na klupi , hajd ti gdje misliš da ti je bolje ...
A prošle godine su sama njih dvojica iznijela sezonu i moglo s njima i sa Lastrom !? A nemojte biti teletabisi i pušiti priču od lokalni huškača koji su čuli da ovaj nevalja ovaj valja ( derbi navijači ) pa se Misi na ledja nakcili ( ne branim ga , al pusti lika NEK odradi šta je zamislio , ako ne bude ići cao ... lik ima 1 poraz i Europi i evo sad jedan u prvenstvu ) . Nepotrebno stvarate nervozu i unosi se nemir u ekipu , zašto ? Jer se nekom ne svidja Mise ( i prije nego je počelo prvenstvo ) , i taj je udario po njemu a ljudi kao ovce se primili ... svi pričaju da je Baka , pa **** vas taj BAKA da je covijek dao bi otkaz odmah na kraju prvenstva odmah bi najavio da odlazi , nego supacki dan prije početka priprema daje otkaz !? A dan prije priča kako ostaje , i on valja , on je dobar !? Ma marš ...
mislite da je lako nešto dovesti u našu ligu , pa ljudi neeeece nitko živ da ovde igra , radje će po drugim ligama nego ovde u prvaku države to treba shvatiti da NEĆE nitko da dodje i da mi dadnem 10k+ placu ...
Mislim da je puštanje Jeleskovica ( već sam to na početku sezone napisao ) najveći gubitak ove sezone ! ;-)
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hans » 07 avg 2018, 19:28

Truba1905burazeru je napisao/la:
Taramba je napisao/la:Sta se tu ne moze shvatiti?
Ne radi se o tome da smo morali zadrzati Rodina,
ako je igrac nezadovoljan, neka ide, ili neka trpi na tribini...nije vrijedan lente crvene.
Samo ne mozes citavu sezonu izgurati sa Jakovljevicem i Barisicem na stoperima,
kada su ozlijede i kartoni sasvim normalan dio nogometa...
Onda moras imati donekle kvalitetnu zamjenu na toj poziciji,
ako igras u Europi i pucas opet na prvo mjesto u ligi, ostali smo samo na Lastri.
Sa druge strane se gomilaju u sredini 10 veznih igraca.
A o Misi je nepotrebno raspravljati, imao je od koga zanat nauciti...
Prijatelju ako lik neće da sjedi na klupi , OOOOOODJEBI . Normalno da nije vrijedan dresa , ako će on postavljati uvijete koliko će igrati a koliko ne , nebi Bogami da je Ramos pa neće da sjedi na klupi , hajd ti gdje misliš da ti je bolje ...
A prošle godine su sama njih dvojica iznijela sezonu i moglo s njima i sa Lastrom !? A nemojte biti teletabisi i pušiti priču od lokalni huškača koji su čuli da ovaj nevalja ovaj valja ( derbi navijači ) pa se Misi na ledja nakcili ( ne branim ga , al pusti lika NEK odradi šta je zamislio , ako ne bude ići cao ... lik ima 1 poraz i Europi i evo sad jedan u prvenstvu ) . Nepotrebno stvarate nervozu i unosi se nemir u ekipu , zašto ? Jer se nekom ne svidja Mise ( i prije nego je počelo prvenstvo ) , i taj je udario po njemu a ljudi kao ovce se primili ... svi pričaju da je Baka , pa **** vas taj BAKA da je covijek dao bi otkaz odmah na kraju prvenstva odmah bi najavio da odlazi , nego supacki dan prije početka priprema daje otkaz !? A dan prije priča kako ostaje , i on valja , on je dobar !? Ma marš ...
mislite da je lako nešto dovesti u našu ligu , pa ljudi neeeece nitko živ da ovde igra , radje će po drugim ligama nego ovde u prvaku države to treba shvatiti da NEĆE nitko da dodje i da mi dadnem 10k+ placu ...
Mislim da je puštanje Jeleskovica ( već sam to na početku sezone napisao ) najveći gubitak ove sezone ! ;-)
Dobro zboris stari prijatelju, potpisujem ti svaku rijec, Mise nema losu statistiku u Zrinjskom, a u Europi su bili bolji od Valette, jedine ekipe koja je doista losija. Varate se ako mislite da je Spartak losiji, bez obzira sto nisu nositelji

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 07 avg 2018, 19:49

Nije los ovako kad postavi igru, pogotovo ako ce uvest napokon dugo ocekivanu 4-3-3 formaciju (barem meni). Ali covjek je ujebo 8 igraca, istina da kumuje amaterska sprema igraca, ali bola i najbolji svjetski nogometasi ne mogu biti spremni za ovakav ritam odma na pocetku sezone. Kasno je sad pricat, vodi juniore da vide Bukarsku i gotovo. Soldo - Vrljicak, Jakov, Lastro, Kadusic - Cirjak, Pezer, Perisic - Bilbija, Todor, Fica. Mada bi sigurno postavio jos jednog veznog i izbacio Ficu, da je Rustem spreman.
The Nobles ⚔

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Hans » 07 avg 2018, 20:40

Jel netko od vas upucen u put novca kojeg se dobije od UEFAe svake godine za Europu i osvajanje lige? Jel to sve ide za "zivot" kluba, ili postoji neki visak koji bi se mogao iskoristiti na transfere? Dojma sam da ce u Premier ligi biti nepobjediva ona ekipa koja prva pocne raditi prave transfere

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 07 avg 2018, 21:46

Hans je napisao/la:Jel netko od vas upucen u put novca kojeg se dobije od UEFAe svake godine za Europu i osvajanje lige? Jel to sve ide za "zivot" kluba, ili postoji neki visak koji bi se mogao iskoristiti na transfere? Dojma sam da ce u Premier ligi biti nepobjediva ona ekipa koja prva pocne raditi prave transfere
To mislim da nema nijedan klub i BiH ( fond za transfere , to ne postoji ) , jer niti jedan klub nije platio nekog igrača , većinom su to nekakva prebijanja i kentra , danas je na ss.ba bio dobar članak o tome . E da je pameti pa ponuditi 100-150k za Koljica , gotovo sam siguran da bi ga pustili i kasnije ga prodati za veće ako ne veće makr za iste pare bio bih posao , al zasto te pare uložiti u igrača kad se te mogu skloniti u “stranu” . Ko ne riskira ne profitira , uvijek bilo samo u nas to ne ide ...
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 08 avg 2018, 12:14

Sutra igramo mozda najlaksu utakmicu sezone..
Protivnik je apsolutni favorit, na nasoj strani mogu biti, a ne moraju, samo dvije stvari:
1.lopta je okrugla
2.danas svatko igra nogomet
Momke treba maksimalno rastetetiti, dopustiti im da uzivaju u nogometu i igraju kako najbolje znaju, da maksimalno natope dres znojem i sve ce biti ok..

Vidio sam popis putnika za Razegrad, malo iznenadjujuci, ali ozljede i veliki broj utakmica u kratkom vremenu ucinile su svoje, jos kada tome dodamo neke viroze koje su pokosile i iscrpile dosta igraca u proteklih mjesec dana, sve je to uzelo danak tako da ne mozemo sa najjacom postavom istrcati protiv bugara...

Satav bih malo ispreturao...
..................Soldo.................
Kadusic-Jakov-Lastro-Vrljicak
..........Pezer...........Cirjak........
.................Filipovic.................
Jovic........Bilbija.........Todor

Apsolutni su favoriti, sve je na njihovoj strani, ali...
IDEMO IH POBIJEDITI!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Njosa1921
Postovi: 59
Pridružen/a: 07 avg 2018, 12:53
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Njosa1921 » 08 avg 2018, 12:19

Dobar vam ovaj Sovsic, nije ni dosao, a vec sanja o odlasku. Po meni, sramotna izjava

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 08 avg 2018, 12:44

Njosa1921 je napisao/la:Dobar vam ovaj Sovsic, nije ni dosao, a vec sanja o odlasku. Po meni, sramotna izjava
Ahh, valjda nam nece pobjeci k'o Hervas...
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Njosa1921
Postovi: 59
Pridružen/a: 07 avg 2018, 12:53
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Njosa1921 » 08 avg 2018, 13:00

PiazzaGrande je napisao/la:
Njosa1921 je napisao/la:Dobar vam ovaj Sovsic, nije ni dosao, a vec sanja o odlasku. Po meni, sramotna izjava
Ahh, valjda nam nece pobjeci k'o Hervas...

Dobar je bio Hervas, i onda neki ker mu napade zenu i tu je kraj bio! Hahaha. Samo u Bosni :rol: :rol:

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.