FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 10 avg 2018, 16:21

miky_hz je napisao/la:Pidro potpisao novi ugovor na dodatnih 5 godina :clap:
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :salut:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5811
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 10 avg 2018, 16:26

Ovaj potez kao i produzenje sa mujakicom je za 10. Jedini ispravan put.

I svida mi se strategija prvo 2-3 godine i onda ako se dokaze produzetak jos na 2-3. Ovo je dobar potez.

Znal neko na koliko godina ugovore imaju resic kovacevic mustafic i sabanovic mislim da bi i njima trebalo 5 ticu ponudit.

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 10 avg 2018, 16:27

Dobar potez. Produžite i Bekiću i Hodžiću!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 10 avg 2018, 16:28

Šta mislite postoji li šansa da Bekić zamijeni Halila na krilu?
Po meni Halilović je previše trom za krila, jedino što ima dobar šut, a eto ne mogu se sjetiti da je i jednog igrača pretrčao (predriblao) zadnjih 5 utakmica (ne računajući Slobodu, jer nisam uspio gledati utakmicu)
Što se tiče Pidre, svaka čast momku i puno sreće mu želim u svetom dresu i da ga povrede zaobiđu... :salut: :salut: :salut:
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 10 avg 2018, 16:30

Kada ce sisa Radovac produzit
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 10 avg 2018, 16:31

joker90 je napisao/la:Husref ne bi nikad dozvolio da se radi na stetu kluba! Znas kad bi njemu uvalili Altiparmakovskog nekog ili tako slicnu tarabu? NIKAD! IN HUSREF WE TRUST! :kafa:
A Radulović? Ili kako već bijaše onaj iz CG.

Avatar
Benjolos
Postovi: 959
Pridružen/a: 01 avg 2016, 14:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benjolos » 10 avg 2018, 16:32

Što se tiče uprsve imaju puno nedostataka što moraju popraviti, al za produženje ugovora Mujakiću i Pidri svaka im čast..
Bordo bijeli za život cijeli!!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 10 avg 2018, 16:33

robertkosar je napisao/la:Kada ce sisa Radovac produzit
On i Lelić idu u paketu :urnebes:

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 10 avg 2018, 16:33

Benjolos je napisao/la:Šta mislite postoji li šansa da Bekić zamijeni Halila na krilu?
Po meni Halilović je previše trom za krila, jedino što ima dobar šut, a eto ne mogu se sjetiti da je i jednog igrača pretrčao (predriblao) zadnjih 5 utakmica (ne računajući Slobodu, jer nisam uspio gledati utakmicu)
Što se tiče Pidre, svaka čast momku i puno sreće mu želim u svetom dresu i da ga povrede zaobiđu... :salut: :salut: :salut:
Pretrčao je nekog protiv Atalante na Koševu u drugom poluvremenu.
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Benkara21
Postovi: 3569
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 10 avg 2018, 16:34

Je*o majku, Crvena Zvezda dovela Cafu-a iz Bordoauxa, a mi ovdje kuburimo sa bekovima i hoćemo neku bitnu ulogu da igramo, čisti prosjek lige smo Boga mi dragog, tuga
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 10 avg 2018, 16:35

High je napisao/la:
Benjolos je napisao/la:Šta mislite postoji li šansa da Bekić zamijeni Halila na krilu?
Po meni Halilović je previše trom za krila, jedino što ima dobar šut, a eto ne mogu se sjetiti da je i jednog igrača pretrčao (predriblao) zadnjih 5 utakmica (ne računajući Slobodu, jer nisam uspio gledati utakmicu)
Što se tiče Pidre, svaka čast momku i puno sreće mu želim u svetom dresu i da ga povrede zaobiđu... :salut: :salut: :salut:
Pretrčao je nekog protiv Atalante na Koševu u drugom poluvremenu.
Sjećam se ovaj iz Atalante vezao pertle
kuknjava

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 10 avg 2018, 16:36

High je napisao/la:
Benjolos je napisao/la:Šta mislite postoji li šansa da Bekić zamijeni Halila na krilu?
Po meni Halilović je previše trom za krila, jedino što ima dobar šut, a eto ne mogu se sjetiti da je i jednog igrača pretrčao (predriblao) zadnjih 5 utakmica (ne računajući Slobodu, jer nisam uspio gledati utakmicu)
Što se tiče Pidre, svaka čast momku i puno sreće mu želim u svetom dresu i da ga povrede zaobiđu... :salut: :salut: :salut:
Pretrčao je nekog protiv Atalante na Koševu u drugom poluvremenu.
I to dva puta, nije šala. :tokralju:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 10 avg 2018, 16:37

joker90 je napisao/la:
hilmo je napisao/la:Bravo za Selmira.
Evo kandidata da zamjeni moj avatar. ;)
De, sjebi i Pidri malom karijeru..
Ahahahahahah, svaka ti čast, što me nasmija.

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 10 avg 2018, 17:10

Sjecam se prosle sezone smo dijelili klubove na velike i male, pa je za velike istok bio 8, a za male 5KM, e sad zasto se prestalo s tom praksom? Ili smo jednostavno i mi kao klub pali, pa nam je i Gosk sada veliki klub, ipak nas ljudi uzese u par navrata na Kosevu...
1946~

zagorski
Postovi: 7675
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 10 avg 2018, 17:17

ThrillerHz je napisao/la:Sjecam se prosle sezone smo dijelili klubove na velike i male, pa je za velike istok bio 8, a za male 5KM, e sad zasto se prestalo s tom praksom? Ili smo jednostavno i mi kao klub pali, pa nam je i Gosk sada veliki klub, ipak nas ljudi uzese u par navrata na Kosevu...
Onaj ko nas pobijedi na kosevu,automatski prelazi u red velikih klubova :mrgreen:

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 10 avg 2018, 17:21

Benkara21 je napisao/la:Je*o majku, Crvena Zvezda dovela Cafu-a iz Bordoauxa, a mi ovdje kuburimo sa bekovima i hoćemo neku bitnu ulogu da igramo, čisti prosjek lige smo Boga mi dragog, tuga

HAHAHAHAHAHHA najgluplji post na forumu ikada. Od kada smo mi u ligi sa zvezdom?

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 10 avg 2018, 17:23

Cure deru, evo u drugoj utakmici 2:0 u 20 minuta

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3484
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 10 avg 2018, 17:26

zagorski je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:Sjecam se prosle sezone smo dijelili klubove na velike i male, pa je za velike istok bio 8, a za male 5KM, e sad zasto se prestalo s tom praksom? Ili smo jednostavno i mi kao klub pali, pa nam je i Gosk sada veliki klub, ipak nas ljudi uzese u par navrata na Kosevu...
Onaj ko nas pobijedi na kosevu,automatski prelazi u red velikih klubova :mrgreen:
Znaci nema malih klubova :eh: :urnebes:
1946~

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 10 avg 2018, 17:29

Pantelija je napisao/la:E nista gore nema nego kad napise neko ili kaze " ti ne bi umocio prste u med"

Ne bi, nisam tako odgojen, ne mogh to raditk, ne bi ocu sutra mogao pogledati u oci koji mw drugacije odgojio
Ne mogu ni zbog toga sto mi je sva raja sa koseva, pa ni zbog njih, niti bi sebe mogao u ogledalo pogledati
A i idem iz ove bijedne zemlje jer su je upravo ti sto pricaju " ti kao ne bi" sjebali i doveli nas ovdje gdje jesmo , u pm

Prica se protiv uprave a kad ih vide na ulicj suoak lizu
Prica se protiv sda a baketa kad vide lizanje
Prica se protiv korupcije a varaju na svakom cosku
Nema licemjerbijeg naroda na svijeru od naseg
Spominjer stepanova i ostale, sto ne pomenes benku ,delqca, sfojceva, bilbiju i ostale koji su donijeli titulu, kup i play off
Izaberes sta tj valja jel
I ko je sta rrkao protiv akademije? Ovdje sam pisak o debilima iz uprave koji sramote klub koji volim DDA SSRANOTE GA I KALJAJU OBRAZ A POSEREM SE SVAKOME U USTA KO JE MARKU UZEO I UKRAO OD KLUBA NECASNO I NEPOSTENO i ko bi to uradio makar u mislima
Tebi,@kenguru,@Vratnik10 i drugim slicnim momcima:
Udje pijan levat u kahvanu i pravo za sto mangupima(citaj pravoj raji),eto to se meni desilo.Da ispao sam levat,ali vjeruj da nisam "hinja".To je levat,a evo sta je hinja(za ove mladje,znate Vi to).Tri mjeseca prije rata dva brata na sav glas vicu "Trebamo svi uzeti puske i tjerat gamad",ne radi njih ja krajem marta i pocetkom aprila 92,oko zgrade sa puskom s pokojnim S.......m(poginuo 95)i zovem ova dva brata"Hajmo"a oni rano je.Osta ja 4 g.u Armiji BiH,2x ranjen(jednom bas tesko),a dva brata u kuci provedose rat.E to su hinje,a to nisam.Pozdravljam se ja i danas s njima.Jednom jedan rece"Da mi hocete dovesti svezanog cetnika,sta bi mu radio".Sta hocu da kazem:
Ne bi bilo posteno s moje strane da lozim raju svi pred upravu da im yebemo majku,a ja na forumu i u kuci navijam za smjenu uprave.Hinja nisam.Zato furam neku pozitivu,Akademiju(dobro je provalio @kengur).Znam ja da cete vi biti na celu ,ako ne daj Boze dodje do toga.Nadam se da ce nekim drugim nacinom se doci do FKS kojim cete se ponositi.Nikad necu omladinu gurat da postavljju glave i bubrege pred specijalce,a da ja pijem kahvu kuci.Ne nisam hinja,a vjerujte da niko od mene ne okrece glavu,al bas niko,nit se pred kim stidim.Dobro desavalo se da se izlevatim.
Rekoh da ne priznam nikom da voli FKS vise od mene,ali moram priznati da kroz sve ove godine ima na 10-tine hiljada zasluzniji sto FKS postoji.Kad sam rekao da svijet nije pravedan mislio sam da se zrtve Palestine i Spanije ne dozivljavaju isto,da nije isto dozivljeno u Avganistanu,Sarajevu i Srebrenici i u Parizu,New Yorku.Nepravda je i u BiH,neki kmece i imaju pticjeg mlijeka,a Jetimi i Pali Borci nista.To sam mislio kad sam rekao neke ljudske spodobe upravljju dunjalukom. Mogao bih se pohvaliti i sa finim djelima,ali kazu:"Ne smije znati ljeva sta je dala desna ruka".To sam ja levat iza nick-a @Samozdravlje.Da ste mi svi zivi i zdravi i da Vas zaobidju nevolje i ratovi.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la admin » 10 avg 2018, 17:32

Za sve vas koji ne zelite propustiti nijednu vijest o FK Sarajevo objavljenu na portalu SportSport.ba kreirali smo novu uslugu.

- Preuzmete posljednju Android aplikaciju.
- Registrujete se
- Podesite favorite, izaberete FK Sarajevo, (pazite da vam ostane ukljucena opcija ‘zelim primati push notifikacije za ovaj klub’)

I onda vam dolaze push notifikacija za svaku vijest o vasem klubu. Dodatno, na tabu ‘TEME’ pod ‘favoriti’ imate arhiv svih vijesti iz svog kluba.

Po zelji, push notifikacije mozete gasiti i paliti kroz glavni meni (tri crtice) u dijelu ‘postavke notifikacija’

Uslugu jos testiramo i zahvalni smo na svim sugestijama.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: tabba77 i 41 gost.