NK TOŠK Tešanj

Moderator/ica: GracanicaAA

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 09 avg 2018, 19:58

MVN1994 je napisao/la:
JohnDoe je napisao/la:Šta je ovo, svaki dan jedna odlična vijest :njanjanja:
Avdija Vršajević, novi zlatni sponzor TOŠK-a. Svaka čast i njemu i našem Kaletu, kad god je trebalo tu su za TOŠK. :bow:
Imal đe Mahmutovića Seniora? :kafa:
Ne moze on u istu recenicu sa ovom dvojicom. :cool:
Pomagao je i on par puta, ali ni blizu ko ova dvojica.
FGR !

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 10 avg 2018, 23:03

Nije zaboravio odakle je počeo: Avdija Vršajević postao zlatni sponzor federalnog prvoligaša

Avdija Vršajević (32), fudbaler turskog superligaša Akhisarspora i nekadašnji ”A” reprezentativac Bosne i Hercegovine, postao je zlatni sponzor matičnog kluba, federalnog prvoligaša TOŠK-a, iz njegovog rodnog Tešnja.

”Novi zlatni sponzor NK TOŠK iz Tešanja je Avdija Vršajević”, saopštili su iz Nogometnog kluba TOŠK, te putem oficijelne Facebook stranice naveli:

”Čovjek koji nikad nije zaboravio gdje je napravio prve fudbalske korake, podržavao je sve akcije u svom klubu i gradu, član reprezentacije BiH koja je izborila nastup na Svjetskom prvenstvu, gdje je postigao i gol protiv Irana. Igrao je za velike klubove u BiH, Hrvatskoj, Turskoj, jednostavno veliki čovjek, sportista i humanista. Avdija je otišao korak dalje i postao zlatni sponzor NK TOŠK, što je svakako rijedak slučaj u BiH, a i šire. Kolektiv NK TOŠK koristi priliku da mu čestita na osvojenom Super kupu Turske, u kojem je Akhisarspor bio bolji od Galatasaraya”.
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 12 avg 2018, 08:24

Hajmoooo Tešaaaaanjj

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 avg 2018, 11:19

Hajmo po triii boda ! Plaaaaaaaaaaaviiiiii

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 12 avg 2018, 12:41

Ako ne bude kise ide danas rekordna posjeta :kafa:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2018, 13:35

Sarmelino je napisao/la:Ako ne bude kise ide danas rekordna posjeta :kafa:
Pise da nece biti kise, ocekujem finu posjetu, 1500-2000.
TŽV!

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2018, 14:59

Danas ko plitak potok :salut:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 avg 2018, 15:54

U čaršiji atmosfera slicna onoj u Zenici kad repka igra hahaha :D

thegodfather
Postovi: 71
Pridružen/a: 04 jun 2018, 21:48
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la thegodfather » 12 avg 2018, 16:02

Idemo ludoo idemoo jakooo

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la KonjicBOY » 12 avg 2018, 17:17

Sretno danas
Support your local club !

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2018, 22:30

BlueSEVER je napisao/la:Ko je taj ko vodi racuna o bezbjednosti na stadionu, pa mu u **** glavu ne ide da se gostujuci navijaci moraju odvojiti u sektor koji postoji na stadionu?
Da je doticni to skontao niti do jednog incidenta ne bi doslo.
Do kada cemo mi trpiti kranluk koji proizvode pojedinci na tribini? Ti isti pojedinci samo na poluvremenu unesu gajbe piva.
STOP KRKANLUKU I ALKOHOLISANJU NA TRIBINI STADIONA. STOP KIRAMA I ADELAMA.
Retardi retardirani, sace nas lupit po dzepu a i treba. Da ne kazem kako smo mi lijepo docekani u Gracanici prosle godine, bez ijednog incidenta i pojave se mamlazi ko Emrah IQ cimpanze i naprave ono sto naprave. Zabranit ulaz na stadion i voz pa materi provodi.
TŽV!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 12 avg 2018, 22:30

BlueSEVER je napisao/la:Ko je taj ko vodi racuna o bezbjednosti na stadionu, pa mu u **** glavu ne ide da se gostujuci navijaci moraju odvojiti u sektor koji postoji na stadionu?
Da je doticni to skontao niti do jednog incidenta ne bi doslo.
Do kada cemo mi trpiti kranluk koji proizvode pojedinci na tribini? Ti isti pojedinci samo na poluvremenu unesu gajbe piva.
STOP KRKANLUKU I ALKOHOLISANJU NA TRIBINI STADIONA. STOP KIRAMA I ADELAMA.
Retardi retardirani, sace nas lupit po dzepu a i treba. Da ne kazem kako smo mi lijepo docekani u Gracanici prosle godine, bez ijednog incidenta i pojave se mamlazi ko Emrah IQ cimpanze i naprave ono sto naprave. Zabranit ulaz na stadion i voz pa materi provodi.
TŽV!

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 12 avg 2018, 22:45

Nevidjena glupost i seljakluk. Na drugu stranu, Dizdarevic i Kalesic su igracine. Hasic ocajan danas.
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2018, 22:52

Šta je tačno desilo? Bio sam na tribini iza gola, vidio sam neko naguravanje poslije izjednačenja. A i pred kraj utakmice je bilo nekog fizičkog obračuna?
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la Sarmelino » 12 avg 2018, 22:56

MVN1994 je napisao/la:Šta je tačno desilo? Bio sam na tribini iza gola, vidio sam neko naguravanje poslije izjednačenja. A i pred kraj utakmice je bilo nekog fizičkog obračuna?
Otišli da proslave gol sa svojim navijacima, i ovi uletili, vrlo vjerovatno pijani, da se guraju s njima. Ne znam zašto ih nisu pustili na tribinu za goste, solidan broj ih je bilo
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la plavobijeliii » 12 avg 2018, 23:03

Seljakljuk i primitivizam. Piju cijeli dan i takvi urokani dodju provodit sto u kuci nisu u stanju.
Napokon se slazem sa Bluesever. Stop kirama i Adelama!!!
I pojedince blokirati da sr ne mogu vise oglasavati na stranici kluba. Sjatilo se previse seljacina i nazivaju se atomcima i simptizerima a ne znaju da je TOSK postojao do prije godinu.
Zaluzena pobjeda danas, teska ali zasluzena, uz iznenađujuće lose sudjenje po objr ekipe od strane Obradovica.

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la MVN1994 » 12 avg 2018, 23:04

Sarmelino je napisao/la:
MVN1994 je napisao/la:Šta je tačno desilo? Bio sam na tribini iza gola, vidio sam neko naguravanje poslije izjednačenja. A i pred kraj utakmice je bilo nekog fizičkog obračuna?
Otišli da proslave gol sa svojim navijacima, i ovi uletili, vrlo vjerovatno pijani, da se guraju s njima. Ne znam zašto ih nisu pustili na tribinu za goste, solidan broj ih je bilo
I mene je začudilo da nisu bili u kavezu, fakat veliki propust zbog kojeg ćemo kao što neko napisa biti financijski kaznjeti. :facepalm:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

Avatar
AsimBrkan
Postovi: 77
Pridružen/a: 10 sep 2015, 00:19
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la AsimBrkan » 13 avg 2018, 00:46

Ti pojedinci vec sezonama nam priredjuju krkanluk na tribini, svaka cast da neko spomenu kire i adele, koji od ranog jutra se tove alkoholom i dodju provoditi na tribinama neku silu galamom i vulgarnošću (valjda ne smiju zenama kuci, pa jedva cekaju priliku da se isprazne).
Al drugovi, nemojte ni zaboraviti onog rumenog anela, te krmcica srkalu, koji su tu prisutni i u centru paznje svaku utakmicu, sa pogrdnim rjecnikom i prema sudijama a i gostujucim igracima, i to uvijek prije nego li utakmica i pocne.
A o nazovi atomcima, koji si umisljaju da su kupovinom dresa, članske karte neki bitan faktor, te si paznju hvataju harlaukanjem na utakmicama, bacanjem "strucni" kom. po fb.stranicama, nek im bude jasno da su ATOMCI ona raja koja gleda tekme i bodri TOSKa godinama bez obzira gdje i u kojoj ligi TOSK bio i igrao. Slike sa dresom i lajkovi vas ne cine atomcima, nego samo tupanima kojim je fejzbuk dao priliku da na sebe paznju skrenu. Kompleksasi!!!
STOP KRKANLUKU NA LUKAMA !!!

PS: u svemu ovome, nazalost zbog pojedinca, igra na terenu je bacena skroz u drugi plan kako vidim i pricam sa ljudima, jer se vecina osvrce na desavanja na tribinama.
Mada sto se igre tice, mi smo defanzivno jaki pravo, fali nam sad ta veza i osoba koja ce prenijeti loptu i kreirati napad. Prvo poluvrijeme dosta preskakanja i dugi lopti, mada u drugom poluvremenu nesto bolje to izgledalo, ne drasticno, ali bilo je tu akcija, pogotovo kod one stative, a i drugog gola nakon ubacaja Kurdije prema Dini.
Sve u svemu, nadam se da ce Ajdin i ljudi u timu ujediniti i uigrati jos igrace, a i poraditi malo na prenosenju lopte i organizaciji napada. Dizdarevic je klasa i pravi pogodak za nas.
I jos jednom...
STOP KRKANLUKU NA LUKAMA !!!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la atomac123 » 13 avg 2018, 01:57

Kad likovi kao Sule koji toska prate od prije 2 godine mogu da se pitaju nesto vidimo vec na sta smo spali. Danas sam se osjecao prelose, znajuci kako su nas ljudi docekali u Gracanici prosle sezone, i sad im ovako vratit, nemam rijeci. Nikad nismo ispali veci seljaci nego danas.
Igra je bila losa u prvom poluvremenu, jos tu treba da se uhodamo. Opet imamo problema sa realizacijom. Drugo poluvrijeme nesto bolje ali ne drasticno, sreca da zabi ono Dino bilo bi svega. 2 vrlo sumnjiva penala danas svirao Darko, ne znam sta mu bi, inace je ok. Sve u svemu, trebalo bi to bit dobro ove sezone, idemo sad u Visoko da se nadigravamo.
TŽV!

JohnDoe
Postovi: 217
Pridružen/a: 11 feb 2014, 22:31
Kontakt:

Re: NK TOŠK Tešanj

Post Postao/la JohnDoe » 13 avg 2018, 07:10

Za razliku od ostalih, da ja započnem prije svega komentar o samoj igri. Prvo poluvrijeme ništa-ništa, ali eto i u takvom odnosu snaga smo uspjeli zabiti gol i to mi se sviđa, jer veoma je nekad bitno da i bez neke igre uspiješ napraviti rezultat. Drugo poluvrijeme je bilo puuno bolje. Igra je bila dosta tečnija, dosta smislenija. To je rezultiralo za par prilika koje nisu iskorištene. Nažalost, umjesto da vodimo 2-0, oni su ni iz čega izjednačili na 1-1. Ali po prvi put nismo pali nakon primljenog gola, već smo stisnuli jače i zabili dva gola. Pogotovo je lijep gol za 2-1, predobra akcija.
Sve u svemu, zadovoljan sam jučer kako je bilo. Bratstvo je ekipa koja će biti tvrd orah svima.

Eh sad tamna strana utakmice, ovo se ništa ne bi desilo da su gostujući navijači odvojeni. Ne opravdavam nikog, ono je stvarno bilo primitivno. Nažalost, to se desilo i takvih situacija će uvijek biti. Ne može se nikom zabraniti da se naprije i dođe na utakmicu. Ono što se može uraditi je povećati stepen sigurnosti na utakmicama. Gostujuće navijače odvajati u sektor namijenjen za to, povećati broj lica zaduženih za sigurnost (pri tom mislim na ljude obučene za to iz security agencija, a ne obične ljude koji su stavili marker na sebe i tu su proforme radi da se ispoštuju propozicije za organizovanje utakmica).

Eto, to je to od mene. Ajmo sad po bod/ove u Visoko, imamo gore itekako šanse da šta napravimo. :kralj:
FGR !

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.