HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 13 avg 2018, 08:12

Robijas007 je napisao/la:
Taramba je napisao/la:Miše ostani u Zenici :tokralju:
pa znaš li ikako da si trener prvaka???
Od koga si se prepao, od jednog jadnog Čelika?
Mislio sam da je utakmica u Bugarskoj bila prekretnica,
ali ništa od toga, toplo-hladno, više smrznuto djeluje momčad pod njegovom palicom...
Nisi dostojan klupe u Vitezu, a kamoli u Mostaru...
Jadnog Čelika? Jesi gledao utakmicu? Navedi kako misliš to što si rekao,pa nismo vam mi Vitez pa da vam se naguzimo kad god dodjete,i naviknite se na poraze u Zenici,jer to je ono što ćete donositi narednih godina iz Zenice ;) :salut: :salut:
Zadnjih godina ste bili laksi pljen i od Viteza.
The Nobles ⚔

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Robijas007 » 13 avg 2018, 08:57

Taramba je napisao/la:
Robijas007 je napisao/la:
Taramba je napisao/la:Miše ostani u Zenici :tokralju:
pa znaš li ikako da si trener prvaka???
Od koga si se prepao, od jednog jadnog Čelika?
Mislio sam da je utakmica u Bugarskoj bila prekretnica,
ali ništa od toga, toplo-hladno, više smrznuto djeluje momčad pod njegovom palicom...
Nisi dostojan klupe u Vitezu, a kamoli u Mostaru...
Jadnog Čelika? Jesi gledao utakmicu? Navedi kako misliš to što si rekao,pa nismo vam mi Vitez pa da vam se naguzimo kad god dodjete,i naviknite se na poraze u Zenici,jer to je ono što ćete donositi narednih godina iz Zenice ;) :salut: :salut:
Sa Vitezom ste se trebali boriti ove sezone u ligi niže, zato smanji malo doživljaje i zahvali se Borcu iz BL :shhh:
Široki je kolo prije natamburao jadnog Čelika, mi odigramo očajno - znamo zašto i onda nakon vaše pobjede godine si se našao da šesterostrukom prvaku da prijetiš :rol:
Pozdrav Jamaku i Stevi Nikoliću...
Ne mijesaj babe i zabe,ko je gdje trebao bit i ko je koga natamburao nije tema ovog posta,pusti se Borca i Viteza,ja vam pricam o utakmici sinoc... a dobro upamtite proslu sezonu sto se tice Zenice,jer zadugo necete iz Zenice se vratit s pobjedom,zivi bili pa vidjeli :salut:
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 13 avg 2018, 09:16

A moj robijašu onda neka vam je sretno dogodine u drugoj ligi ako se Zrinjski zadugo iz Zenice neće vratiti pobjedom...
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
Shullenta
Postovi: 261
Pridružen/a: 25 maj 2018, 13:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Shullenta » 13 avg 2018, 09:20

Filipović od kad je potpisao za ovoga Husarića, nije isti igrač, nigdje ga, fula nemoguće, slobodnjaci 10 metara iznad gola...
Daj mi furadana!

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 13 avg 2018, 10:02

Citam sad komentare posvuda, Zrinjski nije vise onaj stari, Zeljini navijaci vec poceli slavit duplu. Kada se europa zavrsi, transfer rok zakljuca, ode Mise, zgazi ce Zrinja 10 pobjeda u nizu pa ce biti repriza od zadnje 3 godine. Neka nam ne zamjere navikli se, kako mogu Robijasi da se nakon jedne utakmice naviknu, sto mi ne bi nakon 3 godina.
The Nobles ⚔

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 13 avg 2018, 10:12

Shullenta je napisao/la:Filipović od kad je potpisao za ovoga Husarića, nije isti igrač, nigdje ga, fula nemoguće, slobodnjaci 10 metara iznad gola...
Taj nikad nije bio igrac ...
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

Avatar
zenicacelik
Postovi: 237
Pridružen/a: 23 jul 2015, 15:02
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la zenicacelik » 13 avg 2018, 10:20

Da ste bili na stadionu, ne bi govorili JADNI Celik, jer ovu utakmicu kao i protiv Zelje, sasvim dobro odigrano. Naravno da smo mi daleko od Zrinje , ali trudimo se i borimo kolko mozemo, da to bude sve kako treba. Na stadionu dobra atmosfera, navijanje ok, lijepo vrijeme... Bas sve za 10.... Nadam se da su se momci vratili bez nekih problema u Mostar.... Sretno vama i nama, i daj Boze samo dobrih tekmi. Lijep pozz iz Zenice....
Kada god neki PITAR zine da kaze nesto,meni jurne eksplozivna dijareja...

mario11111
Postovi: 279
Pridružen/a: 22 jun 2016, 11:48
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mario11111 » 13 avg 2018, 11:20

zenicacelik je napisao/la:Da ste bili na stadionu, ne bi govorili JADNI Celik, jer ovu utakmicu kao i protiv Zelje, sasvim dobro odigrano. Naravno da smo mi daleko od Zrinje , ali trudimo se i borimo kolko mozemo, da to bude sve kako treba. Na stadionu dobra atmosfera, navijanje ok, lijepo vrijeme... Bas sve za 10.... Nadam se da su se momci vratili bez nekih problema u Mostar.... Sretno vama i nama, i daj Boze samo dobrih tekmi. Lijep pozz iz Zenice....
Uša.
1905

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la BatistutA19 » 13 avg 2018, 12:47

Vama cestitam na fer i korektnoj igri sinoc ,iskreno bolji ste od Celika a sinoc ste imali veci posjed lopte al nista konkretno neki sutevi iz dajine i poneki udarac glavom i prava sansa u 94 minuti kad ste mogli do boda .Mi pored gola imali 2 dobre sanse Okic kad je zaobiso Soldu al izbaci onaj sa gol linije i jos jednu sansu imaili al zakomplikovali sami sebe Po meni stopere imate najajce u ligi .I da stte do boda dosli ne bi bilo nezasluzeno al i pobjeda je cista i zasluzena Celika .Nadam se da je llijepo bilo momcima koji su sinoc bili u Zenici i da nije bio ni najmanji problem da su se sretno vratili kuci ..Eto toliko od sinoc realno receno i sretno vam u europi da izbacite bugare a u ligi sretno, vi il Zeljeznicar opet za ttitulu a nama dosta zlatna sredina ves sezone.

Avatar
Robijas007
Postovi: 378
Pridružen/a: 29 avg 2009, 00:19
Lokacija: zenica
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Robijas007 » 13 avg 2018, 13:11

Taramba je napisao/la:A moj robijašu onda neka vam je sretno dogodine u drugoj ligi ako se Zrinjski zadugo iz Zenice neće vratiti pobjedom...
Taj film trebao imat premijeru ove godine...yebi ga,kino se srusilo,tako da keep up the dream bi.tch!
NAJBOLJE SVOJE GODINE,DAO SAM ZA TEBE,I NIMALO JA NEĆU ŽALITI,LJUBAVI JEDINA,JER TI SE ZOVEŠ ČELIK ZENICA,ČELIK ZENICA!!

KANTU NAM DAJ!!

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 13 avg 2018, 20:05

Dena94 je napisao/la:VRATI SE GRANDE!!! :plac:
CACA SE VRACA :tokralju:
The Nobles ⚔

Avatar
Taramba
Postovi: 675
Pridružen/a: 02 maj 2014, 10:23
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Taramba » 13 avg 2018, 20:20

Dena94 je napisao/la:
Dena94 je napisao/la:VRATI SE GRANDE!!! :plac:
CACA SE VRACA :tokralju:
Hvala Bogu...šta je ikako odlazio;)
And shepherds we shall be,For Thee,my Lord,for Thee...

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la prisonbreak » 13 avg 2018, 20:25

Nema na cemu. I drugi put. :kafa:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 13 avg 2018, 21:54

prisonbreak je napisao/la:Nema na cemu. I drugi put. :kafa:
Nemojte se previše umisliti ,niste vi uzrok smjene,vi ste samo kap koja je prelila čašu.
Bit svega je što Miše jednostavno nije pohvatao konce , nije bilo igre , nije bilo standardnih igrača.Treba biti pošten i reći da Miše nije na žalost imao ni sreće , puno povrijeđenih igrača,igranje tekmi svako 3-4 dana ,prisilne izmjene u timu, daleka putovanja pa čak i na sam dan utakmice itd.Tako je to kod nas yebiga.
U četvrtak napuniti Pecaru , poderati grla a Baka će naložit ekipu.Nemamo velike šanse ali nemamo šta ni izgubiti.Bez srljanja , ja bih potpisao 0-0 u 70 minuti a onda juriš ,kad bi poveli gorjela bi Pecara.
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la prisonbreak » 13 avg 2018, 22:09

mirko1905 je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Nema na cemu. I drugi put. :kafa:
Nemojte se previše umisliti ,niste vi uzrok smjene,vi ste samo kap koja je prelila čašu.
Bit svega je što Miše jednostavno nije pohvatao konce , nije bilo igre , nije bilo standardnih igrača.Treba biti pošten i reći da Miše nije na žalost imao ni sreće , puno povrijeđenih igrača,igranje tekmi svako 3-4 dana ,prisilne izmjene u timu, daleka putovanja pa čak i na sam dan utakmice itd.Tako je to kod nas yebiga.
U četvrtak napuniti Pecaru , poderati grla a Baka će naložit ekipu.Nemamo velike šanse ali nemamo šta ni izgubiti.Bez srljanja , ja bih potpisao 0-0 u 70 minuti a onda juriš ,kad bi poveli gorjela bi Pecara.
Nismo se umislili, i dalje mislim da smo tanka ekipa. Jaci ste od nas jedno 3 puta.
Dovoljno je sto smo kap koja prelila casu. :kafa:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
hurem
Postovi: 8617
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la hurem » 14 avg 2018, 05:39

Blaz Sliskovic je najvece moguce pojacanje pred revans protiv Ludogoretsa i drago mi je da se vratio.
Vjerovatno je i on sam vidio da je ovo historijska sansa za neki bh klub da se plasira u grupnu fazu nekog euro takmicenja.

PiazzaGrande
Postovi: 2450
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 14 avg 2018, 07:41

Grande Baka!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

Truba1905burazeru
Postovi: 665
Pridružen/a: 07 maj 2018, 22:29
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Truba1905burazeru » 14 avg 2018, 08:49

... pričaju ( rade ) sto narod želi . Vratio se Baka , zaboraviti će se sve oko stadiona , sve oko para ( DI SU ? ) i sve po starom , cupkaj u mjestu ! Koje smo mi ovce pa to nema nigdje .
Pola ti vijeka ime branili
Trn u oku uvijek bio si
Ni u snu nisu mogli vidjeti
Da titule ce Zrinjski slaviti . . .

mirko1905
Postovi: 96
Pridružen/a: 13 mar 2018, 04:33
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mirko1905 » 14 avg 2018, 16:32

Truba1905burazeru je napisao/la:... pričaju ( rade ) sto narod želi . Vratio se Baka , zaboraviti će se sve oko stadiona , sve oko para ( DI SU ? ) i sve po starom , cupkaj u mjestu ! Koje smo mi ovce pa to nema nigdje .
Pa možda ti i jesi ovca kad pišeš o nečemu o čemu pojma nemaš.Zrinja nikakve pare nije dobio i neće prije nove godine.Sta misliš koliko je zarađeno?
Milion eura?
To je taman za funkcioniranje kluba za godinu dana.Place igrača,ljudi u klubu,troškovi putovanja u Slovačku,Bugarsku,Maltu,Na Širokom se mora sad sve platiti od stadiona,osiguranja Itd ,svaka utakmica košta hoteli,avionske karte....
Radovi na stadionu?Pa sve i da imamo lovu za renoviranje ne može se raditi jer stadion je u vlasništvu grada i iznajmljen je Zrinjskom i sve veće radove na stadionu mora odobriti gradsko vijeće koje ne postoji ima 10 godina.
Bolje majstore šutiti nego pričati gluposti o kojima očito nemaš pojma i ložiti raju.Svi bi mi htjeli novi stadion i prave uvjete i za klub i za gledatelje ali yebiga to trenutno nije moguće a kad će biti tko zna?
OŠ MI TO TI NEŠTO BRKO

Dena94
Postovi: 589
Pridružen/a: 09 jan 2018, 23:00
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la Dena94 » 14 avg 2018, 17:54

mirko1905 je napisao/la:
Truba1905burazeru je napisao/la:... pričaju ( rade ) sto narod želi . Vratio se Baka , zaboraviti će se sve oko stadiona , sve oko para ( DI SU ? ) i sve po starom , cupkaj u mjestu ! Koje smo mi ovce pa to nema nigdje .
Pa možda ti i jesi ovca kad pišeš o nečemu o čemu pojma nemaš.Zrinja nikakve pare nije dobio i neće prije nove godine.Sta misliš koliko je zarađeno?
Milion eura?
To je taman za funkcioniranje kluba za godinu dana.Place igrača,ljudi u klubu,troškovi putovanja u Slovačku,Bugarsku,Maltu,Na Širokom se mora sad sve platiti od stadiona,osiguranja Itd ,svaka utakmica košta hoteli,avionske karte....
Radovi na stadionu?Pa sve i da imamo lovu za renoviranje ne može se raditi jer stadion je u vlasništvu grada i iznajmljen je Zrinjskom i sve veće radove na stadionu mora odobriti gradsko vijeće koje ne postoji ima 10 godina.
Bolje majstore šutiti nego pričati gluposti o kojima očito nemaš pojma i ložiti raju.Svi bi mi htjeli novi stadion i prave uvjete i za klub i za gledatelje ali yebiga to trenutno nije moguće a kad će biti tko zna?
Sve reko. Samo bi nadodo. Dokle je god ovaka situacija u BiH, od ustava pa nadalje, nemoj se nadati stadionu!!
The Nobles ⚔

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.