FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 13 avg 2018, 22:08

Greska je i Hebiba a i Pidre nema se tu sta reci objasnjeno je sve slikovito,ja nisam od onih koji igrace voli djeliti na stare i mlade,svi igraju zajedno i svi isti tretman trebaju da imaju .Naravno receno je i da su normalne "oscilacije" u igri za mladog igraca,i treba preci preko toga,gresaka ce biti i dalje,to treba istrpiti i gledati to na taj nacin.Idemo dalje.Ovo nek mu bude skola za ubuduce i ako ce iz ove greske nauciti nesto onda to treba gledati tako,kao na fudbalsku skolu,i za ubuduce da gleda da ispravi taj nedostatak i da aBd napravi dobru karijeru da mu ne bude ovo plafon kao starijim kolegama.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Kiks1
Postovi: 85
Pridružen/a: 23 jun 2018, 07:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kiks1 » 13 avg 2018, 22:09

Braco svjesni smo svi da situacija nije dobra, nikako, ali derbi je, gradski derbi jbt. Hajmo dole otici, pofajtat se pa sta Bog da, ako nista mi barem mozemo kone pobijediti na tribinama, ne pamtim nocni derbi dole. Hajmo im zadati zadacu, a na terenu sta bude. Furajte raju, sutra ce valjda raja iz jezgra grupe dati upute kako, sta, gdje. Dobar osjecaj imam pravo, volim te Saraj'vo ludo!
Volimo te Saraj'vo, vec godinama!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 13 avg 2018, 22:25

Po nekom mom "vidjenju" za derbi bi Krstu ja gurnuo na krilo posto vec nema Sisica.Iskreno sad bas mali Resic da pocne da udari na ovog Stevanovica krkana polomit ce ga do 15-te na foru seljacku neku,mislim da je malo "rano" za to. Pa bi ja to ovako poceo vodeci se i protivnikom a i nama,pojacao bi tu sredinu jel oni tu sad nemaju nekih krkana a ova trojka bi nasa bila tu u prednosti sto je jako bitno za ovakvu utakmicu.


---------Adukor------Stanojevic--------

----------------Rahmanovic-----------

-----Halilovic---Ahmetovic---Velkoski---

Mada sam ja za to da Handzic pocne ovu utakmicu ali opet gledano to je "nemoguce" jel ocito da ce dobro morati pomuciti da bude prvi izbor.Zbog samog znacenja ove utakmice i znam da je puno "nabrijaniji" od svih ovih ofanzivaca,a i sam po sebi je dosta prgav i vrlo lahko isprovocira protivnika.Za derbi nemoram ni govoriti koliko bi to jos izrazenije bilo.


Naravno od ovoga nema nista,Ljuban mrtvi je u najavi toj nekoj i ja evo vec u glavi ludim na tu pomisao pa crtam sve moguce sastave bez njega ,ali dobio je pohvalu tako da meni negine pola table lexiliuma.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 13 avg 2018, 22:28

Kakav samo rezon mi imamo :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: i mi i Husref
Rahmanović, Handžić, Šišić, Tatar, da su bili normalni ne bi niko o Pidri pričao javno.

Shvatam ja da je problem u tome što trener uperi prst samo kad je dijete u pitanju. Ono što je mali uradio ne radi se ni na terminu, ali nije imenovano bilo kad to radi Bekić. A opet se bavimo posljedicom, a ne uzrokom. Uzrok su ova 4 koja su promašili što treba vezanih očiju da se zabije.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 13 avg 2018, 22:34

Haloooo na federalnoj ili gdje vec javnontreener ponovo prica kako je pidro kriv za gol i kaze nece to on shvatiti tako, jok nego kako ce . Pa ovo je za zatvora.
Sto isti javno ne kaze da su nam tri puta izaslk 1 na 1 sa golmanom jer je hebibovic zaspao i covjek nije bio u ofsajdu iako su PIDRO mujakic i adukor istog uhapsili? Sto to vrli strateg ne pomene ?
Zato sto je svejstan da je ovdje hebib pojeo **** i nije ispratio igraca. Ne zelim dalje da raspravljam, rekao sam da je podrina krivica, ali da imamo desnog beka koji je vracen u akasemiju, do ovoga ne bi ni doslo. Kad nas ne **** sa bekicem, husref nas uzjase sa hebibovicwm ili adukorom na stoperu
Strucnjak
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 13 avg 2018, 22:39

joker90 je napisao/la:Ðe su pare od te djece? :hmmmmm:
slika

slika
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 13 avg 2018, 22:40

Doganu svaka na mjestu kad je na početku govorio o igračima koji igraju ovu ligu.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 13 avg 2018, 22:41

Evo dzepa gdje su pare bileee
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 13 avg 2018, 22:42

Ja bih ih napao u srijedu ovom postavom:
Kovacevic
Sabanovic-dupovac-mujakic-pidro
Adukor-crepulja
Velkoski-Handzic-Bekic
Ahmetovic
JURIŠ

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 13 avg 2018, 22:43

uNbx je napisao/la:Doganu svaka na mjestu kad je na početku govorio o igračima koji igraju ovu ligu.
100% Kad rece da nisu ni profesinalci tu je za mene polozio.Prvi put neko normalno da ih nazove pravim imenom.I da vrati sve u realnost.

Ja ovu emisiju i gledam u zadnje vrijeme samo zbog njegovih komentara.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 13 avg 2018, 22:49

miky_hz je napisao/la:
uNbx je napisao/la:Doganu svaka na mjestu kad je na početku govorio o igračima koji igraju ovu ligu.
100% Kad rece da nisu ni profesinalci tu je za mene polozio.Prvi put neko normalno da ih nazove pravim imenom.I da vrati sve u realnost.

Ja ovu emisiju i gledam u zadnje vrijeme samo zbog njegovih komentara.
Rijetko pametan lik, da se razumije u fudbal, a ima prostora u medijima da prozbori koju. Npr, obojica su konstatovali za Pidru da je odigrao dobru utakmicu i da se ove stvari dešavaju stalno mladim igračima i da se to treba istrpit i to je to. I onda potonje ovo što je govorio o mladim igračima, sve na mjestu.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Vanja8
Postovi: 10213
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vanja8 » 13 avg 2018, 22:51

Treba prekosutra malog Resića u prvu postavu,pa Hus budi malo mudriji,iznenadi Odovića,evo gledam ih danas na pomocnom terenu uigravaju formaciju blokiranja desne strane i presinga na zadnju liniju...
U srijedu se se Musemiću pokaži,kada niko ne očekuje promiješaj im malo postavu pa neka se plavi na terenu pokusaju snaci da izblokiraju kontre...

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 13 avg 2018, 22:58

slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 avg 2018, 23:09

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Sad opet gledam statistiku, nevjerovatno da ni Hadžić, ni Veladžić, ni Sadiku ni minute odigrane nemaju u svojih novim klubovima. :O
Hadzic je povrijedio koljeno, nema njega minimum 6 mjeseci... :(

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 13 avg 2018, 23:10

Kapa dole Doganu. Dva i po minuta pričao, a ni sekunde ga voditelj zaustavio nije, jer je i Dujkovic svjestan da je bilo vrijeme neko ovo da kaze!
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 13 avg 2018, 23:16

slika

Jedan je cilj, jedan je put

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 13 avg 2018, 23:20

Hadzic cini se ligamenti, sadiku isto ima ozljedu tesku neku .... a veladzic kad je dosao se ozlijedio ...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
StariGrad071
Postovi: 702
Pridružen/a: 08 maj 2018, 11:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la StariGrad071 » 13 avg 2018, 23:23

DenchiNL je napisao/la:slika

Realno najjqca formacijs. Samo umjesto umjesto harisa resic a hare umjesto ahme. Imali bi jako brzu ekipu.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 13 avg 2018, 23:25

DenchiNL je napisao/la:slika
Svi u napad jedan je HASE !!!!

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la amypitar » 13 avg 2018, 23:26

Jel Sofranac u kombinaciji za kone.?

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, Nula80, OldTownDistrict i 40 gostiju.