NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 15 avg 2018, 22:33

Bronson je napisao/la:I zemlja se trese koliko fantazirate. Kakva TVZe i prenos tekmi, sta je vama :lolno:
Sta je to toliko nemoguce uradit? Nedaj Boze kod nas neka normalna ideja da upali. Pa RtvTk je radila prenose Slobode prije 10 godina a sad tehnologija napredovala svjetlosnu godinu od tada i jos uvijek je nemoguce.

Fazon je samo sto su na glavnim pozicijama debili kojima je sve nemoguce ako nije dzabaleska i humanitarna.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4885
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 avg 2018, 22:40

flash84 je napisao/la:
Bronson je napisao/la:I zemlja se trese koliko fantazirate. Kakva TVZe i prenos tekmi, sta je vama :lolno:
Sta je to toliko nemoguce uradit? Nedaj Boze kod nas neka normalna ideja da upali. Pa RtvTk je radila prenose Slobode prije 10 godina a sad tehnologija napredovala svjetlosnu godinu od tada i jos uvijek je nemoguce.

Fazon je samo sto su na glavnim pozicijama debili kojima je sve nemoguce ako nije dzabaleska i humanitarna.
Al prije 10 godina drug sam to kazes ,sto sad ne rade prenose Slobode .Prije 10 godina nisi imo generalnog sponzora lige tad je moglo al sad ne moze ,oni imaju prava exkluzivna na sve i jednu utakmicu ,mozes samo legalno platit bh telecomu preko interneta gledat il tv kuca platit da radi prenos.Ostalo ne postoji nista vise sto je nelegalno.Sad i da platis da li TV ZE ima tehnicke mogucnosti sve za prenos al prvo moras dobit dozvolu tj platit bh telecomu.. Nacekat ce mo se mi sponzor lige da bude neko jak vidis da se niko ne nudi i da taj sponzor lige recimo proda Areni i Sport klubu ..Dok ligu ne dignes kavalitetom nema sponzora a tako ni tv prenosa svih ko u svim ligama kvalitetnijim
Zadnja izmjena: BatistutA19, dana/u 15 avg 2018, 22:43, ukupno mijenjano 1 put.

Petroley
Postovi: 35
Pridružen/a: 28 jun 2018, 18:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Petroley » 15 avg 2018, 22:42

Zvijezda dala vise golova od nas, primili manje a cwtiri boda manje imaju hahaha to ima samo u PLBiH.... nista zgazit ih i popravit ovu smijesnu matematiku :njanjanja: :rol: :bih:

Avatar
avenija
Postovi: 13577
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 avg 2018, 22:45

Ko izda pizda
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 15 avg 2018, 22:48

BatistutA19 je napisao/la:
flash84 je napisao/la:
Bronson je napisao/la:I zemlja se trese koliko fantazirate. Kakva TVZe i prenos tekmi, sta je vama :lolno:
Sta je to toliko nemoguce uradit? Nedaj Boze kod nas neka normalna ideja da upali. Pa RtvTk je radila prenose Slobode prije 10 godina a sad tehnologija napredovala svjetlosnu godinu od tada i jos uvijek je nemoguce.

Fazon je samo sto su na glavnim pozicijama debili kojima je sve nemoguce ako nije dzabaleska i humanitarna.
Al prije 10 godina drug sam to kazes ,sto sad ne rade prenose Slobode .Prije 10 godina nisi imo generalnog sponzora lige tad je moglo al sad ne moze ,oni imaju prava exkluzivna na sve i jednu utakmicu ,mozes samo legalno platit bh telecomu preko interneta gledat il tv kuca platit da radi prenos.Ostalo ne postoji nista vise sto je nelegalno.Sad i da platis da li TV ZE ima tehnicke mogucnosti sve za prenos al prvo moras dobit dozvolu tj platit bh telecomu.. Nacekat ce mo se mi sponzor lige da bude neko jak vidis da se niko ne nudi i da taj sponzor lige recimo proda Areni i Sport klubu ..Dok ligu ne dignes kavalitetom nema sponzora a tako ni tv prenosa svih ko u svim ligama kvalitetnijim
Hajde da probam ovako, posto vidim da slabo ide. Utakmice

Mladost-Celik
Celik-Krupa
Celik-Radnik

Niko ne prenosi. Te utakmice se MOGU otkupit za male pare, nac sponzore, uradit prijenos. Znaci ko zna moze zaraditi malo i ucinit svoj program bar malo atraktivnijim za gradjane Zenice.

Ne bi vise o ovom jer se zamaram.

Avatar
avenija
Postovi: 13577
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 avg 2018, 22:49

slika
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 avg 2018, 22:53

Bravo momci!! Hajmo ga sad napunit poprilicno i poslije toga silovat mali doboj kod kaknja i onda svi znate ko dolazi,malo je rec sta ce se desavat.Mosa Likče
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
flash84
Postovi: 1060
Pridružen/a: 11 jun 2015, 18:59
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la flash84 » 15 avg 2018, 22:54

redbull93 je napisao/la:slika

Komentar? Mislim ova zadnja 4 da su kandidati vec za ispadanje. Mi sredina tabele, sto je zadovoljavajuce.
Iduce 3 tekme Zvijezda

Celik-Zvijezda
Zvijezda-Sarajevo
Zrinjski-Zvijezda

Iduce 3 tekme Mladost

Radnik-Mladost
Mladost-Celik
Mladost-Sloboda

Zvijezda ako upise sve poraze je vec jednom nogom krenula ka cvajti.

Radnik ako uzme Mladost a mi im uzmemo bod ide istim putem kao i Zvijezda.

Ovdje mi uz 4 ili 5 bodova u naredne 3 tekme sticemo ogromnu prednost nad njima u samom startu prvenstva.

Avatar
avenija
Postovi: 13577
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la avenija » 15 avg 2018, 22:56

OdmutNicaze1988 je napisao/la:Bravo momci!! Hajmo ga sad napunit poprilicno i poslije toga silovat mali doboj kod kaknja i onda svi znate ko dolazi,malo je rec sta ce se desavat.Mosa Likče
Bilo bi 40 000 ljudi na stadionu kada bi iduce dvije pobijedili :lol: :lol:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 15 avg 2018, 22:57

A kako gledam Zvijezdu necemo dobiti. Inace kod nas tako bude.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 avg 2018, 22:58

avenija je napisao/la:slika

Topp topova !!!
Zenička priča!!!
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Bronson » 15 avg 2018, 23:00

prisonbreak je napisao/la:A kako gledam Zvijezdu necemo dobiti. Inace kod nas tako bude.
Ovo je prva tekma gdje smo realno favoriti, samim tim moramo i napadati, vidjet cemo kako ce se snaci u takvim situacijama.
Bit ce to teska tekma.
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

OdmutNicaze1988
Postovi: 996
Pridružen/a: 19 feb 2018, 09:39
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la OdmutNicaze1988 » 15 avg 2018, 23:01

avenija je napisao/la:
OdmutNicaze1988 je napisao/la:Bravo momci!! Hajmo ga sad napunit poprilicno i poslije toga silovat mali doboj kod kaknja i onda svi znate ko dolazi,malo je rec sta ce se desavat.Mosa Likče
Bilo bi 40 000 ljudi na stadionu kada bi iduce dvije pobijedili :lol: :lol:

Svi zivimo za to brate.Nama u gradu pravim navijacima sto volimo iskreno Čelik malo trebs do srece.On je nas mi smo njegovi i takav nam je zivot bracs moj i da doceka o tih i 50 000 hahah...Mosa likČe
Zenički Čelik 1945
Robijaši Zenica 1988

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4885
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 15 avg 2018, 23:13

FLASH te 3 utakmice ima pravo kupit televizija neka sto si napiso utakmice e sad jel TV ZE ma tehnicku mogucnost ispunjaval uslove da radi prenos e to ne znam a i za sponzore da li im se isplati ne znamo .Ne treba se zamarat sa tim mi kad budemo bolji kvalitetniji otimace se za nas .Sad pobijedi obe tekme u 8 kolu sa Sarajevom imas pun stadion ,znaci malo nam treba za sve ..
I ovu sliku za kop ko je radio i ko je radio cista desetka

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 15 avg 2018, 23:27

avenija je napisao/la:slika
Ovakvih stvari treba sto vise do subote,pozivati sto vise raju probuditi opet tu ceznju za Celikom mnogi su se uspavali.
Onaj momak treba slike praviti jer zna momak znanje.

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 16 avg 2018, 00:04

Ma ja sam onako dao prijedlog za TV ZE. Tehnicku mogucnost mislim da imaju, jer su prenosili i Dubiozu na ovom nedavnom ljetnom festivalu. Cak ako i nemaju tehnicku mogucnost krajnje je vrijeme da to postignu. BHTelecom je otkupio od saveza za naziv lige, a i svi su klubovi uz obestecenje (ono vezano za sudije, bar je tako prije bilo) dali saglasnost za tv prijenose. Uglavnom, znam da to i nije izvodljivo na mnogim utakmicama, ali na nekim i jeste.

IndependenT
Postovi: 309
Pridružen/a: 30 apr 2011, 00:36
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la IndependenT » 16 avg 2018, 00:13

kinder_jaje je napisao/la:
avenija je napisao/la:slika
Ovakvih stvari treba sto vise do subote,pozivati sto vise raju probuditi opet tu ceznju za Celikom mnogi su se uspavali.
Onaj momak treba slike praviti jer zna momak znanje.
Ako mislis na mene bice slika.

Avatar
likceaale
Postovi: 198
Pridružen/a: 30 apr 2018, 14:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la likceaale » 16 avg 2018, 00:35

flash84 je napisao/la:
likceaale je napisao/la:Prije svega čestitke momcima na borbi i zalaganju! Definitivno bod ko kuća! Što se tiče prenosa utakmice po komentarima i prijedlozima se vidi koliko smo zatucani i koliko nemamo pojma. Čuj kako su Zetel i TVZE prenosili? Pa ilegalno kako će drugačije. Danas imamo neki red i neka prava.
De malo citaj izmedju redova ziv bio. Trebal blok, kist? To je vise bilo o tome koliko smo "napredovali" nakon 20 godina. Istina je da je Zetel radio i direktne emisije, prenose za sportistu godine i sl stvari prije 20 godina a nakon toga smo svake godine isli pet unazad. Istina je i da su to bili nelegalni prenosi ali si imao komentatore iz Zenice, koji su se bar trudili da u tom momentu iskoriste rupe koje su nastale za vrijeme rata.

Kad su momci iz Sirokog Brijega mogli raditi onako dobre prenose ne znam sta je problem da to radi jedna TV kuca sa mnogo vecim budzetom, ljudstvom i tehnickim mogucnostima. Cijene tekmi koje ne namjerava prenosit BHT i MojaTv su oko 2000 km i ne vidim problem zasto se ne bi mogle prenosit domace tekme. Eno Borac BL u drugoj ligi direktno prenosi EltaTV a interesovanje za Borac je u najmanju ruku duplo slabije od Celika.

Pitanje je samo ima li znanja, volje i vizije? Vjerovatno nema kao ni protekle dvije decenije.
Moze blok 5 i boje! Hvala! Nema znanja ni vizije...sta pises onda bezveze ako ces na kraju posrati...
Samo Likče...!

ZenickiLC
Postovi: 571
Pridružen/a: 20 feb 2018, 15:07
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la ZenickiLC » 16 avg 2018, 00:38

Konzerva je napisao/la:Ima li onih crnaca, hoce li potpisati za Celik??
Hoce
Uzavreli grad gori ugasiti se nece !

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 16 avg 2018, 00:41

IndependenT je napisao/la:
kinder_jaje je napisao/la:
avenija je napisao/la:slika
Ovakvih stvari treba sto vise do subote,pozivati sto vise raju probuditi opet tu ceznju za Celikom mnogi su se uspavali.
Onaj momak treba slike praviti jer zna momak znanje.
Ako mislis na mene bice slika.
Hvala druze nalozi ove fejzbuk navijace pa mozda koji skonta da sada treba jos veca podrska,inace to radis predobro svaka ti cast.

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.