Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 avg 2018, 20:27

KK_Bosna je napisao/la:
Aerials je napisao/la:To mu je i cilj, hoće tako da ukrade Riu trebu.
ma nije kavaj taki cojk :mrgreen:
Kavaj nije, Kanye jest. :mrgreen:
Sarmelino je napisao/la:Cuj trebu, hanumu.
Bit će mi oprošteno, nadam se.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Drape » 17 avg 2018, 22:20

Odlučio sam da više nikome ne idem na svadbu, narod je stvarno postao bezobrazan.

Zadnja na kojoj sam bio razna ubacivanja u korpu i pokloni koštali me između 100 i 150 KM. A teoretski mogao bih biti na 10 svadbi godišnje.

Prvo odeš "po mladu" i tu sjedneš pa se korpa samo vrti, onda se ide na pravo slavlje, i opet korpa se samo vrti, plaćaš i glupi komad nezdrave torte. Te kuma sa korpom, te mlada sa korpom, te ***** materina. Samo što i mame, tetke, amidže nisu krenuli sa korpom.

Ima i neki običaj gdje se uski krug ljudi "pozove u kuću", ne želim ni da znam šta je to, koliko sam čuo uglavnom ko se zaj*be i uđe tu te tek oderu.

Nije prije bilo tako, ljudi su sad napravili zamku za naivne od svadbe, uđem kao gospodin a izađem gologuz. A u zraku osjetiš društveni pritisak da moraš ubaciti nešto.

Više nemam ni familije ni prijatelja što se toga tiče. Ja svakako nisam ni planirao praviti svoju svadbu.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 17 avg 2018, 22:25

Ja sam isto rekla da neću praviti svadbu, nek' se ljuti ko hoće. Brat isto rekao da neće, ne vidimo nikakvu potrebu. Em košta nas, em košta goste, a bezveze. K'o fol slaviš nešto, 80% gostiju ne poznaješ, istrošiš se toliko da bi na 5 godišnjih mogao otići i to all inclusive na nekim gotivnim destinacijama. Ma bježi ba.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13406
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 17 avg 2018, 22:48

Drape je napisao/la:Odlučio sam da više nikome ne idem na svadbu, narod je stvarno postao bezobrazan.

Zadnja na kojoj sam bio razna ubacivanja u korpu i pokloni koštali me između 100 i 150 KM. A teoretski mogao bih biti na 10 svadbi godišnje.

Prvo odeš "po mladu" i tu sjedneš pa se korpa samo vrti, onda se ide na pravo slavlje, i opet korpa se samo vrti, plaćaš i glupi komad nezdrave torte. Te kuma sa korpom, te mlada sa korpom, te ***** materina. Samo što i mame, tetke, amidže nisu krenuli sa korpom.

Ima i neki običaj gdje se uski krug ljudi "pozove u kuću", ne želim ni da znam šta je to, koliko sam čuo uglavnom ko se zaj*be i uđe tu te tek oderu.

Nije prije bilo tako, ljudi su sad napravili zamku za naivne od svadbe, uđem kao gospodin a izađem gologuz. A u zraku osjetiš društveni pritisak da moraš ubaciti nešto.

Više nemam ni familije ni prijatelja što se toga tiče. Ja svakako nisam ni planirao praviti svoju svadbu.
:urnebes: jos kad dodju i donesu korpice s ukrasima koje ti stave na odjecu i na auto a i to se logicno placa.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18614
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 17 avg 2018, 22:57

Na sandzackim svadbama se zaradi
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 18 avg 2018, 10:21

Naletio sam na djevojče koje popije litar Vranca bez problema :ljepota:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 18 avg 2018, 11:15

Penaltiky je napisao/la:Naletio sam na djevojče koje popije litar Vranca bez problema :ljepota:
jel u sijama
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 18 avg 2018, 11:16

Sarmelino je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Naletio sam na djevojče koje popije litar Vranca bez problema :ljepota:
jel u sijama
Nije al je iz Opštine Tešanj :mrgreen: Najboljeg dijela :mrgreen:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Sarmelino » 18 avg 2018, 11:31

Penaltiky je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Naletio sam na djevojče koje popije litar Vranca bez problema :ljepota:
jel u sijama
Nije al je iz Opštine Tešanj :mrgreen: Najboljeg dijela :mrgreen:
Klasicne jelasanke
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 18 avg 2018, 13:02

Nit sam kad bio, nit planiram pravit svadbu. Što kaže Balašević - parada pijanstva i kića. Živo me interesuje šta se desi kad u toku tih reketiranja neko od zvanica nema love. :lol: Garant sve pogledi sijevaju i lete tihe osude, jer, akcenat naravno nije na prisustvu prijatelja jednom od najsretnijih događaja nego na parama.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 18 avg 2018, 14:36

Ko da mi se krmak nabacuje
Rigoletto je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Znači u praksi, sad prvo tražim vizu pa onda tek posao a dosad je bilo obrnuto?
Nadji nekog sa sirokog za stupanje u istospolnu zajednicu radi hrvatskih papira
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 avg 2018, 14:46

Bosniacum Lilium je napisao/la:Na sandzackim svadbama se zaradi
Pa da zaradi onaj ko se zeni zato sto od zvanica uzima zivotom, a to im je vec tradicija pa se bore ko ce vise baciti novca. :mrgreen:

U Tuzli te ne kosta puno svadba, ubacis malo u kovertu, platis maramicu 20 KM i ako ti djeca zaustave auto izbacis kroz prozor koju marku. Tako da onaj ko pravi svadbu bude oderan. Dole u Sandzaku mladi uloze X novca, a vrate se kuci na kraju dana sa 5X novca. Zato im nije problem ni napraviti.
Ovdje u SJI. Bosni je vise u fazonu da zvanice i familija ocekuju da ih ispostujes i zgotivis, a tebi je bolje ne zgotiviti ih i sutra imati za ljetovanja i zivota.

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 18 avg 2018, 15:01

ja bio do sada samo na rodicinoj svadbi, smorio se jer pola ljudi nisam znao sreća rošak drugi bio tu pa s njim bio, a od love jedino u kovertu stavio 50 maraka i ne sjećam se da sam išta više davao :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Drape » 18 avg 2018, 15:12

Jaka je i ona: "Na svadbi se može upoznati cura". Tačno. Može. Jednom sam baš upoznao rasnu crnku, kakve obline, kakve oči, kakvo sve. Samo, prezivala se isto kao i ja :think:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8040
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Rigoletto » 18 avg 2018, 15:50

Penaltiky je napisao/la:Ko da mi se krmak nabacuje
Rigoletto je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Znači u praksi, sad prvo tražim vizu pa onda tek posao a dosad je bilo obrnuto?
Nadji nekog sa sirokog za stupanje u istospolnu zajednicu radi hrvatskih papira
Necu ja u tuzlu, daleko mi je to
goveđigulašmajka

FoSte95
Postovi: 12641
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 19 avg 2018, 12:50

Drugarica na IG objavi krajnje emotivan video povodom godinu dana veze sa momkom dobije jedva 20-stak lajkva, njena sestra skoro u isto vrijeme sliku sa isturenim dupetom u kupaćem ide lagano preko 140 komada :urnebes: :urnebes: :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la zizu1991 » 19 avg 2018, 13:09

Logično, nagonski. Prirodno.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 19 avg 2018, 13:29

FoSte95 je napisao/la:Drugarica na IG objavi krajnje emotivan video povodom godinu dana veze sa momkom dobije jedva 20-stak lajkva, njena sestra skoro u isto vrijeme sliku sa isturenim dupetom u kupaćem ide lagano preko 140 komada :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zašto bi iko normalan gledao emotivan video povodom nečije godišnjice?
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Otelo
Postovi: 33481
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Otelo » 19 avg 2018, 15:20

FoSte95 je napisao/la:Drugarica na IG objavi krajnje emotivan video povodom godinu dana veze sa momkom dobije jedva 20-stak lajkva, njena sestra skoro u isto vrijeme sliku sa isturenim dupetom u kupaćem ide lagano preko 140 komada :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Zgodna slobodna oskudno odjevena djevojka protiv emotivne zauzete djevojke?
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
StevieG8
Postovi: 13406
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 19 avg 2018, 15:21

FoSte95 je napisao/la:Drugarica na IG objavi krajnje emotivan video povodom godinu dana veze sa momkom dobije jedva 20-stak lajkva, njena sestra skoro u isto vrijeme sliku sa isturenim dupetom u kupaćem ide lagano preko 140 komada :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Nista cudno, slika s momkom uvijek manje lajkova od ostalih slika kad je 80% pratilaca napaljena bagra koja jedva ceka da izadje iz veze.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.