Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
StevieG8
Postovi: 13370
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la StevieG8 » 19 avg 2018, 20:23

akisarajevo92 je napisao/la:
Drape je napisao/la:Ponekad kraj mene prođe 30 djevojaka(samih) i ni jedna da me pogleda, naiđe prva koja se drži za ruku sa momkom i odmjeri me od glave do pete. Male misterije života. Kladim se da je nauka objasnila i takvo ponašanje.
I meni se nekad desi isto, konkretno jucer u dva slucaja

to bi bilo neobicno da se ne desava i da gledaju ove koje prolaze same ili sa drugaricom a od onih koje su sa momkom - nista
Mozda ih jednostavno zeza znatizelja, kako kotiraju medju slobodnim muskarcima buduci da su navikle na paznju trenutnog momka ili vas porede s tim koji je vodi za ruku.

Sto se tice tih drustvenih mreza uvijek sam bio pri stavu da je veza privatna stvar i da nema potrebe da se to eksponira sa slikama, statusima, oznacavanjima po drustvenim mrezama da svi vide. Druga prica je bilo uvjeriti suprotnu stranu u to pa su oko toga redovno nastajali problemi. Tesko je sa osobama koje naviknu i navuku se na misljenje drugih ljudi koje dobiju preko drustvenih mreza pa bilo to makar broj lajkova, pa cak i kad nadje nekog ko joj odgovara i s kim je sretna opet fali ta procjena okoline. Cast izuzecima naravno ovo je moje licno iskustvo do sad.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kanye » 19 avg 2018, 21:40

muhamedhulk je napisao/la:Situacija je da je objavila nesto oko momka. Niko ne spominje slobodnu curu i patetisamje.
A ima i cura koje ne isticu sisu i dupe :D Nego privlace facom, pogledom i ostalim normalnim stvarima. :D
Zasto je faca normalna a sise nisu?
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 avg 2018, 21:41

Možda colarica.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la zizu1991 » 19 avg 2018, 21:53

Kanye je napisao/la: Zasto je faca normalna a sise nisu?
+1
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la muhamedhulk » 19 avg 2018, 22:11

sisa svaka ista. razlika bukvalno u velicini. a faca vala i nije. ako ne kontas, jbg.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

FoSte95
Postovi: 12623
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la FoSte95 » 19 avg 2018, 22:21

harden je napisao/la:bogami foste logika ti je oslabila, kakva to pitanja postavljaš :lol:
bgm jeste pravo u zadnje vrijeme :wtf:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Drape » 19 avg 2018, 22:45

Kad vidim vijest o poznatim: "Pogledajte kako xx izgleda mjesec nakon porađaja"(fotografije iz teretane, linija perfektna).

To ne važi za moju prvu ili drugu ljubav(kako se uzme). Poslije udaje i prvog porođaja, ima jedno 40 kg više nego u svojim boljim danima, pretvorila se u ružnog pokemona. Ponekad je sretnem kako šeta sa mužom i djetetom, kurtoazno ej đesi šta ima, nema ništa šta ima kod tebe u dvije sekunde i to je to, a valjda je sretna.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramiy » 19 avg 2018, 22:51

Mozda nema kompl3kse ko ti pa je i sretna
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 19 avg 2018, 22:55

Koliko to žena danas ima vremena da mjesec nakon poroda hoda po teretani i slično? Mislim da je to mogućnost jedino onih koji bolje stoje pa mogu sebi priuštiti bejbisiterku na par sati dok ona obavi svoje.
Malo mi je i bolesno odmah se tako ponašati, čovječe tek si se porodila, dobila si dijete bolan, bolan, đe letiš.
Ne podržavam ja ni zapuštanje i dozvoljavanje sebi da postaneš k'o slon, ali eto, ni ovo mi nešto nije normalno.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Drape » 19 avg 2018, 22:55

Ramiy je napisao/la:Mozda nema kompl3kse ko ti pa je i sretna
Gojaznost je zvanično bolest, tako se tretira od Svjetske zdrastvene organizacije, a ne kompleks.

Ako je neprirodno biti protiv kuge, onda je i protiv gojaznosti.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 19 avg 2018, 23:03

Aerials je napisao/la:Koliko to žena danas ima vremena da mjesec nakon poroda hoda po teretani i slično? Mislim da je to mogućnost jedino onih koji bolje stoje pa mogu sebi priuštiti bejbisiterku na par sati dok ona obavi svoje.
Malo mi je i bolesno odmah se tako ponašati, čovječe tek si se porodila, dobila si dijete bolan, bolan, đe letiš.
Ne podržavam ja ni zapuštanje i dozvoljavanje sebi da postaneš k'o slon, ali eto, ni ovo mi nešto nije normalno.
Klasični kompleksi, stid je da bude "obješena" poslije poroda, a ne konta da su žene tad haman i najljepše i posebno zrače, baš u tom periodu neposredno poslije poroda.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la ASD » 19 avg 2018, 23:05

Aerials je napisao/la:Koliko to žena danas ima vremena da mjesec nakon poroda hoda po teretani i slično? Mislim da je to mogućnost jedino onih koji bolje stoje pa mogu sebi priuštiti bejbisiterku na par sati dok ona obavi svoje.
Malo mi je i bolesno odmah se tako ponašati, čovječe tek si se porodila, dobila si dijete bolan, bolan, đe letiš.
Ne podržavam ja ni zapuštanje i dozvoljavanje sebi da postaneš k'o slon, ali eto, ni ovo mi nešto nije normalno.
Znam zenu koja je isla u teretanu dok je bila trudna, skoro do poroda, kazu da kad se poradjala dijete je samo izletilo. :D
Posle poroda naravno nastavila ici u teretanu, ta nece zadugo imati zdravstvenih problema.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 19 avg 2018, 23:09

Jačala trbušnjake zbog poroda :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Kanye
Postovi: 2808
Pridružen/a: 18 jul 2018, 17:41
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Kanye » 19 avg 2018, 23:12

muhamedhulk je napisao/la:sisa svaka ista. razlika bukvalno u velicini. a faca vala i nije. ako ne kontas, jbg.
Vidio sam 6 sisa (3 para) dosad u zivotu ne racunajuci mamine i sve razlicite.
I am unquestionably, undoubtedly, the greatest human artist of all time. It’s not even a question at this point. It’s just a fact.

Avatar
Ramiy
Postovi: 2281
Pridružen/a: 04 jun 2018, 22:58
Lokacija: Banovici
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Ramiy » 19 avg 2018, 23:14

Drape je napisao/la:
Ramiy je napisao/la:Mozda nema kompl3kse ko ti pa je i sretna
Gojaznost je zvanično bolest, tako se tretira od Svjetske zdrastvene organizacije, a ne kompleks.

Ako je neprirodno biti protiv kuge, onda je i protiv gojaznosti.
Pa to sto mislis da nije sretna nakon sto je dijete rodila najmanje joj problem sto je debela.
Na prvu isto ko da navijas da nije sretna i da ti je drago misleci da je tako.
VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

Ljubitelj ponedjeljka, vruce pive, loseg centarsuta i hladne zene.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la uNbx » 19 avg 2018, 23:17

muhamedhulk je napisao/la:sisa svaka ista. razlika bukvalno u velicini. a faca vala i nije. ako ne kontas, jbg.
Faca bitnija, dakako! Al đe je ba svaka ista. :D Lijeva različita od desne kod jedne žene, a kamol da je svaka ista. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Drape » 19 avg 2018, 23:20

Ramiy je napisao/la:
Pa to sto mislis da nije sretna nakon sto je dijete rodila najmanje joj problem sto je debela.
Na prvu isto ko da navijas da nije sretna i da ti je drago misleci da je tako.
Svako posmatra stvari iz ugla vlastitih vrijednosti. Ja ne mogu zamisliti kako sam debeo i sretan. Pazim šta jedem, trudim se biti fizički aktivan. Tebi je to "kompleks", iako će ti svaki doktor preporučiti da paziš šta jedeš i budeš aktivan, a svakoj debeloj osobi da mora smršati.

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Captain4 » 20 avg 2018, 04:18

Derdiyok je napisao/la:"Najsretnije" je bilo kad nije bilo interneta. Narod makar bio u zabludi da se nije varalo.
Evo ja ću se osvrnuti na tu temu iako nisam baš siguran koliko joj je ovdje mjesto.

Prije mjesec dana sam otišao na odmor u Tomislavgrad/Duvno gdje sam se zadržao 3 sedmice i postavio sam sebi cilj da se deaktiviram sa ig i fb dok sam na odmoru. Izdržao sam bez problema, previše vremena imaš da razmišljaš o životu, da sebe usavršavaš i da svaki sekund korisno potrošiš. Nikad se u životu nisam bolje odmorio kao tada. :mrgreen:

Eto vratio sam instagram, ali fb je nakon 10tak godina izgleda otišao u historiju što se mene tiče.

Zato, ako imate prave osobe oko sebe (djevojku/momka, porodicu, prijatelje) apsolutno nema potrebe da se vrijeme troši na te gluposti. Ja sam aktivan zbog sezone lova (istražujem životinje) :rol: , iako uđem na ig jednom dnevno. Takav vakat došao..

Plus sam primjetio kako mi puno bolje ide kada imam konverzaciju sa djevojkom uživo nego na instagramu. I to opasno bolje.
Donnie Darko je napisao/la:Ne koriste svi drustvene mreze da nadju partnera.
Sad odgovoriš potencijalnoj žrtvi na story i uskoro ćeš saznat na čemu si. A generacije prije interneta su skupljali hrabrost i pišali krv dok su šta zbarili. 95% slučajeva se uleti preko društvenih mreža, ostatak na "prirodniji način".
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 20 avg 2018, 06:14

uNbx je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Koliko to žena danas ima vremena da mjesec nakon poroda hoda po teretani i slično? Mislim da je to mogućnost jedino onih koji bolje stoje pa mogu sebi priuštiti bejbisiterku na par sati dok ona obavi svoje.
Malo mi je i bolesno odmah se tako ponašati, čovječe tek si se porodila, dobila si dijete bolan, bolan, đe letiš.
Ne podržavam ja ni zapuštanje i dozvoljavanje sebi da postaneš k'o slon, ali eto, ni ovo mi nešto nije normalno.
Klasični kompleksi, stid je da bude "obješena" poslije poroda, a ne konta da su žene tad haman i najljepše i posebno zrače, baš u tom periodu neposredno poslije poroda.
Đe su najljepše pa to više ni babe po selima ne pričaju. :urnebes: Još im kalup sjebu.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Aerials » 20 avg 2018, 08:20

uNbx je napisao/la: Klasični kompleksi, stid je da bude "obješena" poslije poroda, a ne konta da su žene tad haman i najljepše i posebno zrače, baš u tom periodu neposredno poslije poroda.
Činjenica je da će svaka, ali svaka biti barem malo obješena jer razvučena koža ne može odmah da se vrati u normalu. Jedino one koje izgledaju kao da ne nose uopšte dijete u sebi (što mi nikako nije jasno, pa koliko to dijete bude kad se rodi :crazy: ) možda mogu brzo da se vrate u "formu".
ASD je napisao/la: Znam zenu koja je isla u teretanu dok je bila trudna, skoro do poroda, kazu da kad se poradjala dijete je samo izletilo. :D
Posle poroda naravno nastavila ici u teretanu, ta nece zadugo imati zdravstvenih problema.
Ovo je možda i najbitniji razlog zbog kojeg bi žene trebale vježbati - lakši porod. :D
To vježbanje u trudnoći.. ja se nešto ne bih usudila, možda neke osnovne vježbe, trčanje npr, ali samo prvih nekoliko mjeseci.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.