FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 avg 2018, 23:21

Tako se igra **** mu majku!
Hebibović najgori igrač lige, ostalo super
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 avg 2018, 23:25

Baka, odlazi!
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 19 avg 2018, 23:28

Sad mi nekako još više žao onih golova što smo prosuli protiv GOŠKA...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 avg 2018, 23:28

skoroalen je napisao/la:Dobra tekma, Tatar me pozitivno iznenadio, ima dobar pregled igre i zadnji pas. Merso babuka u napadu. Meni iskreno Dupovac preloš, sporo se vraća nazad a srlja često naprijed. Samo me posjeta razočarala. Ovi momci su zaslužili barem šest milja nakon 2:2 u Italiji i 5-6 milja sad nakon dobrog derbija. Još atraktivan protivnik. Izgleda da se raja "odljubila" od Sarajeva, sad nemamo ni loše rezultate, osim GOŠKa sve ostalo je prema očekivanjima. Lani smo u prve tri domaće imali tri poraza, bili zakucani za dno, a posjeta bila jednaka ili veća nego trenutno.
Osjetno više nego protiv GOŠK-a i Mladosti ali može ovo još bolje.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 19 avg 2018, 23:30

uNbx je napisao/la:A2 sudija, il ti ga mahač ispred istoka. Šta je ono, ja mislim dva čista ofsajda od po metar (i po) nije digao u drugom poluvremenu. :crazy:
Neznam jel upravu ili ne,ali cim ti sudija prvi pobjegne u tunel znaci da nije ni on siguran u sebe,jel konta da je nesto z.ajebao.Ti buraz kad si upravu stojicki ces podnjeti sve kritike,al kad nisi povuces se ko zadnja hinja.I nije ovo prvi slucaj na Kosevu da pomocni prvi pobjegne bez da ceka ostale kolege.Odma to treba skinuti sa liste,sutra ce ovako pod pristiskom nekog zakinuti drasticno jel nije u sebe siguran.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 avg 2018, 23:32

MortemHz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Dobra tekma, Tatar me pozitivno iznenadio, ima dobar pregled igre i zadnji pas. Merso babuka u napadu. Meni iskreno Dupovac preloš, sporo se vraća nazad a srlja često naprijed. Samo me posjeta razočarala. Ovi momci su zaslužili barem šest milja nakon 2:2 u Italiji i 5-6 milja sad nakon dobrog derbija. Još atraktivan protivnik. Izgleda da se raja "odljubila" od Sarajeva, sad nemamo ni loše rezultate, osim GOŠKa sve ostalo je prema očekivanjima. Lani smo u prve tri domaće imali tri poraza, bili zakucani za dno, a posjeta bila jednaka ili veća nego trenutno.
Osjetno više nego protiv GOŠK-a i Mladosti ali može ovo još bolje.
Jest više al nekad je na Zrinju pet hiljada hladno dolazilo. Prije dvije sezone skoro 10 hiljada protiv Mađara, kad je bila ona koreografija na sjeveru povodom 6.4. Večeras po mojoj procjeni oko 3500.

Jedna za kera Nemanju. :opaopa: :opaopa:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 19 avg 2018, 23:37

Samozdravlje je napisao/la:
StariGrad071 je napisao/la:Da je pidro ispratio ne bi bio gol. Greska hebiba i pidre, stim da je podrina gora jer je njegov igrac dao gol nakon sto je bukvalno prestao trcati. Tek nakon ovih analiza vidis kolko mi zapravo ne znamo o fudbalu.
Uprava je dovela ovih 5-6 hoce-nece.Ma nema neces svaku morate igrati i pobjediti 3 razlike.Uprava treba da ih uozbilji i u dogovoru sa Husrefom kazne,ako ne dobiju GOSK 3 razlike.Prvo upravu kritikovati(sto umjesto 10 uhljeba)nemaju 3 prava igraca i 3 prosjecna koji ce htjet igrat(morat).Pitanje za Husrefa,sto se nije igralo protiv GOSKA,kao zadnjih 20min.Ostavili bi puno prostora,pa ostavili smo i nismo primili,a da smo malo koncetrisaniji bili i igrali svih 90 kao zadnjih 20 dali bi 5 ,a primili 2.


Ne morate vi pratiti sta prica stari prdonja,ali bitno je da je Musemic procitao.Nije bas pet ,ali i cetiri dosta protiv Bilbije&drugog tima Sarajeva.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54367
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 19 avg 2018, 23:37

skoroalen je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Dobra tekma, Tatar me pozitivno iznenadio, ima dobar pregled igre i zadnji pas. Merso babuka u napadu. Meni iskreno Dupovac preloš, sporo se vraća nazad a srlja često naprijed. Samo me posjeta razočarala. Ovi momci su zaslužili barem šest milja nakon 2:2 u Italiji i 5-6 milja sad nakon dobrog derbija. Još atraktivan protivnik. Izgleda da se raja "odljubila" od Sarajeva, sad nemamo ni loše rezultate, osim GOŠKa sve ostalo je prema očekivanjima. Lani smo u prve tri domaće imali tri poraza, bili zakucani za dno, a posjeta bila jednaka ili veća nego trenutno.
Osjetno više nego protiv GOŠK-a i Mladosti ali može ovo još bolje.
Jest više al nekad je na Zrinju pet hiljada hladno dolazilo. Prije dvije sezone skoro 10 hiljada protiv Mađara, kad je bila ona koreografija na sjeveru povodom 6.4. Večeras po mojoj procjeni oko 3500.

Jedna za kera Nemanju. :opaopa: :opaopa:
Sarajevo - Zrinjski 4.500
Sarajevo - Mladost 2.000
Sarajevo - GOŠK 1.500
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
midzuka
Postovi: 963
Pridružen/a: 10 sep 2017, 22:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la midzuka » 19 avg 2018, 23:38

skoroalen je napisao/la:Jedna za kera Nemanju. :opaopa: :opaopa:
Ima vala pjesama za tamaru cijelu noc playlista da svira. :lol: :lol:
JURIŠ

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 19 avg 2018, 23:39

miky_hz je napisao/la:
uNbx je napisao/la:A2 sudija, il ti ga mahač ispred istoka. Šta je ono, ja mislim dva čista ofsajda od po metar (i po) nije digao u drugom poluvremenu. :crazy:
Neznam jel upravu ili ne,ali cim ti sudija prvi pobjegne u tunel znaci da nije ni on siguran u sebe,jel konta da je nesto z.ajebao.Ti buraz kad si upravu stojicki ces podnjeti sve kritike,al kad nisi povuces se ko zadnja hinja.I nije ovo prvi slucaj na Kosevu da pomocni prvi pobjegne bez da ceka ostale kolege.Odma to treba skinuti sa liste,sutra ce ovako pod pristiskom nekog zakinuti drasticno jel nije u sebe siguran.
Ne znam, žao mi što nemam Moja TV da vratim da vidim te situacije. Zna se vrlo lahko desit da u trenutku upućivanja igrač bude u liniji i onda brzim trkom toliko pobjegne daleko svom čuvaru dok lopta ne pređe još pola putanje, pa kontaju svi da je ofsajd, ali ova dva su mi se činila čista ko suza. Oba puta ispred njega situacija.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 avg 2018, 23:39

@Mortem onda sam dobro oful'o. :mrgreen: Nije onda tako loše kako mi se na prvu činilo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 19 avg 2018, 23:43

BordoSarajevo je napisao/la:Pidro nevjerovatno inteligentan, djeluje mi kao da u nogama ima trocifren broj utakmica u seniorskom fudbalu. Smiren, ne paniči i igra na sigurno. Fascinantno. Samo da još poradi na dugim loptama kada idu na njegovu stranu, kada ga prebace nekako mu igrač olako pobjegne ali sve ostalo mu je za čistu desetku!
IMam osjećaj da ne prati dobro igrače, nekako mu uvijek pobjegne onaj iza njega. Ali dobro sreća večeras to nisu kaznili a mogli su.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la uNbx » 19 avg 2018, 23:44

hilmo je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Pidro nevjerovatno inteligentan, djeluje mi kao da u nogama ima trocifren broj utakmica u seniorskom fudbalu. Smiren, ne paniči i igra na sigurno. Fascinantno. Samo da još poradi na dugim loptama kada idu na njegovu stranu, kada ga prebace nekako mu igrač olako pobjegne ali sve ostalo mu je za čistu desetku!
IMam osjećaj da ne prati dobro igrače, nekako mu uvijek pobjegne onaj iza njega. Ali dobro sreća večeras to nisu kaznili a mogli su.
I ja imam dojam da malo odluta kad čuva igrača bez lopte, a kad ga napada s loptom tad je dobar pravo.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 19 avg 2018, 23:50

uNbx je napisao/la:
hilmo je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Pidro nevjerovatno inteligentan, djeluje mi kao da u nogama ima trocifren broj utakmica u seniorskom fudbalu. Smiren, ne paniči i igra na sigurno. Fascinantno. Samo da još poradi na dugim loptama kada idu na njegovu stranu, kada ga prebace nekako mu igrač olako pobjegne ali sve ostalo mu je za čistu desetku!
IMam osjećaj da ne prati dobro igrače, nekako mu uvijek pobjegne onaj iza njega. Ali dobro sreća večeras to nisu kaznili a mogli su.
I ja imam dojam da malo odluta kad čuva igrača bez lopte, a kad ga napada s loptom tad je dobar pravo.
Možemo to pripisati njegovom neiskustvu, ali ga treba posavjetovati, nadam se da će to struka uraditi. Večeras mu je onaj haman uvijek bio sam jedno dva tri metra, to zna biti jako opasno.
Ali zato Rahmanović igra u životnoj formi.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 19 avg 2018, 23:54

Al kako mi je drago što su Nemanju dobro istukli nakon gola. Prvo ga Mustafić nagazi pa Adukor ga dobro otpuha u duelu, još mu lakat uvali. Respekt. :bow:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 19 avg 2018, 23:55

hilmo je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Pidro nevjerovatno inteligentan, djeluje mi kao da u nogama ima trocifren broj utakmica u seniorskom fudbalu. Smiren, ne paniči i igra na sigurno. Fascinantno. Samo da još poradi na dugim loptama kada idu na njegovu stranu, kada ga prebace nekako mu igrač olako pobjegne ali sve ostalo mu je za čistu desetku!
IMam osjećaj da ne prati dobro igrače, nekako mu uvijek pobjegne onaj iza njega. Ali dobro sreća večeras to nisu kaznili a mogli su.
Tako je hilmo, treba biti realan u procjenama i hvaljenju ovih mladih igraca, imao je i veceras mali Pidro gresaka kao i na derbiju, ali vrijedi ga istrpiti, treba biti umjeren i u hvaljenju kao i kudjenju, ali jbg mi smo Pitari tako da je to malo teze izvodljivo :D

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Memara » 20 avg 2018, 00:02

Uvijek dobra utakmica protiv Zrinjskog. Samo meni je Zrinjski i dalje najozbiljnija ekipa za naslov. Mora ovo dosta bolje.

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 20 avg 2018, 00:03

Ima li gdje sažetak da lijepo pogledam golove? Dobro je ovo danas bilo, samo mi se ne svidja sto primamo previse golova. Samo protiv Slobode nismo primili gol, protiv GOSKa jedan, ostale utakmkice po dva gola. Mora se raditi na tome.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 20 avg 2018, 00:06

zlo87 je napisao/la:Ima li gdje sažetak da lijepo pogledam golove? Dobro je ovo danas bilo, samo mi se ne svidja sto primamo previse golova. Samo protiv Slobode nismo primili gol, protiv GOSKa jedan, ostale utakmkice po dva gola. Mora se raditi na tome.
Snimak BHT, evo Krste ga zabio iz prve.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
HordasOdMalena
Postovi: 3146
Pridružen/a: 29 jun 2015, 01:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HordasOdMalena » 20 avg 2018, 00:07

zlo87 je napisao/la:Ima li gdje sažetak da lijepo pogledam golove? Dobro je ovo danas bilo, samo mi se ne svidja sto primamo previse golova. Samo protiv Slobode nismo primili gol, protiv GOSKa jedan, ostale utakmkice po dva gola. Mora se raditi na tome.
Mladost 4:0
"Imao sam puno bolje opcije za ljeto, za mene lično su to bili odlični uslovi, puno bolji nego sad, ali mi je želja bila da Sarajevo zaradi. Klub je to zaslužio. Koliko god igrač bio dobar, uvijek je klub taj koji gura igrača."

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.