RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 17 avg 2018, 19:43

sam sebe pozdravlja hahahahhahahah, gospodin covjek, i ko ga nece zayebavat

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 18 avg 2018, 09:17

rodjak je napisao/la:
Mexico je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/mostarski- ... eva/286935

Dedo javi se :) :thumbup: mada kad bi dovodili na utakmice Veleza sve one iz Sarajeva koji navijaju za Rođene trebao bi voz. Toliki grad a pored Zelje i Sarajeva sila ljudi koja navija za Velez :tokralju: nema gdje nas nema jbte od Zenice Tuzle Beograda Dubrovnika Doboja i da ne nabrajam :tokralju: :tokralju:
Evo izgleda Dedo je pronadjen,zdrav i veso zbog ove halabuke radi Rodjenih,mozda sutra i dodje na tekmu u Vrapcice kao gost :clap:
FORZA VELEZ
:clap: :clap: sto me obradova brato zorom. Dedo cekamo te na stadionu :njanjanja:

PS: Kakve ovo paranoje i halucinacije pucaju nosaca gajbi :lol: :lol: Koji orangutan grob te yebo :lol: :tokralju:

Pozdrav za Sretu majke mi moje,brat si moj majke mi moje,vrati se u Mostar jer ovaj davijagra nije davijagra bez tebe
majke mi moje :D ljubi brat :thumbup:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

shheff
Postovi: 40
Pridružen/a: 23 apr 2014, 13:18
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la shheff » 18 avg 2018, 10:07

Zelim i ja da napisem, moj did-dedo rahmetli (vec 15g) je bio navijac Veleza, zivio u mjestu iz kojeg je Nusmir Fajic, Bosanska Otoka. Mati je znala reci da je dok je bila manja vec 60-70ih did pratio utakmice na radiju i niko se nije smio pomjerati i pricati za vrijeme utakmice.
Nedavno sam bio turisticki u Mostaru, isti osjecaj tuge kao i u Prijedoru, zbog nepravde koju ti gradovi imaju, da nije fasizma bio bi najbolji grad u BiH.
Jedva cekam utakmicu iduce sedmice, neka bolji pobjedi. Pozz iz Bihaca

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 18 avg 2018, 11:14

shheff je napisao/la:Zelim i ja da napisem, moj did-dedo rahmetli (vec 15g) je bio navijac Veleza, zivio u mjestu iz kojeg je Nusmir Fajic, Bosanska Otoka. Mati je znala reci da je dok je bila manja vec 60-70ih did pratio utakmice na radiju i niko se nije smio pomjerati i pricati za vrijeme utakmice.
Nedavno sam bio turisticki u Mostaru, isti osjecaj tuge kao i u Prijedoru, zbog nepravde koju ti gradovi imaju, da nije fasizma bio bi najbolji grad u BiH.
Jedva cekam utakmicu iduce sedmice, neka bolji pobjedi. Pozz iz Bihaca
Nek je vjecni rahmet dedi velezovcu :tokralju: a i tebi pozdrav druze :thumbup:

Kako se prica o velezovcima zakoluta. Obican forum i da se medju registrovanim koji nisu iz Mostara javi nekoliko njih koji imaju Velez u familiji. Normalna logika daje odgovor onda koliko je onih koji nemaju veze sa forumom jer je ovo samo kap u moru ljudi u drzavi. Ima nas brato svugdje na svakom cosku drzave i planete i samo je potreban vrh,rezultat i povratak povjerenja da zapali taj benzin
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la alacious » 18 avg 2018, 11:19

Mexico je napisao/la: Kako se prica o velezovcima zakoluta. Obican forum i da se medju registrovanim koji nisu iz Mostara javi nekoliko njih koji imaju Velez u familiji. Normalna logika daje odgovor onda koliko je onih koji nemaju veze sa forumom jer je ovo samo kap u moru ljudi u drzavi. Ima nas brato svugdje na svakom cosku drzave i planete i samo je potreban vrh,rezultat i povratak povjerenja da zapali taj benzin
Brate, studirao sam u Mostaru, išao na tekme, kako da ne volim Velež onda :hmmmmm:
Drugi par obuće je to što sam došao prvi put u Mostar kao već "izgrađen ljubitelj crvene boje", prvo bordo crvena, pa onda veležovska :njanjanja: :zviz: :bih:

Avatar
el-fighter
Postovi: 5210
Pridružen/a: 29 mar 2009, 23:53
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la el-fighter » 18 avg 2018, 15:29

Ista priča je i u mojoj familiji. Do rata smo živjeli u Tesliću, a onda rasuti na sve strane. Od dede, oca i amidže sam slušao priče o Veležu i utakmicama i naravno zavolio klub, iako sam rođen u Zenici. Trenutno živim u Žepču, pratim lokalni klub i Čelik većinom na Bilinom, ali gdje god Velež gostuje u blizini, tu sam (Tešanj, Zenica, Kakanj, Travnik, Novi Travnik, Visoko). Želja mi je još doći i u Vrapčiće na tekmu, al biće i to uskoro.

PS Danas petarda lagano.
Velež do groba života mi moga
Volim majko ja Zenico tebe i Veleža više nego sebe

Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

Avatar
TupacShakur
Postovi: 149
Pridružen/a: 25 jul 2015, 22:48
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la TupacShakur » 18 avg 2018, 16:07

Prenose li danas tekmu na City TV?

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4756
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 18 avg 2018, 21:17

Kako je Mesanovic los u odbrani... :roll:
Fajic :salut:
Igra nije bila ekstra al' bitno je da su 3 boda osvojena.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mexico » 18 avg 2018, 22:41

Solidno popunjene tribine stadiona Rođeni danas i cestitka FK Gorazde 100 postojanja slika
slika
Ukupno oko 3500-4000 jer je 600-700 bilo na zapadnoj i 300 na RA tribini :salut:
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 18 avg 2018, 23:33

Danas falilo ulaznica i mnogo navijaca kasnilo na pocetak utakmice, izgleda da nisu bili spremni na 3000-4000 hiljade ljudi, to se treba popraviti u sljedecim utakmicama.
Inace odavno ovoliko naroda nije bilo na tribinama, mozda je malo zakazla igra danas ali tri boda pisemo i idemo dalje!

Avatar
emil02in
Postovi: 3690
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la emil02in » 19 avg 2018, 10:00

Prije dvije godine ovakve utakmice smo gubili,lani ovakve zavrsavali remijem ove godine pobjedom.Znaci napredak je ocigledan,igru briši bodove piši idemo u Bihac po tri boda!
Forzza Velež.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mma_hz » 19 avg 2018, 14:46

Pozdrav momci.
Jucer odem malo do Mostara i ono laganica kafica ispod mosta,rucak itd itd.
Malo noge ohladnim u ledenoj Neretvi.Malo kroz carsiju prosetam ugl standardno ono.
I krenem se vracati za SA kad haos guzva neka na izlazu vidim raja salovi,dresovi e vala gdje to da propustim i mogu reci da se nisam pokajao.
Tekma ko tekma nista posebno,al nezz ima nesto u Velezu i PRAVIM MOSTARCIMA.To je drugaciji duh,mozda sam i ja pod utiskom svega to idealizirao al mi je bilo prelijepo.
Nisam do sada imao nekih posebnih simpatija prema Velezu al od jucer def imam.
FORZA VELEZ.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mujoisuljo » 19 avg 2018, 15:30

mma_hz je napisao/la:Pozdrav momci.
Jucer odem malo do Mostara i ono laganica kafica ispod mosta,rucak itd itd.
Malo noge ohladnim u ledenoj Neretvi.Malo kroz carsiju prosetam ugl standardno ono.
I krenem se vracati za SA kad haos guzva neka na izlazu vidim raja salovi,dresovi e vala gdje to da propustim i mogu reci da se nisam pokajao.
Tekma ko tekma nista posebno,al nezz ima nesto u Velezu i PRAVIM MOSTARCIMA.To je drugaciji duh,mozda sam i ja pod utiskom svega to idealizirao al mi je bilo prelijepo.
Nisam do sada imao nekih posebnih simpatija prema Velezu al od jucer def imam.
FORZA VELEZ.
Ma mora ti bit fino u Mostaru i sa Veležom, znaš gdje treba doći. :thumbup:
Šalim se brato, svaka čast.Utakmica je bila onako loša ali nije bilo dosadno.Pozdrav
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
salmy
Postovi: 525
Pridružen/a: 22 jul 2014, 21:23
Lokacija: Sarajevo

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la salmy » 19 avg 2018, 18:39

[quote="mma_hz"]Pozdrav momci.
Jucer odem malo do Mostara i ono laganica kafica ispod mosta,rucak itd itd.
Malo noge ohladnim u ledenoj Neretvi.Malo kroz carsiju prosetam ugl standardno ono.
I krenem se vracati za SA kad haos guzva neka na izlazu vidim raja salovi,dresovi e vala gdje to da propustim i mogu reci da se nisam pokajao.
Tekma ko tekma nista posebno,al nezz ima nesto u Velezu i PRAVIM MOSTARCIMA.To je drugaciji duh,mozda sam i ja pod utiskom svega to idealizirao al mi je bilo prelijepo.
Nisam do sada imao nekih posebnih simpatija prema Velezu al od jucer def imam.
FORZA VELEZ.[/quot

Mozes misliti , kad iduće godine Velez udje u Premijer ligu i dodje u Sarajevo na Kosevo ili Grbavicu,pa na stadionu kad RED ARMY zagrmi sa jedno 3000 Rodjenih,abd jedva čekam.E to je brato emocija.
FK..VELEZ - Semir Tuce :)

mma_hz
Postovi: 10629
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mma_hz » 19 avg 2018, 22:13

salmy je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:Pozdrav momci.
Jucer odem malo do Mostara i ono laganica kafica ispod mosta,rucak itd itd.
Malo noge ohladnim u ledenoj Neretvi.Malo kroz carsiju prosetam ugl standardno ono.
I krenem se vracati za SA kad haos guzva neka na izlazu vidim raja salovi,dresovi e vala gdje to da propustim i mogu reci da se nisam pokajao.
Tekma ko tekma nista posebno,al nezz ima nesto u Velezu i PRAVIM MOSTARCIMA.To je drugaciji duh,mozda sam i ja pod utiskom svega to idealizirao al mi je bilo prelijepo.
Nisam do sada imao nekih posebnih simpatija prema Velezu al od jucer def imam.
FORZA VELEZ.[/quot

Mozes misliti , kad iduće godine Velez udje u Premijer ligu i dodje u Sarajevo na Kosevo ili Grbavicu,pa na stadionu kad RED ARMY zagrmi sa jedno 3000 Rodjenih,abd jedva čekam.E to je brato emocija.
ABd.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 19 avg 2018, 22:52

:bow:

StarMo1
Postovi: 16
Pridružen/a: 13 jul 2018, 11:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarMo1 » 20 avg 2018, 08:47

Nevjerojatno je da u zvanicnim podacima stoji da je bilo 2 hiljade...minimum bilo 2800.
Kakav delegat pise ovo :facepalm:
Zajedno gradimo evropski VELEŽ
MUSVDG

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la atomac123 » 20 avg 2018, 10:25

StarMo1 je napisao/la:Nevjerojatno je da u zvanicnim podacima stoji da je bilo 2 hiljade...minimum bilo 2800.
Kakav delegat pise ovo :facepalm:
Ma i nama, posebno prosle sezone za minimalno 300-400 ljudi manje pisao svaku utakmicu. Pisao koliko mu iz kluba kazu da je karti prodato, a kod nas ne placaju zene, djeca, clanovi kluba, penzioneri plus vlasnici godisnjih ulaznica. Tek su od ove sezone poceli pisat kako treba, vidjet cemo hocel nastavit.
TŽV!

StarMo1
Postovi: 16
Pridružen/a: 13 jul 2018, 11:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la StarMo1 » 20 avg 2018, 11:23

atomac123 je napisao/la:
StarMo1 je napisao/la:Nevjerojatno je da u zvanicnim podacima stoji da je bilo 2 hiljade...minimum bilo 2800.
Kakav delegat pise ovo :facepalm:
Ma i nama, posebno prosle sezone za minimalno 300-400 ljudi manje pisao svaku utakmicu. Pisao koliko mu iz kluba kazu da je karti prodato, a kod nas ne placaju zene, djeca, clanovi kluba, penzioneri plus vlasnici godisnjih ulaznica. Tek su od ove sezone poceli pisat kako treba, vidjet cemo hocel nastavit.
Ma sumnjam uopće da im pokazuju karte,oni to od oka odrade i uvijek je tacno stotica...
Covjece nevjerovatno je da toliko pogriješi u procijeni na ,hajmo reci,ne tako velik broj ljudi...
Al to je nasa liga i savez
Zajedno gradimo evropski VELEŽ
MUSVDG

Avatar
Asimetric
Postovi: 414
Pridružen/a: 07 nov 2017, 16:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Asimetric » 20 avg 2018, 12:00

E ovako ja znam da je kapacitet nase centralne 2.600, recimo da je bilo 2000 ljudi na njoj, na red army tribini je bilo oko 250, i na Vip tribini oko 400 i zbrojis to i dobijes negdje oko 2.500-2.600.

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: GradKamena2 i 16 gostiju.