FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 15:02

Vidim da niko ne čita pažljivo. Nisam cigan yebe mi za Zvezdu. Fazon je da koliko god vi pričali dizali atalantu, ne može se izbrisati 0-8.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 22 avg 2018, 15:09

Niko ih ne diže i niko ne briše taj rezultat. Ti si došao na temu Sarajeva da lažeš i pričaš o drugim klubovima te da nepotrebno dižeš neki klub iz Austrije, veze sa temom nema još pored svega vrijeđaš moj klub na ovoj temi. Što ne navijaš za svoj lokalni klub? Pretpostavljam da je on taj koji je ugašen, ja makar imam svoje ja i svoj klub a ne neki tuđi iz druge države.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 avg 2018, 16:23

marconato je napisao/la:Ne, moje misljenje je da bi nam podjednako ili slicno tesko bilo sa Atalantom ili Fiorentinom kao sada s Austrijancima...Nista ni manje, ni vise..
Roma i Napoli su nesto drugo!
Jel to znači da bi ko biva Zvezda odigrala 0:0 s Atalantom, ko biva bila 8. u Seria A na tabeli i ko biva Sarajevu dala 8? Tvoje poimanje fudbala zvuči otprilike ovako.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 16:31

MortemHz je napisao/la:Niko ih ne diže i niko ne briše taj rezultat. Ti si došao na temu Sarajeva da lažeš i pričaš o drugim klubovima te da nepotrebno dižeš neki klub iz Austrije, veze sa temom nema još pored svega vrijeđaš moj klub na ovoj temi. Što ne navijaš za svoj lokalni klub? Pretpostavljam da je on taj koji je ugašen, ja makar imam svoje ja i svoj klub a ne neki tuđi iz druge države.
Šta sam tačno slagao? To što tebe nešto žulja ne znači da je laž. Odakle ti znaš za koga ja navijam. Pa šta ako je tam FK Sarajevo. Nisam ja počeo da rasporeda bajke ovdje već navijači Fks koji još uvijek vuku traumu. Evo npr ti već pjeniš. I skrećeš temu. Sad bi ti tu provjeravao ko za koga navija. :rol:
Gledaš ljude sa visine, a što se tiče fudbala razumiješ se u isti ko tele u šarena vrata. Kao pitaš ljude prate li fudbal? Pratiš li ti? Nekako sumnjam. I sad na kraju skrećeš u drugu državu. Šta hoćeš sa tim? Da zaboravimo kad neko kaže Atalanta ovaj drugi mu odgovori na qcu te nosam. Postali ste vic. Ali hej i to je uspjeh. Ustvari to vam dođe kao najveći uspijeh zadnjih godina. :rol:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 16:42

SarajevoJeBordo je napisao/la:
marconato je napisao/la:Ne, moje misljenje je da bi nam podjednako ili slicno tesko bilo sa Atalantom ili Fiorentinom kao sada s Austrijancima...Nista ni manje, ni vise..
Roma i Napoli su nesto drugo!
Jel to znači da bi ko biva Zvezda odigrala 0:0 s Atalantom, ko biva bila 8. u Seria A na tabeli i ko biva Sarajevu dala 8? Tvoje poimanje fudbala zvuči otprilike ovako.
A sto ne bi odigrala?! Pa nisu Real i Barselona! Zvezda ima tim i kvalitet da se nosi sa ekipama tog ranga, pokazala je to i prosle sezone vs Krasnodara i CSKA, Arsenala...
To koji bi bili na tabeli i koliko bi dali Sarajevu je nesto drugo, pricamo o dvomecu i eliminacionoj fazi, a tu ulogu igra mnogo vise faktora od samog kvaliteta timova!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 22 avg 2018, 16:42

LAZARUS2000 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Niko ih ne diže i niko ne briše taj rezultat. Ti si došao na temu Sarajeva da lažeš i pričaš o drugim klubovima te da nepotrebno dižeš neki klub iz Austrije, veze sa temom nema još pored svega vrijeđaš moj klub na ovoj temi. Što ne navijaš za svoj lokalni klub? Pretpostavljam da je on taj koji je ugašen, ja makar imam svoje ja i svoj klub a ne neki tuđi iz druge države.
Šta sam tačno slagao? To što tebe nešto žulja ne znači da je laž. Odakle ti znaš za koga ja navijam. Pa šta ako je tam FK Sarajevo. Nisam ja počeo da rasporeda bajke ovdje već navijači Fks koji još uvijek vuku traumu. Evo npr ti već pjeniš. I skrećeš temu. Sad bi ti tu provjeravao ko za koga navija. :rol:
Gledaš ljude sa visine, a što se tiče fudbala razumiješ se u isti ko tele u šarena vrata. Kao pitaš ljude prate li fudbal? Pratiš li ti? Nekako sumnjam. I sad na kraju skrećeš u drugu državu. Šta hoćeš sa tim? Da zaboravimo kad neko kaže Atalanta ovaj drugi mu odgovori na qcu te nosam. Postali ste vic. Ali hej i to je uspjeh. Ustvari to vam dođe kao najveći uspijeh zadnjih godina. :rol:
Slagao si da neko diže Atalantu više od očekivanog dok pjeniš radi prvaka Austrije. Kažes pa šta ako je tema Sarajevo? Pa možda bi na temi o Sarajevu trebali pisati o Sarajevu a ne lijeciti svoje seljačke komplekse, logično?
Ne postoji trauma, ne pjenim i ne skrećem sa teme pošto je tema FK Sarajevo tako da ponovo griješiš. Došao si sa lošom namjerom pa si počeo i vrijeđati a inače takvi ljudi navijaju za klubove iz drugih država jer nemaju svoje pa im biti prelivoda i nije problem. Naravno da ću te gledati sa visine. Ti si birao taj put, nisam ja.
Šta je tebi jado jadni uspjeh, navijati za strane klubove, države? Samo naprijed, evo Real Madrid je najtrofejniji, samo čekaju novog člana..
:rol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 avg 2018, 16:43

marconato je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
marconato je napisao/la:Ne, moje misljenje je da bi nam podjednako ili slicno tesko bilo sa Atalantom ili Fiorentinom kao sada s Austrijancima...Nista ni manje, ni vise..
Roma i Napoli su nesto drugo!
Jel to znači da bi ko biva Zvezda odigrala 0:0 s Atalantom, ko biva bila 8. u Seria A na tabeli i ko biva Sarajevu dala 8? Tvoje poimanje fudbala zvuči otprilike ovako.
A sto ne bi odigrala?! Pa nisu Real i Barselona! Zvezda ima tim i kvalitet da se nosi sa ekipama tog ranga, pokazala je to i prosle sezone vs Krasnodara i CSKA, Arsenala...
To koji bi bili na tabeli i koliko bi dali Sarajevu je nesto drugo, pricamo o dvomecu i eliminacionoj fazi, a tu ulogu igra mnogo vise faktora od samog kvaliteta timova!
Zašto ti je onda mjerilo kvaliteta Salzburga instant uspjeh polufinala gdje je sistem dvomeča?
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
bihuzur
Postovi: 2609
Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la bihuzur » 22 avg 2018, 16:46

marconato je napisao/la:pricamo o dvomecu i eliminacionoj fazi, a tu ulogu igra mnogo vise faktora od samog kvaliteta timova!
i mi smo kvalitetniji od hatalante ali u dvomecu nismo imali srece..i ko zna sta bi bilo da nam ne udje onih njihovih 8 frljoka do 80-te minute. sad bi se ovdje druga prica pricala :kafa:

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la marconato » 22 avg 2018, 16:58

SarajevoJeBordo je napisao/la: Zašto ti je onda mjerilo kvaliteta Salzburga instant uspjeh polufinala gdje je sistem dvomeča?
Kod njih je sve, samo ne instant! Ako neko ima sistem i jasan plan rada, onda je to RBS..Pazi, moze se desiti jedan mec, dva...ali kad prodjes redom Sosjedad, BVB Lazio i nadigravas se s Marsejom, onda je to kvalitet, nikakav instant!

U nasem slucaju veliku ulogu igra domaci teren, trener koji izvlaci maksimum iz ekipe i uz takav pristup se moze isparirati takvim ekipama..

Problem je sto je kod vas mjerna jedinica za sve "liga 5"! To sto je vas Atalanta izrutinirala nije odraz neke njihove supermoci, nego vase trenutne slabosti!
Jesu oni kvalitetni, ali ne neki top nivo s kojim se ne bi moglo nadigravati, barem ne ekipama kao sto su Dinamo, Zvezda, "dojucerasnji" Partizan ili Rijeka!
Glupo mi je sto se uopste pominje Sarajevo u kontekstu ove price, jer sam se samo nadovezao na poredjenje Atalante i RBS na onoj temi...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 17:34

MortemHz je napisao/la: Slagao si da neko diže Atalantu više od očekivanog dok pjeniš radi prvaka Austrije. Kažes pa šta ako je tema Sarajevo? Pa možda bi na temi o Sarajevu trebali pisati o Sarajevu a ne lijeciti svoje seljačke komplekse, logično?
Ne postoji trauma, ne pjenim i ne skrećem sa teme pošto je tema FK Sarajevo tako da ponovo griješiš. Došao si sa lošom namjerom pa si počeo i vrijeđati a inače takvi ljudi navijaju za klubove iz drugih država jer nemaju svoje pa im biti prelivoda i nije problem. Naravno da ću te gledati sa visine. Ti si birao taj put, nisam ja.
Šta je tebi jado jadni uspjeh, navijati za strane klubove, države? Samo naprijed, evo Real Madrid je najtrofejniji, samo čekaju novog člana..
:rol:
Ja imam svoj klub i fino sam gore to napisao koji je. Ti srce moje ne možeš nikoga gledati sa visine jer si mnogo nisko. A to da se atalanta diže ili ne diže pa samo pročitaj šta pišu po temama. No džaba ja slijepom pokazujem sliku.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 22 avg 2018, 17:44

LAZARUS2000 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Slagao si da neko diže Atalantu više od očekivanog dok pjeniš radi prvaka Austrije. Kažes pa šta ako je tema Sarajevo? Pa možda bi na temi o Sarajevu trebali pisati o Sarajevu a ne lijeciti svoje seljačke komplekse, logično?
Ne postoji trauma, ne pjenim i ne skrećem sa teme pošto je tema FK Sarajevo tako da ponovo griješiš. Došao si sa lošom namjerom pa si počeo i vrijeđati a inače takvi ljudi navijaju za klubove iz drugih država jer nemaju svoje pa im biti prelivoda i nije problem. Naravno da ću te gledati sa visine. Ti si birao taj put, nisam ja.
Šta je tebi jado jadni uspjeh, navijati za strane klubove, države? Samo naprijed, evo Real Madrid je najtrofejniji, samo čekaju novog člana..
:rol:
Ja imam svoj klub i fino sam gore to napisao koji je. Ti srce moje ne možeš nikoga gledati sa visine jer si mnogo nisko. A to da se atalanta diže ili ne diže pa samo pročitaj šta pišu po temama. No džaba ja slijepom pokazujem sliku.
Čak naprotiv, veoma sam visoko. Ne dolazim na teme drugih klubova da ih vrijeđam naprimjer.
Znači is Beograda si a ne iz nekog bosanskog sela? Ako je Partizan već tvoj pravi klub?
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 22 avg 2018, 17:45

ne znam fakat što ste ovde al haj

170 miliona evrića je Atalanta
120 RB Salcburg
40 Zvezda
25 Partizan
8 Sarajevo

eto vam odnosa snaga, dakle svi znamo gdje smo....živi bili imate druge, pogodnije teme za ovu raspravu...lopta jest okrugla i nekad se i **** Herculesu desi da klepi Barcu ali svi trebamo biti svjesni da su to incidenti....9 od 10 puta uzima skuplja i veća ekipa...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 17:58

MortemHz je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la: Slagao si da neko diže Atalantu više od očekivanog dok pjeniš radi prvaka Austrije. Kažes pa šta ako je tema Sarajevo? Pa možda bi na temi o Sarajevu trebali pisati o Sarajevu a ne lijeciti svoje seljačke komplekse, logično?
Ne postoji trauma, ne pjenim i ne skrećem sa teme pošto je tema FK Sarajevo tako da ponovo griješiš. Došao si sa lošom namjerom pa si počeo i vrijeđati a inače takvi ljudi navijaju za klubove iz drugih država jer nemaju svoje pa im biti prelivoda i nije problem. Naravno da ću te gledati sa visine. Ti si birao taj put, nisam ja.
Šta je tebi jado jadni uspjeh, navijati za strane klubove, države? Samo naprijed, evo Real Madrid je najtrofejniji, samo čekaju novog člana..
:rol:
Ja imam svoj klub i fino sam gore to napisao koji je. Ti srce moje ne možeš nikoga gledati sa visine jer si mnogo nisko. A to da se atalanta diže ili ne diže pa samo pročitaj šta pišu po temama. No džaba ja slijepom pokazujem sliku.
Čak naprotiv, veoma sam visoko. Ne dolazim na teme drugih klubova da ih vrijeđam naprimjer.
Znači is Beograda si a ne iz nekog bosanskog sela? Ako je Partizan već tvoj pravi klub?
Da, ja sam srbin koji navija za srpski klub. Skandal znam. Ovo je mićko forum. Mogu i ti možeš takođe da pišeš đe hoćeš. Jbg miš valjda si ti naučio za ove godine forumisanja. I šta je tu vrijeđanje? Što pričamo istinu? Što si ti emotivno labilan.
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54252
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 22 avg 2018, 18:37

Istina je ta da se ti možeš poistovjetiti sa Partizanom k'o i ja sa Real Madridom. Ti nisi navijač nego simpatizer. Oni se nalaze u drugoj državi. Jadno je doći na temu drugog kluba i provocirati a u biti ti i nemaš svoj klub pa si prisiljen navijati za strance, stvarno žalosno. To svakako ne rade prave navijači tako da mogu zaključiti da dolaziš iz nekog bosanskog sela, pretpostavljam Istočna Bosna?
Moj klub, kakav god da je, igra domaću ligu, ima trofeje, igra europska takmičenja, ima historiju i što je najvažnije od svega, MOJ JE! Nisam prisiljen navijati za strane klubove u nedostatku svog, zato i razumijem ovo tvoje ispoljavanje kompleksa, ti ne znaš za bolje, naučen si ovako. Možda nekad bude bolje, nemoj se predavati.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DenchiNL » 22 avg 2018, 20:01

LAZARUS2000 je napisao/la: Da, ja sam srbin koji navija za srpski klub. Skandal znam. Ovo je mićko forum. Mogu i ti možeš takođe da pišeš đe hoćeš. Jbg miš valjda si ti naučio za ove godine forumisanja. I šta je tu vrijeđanje? Što pričamo istinu? Što si ti emotivno labilan.
ti si Bosanac pravoslavac i navijaj za koga hoćeš, samo mi se čini da si na pogrešnom podforumu jer ne navijaš za Sarajevo ili se varam?
stoga sretno :wave:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la GOAT » 22 avg 2018, 20:25

LAZARUS2000 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Niko ih ne diže i niko ne briše taj rezultat. Ti si došao na temu Sarajeva da lažeš i pričaš o drugim klubovima te da nepotrebno dižeš neki klub iz Austrije, veze sa temom nema još pored svega vrijeđaš moj klub na ovoj temi. Što ne navijaš za svoj lokalni klub? Pretpostavljam da je on taj koji je ugašen, ja makar imam svoje ja i svoj klub a ne neki tuđi iz druge države.
Šta sam tačno slagao? To što tebe nešto žulja ne znači da je laž. Odakle ti znaš za koga ja navijam. Pa šta ako je tam FK Sarajevo. Nisam ja počeo da rasporeda bajke ovdje već navijači Fks koji još uvijek vuku traumu. Evo npr ti već pjeniš. I skrećeš temu. Sad bi ti tu provjeravao ko za koga navija. :rol:
Gledaš ljude sa visine, a što se tiče fudbala razumiješ se u isti ko tele u šarena vrata. Kao pitaš ljude prate li fudbal? Pratiš li ti? Nekako sumnjam. I sad na kraju skrećeš u drugu državu. Šta hoćeš sa tim? Da zaboravimo kad neko kaže Atalanta ovaj drugi mu odgovori na qcu te nosam. Postali ste vic. Ali hej i to je uspjeh. Ustvari to vam dođe kao najveći uspijeh zadnjih godina. :rol:
Ti ces nekom reci da se razumije u fudbal kao tele u sarena vrata.Pa kad je Zakaric trebo doc u partizan piso si komentare tipa -MOLIM TE BOZE DA SE OVO NE DESI- Ja pomislih jbt pa taj partizan neka sila pa im navijaci misle da Zakaric ne moze igrat kod njih.Reko da pogledam utakmicu u el kad ono Zakaric im najbolji igrac :rol: :rol: I sta kazes srbin si pa navijas za srpski klub?Da te podsjetim da partizan nije srpski klub,osnovo ga je franjo tudjman a ime mu nije nimalo srpsku vi ste sve po malo komunjare,hrvati al srbi niste.I nemoj tu pricat kao da ste vi neki nivo iznad.Igrac koji je u Zelji mozda 5-6 po kvalitetu kod vas je najbolji.
23

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 21:52

DenchiNL je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la: Da, ja sam srbin koji navija za srpski klub. Skandal znam. Ovo je mićko forum. Mogu i ti možeš takođe da pišeš đe hoćeš. Jbg miš valjda si ti naučio za ove godine forumisanja. I šta je tu vrijeđanje? Što pričamo istinu? Što si ti emotivno labilan.
ti si Bosanac pravoslavac i navijaj za koga hoćeš, samo mi se čini da si na pogrešnom podforumu jer ne navijaš za Sarajevo ili se varam?
stoga sretno :wave:
A ti srbin musliman. :kafa:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 21:55

GOAT je napisao/la:
LAZARUS2000 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Niko ih ne diže i niko ne briše taj rezultat. Ti si došao na temu Sarajeva da lažeš i pričaš o drugim klubovima te da nepotrebno dižeš neki klub iz Austrije, veze sa temom nema još pored svega vrijeđaš moj klub na ovoj temi. Što ne navijaš za svoj lokalni klub? Pretpostavljam da je on taj koji je ugašen, ja makar imam svoje ja i svoj klub a ne neki tuđi iz druge države.
Šta sam tačno slagao? To što tebe nešto žulja ne znači da je laž. Odakle ti znaš za koga ja navijam. Pa šta ako je tam FK Sarajevo. Nisam ja počeo da rasporeda bajke ovdje već navijači Fks koji još uvijek vuku traumu. Evo npr ti već pjeniš. I skrećeš temu. Sad bi ti tu provjeravao ko za koga navija. :rol:
Gledaš ljude sa visine, a što se tiče fudbala razumiješ se u isti ko tele u šarena vrata. Kao pitaš ljude prate li fudbal? Pratiš li ti? Nekako sumnjam. I sad na kraju skrećeš u drugu državu. Šta hoćeš sa tim? Da zaboravimo kad neko kaže Atalanta ovaj drugi mu odgovori na qcu te nosam. Postali ste vic. Ali hej i to je uspjeh. Ustvari to vam dođe kao najveći uspijeh zadnjih godina. :rol:
Ti ces nekom reci da se razumije u fudbal kao tele u sarena vrata.Pa kad je Zakaric trebo doc u partizan piso si komentare tipa -MOLIM TE BOZE DA SE OVO NE DESI- Ja pomislih jbt pa taj partizan neka sila pa im navijaci misle da Zakaric ne moze igrat kod njih.Reko da pogledam utakmicu u el kad ono Zakaric im najbolji igrac :rol: :rol: I sta kazes srbin si pa navijas za srpski klub?Da te podsjetim da partizan nije srpski klub,osnovo ga je franjo tudjman a ime mu nije nimalo srpsku vi ste sve po malo komunjare,hrvati al srbi niste.I nemoj tu pricat kao da ste vi neki nivo iznad.Igrac koji je u Zelji mozda 5-6 po kvalitetu kod vas je najbolji.
Sad lijepo nađi te moje postove i zakariću.
Partizan su osnovali Peko Dapčević, Tempo, Koča, Generali a ne manji oficiri ko što je bio Tuđman. E zamisli ti to zakarić kod nas najbolji u Želju bio rezerva. No mi ne pričamo o želju koji je veličina već k malom fks. :rol:
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la alan_kardec » 22 avg 2018, 22:14

MortemHz je napisao/la:Istina je ta da se ti možeš poistovjetiti sa Partizanom k'o i ja sa Real Madridom. Ti nisi navijač nego simpatizer. Oni se nalaze u drugoj državi. Jadno je doći na temu drugog kluba i provocirati a u biti ti i nemaš svoj klub pa si prisiljen navijati za strance, stvarno žalosno. To svakako ne rade prave navijači tako da mogu zaključiti da dolaziš iz nekog bosanskog sela, pretpostavljam Istočna Bosna?
Moj klub, kakav god da je, igra domaću ligu, ima trofeje, igra europska takmičenja, ima historiju i što je najvažnije od svega, MOJ JE! Nisam prisiljen navijati za strane klubove u nedostatku svog, zato i razumijem ovo tvoje ispoljavanje kompleksa, ti ne znaš za bolje, naučen si ovako. Možda nekad bude bolje, nemoj se predavati.
koliko ljudi iz sela istočne Bosne navija za Sarajevo?
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
LAZARUS2000
Postovi: 1092
Pridružen/a: 27 mar 2018, 19:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la LAZARUS2000 » 22 avg 2018, 22:15

MortemHz je napisao/la:Istina je ta da se ti možeš poistovjetiti sa Partizanom k'o i ja sa Real Madridom. Ti nisi navijač nego simpatizer. Oni se nalaze u drugoj državi. Jadno je doći na temu drugog kluba i provocirati a u biti ti i nemaš svoj klub pa si prisiljen navijati za strance, stvarno žalosno. To svakako ne rade prave navijači tako da mogu zaključiti da dolaziš iz nekog bosanskog sela, pretpostavljam Istočna Bosna?
Moj klub, kakav god da je, igra domaću ligu, ima trofeje, igra europska takmičenja, ima historiju i što je najvažnije od svega, MOJ JE! Nisam prisiljen navijati za strane klubove u nedostatku svog, zato i razumijem ovo tvoje ispoljavanje kompleksa, ti ne znaš za bolje, naučen si ovako. Možda nekad bude bolje, nemoj se predavati.
Tvoj. Ti ga osnovao, ti mu vlasnik, ti mu sponzor? Koje ti pizdarije pišeš
Kapije moćne na putu nek stoje,
sve kazne na glavu nek mi se sruše,
ja sam gospodar sudbine svoje
- jedini kapetan svoje duše.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], AvantiBL, Gargamel22, RubikovaKocka i 39 gostiju.