RK Bosna

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la imeime » 07 okt 2010, 09:51

nisam rekao perspektivni nego trenutno bolji
imperator, prodavac magle

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la rkbso » 07 okt 2010, 11:06

imeime je napisao/la:laksi trening za zagreb ;), pa bosna je gubila od nasica u pripremama...
imeime je napisao/la:iskreno cestitam na remiju, pobijediti svabe kuci i moglo bi se nesto uraditi. al' i zagreb je sve losiji i losiji...
Od topovske hrane za Zagreb, do ekipe koja "bi trebala uzeti Flensburg" :o
Kakva "transformacija" Bosne BH Gas, Feniks je u poređenju s njom još uvijek u jajetu :lol:

A Sirću i 5 "virtualnih" desnih BH bekova koji su "bolji i jeftiniji" od Pažina ne vrijedi ni komentarisati. Imeime ti si beznadežan slučaj.

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 07 okt 2010, 11:16

rk bso. ti si jedva doceko ja mislim ovaj jedan dobar rezultat pa svima nabadas na nos. evo ja cu rec da ce ovo bit laksi trening za flensburg. pa eto u slucaju da bosna pobijedi mozes me prozivat opet po forumu

amertiger
Postovi: 1347
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la amertiger » 07 okt 2010, 11:29

adn_sah je napisao/la:rk bso. ti si jedva doceko ja mislim ovaj jedan dobar rezultat pa svima nabadas na nos. evo ja cu rec da ce ovo bit laksi trening za flensburg. pa eto u slucaju da bosna pobijedi mozes me prozivat opet po forumu
Ako bude ispod 5 razlike za flensburh to je iznenadjenje i to prvoklasno, realno :D
Mes Que Un Club

rkbso
Postovi: 36
Pridružen/a: 09 nov 2008, 19:53
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la rkbso » 07 okt 2010, 11:43

adn_sah je napisao/la:rk bso. ti si jedva doceko ja mislim ovaj jedan dobar rezultat pa svima nabadas na nos. evo ja cu rec da ce ovo bit laksi trening za flensburg. pa eto u slucaju da bosna pobijedi mozes me prozivat opet po forumu

Ti nisi adn_sah, ti si Nostradamus! :D

Adoxin
Postovi: 82
Pridružen/a: 20 okt 2009, 16:01
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Adoxin » 07 okt 2010, 11:47

adn_sah je napisao/la:rk bso. ti si jedva doceko ja mislim ovaj jedan dobar rezultat pa svima nabadas na nos. evo ja cu rec da ce ovo bit laksi trening za flensburg. pa eto u slucaju da bosna pobijedi mozes me prozivat opet po forumu
Ma laksi ili tezi trening...svejedno. Mi smo laksi trening za flensburg, vi ste laksi trening za izvidjac...i tako... :lol:

adn_sah
Postovi: 678
Pridružen/a: 19 jan 2009, 22:25
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la adn_sah » 07 okt 2010, 12:19

ja bi iskreno volio da bosna pobijedi. ali me nerviraju osobe neke. docekali da bosna ostvari dobar rezultat pa se sad digli. a kad bosna gubi nigdje ih nema, a upravo tad treba da se pokazu pravi istinski navijaci. pa u visokom u drugom kolu je protiv gracanice bilo 1000 ljudi i protiv sloge ce bit tako nekako. bosna sarajevska nikad nece imat takve navijace. navijace koji vole svoj klub i kad gubi i kad pobjedjuje.

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la tanzla » 07 okt 2010, 12:21

adn_sah je napisao/la:ja bi iskreno volio da bosna pobijedi. ali me nerviraju osobe neke. docekali da bosna ostvari dobar rezultat pa se sad digli. a kad bosna gubi nigdje ih nema, a upravo tad treba da se pokazu pravi istinski navijaci. pa u visokom u drugom kolu je protiv gracanice bilo 1000 ljudi i protiv sloge ce bit tako nekako. bosna sarajevska nikad nece imat takve navijace. navijace koji vole svoj klub i kad gubi i kad pobjedjuje.
Ali hoće sve ostalo. :D


Ne shvatam tipove ovdje koji bi da Bosna izgubi 20 razlike, samo da bi se naslađivali nad nekim na forumu. To je naš šampion i najbolji klub već dugo, i jedini koji znači nešto u Evropi. Umjesto da podržite vi nešto sabotirate,pljujete,rugate se..

Ma znam ja nas, yebo ti nas. :mrgreen:
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Trigger » 07 okt 2010, 12:34

tanzla je napisao/la:
adn_sah je napisao/la:ja bi iskreno volio da bosna pobijedi. ali me nerviraju osobe neke. docekali da bosna ostvari dobar rezultat pa se sad digli. a kad bosna gubi nigdje ih nema, a upravo tad treba da se pokazu pravi istinski navijaci. pa u visokom u drugom kolu je protiv gracanice bilo 1000 ljudi i protiv sloge ce bit tako nekako. bosna sarajevska nikad nece imat takve navijace. navijace koji vole svoj klub i kad gubi i kad pobjedjuje.
Ali hoće sve ostalo. :D


Ne shvatam tipove ovdje koji bi da Bosna izgubi 20 razlike, samo da bi se naslađivali nad nekim na forumu. To je naš šampion i najbolji klub već dugo, i jedini koji znači nešto u Evropi. Umjesto da podržite vi nešto sabotirate,pljujete,rugate se..

Ma znam ja nas, yebo ti nas
. :mrgreen:
Ma, vidiš da shvataš sve te tipove :shock:
Bosno moja poharana....

Avatar
tanzla
Postovi: 2736
Pridružen/a: 09 apr 2009, 18:02
Lokacija: Gondor
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la tanzla » 07 okt 2010, 12:51

Znam kakvi su, al' ne i zbog čega, ljubomora, kompleks manje vrijednosti, male sredine šta li? To je pitanje za Slavu Kukića. ;)

Nadam se punoj dvorani protiv Flensburga, i da nam dođu komšije Visočaci i zdušno nas bodre. :D

Srdačan pozdrav.
"What can men do against such reckless hate?" King Theoden

betty
Postovi: 10
Pridružen/a: 02 avg 2010, 14:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la betty » 07 okt 2010, 13:26

adn_sah je napisao/la:ja bi iskreno volio da bosna pobijedi. ali me nerviraju osobe neke. docekali da bosna ostvari dobar rezultat pa se sad digli. a kad bosna gubi nigdje ih nema, a upravo tad treba da se pokazu pravi istinski navijaci. pa u visokom u drugom kolu je protiv gracanice bilo 1000 ljudi i protiv sloge ce bit tako nekako. bosna sarajevska nikad nece imat takve navijace. navijace koji vole svoj klub i kad gubi i kad pobjedjuje.
Bolje bi ti bilo da sutis.Nekad je dvorana bila krcata , a sad se svelo na par stotina gledalaca koji domace igrace vecinom caste psovkama.I sudijama zahvalite na bodu u Gorazdu i tri u Visokom.

imeime
Postovi: 515
Pridružen/a: 12 jun 2009, 14:34
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la imeime » 07 okt 2010, 13:50

nije mi jasno da sve sto dodje u sarajevo to je vrhunsko i bez konkurencije u bosni, a svake godine minimum dva katastrofalna promasaja s igracima, i to pojedinci nece da priznaju, non-stop se govori o nekom golicu i magiju, a ovi sto vam dovode te igrace se ne spominju... jednom sam nabrajao nemoj da opet pocinjem o sjajnim igracima koji su proveli po par mjeseci u bosninom dresu... ;)
meni je drago kad bosna pobijedi u LP a isto tako navijam da izgubi sto vise utakmica u domacoj ligi, jer je to znak da i ostali nesto rade...
imperator, prodavac magle

Adoxin
Postovi: 82
Pridružen/a: 20 okt 2009, 16:01
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la Adoxin » 07 okt 2010, 14:10

adn_sah je napisao/la:ja bi iskreno volio da bosna pobijedi. ali me nerviraju osobe neke. docekali da bosna ostvari dobar rezultat pa se sad digli. a kad bosna gubi nigdje ih nema, a upravo tad treba da se pokazu pravi istinski navijaci. pa u visokom u drugom kolu je protiv gracanice bilo 1000 ljudi i protiv sloge ce bit tako nekako. bosna sarajevska nikad nece imat takve navijace. navijace koji vole svoj klub i kad gubi i kad pobjedjuje.
Ma ti ocito ne kontas neke stvari. Mislis da je kritika nakon poraza znak da navijaci ne vole svoj klub???

A to sto imate 1000 navijaca od kojih su pola stare nane i dede koje dodju sa kuhanim krompirom na utakmicu, ne govori bas puno. Jbg, tesko je nama u Sa, ima tu jos sportova; fudbal, kosarka i jos 100 drugih pa cak i vaterpolo, pa onda imamo kina, pozorista, bazene, kuglane...valja sve to podmiriti. Kod vas je jedini dogadjaj kad se igra rukomet pa zato vas i dodje 1000...a ne znaju ljudi ni o kojem se sportu radi

:twisted:

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la jacky09 » 07 okt 2010, 18:34

Zagreb dokazao neke stvari. Iako je moglo biti uvjerljivije da su igrali ozbiljnije obranu.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
3r0X
Postovi: 158
Pridružen/a: 07 okt 2010, 12:29
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la 3r0X » 07 okt 2010, 19:13

jacky09 je napisao/la:Zagreb dokazao neke stvari. Iako je moglo biti uvjerljivije da su igrali ozbiljnije obranu.
Dokazali su da ne smiju jesti ćevape prije utakmice :D

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la jacky09 » 07 okt 2010, 19:17

3r0X je napisao/la:
jacky09 je napisao/la:Zagreb dokazao neke stvari. Iako je moglo biti uvjerljivije da su igrali ozbiljnije obranu.
Dokazali su da ne smiju jesti ćevape prije utakmice :D
Čitao sam da je trener Kljajić bio jako ljut na igrače jer su igrali sa 30% snage protiv Bosne.

Danas su odigrali jako dobro, samo su u obrani prelako puštali Rusima da zabijaju golove.. obrana skoro nije ni postojala.
...što je više lome to je volim jače...

CoDe
Postovi: 1618
Pridružen/a: 03 sep 2009, 13:36
Lokacija: Donji Vakuf <3
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la CoDe » 07 okt 2010, 19:18

jacky09 je napisao/la:Zagreb dokazao neke stvari. Iako je moglo biti uvjerljivije da su igrali ozbiljnije obranu.
dokazali , su da cemo za par godina ih guliti i u ovom Sportu :D :D
Ja volim volim samo tebe i samo tebi tebi dajem sve i sa Sjevera ces cuti nasu pjesmu Sarajevo VOLIM TE !

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la jacky09 » 07 okt 2010, 19:20

CoDe je napisao/la:
jacky09 je napisao/la:Zagreb dokazao neke stvari. Iako je moglo biti uvjerljivije da su igrali ozbiljnije obranu.
dokazali , su da cemo za par godina ih guliti i u ovom Sportu :D :D
Da.
I u sjedećoj odbojci. 8-)
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
3r0X
Postovi: 158
Pridružen/a: 07 okt 2010, 12:29
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la 3r0X » 07 okt 2010, 19:27

jacky09 je napisao/la:
3r0X je napisao/la:
jacky09 je napisao/la:Zagreb dokazao neke stvari. Iako je moglo biti uvjerljivije da su igrali ozbiljnije obranu.
Dokazali su da ne smiju jesti ćevape prije utakmice :D
Čitao sam da je trener Kljajić bio jako ljut na igrače jer su igrali sa 30% snage protiv Bosne.

Danas su odigrali jako dobro, samo su u obrani prelako puštali Rusima da zabijaju golove.. obrana skoro nije ni postojala.
To 30 % snage je jedan od najlaksih nacina da se izvlace jaci klubovi kad ih ponize slabiji ;)

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: RK Bosna

Post Postao/la jacky09 » 07 okt 2010, 19:29

3r0X je napisao/la:
To 30 % snage je jedan od najlaksih nacina da se izvlace jaci klubovi kad ih ponize slabiji ;)
Zagreb je dokazao danas snagu.
Dobio je ove ruse 7 razlike, moglo je komotno biti i 10.. a ti Rusi su dobili Bosnu 5 razlike.

Daljnja rasprava o ovome za mene gotova. ;)
...što je više lome to je volim jače...

Odgovori

Natrag na “Rukomet”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.