FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Samozdravlje
Postovi: 7754
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 31 avg 2018, 01:23

:tokralju: U zdravlju i sreci da ispisete jos puno,puno stranica i da Vas FKS cini ponosnim. :tokralju: :kralj: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 avg 2018, 02:02

tuspas.

masala, ne treba se zalijetati :kafa:
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 31 avg 2018, 02:24

Ovo kao da punimo punoljestvo :)

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54375
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 31 avg 2018, 05:57

zagor1987 je napisao/la:Kakvi pokemoni ovi zenicani hahah. Kazu nas ode 2000 u Doboj njih dodje 600,pa jadovi nas ode na evropsko gostovanje vise nego njih na 90 posto gostovanja po Bosni,nas ode u Banovice,Gradacac itd bruku a oni se ponose sa 2000 milje ispred kuce,ja kakvi su ovo bolidi. Kaze mi osmice primamo zamisli od italijana a oni primaju 7 pd Sirokog hahah
Ka'e jedan što ih ne ode u Krupu toliko.. možda zato što ste vi udaljeni 40 minuta od nas a Krupa 4 sata ali nebitno valjda :lol:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8163
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 31 avg 2018, 07:00

Ma kakvi oni ba. Raja su prije išla u većem broju jer je blizu i zbog zajebancija, a ne što su nam oni bitni nešto, zadnjih godina Čelik pao kurc.u za uši nije više ni zanimljivo ići tamo ni zbog blizine. Kako ćemo se nafurat na njih ako nas ode u Vitez, Travnik ili Gradačac po 2000 a u Real Madrid 800. Do njih je znači. Pusti njihovu šabansku priču. Papci obični. Mlatnutih samo i ćao. Čelik će da bude one night stand.

bordobijeli
Postovi: 14262
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 31 avg 2018, 09:52

Ne znam sto se lozite na njih , ovo je utakmica koja nosi 3 bod kao i ona protiv zvjezde 09 kako god da zavrsi u Zenici nista nece biti rijeseno . tako nasi igraci trebaju da udju u utakmicu borbeno,agresivno a s druge strane pametno . ne treba nasjedati na provokacije zenicana oni su protiv nas uvijek maksimalno nabrijani tu treba biti mudar kako na terenu tako i na tribinama . ocekujem sjajan ambijent dobru utakmicu i naravno pobjedu Sarajeva a ni bod nije katastrofa . mirno ,pametno,saburli kako igraci ,tako i navijaci . nece zavrsit sezona sta god da se desi protiv čelika

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 31 avg 2018, 09:57

Jesam li ja sta pomijesao il svaku tekmu BP je puno kao oko :lol: ljudi hoce da nas ubjede da je ovo mega derbi,da mi zivimo za to,palimo mostove itd :lol: samo da znaju baklje na mostu i parole je i prije uvijek bilo i to u periodu kad ste ispali iz lige giganti

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 avg 2018, 10:30

Derbi je ovo - nije mala stvar gostovati u Real Madridu!
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

bordobijeli
Postovi: 14262
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 31 avg 2018, 10:33

Sta je s kartama ,kupujemo ispred stadiona ??

Kiks1
Postovi: 85
Pridružen/a: 23 jun 2018, 07:42
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kiks1 » 31 avg 2018, 10:36

zna li neko u koliko se u subotu krece ispred stadiona, i gdje se kupuje karte
Volimo te Saraj'vo, vec godinama!

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 avg 2018, 10:41

Jel onaj akademac ide u Prag što se pisalo? Ako ide, hoćel klub šta zaraditi? Znam da i ako ode za pare ili dzaba da smo na istom, ali zanima me haha
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 31 avg 2018, 11:03

Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
zlo87
Postovi: 3272
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 31 avg 2018, 11:45

Kiks1 je napisao/la:zna li neko u koliko se u subotu krece ispred stadiona, i gdje se kupuje karte
U Zenici. Vrijeme polaska ce bitii objavljeno veceras.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 31 avg 2018, 11:59

Samozdravlje je napisao/la:
kengur je napisao/la:Vladan bi trebao poceti definitivno. Valjda Husref nasima objasni da nismo favoriti i da treba odigrati maksimalno jako.
Bod nam nista ne znaci ili 3 ili nista.
Trenutak istine za ovu ekipu.Ovo do sada u PL nije lose,a da je moglo, moglo je bolje.Da bude "dobro" u PL,potrebana nam je pobjeda u Zenici.Pred pauzu bi imali dvije super situacije.Afirmisali dosta mladih fudbalera iz svog pogona,a i ostali bi na prvom mjestu pred pauzu i u miru se spremiti za narednih 11 utakmica.I ja najcesce razmisljam ili 3 ili nista(jedan bod je dobar protiv konkurenata na gostovanju),ali i jedan bod u Zenici moze biti dovoljan da ostanemo lideri.Ono bolje jedna pobjeda nego 2 remija.Imamo dobru sredinu,napad takodje, odbrana malo skripi,ali ni oni nisu nesto ubojiti(4 gola/3 ut).Dilema Tatar ili Velkoski u prvih 11,a mogao bi im Handzic napraviti probleme zadnjih pola sata.Vladan,malo iskustva je pokupio,moze trener osjetiti,da li treba ili ne braniti.U svakom slucaju nije do Vladana,ako ga stavi,nek bude skoncentrisan i aBd bit ce dobro. :thumbup:
E svaka čast za ovo oko bod(ova). Isto razmišljam. Naravno, bolji je jedan bod od nijednog. Ali zadovoljit se bodom protiv Čelika, Krupe, Radnika, Slobode i ostalih "osrednjih" klubova je neprihvatljivo ako želimo titulu. Bod je dobar u duelima protiv konkurenata (kone, mađari, lištica), kada im gostujemo i nemamo zaostatak ali u ostalim utakmicama trebaju nas zanimati samo tri boda.

U ovoj fazi takmičenja, bod protiv Čelika me nikako ne bi zadovoljio i ne bi nam "plaho" značio. Naravno, ne bi bilo veliko razočarenje i velika katastrofa ako ne dobijemo ali samo razmišljat i ići na pobjedu i tri boda.

Primjer je Zrinjski, zaredaše tri poraza zaredom ali opet zaostatak za nama samo 2 boda..ako ne možeš pobjedit - nemoj izgubit. Ali svaku ići na pobjedu, pa koliko mognemo, ne mozemo sve pobjedit, bit ce kikseva, ali pristup svakoj tekmi mora i treba biti kao u prosle tri.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6245
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 31 avg 2018, 12:07

zlo87 je napisao/la:
Kiks1 je napisao/la:zna li neko u koliko se u subotu krece ispred stadiona, i gdje se kupuje karte
U Zenici. Vrijeme polaska ce bitii objavljeno veceras.
Kolika se ocekuje brojka?
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 31 avg 2018, 12:11

moj uzor-S.G je napisao/la:
zlo87 je napisao/la:
Kiks1 je napisao/la:zna li neko u koliko se u subotu krece ispred stadiona, i gdje se kupuje karte
U Zenici. Vrijeme polaska ce bitii objavljeno veceras.
Kolika se ocekuje brojka?
Citao na nekom portalu, kazu 600.
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FrancescoTotti » 31 avg 2018, 12:15

Ljudi jel realno sta oni real madridjani pisu po svojoj temi hahahahah
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 31 avg 2018, 12:21

FrancescoTotti je napisao/la:Ljudi jel realno sta oni real madridjani pisu po svojoj temi hahahahah
Guzica najviše boli, kada se treh'ne na zemlju. Tako će sutra i njima biti. :mrgreen:

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 31 avg 2018, 12:21

FrancescoTotti je napisao/la:Ljudi jel realno sta oni real madridjani pisu po svojoj temi hahahahah
Nije brate, ja se zijanio :crazy:
je napisao/la:
je napisao/la:Ljudi pazite šta pišete,Sarajlije sve čitaju :D A kao eto njima je ovo obicna utakmica.sve im je smiješno :D A sve bi dali da i oni ovako mogu svoju raju nafurat i napraviti sjajnu atmosferu u gradu! Al cek,koju svoju raju :lol: Prosjek im 3000 na stadionu :D Sarajlije čitajte nam temu do subote,a u subotu će te se samo ibretit :D
Muka im sto je kod nas euforija jer znaju da ce izgubit u subotu, niko ne zna napravit pritisak na goste sa tribina kao mi.
je napisao/la:
je napisao/la:
je napisao/la:Kazu pitari u Zenici se nafurali, a mi navikli na euforiju i takve utakmice :facepalm:
Ma debili, nas protiv Viteza bude blizu 10.000, oni to ne mogu protiv Zrinjskog.

Prica im je skroz bezveze.
Da ne znam kakva je situacija i da citam njihove nebuloze konto bi oni svaki put stadion napune.
Zadnji put na kosevu u plbih 10 milja bilo prije jedno 15 godina.
Nafurali su se strasno, sad cak i bezobrazno pa pisu da ce proc kroz zenicu lako i da ce uzet bodove. Svani suboto da ih puknemo pa da kuci placuci idu.
je napisao/la:Treba pitama kad dodju na ulazu prodavat karte tako da odgledaju samo zadnjih 15 min. Yebiga ionako im je ova tekma ko protiv Zvijezde, sto bi uopste i gledali yebiga nije im interesantno.
Posto sam jucer napisao bez povreda na terenu, promijenio sam misljenje. Velkoskog i Rahmanovica povrijedit odmah na pocetku utakmice noge im polomit, ovi ostali ce bit u strahu sami sebi ce davat golove.
Gazi pitare
je napisao/la:Ba bezpotrebno ulazite u raspravu bilo kakvu sa 'Divovima' . Oni su najveci,najjaci,najbrojniji,ne loze se na gostovanje u Zenici,s tim da nema veze sto ih je ove sezone na sjeveru bilo po 200-300,a sad ih najavljuju 600. To koliko Zenica voli Celik,oni mogu samo to da sanjaju,da nemaju derbi sa konama mogli bi komotno igrat na stadionu Olimpica,manje su dadzbine :rol:
je napisao/la:Od Dedica, Musemica, Osmanhodzica, pa sad novijih Hodzica, Rahmanovica ovo je nacin proslave golova "divova" na BP. Ja se ne sjecam da je neki igrac s nase strane ovako slavio gol protiv njih.

Najpoganiji igraci u PL. Doduse od Stanica, Beganovica i braca im s Grbavice imaju istu praksu. Najvaznije je da smo mi njima nebitni a doci ce ih vise na BP nego na sto ih je bilo u dvije zadnje tekme na sjeveru.

Doduse kako im je derbi pao kurcu za usi, ovo im je jedinstvena prilika da igraju pred punim stadionom.

Kako god treba ih iskarat i na terenu i na tribinama pa nek pisu i dalje svoje mitove.
:rol: :rol: :rol:

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6245
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 31 avg 2018, 12:24

Joj hoce gorit BP, kent veit :opaopa:
Jos ako ih prizemljimo, bice ludnica :tokralju:
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, JavierBosnia, JuricaSpindl, Surreal i 34 gosta.