Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Pip » 01 sep 2018, 01:06

emir mutapcic je jedno od najvecih govana....zgadio mi se vise puta.uvijek nesto s.ere sa strane a odbio nas X puta jer nije htio da se odrekne sigurice u njemackoj.....sjecam se kad je rekao kako je nurkic rano otisao u nba a juka postao starter u prvoj sezoni.zustro branio interese djedovica i interesa bayerna u aferi oko bivseg bosanca....treba reci i podvuci kakvo je smece ispao ova svabska ulizica i hizmecar

nula od covjeka i nula od strucnjaka....svabe ga nogiraju iako ih je plasirao :lol:

dule je aminovo da repesi daju dugorocan ugovor....vidi se da repesa ne zeli doci na pola godine ili jos krace i da se zato dvoji
a ko zna,mozda dule dobije sansu da nas vodi za euro....ako bude u mogucnosti...sad mu je zdravlje najprece i posteno od njega da se povukao


Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la bhsport » 01 sep 2018, 07:26

remA1 je napisao/la:Vrati se Harune
Zakucaj nam zadnji ekser kao KK Bosni.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la babino » 01 sep 2018, 07:26

lumani je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Znal' iko jel' Repesa Hrvat il' Bosnjak ... ?

Musliman je, ako te to zanima a i supruga mu je a sada ne znam koju vjeru mu sin Dino voli.
ne voli je ni repesa jer inace ne bi psovao Boga na time outu, hrvat je:-)

joj koja smo mi komedija od drzave,zadnja rupa evrope, ovo nema ni u tunguziji.
okupljanje trebalo biti u petak i prolongira se jer nas nema ko voditi haha
i hocemo na svjetsko, hocemo u pm.

u belgiji onako izgubiti a znas da ti je to mec koji ce ti dati ili uzeti sansu za svjetsko, tu je bio nas kraj. znaju to i dule i strucnjak menso.

onaj nece, nisu mu sredili kucu :urnebes:

hans nas nakon svega **** a novinari ga gotive ko da je rahmetli delibasic.

joj kad sad nurk uzme sve u svoje ruke:-)

filip13
Postovi: 38068
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la filip13 » 01 sep 2018, 08:23

da,ako psuje onda mora biti hrvat :mrgreen:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54375
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MortemHz » 01 sep 2018, 08:52

filip13 je napisao/la:da,ako psuje onda mora biti hrvat :mrgreen:
:lol: :urnebes: :facepalm:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 01 sep 2018, 09:12

MortemHz je napisao/la:
filip13 je napisao/la:da,ako psuje onda mora biti hrvat :mrgreen:
:lol: :urnebes: :facepalm:

Sta Arapi napraviše od BIH :facepalm:

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 01 sep 2018, 09:22

Dajte Krehicu ili Avdiji ove dvije tekme, posle toga se snalazite..

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la kobe24 » 01 sep 2018, 10:03

Sta ovi znalci negoduju i smiju se?! Ako neko psuje Boga automatski ne moze biti musliman, jer je to cin kojim muslimani izlaze iz vjere. U islamu je to tako, a vi se negdje na drugom mjestu ismijavajte s nasom vjerom.

Sto se tice te selektorske pozicije, Repesa bi za ova dva dana bio idealno rjesenje. Bojim se da kasnije ni za mnogo duzi period nece uspjeti naci ni priblizno kvalitetnog trenera i da ce posegnuti za nekim anonimusima. Vujosevic je ocigledno zavrsena prica, a mi do kraja kvalifikacija imamo jos sest jakih utakmica i bilo bi neozbiljno staviti neku neznalicu na klupu. Meni licno se Repesa ne svidja kao trener, ali ne mogu reci da je los jer rezultati koje je postigao u karijeri govore u njegovu koristi.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la babino » 01 sep 2018, 10:45

hej moj kobe, hajd ti to nepismenom insanu objasni haha
ja im samo kazem da covjek ne moze biti musliman ako psuje Boga a oni odmah po arapima..

ako ste vec izabrali svoj put, ne ismijavajte onaj kojim ide vecina u drzavi koju zovete svojom...ili ne zovete:-)

a trener, naravno da je repesa bolji od mense ili nekih /arapa/ i kamo srece da na son vodi u ovim tekmama.

philip...kazem, musliman nije sigurno a to hrvat je, valjda vidis osmijeh i da je u zajebanciji napisano.

lumani...velis sta arapi uradise od BIH..ti bi mozda vise volio da je onakva kakvom su je zamislili oni anamo devedesetih?i kakvi bolan arapi :D

filip13
Postovi: 38068
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la filip13 » 01 sep 2018, 11:26

babino je napisao/la:hej moj kobe, hajd ti to nepismenom insanu objasni haha
ja im samo kazem da covjek ne moze biti musliman ako psuje Boga a oni odmah po arapima..

ako ste vec izabrali svoj put, ne ismijavajte onaj kojim ide vecina u drzavi koju zovete svojom...ili ne zovete:-)

a trener, naravno da je repesa bolji od mense ili nekih /arapa/ i kamo srece da na son vodi u ovim tekmama.

philip...kazem, musliman nije sigurno a to hrvat je, valjda vidis osmijeh i da je u zajebanciji napisano.

lumani...velis sta arapi uradise od BIH..ti bi mozda vise volio da je onakva kakvom su je zamislili oni anamo devedesetih?i kakvi bolan arapi :D

da,presao je u katolike kao i mulaomerovic jer zive u hrvatskoj i jer psuju,kod njih se to smije,ili jos gore,mozda nisu vjernici

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la BaDa12 » 01 sep 2018, 11:32

Zna li se do kad je ugovor sa Duškom prvobitno trajao, kad on ovako izričito kaže da je saradnja već svakako gotova?

Brzo ozdravljenje mu želim, a novom selektoru mnogo živaca! :bih:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la babino » 01 sep 2018, 11:36

filip13 je napisao/la:
babino je napisao/la:hej moj kobe, hajd ti to nepismenom insanu objasni haha
ja im samo kazem da covjek ne moze biti musliman ako psuje Boga a oni odmah po arapima..

ako ste vec izabrali svoj put, ne ismijavajte onaj kojim ide vecina u drzavi koju zovete svojom...ili ne zovete:-)

a trener, naravno da je repesa bolji od mense ili nekih /arapa/ i kamo srece da na son vodi u ovim tekmama.

philip...kazem, musliman nije sigurno a to hrvat je, valjda vidis osmijeh i da je u zajebanciji napisano.

lumani...velis sta arapi uradise od BIH..ti bi mozda vise volio da je onakva kakvom su je zamislili oni anamo devedesetih?i kakvi bolan arapi :D

da,presao je u katolike kao i mulaomerovic jer zive u hrvatskoj i jer psuju,kod njih se to smije,ili jos gore,mozda nisu vjernici
razumijes li ti jednu stvar, u Islamu, istinski vjernik ne moze i ne smije opsovati Boga kojem se klanja!
mozes nositi muslimansko ime, mozda ti ej djed efendija, moze ti babo biti hadzija, hafiz, ali ti ako si takav i ako psujes, zaboravi.

boli me djon sta je repesa i sta psuje, isto kao sto me bolilo za duleta dok je bio tu, sve dok su bolji od lokalnih magaraca, dobro su dosli.
njima njihovo, meni moje.
znas li ti filipe koliko je muslimana u hrvatskoj? koji su muslimani za razliku od mulaomerovica hahaha

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 01 sep 2018, 12:04

kobe24 je napisao/la:Sta ovi znalci negoduju i smiju se?! Ako neko psuje Boga automatski ne moze biti musliman, jer je to cin kojim muslimani izlaze iz vjere. U islamu je to tako, a vi se negdje na drugom mjestu ismijavajte s nasom vjerom.

Sto se tice te selektorske pozicije, Repesa bi za ova dva dana bio idealno rjesenje. Bojim se da kasnije ni za mnogo duzi period nece uspjeti naci ni priblizno kvalitetnog trenera i da ce posegnuti za nekim anonimusima. Vujosevic je ocigledno zavrsena prica, a mi do kraja kvalifikacija imamo jos sest jakih utakmica i bilo bi neozbiljno staviti neku neznalicu na klupu. Meni licno se Repesa ne svidja kao trener, ali ne mogu reci da je los jer rezultati koje je postigao u karijeri govore u njegovu koristi.

O kojoj državi pričamo o Bosni :idea: gdje je vopi prvi hobi ;)a ja ne znam gdje je Repesa los trener.. Ako je Armani neko mjerilo, onda ne znam dalje. Najbolji njegov time out je kada je Omerhodzic Damiru objasnio neke stvari.

@babino 90 ih je sve počelo, ja bi onu državu gdje je Tito bio gazda...
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 01 sep 2018, 12:37, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54375
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la MortemHz » 01 sep 2018, 12:11

Da li je moguće biti ovoliko neobrazovan :bow:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Nemanja86 » 01 sep 2018, 12:23

pa dobro, ne vjerujem da je to specijano vezano samo za muslimane, mislim da većina monoteističkih religija ima sličan pristup, naravno da je bogohuljenje na takav način pominjati Boga.


E sada je samo pitanje svakog individualno do kojeg levela strogog držanja u vjeri ide... Ali to su već nebitne teme za ovaj topic

Bassha
Postovi: 8750
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Bassha » 01 sep 2018, 12:27

Jasmin Repeša trebao bi biti novi selektor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine, saznaje "Dnevni avaz". Zvanična potvrda još se očekuje, no prema našim informacijama, definitivni dogovor o angažmanu vjerovatno će biti postignut. Repeša je još jučer obavio razgovore sa čelnicima KSBiH.

Repeša bi u tom slučaju odmah počeo s radom, jer je već za sutra u Sarajevu zakazano okupljanje naše košarkaške reprezentacije uoči prve dvije utakmice odlučujućeg kruga kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2019. godine.

Prema našim informacijama, dolazak poznatog stručnjaka značio i povratak u reprezentaciju plejmejkera Nemanje Gordića, koji bi se vjerovatno priključio pripremama te nastupao za "Zmajeve" u susretima protiv Finske (13. septembar) i Češke (16. septembar).
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la lumani » 01 sep 2018, 12:32

Nemanja86 je napisao/la:pa dobro, ne vjerujem da je to specijano vezano samo za muslimane, mislim da većina monoteističkih religija ima sličan pristup, naravno da je bogohuljenje na takav način pominjati Boga.


E sada je samo pitanje svakog individualno do kojeg levela strogog držanja u vjeri ide... Ali to su već nebitne teme za ovaj topic

Totalno nebitne, slažem se.Sjećam se samo koliko su Mulaomerovica napadali oni sa pivom u ruci, koji su zbog njega izgubili na kladionici i imaju Auto na kredit :urnebes:

Ovo što se dešava u BiH je naša realnost, nema se para, pa bježe i treneri. Dule je došao jer je bolestan.. Svaki drugi ozbiljan trener će tražiti platu...

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la Pip » 01 sep 2018, 12:41

babino je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
babino je napisao/la:hej moj kobe, hajd ti to nepismenom insanu objasni haha
ja im samo kazem da covjek ne moze biti musliman ako psuje Boga a oni odmah po arapima..

ako ste vec izabrali svoj put, ne ismijavajte onaj kojim ide vecina u drzavi koju zovete svojom...ili ne zovete:-)

a trener, naravno da je repesa bolji od mense ili nekih /arapa/ i kamo srece da na son vodi u ovim tekmama.

philip...kazem, musliman nije sigurno a to hrvat je, valjda vidis osmijeh i da je u zajebanciji napisano.

lumani...velis sta arapi uradise od BIH..ti bi mozda vise volio da je onakva kakvom su je zamislili oni anamo devedesetih?i kakvi bolan arapi :D

da,presao je u katolike kao i mulaomerovic jer zive u hrvatskoj i jer psuju,kod njih se to smije,ili jos gore,mozda nisu vjernici
razumijes li ti jednu stvar, u Islamu, istinski vjernik ne moze i ne smije opsovati Boga kojem se klanja!
mozes nositi muslimansko ime, mozda ti ej djed efendija, moze ti babo biti hadzija, hafiz, ali ti ako si takav i ako psujes, zaboravi.

boli me djon sta je repesa i sta psuje, isto kao sto me bolilo za duleta dok je bio tu, sve dok su bolji od lokalnih magaraca, dobro su dosli.
njima njihovo, meni moje.
znas li ti filipe koliko je muslimana u hrvatskoj? koji su muslimani za razliku od mulaomerovica hahaha
ovdje se pitalo o nacionalnosti Repese a ne o njegovoj religiji koja je intimna stvar
mozes biti i bosnjak ateista,bosnjak budista ,bosnjak agnostik,pa i bosnjak katolik ili pravoslavac
to vas u mejtefu jos nisu ucili....
nek su muslimani oni koji ne znaju fatihe proucit al znaju pokrast boga oca jer su legitimni "muslimani" posto se pretvaraju u dzamijama kao 70% SDA bagre i ne psuju boga

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo 2019.

Post Postao/la babino » 01 sep 2018, 12:50

Pip..evo vidis, nas su u mejtefu ucili da kada te neko napada, kad ti kaze npr moronu, kao ti meni, da mu lijepo i ljubazno odgovoris, bez vrijedjanja.

ako si pratio diskusiji a eto jesi, cim napadas, vidjeces da sam se nadovezao na post od @lumani, koji je napisao musliman.
i sve sto sam napisao jeste u zezanciji da musliman sigurno nije.
a sad produzi dalje i zaobidji moje pisanje, pls.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.