FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Bronson
Postovi: 1719
Pridružen/a: 14 jan 2017, 10:40
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Bronson » 01 sep 2018, 23:25

Komsije iskrene cestite sto ste utukli nejac :bih:
Kada jaz između ideala i stvarnosti postane preširok, sistem se urušava!

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 02 sep 2018, 10:57

:crazy:
Zadnja izmjena: aneks, dana/u 02 sep 2018, 12:33, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Dost
Postovi: 125
Pridružen/a: 01 sep 2015, 13:11
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Dost » 02 sep 2018, 12:03

aneks je napisao/la:Sloboda - Čelik 1
Zvijezda - Krupa x
Sarajevo - Tuzla City 1
Zrinjski - Široki Brijeg 1
GOŠK - Mladost DK x2
Željezničar - Radnik 1
Tema?

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la aneks » 02 sep 2018, 12:31

Pogresna jbg.

Avatar
hugoviana
Postovi: 419
Pridružen/a: 30 jun 2018, 00:50
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la hugoviana » 17 sep 2018, 00:32

GoskGabela je napisao/la:Sve se vraća,kada ste prošle godine puštali utakmice e puštajte i dalje. Druga liga vas čeka
Ma šta kažeš? Ide opet derbi sa Čapljinom :kafa:

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 sep 2018, 10:58

hugoviana je napisao/la:
GoskGabela je napisao/la:Sve se vraća,kada ste prošle godine puštali utakmice e puštajte i dalje. Druga liga vas čeka
Ma šta kažeš? Ide opet derbi sa Čapljinom :kafa:
Ljudi, jaki smo, pravo smo jaki :D
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la irfo » 17 sep 2018, 11:02

Jedina velika greska koju je Musija napravio od kako je usao u klub je bilo imenovanje Sabica, unazadio vas je pola godine svojim vodjenjem ekipe
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Rokoko87 » 17 sep 2018, 11:08

Kakav je Bahro Atajić?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 sep 2018, 13:19

irfo je napisao/la:Jedina velika greska koju je Musija napravio od kako je usao u klub je bilo imenovanje Sabica, unazadio vas je pola godine svojim vodjenjem ekipe
Tačno tako. Čudna situacija, došao je pet kola prije kraja prošlog prvenstva, ekipa je več obezbijedila opstanak, te se izgubljene i neriješene u tih pet kola pripisivalo nedostatku motiva, ali u šest kola ovog prvenstva se definitivno vidjelo (iako smo se nakon svake utakmice svi nadali da će ih sljedeću posložiti, da će sljedeću krenutu) da nije dorastao situaciji na terenu. Na greškama se uči, samo nam je Bogami puno vremena trebalo odlučiti se za promjenu trenera. To u drugim klubovima ide max. nakon tri vezana neuspjeha.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 17 sep 2018, 13:28

Rokoko87 je napisao/la:Kakav je Bahro Atajić?
Još uvijek je nepoznanica, nije imao puno prilike da se pokaže, u dva susreta po 10-tak min. Došao povrijeđen, nespreman za veču minutažu, ali za to kratko vrijeme na terenu, ono što se moglo vidjeti je da ima dobro kretanje. Vidjet ćemo nakon par utakmica sa večom minutažom ima li kvalitet za PL. Moje mišljenje je da će biti dobar.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
FliX
Postovi: 4706
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FliX » 17 sep 2018, 22:27

Nek ste marnuli zrinjsku filijalu ili sto neko kaze granicni prelaz. Svaka cast!

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 23 sep 2018, 21:57

Ja samo ne znam gdje Musija iskopa Zilđovića, al svaka mu čast. Znači mene lik neodoljivo podsjeća na Ibru Rahimića samo što je glasniji :). Sadiković je za mene bio perfektan, Atajić beton samo mi se čini da on nije 100% spreman pa ga trener vadi.. Uglavnom Mladost za neprepoznati. Ne mogu da vjerujem šta jedan loš trener moze uraditi ekipi (mislim na Šabića). Po meni je još tanka lijeva strana-nazad. Asani, a pogotovo Delić nisu igrači koji mogu kvalitetno odgovoriti zadatku.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Penaltiky » 23 sep 2018, 22:13

I vi bodeve svugdje prosipate
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 24 sep 2018, 08:56

budimo_realni je napisao/la:Ja samo ne znam gdje Musija iskopa Zilđovića, al svaka mu čast. Znači mene lik neodoljivo podsjeća na Ibru Rahimića samo što je glasniji :). Sadiković je za mene bio perfektan, Atajić beton samo mi se čini da on nije 100% spreman pa ga trener vadi.. Uglavnom Mladost za neprepoznati. Ne mogu da vjerujem šta jedan loš trener moze uraditi ekipi (mislim na Šabića). Po meni je još tanka lijeva strana-nazad. Asani, a pogotovo Delić nisu igrači koji mogu kvalitetno odgovoriti zadatku.
Ma bitno je da opet licimo na ekipu. Jucer citav ekipa na nivou.
Atajic izgleda pravo dobro i vidjet cemo dok bude full spreman.
Andjusic i Abid ce praviti dar mar na krilima to je sigurno. Sredina nam je ok jedino kao sto ti rece bekovi su nam tanki :S. Misic je popravio formu ali i dalje izgleda sporo i tromo. Asani li-la nista spec do sada. Delic jucer i nije lose izgledao kako inace zna.
Cekamo i tog Welbecka da pokaze sta zna tako da polahko se pomicati ka sredini tabele :D

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la 1921ba » 24 sep 2018, 09:08

Izvještaj sa utakmice Mladost-Željezničar

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 24 sep 2018, 09:32

1921ba je napisao/la:Izvještaj sa utakmice Mladost-Željezničar

Treba te uzeti prenose Premijer lige pokrivate stadion sa vise kamera od BHT-a. Svaka cast :D

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 24 sep 2018, 12:40

budimo_realni je napisao/la:Ja samo ne znam gdje Musija iskopa Zilđovića, al svaka mu čast. Znači mene lik neodoljivo podsjeća na Ibru Rahimića samo što je glasniji :). Sadiković je za mene bio perfektan, Atajić beton samo mi se čini da on nije 100% spreman pa ga trener vadi.. Uglavnom Mladost za neprepoznati. Ne mogu da vjerujem šta jedan loš trener moze uraditi ekipi (mislim na Šabića). Po meni je još tanka lijeva strana-nazad. Asani, a pogotovo Delić nisu igrači koji mogu kvalitetno odgovoriti zadatku.
Adnan Zilđović zaslužuje sve čestitke i pohvale. Posebno su mu na mjestu komentari na utakmice i uvijek čvrsti gard kao i ambicije. Čovjek vidi šta je dobio, kakav tim ima i ne libi se reči da svaku narednu ide na pobjedu. Mladost ima tim za vrh tabele, a ne za sredinu ili ti opstanak. Nadam se da su i igrači svjesni svog kvaliteta i da samo zalaganjem mogu uspjeti u svijetu fudbala. Bitno je da je vidljiva borba, zalaganje i želja, a tada ni rezultat neće izostati. Sve u svemu, nismo mogli poželjeti, a kamo li dobiti boljeg trenera.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Addict » 24 sep 2018, 15:10

Jučer stvarno, stvarno dobra tekma. Prava utakmica u engleskom stilu, puna tempa i dobrih prilika i akcija na obje strane. Na tribini fer i korektno cijelo vrijeme, jedni do drugih na zapadu navijači Mladosti i Želje i mislim da je ovo jedan od rijetkih stadiona u BiH gdje je to moguće i sve bez i jednog jedinog incidenta.
Teren sjajan, Mladost ima jedan u top 3 ili 4 terena u ligi. Grbavica i BP na stranu ali od ostalih mislim da je teren isti kao u Širokom i na Koševu, ostali su sigurno ispod.
Kamo sreće da imamo više ovakvih utakmica u ligi, posjeta bi bila barem 5 puta veća.
Što se tiče rezultata najrealnije je 2:2, mada je moglo biti i duplo više golova, a da je bilo koja ekipa pobijedila ne bi bilo nezasluženo.
Mladost odlična, borbena, igra tečna i tačna, oba gola is super akcija i polako ovo sve dolazi u red i na svoje. Mi imamo drugu najmlađu ekipu u ligi ono što je bitno sve igrače pod ugovorom 2 ili 3 godine, što znači da nam se stvari kao do sada više neće dešavati, tj da nam se svaki put ospe ekipa i da stvaramo igrače Želji, Sarajevu, Zrinjskom a da od toga nemamo nikakve koristi.
O Zildžoviću stvarno imam najbolje moguće mišljenje. Vjerujte mi na prvom treningu sam vidio da je čovjek na mjestu potpuno, veliki je radnik motivator i znalac a pored toga veoma kulturan i elokventan.
Jutros smo pili kafu, strašno je legao raji i već ga svi vole a on kao da je ovdje 10 godina. S puno želje i emocija radi i jutros mi kaže da u životu nigdje nije brže prihvaćen i da nakon 4 utakmice ima ovacije to nije doživio.
Mladost će napredovati iz kola u kolo i opstanak uopće nije upitan. Čak mislim da će mnogi polomiti zube na nama i da će upravo utakmice s nama puno toga odlučiti jer se u Doboju niko neće naigrati.
Emir Hadzic iz FK Sarajeva jučer mi kaže daj bože s vama za 3 kola ovdje 2:2, malo je reći da ste dobri.
Sve u svemu ja sam prezadovoljan a tek ćemo biti dobri kad Atajic uđe u formu i Welbeck i Mujagic se vrate.
Veliki pozdrav za Manijake i fer navjanje jučer. Jeste malo psovali našem golmanu ali dobro, zamrzili ste ga u onoj kup utakmici na Grbavici kad ste nas dobiki 2:1 a inače je momak za 10.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la budimo_realni » 29 sep 2018, 22:23

Zilđo gdje si brate bio do sada. Place mi se od tuge i srece istovremeno, zao mi sto nije bio od pocetka, a drago mi sto je ipak dosao. Mali Bojo je beton, za par godina ako ostane u PL ce biti najbolji igrač i Musija treba na njemu velike pare da zaradi, ima ih jos mladih i dobrih dosta u ekipi...

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost Doboj - Kakanj

Post Postao/la Wolffire » 29 sep 2018, 23:06

Odlično je ovo. Tačno nas je onaj levat pravo unazadio ali sad je sve došlo na svoje. Igramo pravo gledljiv fudbal bez grubosti i nabijanja. Andjusic, Abid, Bojo i Atajic super izgledaju.
Sad nam dolazi Sarajevo. Prije utakmice s nama idu prvo s Rudarom tako da će biti umorniji od nas a i imaju zabranu dolaska navijača. Iskreno to je malo šteta jer bi bila opet super atmosfera na stadionu.
Ako budem igrali kao protiv Želje možemo se nadati pozitivnom rezultatu :kralj:

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: antisisoja1919, Edo1922 i 24 gosta.